121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Maxyka
    #66827
    Na igy talán?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ja mert lezárták? Csak azért olyan mintha vége nem lett volna :D Amúgy művészi hogy az a jelenet játszódik le mint az elején csak a helyszin más. Epic volt. Főleg a zene..omfg. Csak nem éreztem úgy mintha lezárták volna vagy nőt vonna a kettőjük közti kötödés, hanem kb ugyan úgy maradt mint amilyen az elején volt. Joel a lányát látja benne, Amikre csak utalást tesznek a történet során. Ellie érzelmeiről nem sokat tudunk meg a játék során ahogy a végén sem. Ha jól tudom a last behind az meg a multra tekint vissza.
  • TBTPumpa
    #66826
    Én még nem végeztem vele. Még csak az elején vagyok, nehéz megszokni a kontrollerrel való célzást. :)
  • darkSectorxxx #66825
    Ő a spoilerbe szerintem nem az került amit szerettél volna. :D

    Miért előtte a dráma nem volt elég? Szerintem tökéletesen jó és elég vége lett. Minden volt amire ember vágyhatott.

    Tblint:

    De hiányérzete nem lehet az embernek....sok alkotás összetenné a 2 kezét ha hasonló végjátékot kapna, hálisten nem lett elcsépelve, szépen kibontakozott az egész, megvolt a kellő lezárás, nem érződik szerintem hogy ez valami csonka játék lenne.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.12.27. 20:46:53
  • TBTPumpa
    #66824
    Kell valami a második részre. A fejlesztőknek csak ennyit: "I'm gonna find and I'm gonna kill every last one of them."
  • Maxyka
    #66823
    Szerintem rossz topic

    >Amúgy hogy lehet így vége a last of us nak ezek után?? Álltok a dombon és beszélgettek, aztán ND-felirat. Szét is törtem a kontrollert..[/spoiler]
    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2016.12.27. 20:40:18
  • TDC Geronimo
    #66822
    PCn pár patch után adtam esélyt a mafia 3nak és befejeztem annak ellenére, hogy okádni tudtam volna a nem story küldetésektől. Mindent összevetve megérte, mert azon kívül minden más jó volt. Kurvajó karakterek, story, befejezés (dat mid credit scene :D), gunplay és a felturbózott verdát öröm volt vezetni főleg WD2 után :D

    Azért örülök, hogy végére értem pedig majdnem leyoutubeztam a videókat.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.12.27. 20:37:30
  • Bandicoot
    #66821
    Valaki aki esetleg FFXV-ben végigtolás elött akarta megcsinálni a huntokat van itt?
    8-as ranknál megakadtam,kéne még 3 csillag a rank 9-hez de egyszeráen nem találok már vadászfeladatot,csak a nagyteknőcöt, illetve olyanokat amik rank9-en unlockolódnak.
    Tudom tudom,vigyem végig....De gondoltam elötte amit lehet kimaxolom na. :)
    Szóval, kihagytam valamit, vagy csak a teknőcöt is le kell verni hozzá? Köszi.
  • Moby
    #66820
    Rossz tán az olvasnivaló? Nem elég izgi? :D
  • darkSectorxxx #66819
    A PS4 téma? :)
  • Evoluti0N
    #66818
    Ez meddig lesz még téma? :D
  • Moby
    #66817
    >de éjszakára pl lekapcsolom a plazmát ;)

    Helyes! Én ugyanezt teszem a ps4-el: lekapcsolom a legalacsonyabb energiaszintre, ahol az igényeim még ki vannak szolgálva.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.12.27. 19:46:46
  • Moby
    #66816
    >Idén termékeny éve volt a kaszásnak.

    Igen, de szvsz ehhez aleppo többet tett hozzá, mint az, hogy idén néhány ismert névvel több távozott közülünk.
    Nyugodj békében Carrie Fischer.
  • n000rbi
    #66815
    A rohadt életbe és még van 4 nap 2016-ból :((

    Nyugodjék békében!
  • arty
    #66814
    könnyen kikerülthető vs. kikerülhetetlen :P gémingelni "kell". tévétnézni is.
    de éjszakára pl lekapcsolom a plazmát ;)

    ha te nem is kapaszkodsz a 10 wattba, én igen - az nem sok, az belefér.
    vs. az 58 watt standbyként kurvára nem okés kategória. mármint szerintem(!) nem lenne az, de nem annyi az annyi.

    szal, jóváhagyom, csináld! :D
  • arty
    #66813
    tottinak, slickadamnak (már) nem spoiler, másoknak lehet - ha az előbb nem követték a diskurzust!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    most egy pillanatra megvillant, hogy miért is jó az állandó reklamációd a spoilerek miatt ... ugyanis pár napja a kölkökkel, amikor megláttunk egy másikat, .... felkiáltottunk, hárman, egyszerre. 2 órányi 15frémes, frusztrált kamerabaszkodás és döggel ordibálás után ez egy felemelő pillanat volt :)


    ... dejó, hogy nem láttam a trélert :)

    ... de nagyon nehéz ám NEM spoilerezni is, sokszor az ember végig se gondolja, amikor "evidens" dolgokat ír (vagyis amire ő azt képzeli, hogy _MINDENKINEK_ evidens.

