121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Tikal #66747
    Én már egyre kevésbé bízom a rendezőben... jobban örültem volna a Prometheus vonal folytatásának egy másik rendezővel
  • Moby
    #66746
    Tőlem lehet ez is, csak jó legyen. És a trailer alapján erre minden esély meg is van. "Kibaszottvárós" státuszban van.
  • darkSectorxxx #66745
    Aki lábnyomokkal foglalkozik, nem vesz játékkonzolokat se többekközt. Szerintem.
  • darkSectorxxx #66744
    Persze bízzunk ebben is hogy happy end lesz a vége, biztos nem váratlan dolog ez náluk és az évek alatt felkészültek ilyenekre, gondolom ez is támadás volt, ahogy a többi a mi most volt az ünnepek alatt.
    Csak egy pici para faktor azért van mindig. :)
  • Tikal #66743
    Egyébként 10W a PS4 Rest módja, vagyis mikor nem tölt játékot hanem tényleg alszik. Ezzel nem mented meg a bolygót sajnos... persze minden számít és összeadódik, de a napi utazásod melóba valószínűleg százszor nagyobb lábnyomot hagy...
  • Tikal #66742
    Megjelenés óta már volt egy nullázódás, de akkor vissza tudták állítani...
  • Tikal #66741
    Remélem nincs autót, vagy ha van nem diesel ;)
  • Bandicoot
    #66740
    Tatyla kérlek szólj rá részemről megyek a modikhoz gyakorlatilag megöli a topikot a beteges mindenre válaszolásával 50 soros monológjaival és a rémostoba okoskodásával. Ez egy kényszerbeteg ember. Ha nincs mit írnia akkor meg behozza az xboxot mintha itt bárkit érdekelne és nem lenne topikja. Elég volt belöle amíg nem szol rá már MEGINT egy admin vagy te és nem fejezi be megint egy ideig -fav...
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.12.26. 20:29:19
  • Tikal #66739
    Pedig ez lesz.
  • Moby
    #66738
    Az igen! :)
  • Tatyla
    #66737
    Na így talán

  • darkSectorxxx #66736
    Atyaég, azt hittem ma már nem lep meg senki és semmi.

    "Az Xbox fejese szerint sem jó az, ha egy konkurens platform játékosai hátrányt szenvednek

    Phil Spencer úgy gondolja, nem jó dolog, hogy az egyik platformra előbb jelenik meg egy DLC, mint egy másikra."

    Ha nem ért vele egyet, akkor ne csinálja, csak ugye már a cod pénzeszsák nem náluk élvez elsőbbséget, ezelőtti generációban nem volt probléma.
    Miért nem mutatnak példát a duma helyett?

    Az nem zavarja hogy FIZETNEK KONZOLON A MULTIÉRT????


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.12.26. 20:01:47
  • Moby
    #66735
    Ez így nem fog menni :)

    /szvsz ez csak az accountoddal látható
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.12.26. 19:57:44
  • Tatyla
    #66734
  • darkSectorxxx #66733
    "Világszerte lehaltak a Battlefield szerverek

    Nem hogy játékhoz csatlakozni nem lehet, de minden játékos szintje nullázódott is. Egyelőre nem kell aggódni, ha szerencsénk van, nem veszett el semmi."

    Kommentben NFS-ről is érkezett panasz.

    - az tetszik a cikkben, hogy: "....ha szerencsénk van...."
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.12.26. 18:39:50
  • darkSectorxxx #66732
    Én is ezt akartam mondani, álá FS.
  • n000rbi
    #66731
  • Maxyka
    #66730
    Már látom a gonosz dark soulsos speedrunnerek szemét megcsillanni
  • TDC Geronimo
    #66729
    micsoda rövidítések :O

