121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • SlickAdam
    #66787
    en is ertem. igazad is van. de egy topikkal pl ez nem derült volna itt ki.

    a keszitök a hibasak, hogy MINDEN szart el kell "szpojlerelni" elöre. lehet nem nagy dolog, nem tudom. de jobban ütne ez az informacio ingame, meg akkor is, ha mar a kezdö introban kiderül ez a teny.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.12.27. 12:26:30
  • darkSectorxxx #66786
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Persze ennyi erővel internet off, de azért valamelyest lehet húzni itt ott határvonalakat, mert vannak dolgok, amik nem olyan spoilerek, de amikor konkrétan a játékból kiragadt részletet hangsúlyoz ki?

    Példa esetleg:
    Resi 1????

    első eset: mikor látod a resiben hogy ott van wesker
    második eset, mikor leírja valaki, hogy wesker meghal vagy ő lesz a gonosz bácsi....

    Ha érted mire utalok, az egyik még oké hogy reklámozod egy karakterrel a játékot, a másik amikor a cselekményből pláne a fontosabb akár végéből körbeírsz egy történést.

    Valszeg én sem fogom feljelenteni ezért az illetőt, meg igazából engem nem aggaszt annyira, beveszi a gyomrom, de mást el tudok képzelni hogy ha nem akar rákattintani a videóra, csak mást nézelődik a neten, youtube-on kár beletólni másnak az arcába. :D
    Mindegy, csak mondom hogy télleg aki erre érzékeny, fullos internet off, de télleg.
  • Totti5
    #66785
    Mondom én értem és támogatom is hogy ne itt játssza végig valaki és ne itt írja le a napi élményeket, de itt most olyan dologról volt szó, ami trélerekben benne volt, és ahhoz játszani nem kell hozzá. Azt meg én bocsi, de nem tudom szűrni hogy ki mennyire nem néz vagy olvas publikus dolgot :(
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.12.27. 12:24:54
  • SlickAdam
    #66784
    mar reges reg a jatek topikjaban kene elmelkedni. ugyanez vonatkozik az FFXV-re is.

  • Totti5
    #66783
    Aztat ki tudja, publikus dolgok ezek.

    ( én értem hogy Te nem, de akkor semmiről nem lehetne beszélni, mert valaki nem olvas, valaki nem néz trélert, valaki nem néz képeket )

    Aztat meg ki tudja, lehet hogy ez a Last jófej, a többi meg kocsog, vagy akármi, no ezt nem tudom és amíg nem toltam le ( FF15 miatt minden parkolópályán van............ ) azt sem tudom hogy azok mi fán teremnek, honnan jönnek. Bár még ezt sem hogy ez mi.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.12.27. 12:21:27
  • darkSectorxxx #66782
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ja sorry én lemaradtam, sőt nem volt az sem tiszta hogy mi a Guardian a játékban. :)

    Igazából nem dőlök a kardomba, csak hát na.

    Mert vágod, ha kiír egy boss nevet az még elmegy, mert valszeg a nevek egy ismeretlen játékban annyira sokat nem mond még senkinek, de azért ez a kifejezés elég egyértelmű. :D

    Amúgy meg nem a 2 guardian-on van a hangsúly, hanem hogy "önnmagával", vagyis egy hasonló lénnyel kell megküzdeni

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.12.27. 12:20:16
  • SlickAdam
    #66781
    nem neztem trelert...

    the LAST guardian. wohoooo!!!
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.12.27. 12:17:59
  • Totti5
    #66780
    Semmi újdonság nincs abban hogy több Guardian van a játékban. Trélerekben benne volt.
  • darkSectorxxx #66779
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hihetetlen mekkora spoilerek vannak néha felelőtlenül neten, youtube-on benyom egy videót az ajánlottak közé és ez van ott:

    The Last Guardian-ra érzékenyek ne olvassák:

