121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Maxyka
    #66867
    Inkább csináljanak évente új játékot mint a battlefieldnél ahol fél évre kiszúrták a szemünk egy szaros pályával. Legközelebb március végén jön majd valami dlc. Már az is pofátlanság hogy +1pályát free DLC ként van pofájuk tálalni. Egy hét alatt kimaxoltam minden classot. Nem mintha olyan sok pálya lenne a játékban. Persze bugfixek nem jönnek csak a hibák de azok ezerrel. Content meg semmi. De mit várunk az első világháborútól.
  • TDC Geronimo
    #66866
    hát az IW multinál szerintem mindegyik jobb fényévekkel főleg a siege
  • Bandicoot
    #66865
    Vegyed. Gyakorlatilag a (szerinted) szarból mész a mégnagyobb szarba.:)

    Van más, a címe: Titanfall 2. Minden létező momentumában és tekintetében irgalmatlanul felülmúlja a COD szériát, SP és MP részben egyaránt.

    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.12.28. 15:10:34
  • Maxyka
    #66864
    Januárban megveszem én is az codIW-t. Úgy berágtam a battlefield-re meg a siegre- hogy lassan nincs más fps- a piacon csak az a szar. Így kihalásos alapon muszáj lesz megvenni.
  • Bandicoot
    #66863
    Játékosok akik a minőségi játékok helyett az évenként megjelenő faékprimitív copypaste remékeket részesítik előnyben.
    Bár számomra egy jóideje elég kétségesek ezek a kis listák és inkább fizetett reklámnak minősülnek..Hogy lehet az egyik legszarabbul fogyó COD ilyen hosszú ideig a top3-ban....Érdekes. Bár az amerikai és UK régiótól nem is várok mást.
  • Totti5
    #66862
    Játékosok mint MI, de ez is egy hozáállás.
  • Bandicoot
    #66861
    És még mondja valaki hogy nem agymosott az a beltenyészet ami a szigetországban van....
  • darkSectorxxx #66860
    Na végre úgy vártam....:D
  • Maxyka
    #66859
    Ban me
  • Maxyka
    #66858
    Úgy se veszik észre ez write only forum
  • Moby
    #66857
    A.
    Miből?
    :)
  • Totti5
    #66856
    BRIT SZOFTVERELADÁSOK, DECEMBER 18-24.
    1. Call of Duty: Infinite Warfare
    2. FIFA 17
    3. Battlefield 1
    4. Watch Dogs 2
    5. Grand Theft Auto V
    6. Mafia III
    7. Steep
    8. Final Fantasy XV
    9. The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition
    10. Forza Horizon 3
  • Maxyka
    #66855
    Itt egy kép ellieről a wd2 -ből
  • Bandicoot
    #66854
    Látom annyira beütött a megaton hogy aláírás is lett belőle...

    Amúgy nyilván azért tartja alacsonyan az elvárást hogy ne legyen nagy csalódás, ha nem úgy sikerülne a játék ahogy kéne. Az első rész legjobb jelenetei voltak mikor a kihalt városkákban és egyéb helyszíneken bolyongtunk akár a zék között. És a leggyengébb részek voltak a tömény akcióval rakott részek. Ellie bosszúhadjárata remélhetőleg nem jelent majd sokkal több akciót.... Továbbá az első rész váratlan volt, a végén azért elég megdöbbentő az egész sztori...A kezdésről nem is beszélve. Ekkorát durrantani egy "mezei Joel meghal" dologgal nem tudnának, kiszámítható....
    Érdeklődve várom gyakorlatilag bár itt lenne,de a sztorit zárják le mert nem lesz jó vége ha folytatják ezután is...

    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.12.28. 13:01:45
  • Maxyka
    #66853
    Végül is mindkettő lehetséges :D
  • Moby
    #66852
    Ja. Az tényleg furcsa. Az, hogy gomba csinál zombikat az emberekből az rutindolog. Nade hogy kislány kinyír egy halom embert???
    SKANDALLUM! Hát hol van itt a realitás kéremszépen???
  • Moby
    #66851
    Ja, pont az ND-vel szemben kell extrém alacsonyan tartani az elvárásokat, és majd a századrangú senkiktől meg elvárjuk a csodát :D
    Alapvetően 3 dolog miatt szoktak mérgelőndi a gamerek:
    -ha egy ismert cím alatt ugyanaz jelenik meg
    -ha egy ismert cím alatt valami más jelenik meg
    -ha egy ismeretlen cím jelenik meg
    Ha ezek egyike sem teljesül, akkor maximum azért hőzöngenek, hogy semmi nem jelenik meg, de ez annyira már nem lényeg :D
  • Maxyka
    #66850
    Jah az tényleg furcsa mikor egy kis csaj kinyir egy fél sereget :D
  • Bandicoot
    #66849
    Kb ugyan így vagyok vele. Nem tudom elképzelni hogy ugyan azt az ütős sztorit le tudják tenni. Joel halála nem döbbentene meg, nem lenne hű de váratlan fordulat. Ez a bosszú dolog Ellievel meg nehogy Tomb Raider szintre tegye a stuffot. Nem hiányzik hogy több akció legyen, néha az elsőben is határokat feszegetett. Félve de kiváncsian várom és akartam a folytatást. De remélem nagyot durrantanak és lezárják.
  • arty
    #66848
    már ez az "egy" folytatás is óriási kockázat... :/
    próbálom extrém alacsonyan tartani az elvárásaim, de az első rész után ill. az ND-t ismerve... lehetetlen.
  • Bandicoot
    #66847
    Bármennyire is szeretem én remélem a 2-vel lezárják.
    A sok rész mindennek a rovására megy mindig...