    Demoban van vagy 3

  • Moby
    #66728
    És azt is csk 3 órára tarthatom ébren max. Szal ma is megmentettünk pár bébifókát. Fakjesz! :D
  • SlickAdam
    #66727
    utanaolvastam. sima PS4 10 watt teljes standby-ban. nem-aktiv usb porttal kb fele. elmegy, ha nagyon bedessz az illetö.:)
  • TDC Geronimo
    #66726
    Én mindig kikapcsolom. Rest modet csak akkor használom, ha éjjel töltök le játékot és akkor úgy hagyom.
  • Moby
    #66725
    Na. Ezért mondom. Mielőtt leölnél mindenkit érdemes lenne megnézni tényleg mennyi is az amikor "nem használod". Mer gondolom azé annak oka van, hogy amikor letölt, akkor pörög benne a foskeverő, és nem fagyos lehellet távozik belőle. És hacsak nem telepportálja el a hőt belőle rendes rest módban, illetve nem transzformálja más energiává akkor azért élek a gyanúperrel, hogy az az 58 watt már nem is annyi.
  • SlickAdam
    #66724
    kikapcsolni valamit nem nagy dolog. viszont, hogy ne ivovizzel öblitsem a fostot, ahhoz el kene masznom a patakra. nem mindegy.:)

    megmondtam: nekem nincs gondom egy AMD-s pc-vel se, ha az hasznalva van.:) tehat ugy a videojatekozas is okes.

    amugy en lefekves elött az elosztot is atkattintom, ha hiszed ha nem. ebben a szobaban ezzel az egy kis mozdulattal azonnal 6-7 "stand-by" keszüleket iktatok ki teljesen. az is par watt minusz azonnal.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.12.26. 17:43:00
  • Moby
    #66723
    >mit szamitok en egyedül az odafigyelessel?" ez a szokasos erv. butasag.

    Felétek mi megy? Ott is ivóvízzel öblögetitek le a kakát az emberiség szeme elől? Nacsak mer lehet inkább abban kéne kezdeni a zödséget, nem az én fogyasztási szokásaimban kurkászni :)

    Amúgy sem nagyon értem hogyan fér meg a videójátékozás, meg a környezettudatosság. Szereverek százezrei szolgálják ki ezt a szart, a 50 millió legyártott ps4 valszeg az űrből látható károkat okoz, stb.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.12.26. 17:33:26
  • Moby
    #66722
    Mitől lenne az? Leméred a vasad kb ugyanennyit kapsz úgy, hogy 600-on jár a procid, 300-on a vga, megy a hdd, meg üzemben van.
    Ezt hogyan lehet tovább csökkenteni egy olyan géppel, ami kb ugyanezt teszi, csak kisebb dobozba van bezárva?
  • SlickAdam
    #66721
    na majd en lemerem egyszer! :)
    (de az az 58 watt akkor is WTF letöltes mellett)
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.12.26. 17:24:30
  • Moby
    #66720
    Rest Mode (Online, Downloading) 58(pro) 46(slim) 73(fat)
    Csak úgy mérték. És azóta ezen megy a hiszti.

    >de ha tenyleg nem csinal semmit az adott keszülek / nem hasznalom, akkor francnak fogyasszon feleslegesen. föleg ilyen sokat.
    De használod. Azt meg nem írták le mennyi amikor nem használod. Én sem mértem le. Nem is fogom.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.12.26. 17:22:52
  • SlickAdam
    #66719
    nem vagyok benne biztos, hogy csak ugy neztek.

    mindenesetre az ilyen hozzaallasert nem foglak hatba veregetni. ez nalam konkretan "felall a bicska" kategoria, de kari van, ma bekes vagyok.:)
    azert, mert van zsozso a szamlara, nem kell, hogy errefele is bunko american stylo-ban nyomja az ember. tudom-tudom: "mit szamitok en egyedül az odafigyelessel?" ez a szokasos erv. butasag.
    ha hasznalja az ember az adott kütyüt, akkor okes. en is meg a csilliot fogyaszto plazman veretem. de ha tenyleg nem csinal semmit az adott keszülek / nem hasznalom, akkor francnak fogyasszon feleslegesen. föleg ilyen sokat.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.12.26. 17:18:37
  • Moby
    #66718
    Szavakkal ki nem fejezhető módon szarom telibeketté a fogyasztását :D

    /arról nem beszélve, hogy a rest mode downloading, ami kb annyi, hogy be van kapcsolva, de nincs kimenő kép...proci, hdd, minden basz megy. Azt le sem mérték mennyi a tényleges rest mode.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.12.26. 17:12:41
  • Kandurex
    #66717
    Az kb. havi 1000-1200 pénz a 0-24-es rest mód...csak egy konzoltól elég sok és nem beszéltünk róla amikor be van kapcsolva...
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.12.26. 17:10:03
  • SlickAdam
    #66716
    vicces amugy a "rest mode". DF mérte tán, hogy ugyis 20 wattot sziv folyamatosan (ha nem többet).

    szerk.: francokat! PRO: 58 watt, SLIM: 46 watt. elegge LOAL
    ha tölteni akarok valami ugy, akkor okes, de 24/7-ben "no go". a VAS nem fogyaszt annyit, most hogy ezt gepelem.

