121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Bandicoot
    #66907
    Én ebben nem vagyok biztos. Abban sem hogy arra a szintre képesek lesznek megint. Nagyon nagy fordulat kell ahhoz a játékba amire nem számít senki....És nem kell akció akció hátán...
  • n000rbi
    #66906
    Kaptam karácsonyra egy 15k-s feltöltőt, behúztam a Hitman-t, mert itt már írtátok páran, hogy fasza. Remélem tényleg így van
  • Bandicoot
    #66905
    És? Továbbra is a britek meg a kétes lista. Ez mit bizonyít? A szarból is millió légy lakmározik. Sosem értettem az eladásokkal dobálózást. Az év top3 fps-ébe messze nincs. Az év játékától fényévekre. És nagy eladásokat produkál mindemellett miközben más minden szempontból tartalmasabb minőségibb címeket kevésbé vesznek. Kit érdekel?
    Most nézem a gameren a játékosok szavazatait.. A top30ba sem fért bele idén....
  • arty
    #66904
    nálam egyszer... EGYSZER már megbicsaklottak!
    persze nem rögtön éreztem, csak némi ülepedés után... de ki kell mondani: az UC2 jobb volt az UC3-nál!

    legszívesebben zokogtam volna, amikor vége lett, azt hallucinálva, hogy az utolsó uncsi részt élhettem át.
    és ez "felemelte", de azért távolabból szemlélve gondolom sokan egyetértenek velem: volt már VISSZAESÉS az ND pályafutásában! ;)

    hogy utána mi jött, nos, egen, az történelem ;)

    deakkoris! ;)
  • Maxyka
    #66903
    A Call of Duty: Infinite Warfare még mindig jól teljesít a kasszáknál
  • TDC Geronimo
    #66902
    Én biztos vagyok benne, hogy felül fogják múlni az első részt. Állandóan kételkedtem én is, hogy az épp aktuális ND játéknál nem lesznek képesek jobbra és rendre megcáfoltak.
  • arty
    #66901
    hát ezt egyelőre nem tudom levonni a ps+ árából :D
    tehát továbbra is 12k volt az éves multi ára ;)
  • arty
    #66900
    egy uncharted5 esetén magasan tartanám az elvárásaimat, egy folytathatatlan tlou esetén simán csak szkeptikus vagyok :P

    ellenem szól, hogy évek óta képtelenek (nálam) mellényúlni, mellettem, hogy ... foly-tat-hat-at-lan :D
  • Bandicoot
    #66899
    FF XV végigtolva. Továbbra is maradok a kezdeti értékelésemnél EZ a Final Fantasy. Köszönöm Square, emlék marad ahogy a 7-8 és elődei is.
    Még hátravannak a dungeonok illetve pár rank 9-es hunt,ezt leszámítva maxolva lett ennyi az idő. Igaz ebben van pár órácska peca, 1 óra "flipper" és 2-3 óra aréna.:)


    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.12.28. 22:05:09
  • Kandurex
    #66898
    Tetejébe, hogy egy mekkora penész unalom volt...pff
  • TDC Geronimo
    #66897
    Vicc amúgy. Mai napig nem értem miért adtak el abból annyit.
  • Tikal #66896
    GTA V még mindig így fogy?
  • Totti5
    #66895
    Amióta ez egy csilliárdos biznisz ez számít. Nem pár éve, nem 5 éve, nem 10 éve, nem 15 éve... a kezdeti fogadtatás nagyon fontos. A kiadó előre prognoztizál egy számot amit hozni kell. Ha ezek nem találkoznak rövid időn belül a ténylegesen eladottakkal akkor ott baj van. Van amikor hosszú távú eladásokból visszajön 1-1 cucc, de nem erre kell építeni és erre nem is lehet, ez már csak tűzoltás és reménykedés. Teljes áron eladott példányok a lényeges adatok.