  • darkSectorxxx #66846
    :D
  • Maxyka
    #66845
    Maga a lezárással van bajom. Ne akarják már lezárni mikor várom a következő 12 részt.
  • darkSectorxxx #66844
    Mi a te a résznél nem érezted lezártnak? :D
    Na nemár.

    Ami utána van, a
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    korházas rész után, az epilógus már


    Ha hirtelen, semmitmondó lezárást szeretnél akkor játsz az Until Dawn-al vagy a Gears of War 4-el.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.12.27. 22:14:22
  • Maxyka
    #66843
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amiről én főként beszéltem, az az hogy észre se vettem és lezárult a sztori. Kb egy rést hagyott bennem mint amikor az életed filmjét nézed és legizgalmasabb résznél kb a film felénél kikapcsolnád. Na ezt az érzést hagyta bennem a játék. Persze azt is sérelmeztem hogy ellie-ről sok mindent nem tudtunk meg. Nem a múltjára gondolok itt most hanem a jelenről, érzelmeiről, vagy a kötödésekről, de bizom benne a last of us 2 méltó befejezése lesz-e remek műnek. És csak magamat okolhatom hogy eddig nem vásároltam meg. Lebecsültem. De innentől kezdve nd-játék instantbuy , a következő az uncharted lesz.
  • Maxyka
    #66842
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mármint hogy ellit- feláldozni az emberiségért? szerintem aki halott az az is marad így az egész csak álom volt, vagy valami ami ellie-t különlegessé tette a történet szempontjából.
    Persze jó lett a vége .
    Én nem bírom idegileg az olyan filmeket és játékokat ahol meghalnak az általam megkedvelt szereplők, ezért törtem szét dying light os lemezt is.
  • Moby
    #66841
    Ez a driveclub még mindig zsibbasztóan jól néz ki...
  • Moby
    #66840
    Tud.
  • Bandicoot
    #66839
    Meg, pontosabban az alapok,nyilván amik a játék végeztével jönnek nincsenek.
    Már ha nem hagytam ki valamit...
    82 órám van már a játékban,gyakorlatilag minden végigtolás elötti mellékküldetést, huntot,egyéb tevékenységet kivégeztem (hazudiok,az arémához nincs türelmem összeszedni 5-6millát hogy mindent megvegyek ezzel a 9999-as tétlimittel,mert mocskosul repetitív,unalmas és idegesítő) ,néha még pecázgatni jártam. Most indultam és végeztem ki a chapter 9-et (attttyaég :-O ) úgyhogy marad már az hogy végigtolás után átfésülöm a térképet ahol lehet még nem voltam.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.12.27. 21:52:36
  • Seth
    #66838
    Dungeonok megvannak? Azok végén lévő boss is hunt lesz , miután egyszer leverted
  • TomStorm
    #66837
    És BD lemezről tud PS4 24p-t?
  • Bandicoot
    #66836
    Tudom de nincs már több mellékküldetésem se...:)
    Dagi is kilőve.:)
  • TDC Geronimo
    #66835
    Hát jobban fut, bekerült autó tuning, a gyorsan változó napszak is javítva lett stb. Story miatt mint írtam mindenképp megérte végigtolni. Amit nagyon imádtam még az a gunplay és az animok. Mikor Lincolnal LMGvel hip fireből lőttem agyon mindenkit lassan gyalogolva az elképesztően "bedesszül" nézett ki :)
  • Seth
    #66834
    Pár melléküldi is ad bejegyzést a hunt-ok közé. Pl a fényképes dagi,ami most hirtelen eszembe jut. Amíg nem adja azt a küldit,addig nincs a hunt-ok között
  • Moby
    #66833
    Kétlem...
  • arty
    #66832
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    sztem zseniális a vég.
    rágódhatsz rajta életed végéig, hogy helyes döntést hozott-e Joel :)

    a zombiapokalipszist meg "nem lehet megoldani", iszonyat gagyiság lett volna ebbe az irányba elmenni...
  • darkSectorxxx #66831
    De ettől még a befejezése elég szép és kellően hosszú volt. :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    sőtt én másra számítottam a végén, kicsit meg is leptek

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.12.27. 21:08:20
  • SlickAdam
    #66830
    rendbe raktak vegre?
  • Maxyka
    #66829
    Most, hogy megnyertem a pert az ubisoft és ea- ellen , jó sok repülőjegyre futja

  • darkSectorxxx #66828
    Kárpótol az élmény. :)