    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.12.26. 17:06:37
  • Maxyka
    #66715
    Nem szabad kikapcsolni mert többé nem kapcsol vissza. Haver is így járt
  • Moby
    #66714
    Nekem mióta megvan a pro azóta nem volt kikapcsolva. De az előzőek is restben voltak feszt, amióta elérhető a funkció.
  • darkSectorxxx #66713
    Mondjuk én mindig manuálisan szoktam kikapcsolni, rest módban én nem látok gyorsulást neten, a játék viszont megszakítja a kapcsolatot (bár ez érthető is).
    Azt hogy a gép magától kacsolt ki párszor előidéztem, de az nem ment rest-be egyszer sem, bár lehet valahol ezt is be lehet állítani, nekem mindig teljesen kikapcsolt a gép.
  • darkSectorxxx #66712
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Más kérdés hogy "mitől lenne jó egy Alien film" és más az hogy "mitől lenne Alien film".
    Illetve a 2 járhat együtt is.
  • wollnerd #66711
    A PS4 Pro Rest Módjáról lenne most kérdésem. A tegnapi googlezással csak addig jutottam hogy nagyjából csak 1 éves találatokat találtam hogy problémás a visszatérés a pihenő módból... Most mi a helyzet?
    Azt is olvastam hogy rest mode általában felgyorsítja a letöltéseket...
    Arról van pontosan kérdésem, hogy ha én a beállításokban, a "System power saving"-nál bekapcsoltam rest mod ferature-k egyikét jenen esetben a "Stay connected to internet"-et pipáltam be, akkor a "Timers to PS4 automatically turn off" beállításokban beállított időzítők NEM kapcsolják ki a konzolt, hanem pihentető módba helyezik automatikusan? A letöltések miatt a "general appications" 20 percről 4 órára állítottam be. (de így ugye a képernyő bevitel végig bekapcsolt marad.) Na de a beállításoknál a szöveget úgy tudtam értelmezni hogy akkor jelen esetben 4 óra múlva fog rest mode-ba menni, a bekapcsolt "Stay connected to internet" rest funció mellett?
    "Biztonságos már most (is) használni a pihenő módot, fixálták már a visszatéréssel adódó problémát? És most a PS gomb lenyomásával a kontrolleren ébreszthető fel a PS4? (azt is tudom már hogy manuálisan is helyezhető alvásba a konzol.)
    Utoljára szerkesztette: wollnerd, 2016.12.26. 14:55:09
  • AntiHero
    #66710
    Most így belegondolva én nem is tudom mitől lenne jó egy Alien film.

    Ha bujkálnának és egyenként ölné le őket az Alien az se tetszene.
    Ha lejönne egy halom katona és szarrá lőnének mindent az sem.

    Valami misztikus, felfedezős (de közben félelmetes) dolog talán tetszene. De passz..nem hiszem, hogy újat tudnának mutatni. Nosztalgia film..mint a mostani Star Wars.

    Ugyan ez van a zombis filmekkel is már sajnos.
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2016.12.26. 14:53:53
  • LBandi77
    #66709
    Valami biztosan változni fog hacsak az alienek időközben nem tanultak meg hátgerincen kijönni.
  • Totti5
    #66708
    Élhető bolygó után kutat a hajó, és pont belebotlik ebbe, ami az. És pont ezen van David, de ezt nem tudják hisz fogalma sincs a földnek hogy a Prometheus hol tünt el. A többit meg mindenki sejtheti. Idegen lények elöli rohangálás nem hoz magával epikus storyt, továbbra sem. Alien 1-2-3-4 és Prométeuszban ben sem volt amikor már ment az aratás. Mind megdöglik kivéve páran akik nem. A kérdés a hogyan és mennyire látványosan, mennyire nyomasztóan ( trélerbe ez már tálálva van, hogy lesz itt látványos aratás rendesen ) Nyilván itt fontos kérdés lesz hogy mit csinált David és Shaw 10 évig. Remélhetőleg a Prometheus - Engineer dolgok is belekerülnek és új infókat tudunk meg.