    [spoiler]TRICO VS TRICO | The Last Guardian Gameplay Walkthrough


    Jó ez ám....[/spoiler]
  • Bandicoot
    #66778
    Csinálj Plexet ha van szgéped. A legegyszerűbb módja ps4-en a filmnézésnek.
    Pc-n letöltöd, beállítod a filmes mappádat. Ps4-re letöltöd, beállítod a kódot amit ad. Kész. Mindent lejátszik hibátlanul otthoni hálózatpn minőségvesztés nélkül. Az egyedüli hátulütő hogy a pc-nek menni kell.
  • darkSectorxxx #66777
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Huh akkor sajnos 1 megoldás van. Ami időigényes, én csináltam régen. Töltsd le a Bigasoft-ot...mással is lehet ilyet, én ezt ismerem, ami felhasználóbarát szerintem.
    Betallózod a filmet, tegyükfel MKV-t.
    Kiválasztod a kiterjesztését a készített fájl-nak....van több mp4-es tömörítés, aztán ha előtte megnézed mekkora a bitráta az mkv-ben, beállítod jobb oldalt a kis fülön, hogy mondjuk 2000 alapon és neked 8000 kell.

    méretre fogalmam sincs mekkora lesz de megoldható. :D

    De furcsa hogy nem megy az mkv. Én mintha régebben azt is néztem volna.
    Max estefelé rápróbálok én is.

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.12.27. 11:34:17
  • TomStorm
    #66776
    HD-t így se játsza le.Azért köszi
  • darkSectorxxx #66775
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Már rég kellett használnom ezt a funkciót, de ha egy frissítéssel esetleg nem változtattak rajta, akkor még mindig:

    A pendrive-ra médiától függően ezeket a nevű mappákat kreálni kell: Movies, Music, Photos (remélem helyesen írtam)
    És eme mappákba kell belehelyezni a fájlokat, amik ezek lehetnek igazából: MKV,AVI,MP4,MPEG-2 (állítólag a 60fps is megyeget, bár ilyet még nem néztem)

    Azt viszont a Sony fejeseket kell megérdeklődni, hogy 2017-ben miért kell egy név alapján mappát kreálni egy high-tech lejátszón, hogy alap dolgokat elláson. Ki tudja, lehet ennek is van logikus magyarázata. Viszont ha ez azóta már nem így van akkor csókoltatom őket.

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.12.26. 23:50:08
  • TomStorm
    #66774
    Megadta magát a Dune 3.0 és átmenetileg ez a megoldás lenne jó
  • TomStorm
    #66773
    Megoldható,hogy pendrive-ról játsza le PS4 a Bluray filmet?
    Most egyelőre ott tartok,hogy semmit nem lát az USB eszközön
  • Moby
    #66772
    A mai(vagy inkább sony) értelembe véve nem, tényszerűen persze az, de lényegtelen ez már, ha szar akkor szar. 1500-ért is szar.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.12.26. 23:20:32
  • darkSectorxxx #66771
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Rendben, tudomásul veszem, bár nem tudom melyik része volt gond a hsz-nak, de az engem céltáblának használó emberek végett nem lepődök meg, ezt is lenyelem és elnézést kérek azoktól akiket zavar az a pár sor amit írtam. ;)