    ... noha azt tobábbra is tartom, hogy SOHA nem fogsz red dead revolverezni :DDD ;)))
  • Bandicoot
    #66812
    R.I.P. :(
  • SlickAdam
    #66811
    basszus... :( nyugodjek bekeben!
    köcsög kaszas tenyleg visszavehetne kicsit...
  • Moby
    #66810
    De továbbra is egy videójáték topikban az áramparátokat ki fogom röhögni. Majd ha szegre akasztjátok emiatt...addig viszont kusé van :) Nekem azért van restben, mert másképp nincs remoteplay. Meg a nemlétező játékidőmből menne el a patchek, update-ek, stb.
    Hátmegafaszom. Na.
  • Moby
    #66809
    Nem ő nem kapaszkodik semmibe. Hanem - ahogy azt írta - telibekettétorkon... :)
  • arty
    #66808


    RIP.
  • arty
    #66807
    áhá! hát ezért vagy itt ilyen keveset... élek a gyanúperrel, hogy míg mi itt b*sszuk a rezet, te ... te ... JÁTSZOL?! :D
  • darkSectorxxx #66806
    Nyugodjék békében.
  • arty
    #66805
    naneeeeeeee.... most moby ebbe fog kapaszkodni, ez a 10w pediglen nekem annyira hihetetlen :D
  • LBandi77
    #66804
    Index hír.Meghalt Carrie Fischer színésznő, a Csillagok háborúja Leia hercegnője.
    Idén termékeny éve volt a kaszásnak.
  • Moby
    #66803
    Nem neked írtam :)
  • arty
    #66802
    120w/h és megy mondjuk napi 2-6 órát!!! :D

    (hja és pár hónap és a NAP tüze (fénye) táplálja majd a plazmicseket... mármint nappal :P )
  • SlickAdam
    #66801
    höööö!
    amugy nagyon keveset megy, szinte csak jatekhoz vanik bekapcsolva. azt meg nem viszem tulzasba sose (van hogy hetekig semmi, aztan amikor "felpörgök", akkor par ora / hét. minden mas a takarekosabb oled-en a masik szobaban.

    te meg nonsztop szivatod a 10 wattot sztendbáj bics!!! az napi egy - masfel ora plazma jaratas.:P
  • Moby
    #66800
    Jaja. Én égetem a szenet mázsaszám egy házfalnyi plazmával, ugye? :D
  • arty
    #66799
    a gyerekeid majd hálásak lesznek, miközben patkányhust esznek wastelanden ...
  • Totti5
    #66798
    Jól beleszaladtam egy gamebrake bugba FF15ben. Dungeon 30-40 perc, már a végén voltam minden szeglete felfedezve, erre harc közben egyszerűen lefagyasztottak és onnantól kezdve belassúlt az egész kamera Gladiolus-on aki végtelen ciklusban egy nyeséssorozatot ismétlelt lassított felvételben.10 percig nyomkodtam mindent ( menü élt ), de semmi hatás:(
  • darkSectorxxx #66797
    Ja akkor megvan a válasz is. :)
  • Seth
    #66796
    Itt van egybe a kettő


    Utoljára szerkesztette: Seth, 2016.12.27. 16:32:08
  • darkSectorxxx #66795
    Ezt néztem és azt írták még csak az első rész elérhető.... akkor miért van Part 2, ezt már akartam tőled kérdezni.

    Az első rész az Overture, és az van még 2 felé szabdalva, vagy az Overture az egész és mégiscsak 2 rész elérhető már nem csak 1????
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.12.27. 15:55:41
  • Totti5
    #66794
  • darkSectorxxx #66793
    Más: FF XV topik
  • Moby
    #66792
    >Mindent lejátszik hibátlanul

    Sajnos nem. Kényszermegoldásnak megfelel, de általános lejátszónak a ps4 szar. Nem tud 24p-t médiafileokból.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.12.27. 14:07:05
  • TomStorm
    #66791
    Húha ez jól hangzik.Ma még kipróbálom!
  • darkSectorxxx #66790
    Ja akkor utólagos virgács a készítőknek szerintem.
  • Totti5
    #66789
    Igen.
  • darkSectorxxx #66788
    Persze nem is te vagy a hibás, de....

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Benne van a trailerben ahogy küzd egymás ellen a 2 félig-kutya, félig-majom-ember?



    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.12.27. 12:27:56