    Ez a hsz is gondolom senkit nem érdekel, úgyhogy ezért is előre sorry az itt lévőktől.
  • MerlinW
    #66770
    Zavarod a topiklakókat, változtass valamin. Rád van szólva, jól.
  • TDC Geronimo
    #66769
    Nem kell rohanni...
  • Maxyka
    #66768
    Gondolom az lenne a játék lényege hogy bujkálj hátulról kapd el az ellenséget, de én csak rohanok és szétlövök meg szétverek vascsővel mindenkit, mert szétvet az ideg hogy mi következik ezután. Nem bírom kivárni
  • darkSectorxxx #66767
    Mi, hogy mi? :D
  • TDC Geronimo
    #66766
    a gpu/cpu patch az pro patch.
  • Maxyka
    #66765
    Dat last of us. Elejével játszottam, mentettem, kiléptem. Sok multiplayer mellett volt időm kicsit belépni erre azt vettem észre hogy 6 órát játszottam egyhuzamban. Most jöttem rá hogy éhes vagyok. LoL. Csak engem idegesít hogy mászkálni meg harcolni kell? mindig félbeszakítja a fasza kis átvezetőket, párbeszédeket a játék
  • Tikal #66764
    Legyen, de akkor legalább ne diesel :)
  • Tikal #66763
    Meg volt neki előtte a Gods and Kings, meg a felemás Prometheus, Robin Hood, Kingdom of Heaven. Az elmúlt tíz évben azért inkább szar volt már mint jó, a The Martian mondjuk tényleg jó volt, meg az American Gangster se volt rossz, de nekem már nem biztosíték a neve. De majd meglátjuk...
  • Moby
    #66762
    >miert ne lehetne?

    Már majdnem megkérdeztem mégis mire meg hogyan, aztán rájöttem, hogy panamerából is van dízel

    /de amúgy tényleg ha ennyire számít akkor ne vegyél. Én ahányszor elvittem eddig részecsekszűrő pucerájra, mindig ott lebegett a lelki szemeim előtt, hogy hátul az udvarban fogják kimosni slaggal, meg kompresszorral, mer százerér nincs a szuperelszívós csodapucolórobot óránként az tutter :DD Dehát végülis ők lesznek rákosak. Ja meg a környéken mindenki...
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.12.26. 21:36:03
  • SlickAdam
    #66761
    nincs, de meg lehet. miert ne lehetne? vagy meg mindig nem jött at, hogy hogyan latom a dolgokat?
    hint: a par szaz meterre levö Lidl-be biztos nem azzal jarnek tovabbra se.
  • Moby
    #66760
    Na hát erre gondoltam, hogy ha propatch nem is jött hozzá, de ilyen additional gpu/cpu kihasználó patch sem? De ezek szerint nem.
  • TDC Geronimo
    #66759
    De itt engedélyezve volt a másik gpu is már, tehát pro patches volt még ha nem is csináltak semmit, csak engedélyezték. Broforce mikor kijött pro még sehol se volt, patch nélkül nincs semmi változás
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.12.26. 21:19:35
  • Moby
    #66758
    Mert volt már ilyen.
  • TDC Geronimo
    #66757
    mitől lenne jobb patch nélkül? :)
  • Moby
    #66756
    Nadehamár a kérdések órája:
    A Broforce prón is akkor fos, mint a simagépen volt?
  • Moby
    #66755
    Felejtős. (pontosabban egy viszonylag korrekt iparosmunka, de ez annyit jelent, hogy a kibaszott erős HR után borzalmas visszaesés).
  • Bandicoot
    #66754
    Inkább dobozosan használtan,hogy el tudd adni. 1 végigtolás van benne ímmelámmal és annyi.
  • Tatyla
    #66753
    Deus Ex most magyar storeból plusszal 6800 megéri vagy tényleg szar és inkább felejtős?
  • Moby
    #66752
    Jó. Gecijó. Jó rég toltam. Sok éve.
  • Moby
    #66751
    Minden okod megvan rá! Ridley Scott kiégett. Ittvolt a múltkor is az a pocsék filmje, az a...jajmiisacíme...The Martian! Micsoda szar volt az is!
  • Tikal #66750
    Deadlight-ot behúzzam? Steam-ről emlékszem rá, és talán mintha dicsérték volna, hogy jóféle cucc.. valaki?
  • Bandicoot
    #66749
    Oké köszi. Írtam a modiknak. Elég volt ebből. Állandóan úgy kell hámozni telefonon az érdemi beszélgetést az 50 soros monológok között a semmiről.
  • Tatyla
    #66748
    Én már egy párszor szóltam szerintem.