    A kiadót nem érdekli hogy játszol e vele ( single játék pl ), amúgy milliós eladásoknál is igen kis % jut el addig hogy egyátalán a játékot végigjátsza. Megveszi tologatja, a többségnek ennyi. Nade ez hülyeség, mert a kiadó hosszú távon is profitot akar belőle, tehát season pass, dlc és egyebek, melyekkel fenntartják az érdeklődést, bár ezt a multiplayer játékok esetén lehet könnyen megvalósítani, ahol folyamatosan van fan base akár éveken át, akiktől jönnek be összegek. Single player esetében ez azért hamarabb lecseng.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.12.28. 20:47:36
  • Maxyka
    #66894
    Nagyon egy kutya. Játékipar is elmegy afelé mint hollywoodi filmkészítés, lényeg a first week profit. Mindenki megveszi 15e-20e ért az már nem érdekli őket hogy játszol is vele vagy csak a polcon porosodik, mert már kicsengetted érte a nagy lovét.
    És igen elég szomorú hogy mára dlc- lehet egy +1fegyver, skin, vagy egy árva map....
  • Tatyla
    #66893
    igen csak alvásnál azt válaszd hogy call Umbra
  • Maxyka
    #66892
    Jobbnak jobb, gta5 meg realisztikusabb ennyi
  • Kandurex
    #66891
    Vissza lehet onnan még menni? Mint a hotelből?
  • Tatyla
    #66890
    én aki nem vagyok az a sport játék támogató olyan szinten magába szippantott a Fifa17 hogy az asszony is csodálkozik rajtam (meccset tévében se nézek,mondjuk most az EB magyar meccsei kivételek voltak)
  • Tatyla
    #66889
    nekem eddig 83 óra van benne
  • Kandurex
    #66888
    15-20? Ááá, kb. 7-8 volt mire ideértem, A legtöbb idő a side questekkel ment el.
  • TDC Geronimo
    #66887
    Dishonored 2 7es küldetés
  • Seth
    #66886
    Én meg tökre élveztem, nem tudom miért :) Talán mer sok minden ott derült ki
  • darkSectorxxx #66885
    Váróóós.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.12.28. 19:03:40
  • Bandicoot
    #66884
    A sztori az is ha csak azt tolod. Olyan 15-20 óra max.
    Ráadásul a chapter 13 (itt vagyok én most) amit a neten sokat szidtak tényleg elég felemás lett,mondhatni unalmasan monoton.
  • Bandicoot
    #66883
    Szeretem mikor objektív megközelítésről beszél valaki aki megfogalmazta hogy a Watch Dogs 2 autófizikája-irányítása jobb mint egy GTA V-é...
    De akkor nézzük,ha így belelendültél. A BF1 a polcomon és a szgépemen figyel. A Cod a szgépen figyelT. DLC-ket kapni fogsz ha vettél season pass-t, annak az 1 ingyen dlc-nek meg örülj hogy volt. Ez évek óta így megy és ezt vicc kiemelni a BF1 hibájának miközben mindenhol ez megy sajnos, viszont ők legalább egész szép dlc-ket adnak szemben COD-oddal. 64 fős szerveren gőzöm sincs milyen a játék,be se tesszük a lábunkat olyanra,nem is érdekel,48 az igazi. De kötve hiszem hogy a vas beszaggatna 64 fővel,megnézem majd.:)
    Spawn rendszernek semmi baja,nem agyatlanul kell kispawnolni és tudni kell csapatban dolgozni. Ünnepekkor volt 1 azaz 1 nap abból is pár óra mikor nem lehetett játszani. Nemigen érintett,de olvastam róla,karácsony másnapján vígan toltunk le 2 operations-t gond nélkül. Továbbra sem arról szól egy multiplayer lövölde hogy unlockolj mindent és legyen mégtöbb és mégtöbb content, nem azért tolják éveken át a CS-t vagy a COD4-et vagy a BF játékokat mert tömve van contentekkel. Majd jönnek szépen, terv szerint, senki nem hisztizik miatta. Céltalan értelmetlen lövölde - na ez pont nem a BF mert itt van célod,csak nem az egyedi rambózásra kell menni hanem az objektívekre csapatmunkával. Minden egyes sor amit leírsz pont hogy megvan a COD-ban de te áttérsz és leírod ezeket mint kifogások, hát térj át. Majd magasztald a COD-ot is micsoda vétel volt. De továbra is azt mondom ha sikert akarsz egyedül és JÓ játékot akkor ott a Titanfall 2 ami minden létező tekintetben szénnéalázza az új COD-ot,köszönhetően főként annak hogy érezhető benne hogy a régi Infinity Wardos arcok csinálták akiknek az egykori még szinvonalas COD részeket köszönhettük.
  • Kandurex
    #66882
    Kár...kicsit rövidnek tűnik a játék sztorit tekintve,
  • Bandicoot
    #66881
    70-80.
  • Kandurex
    #66880
    Most van Noctis a vonaton. kb. hány % járhatok story-t tekintve?
  • Moby
    #66879
    Na, emmán döfi!
  • Maxyka
    #66878
    Milyen felháborító hogy a vétel után dlc-ket is szeretnék. És nem olyan dlc-ket hogy fél év alatt hozzánk vágnak egy pályát aztán kész.
    Minősíthetetlen szar spawn rendszer, bugokat nem is emeltem ki meg a 64fős szerveren úgy szaggat a játék, hogy förtelem. Meg hogy ünnepekkor nem lehet játszani mert állnak az EA szerverek. Meg hasonló idegesitő kis pöcsölös baromságok amikről fél oldalt lehetne írni.
    Addig nem mondok véleményt az egyik játékról amíg nem próbáltam így csak arról tudok írni amit meg már igen. És elég sok órát beleraktam. Nem az a baj hogy nincs content mert van. hanem az hogy nincs "ÚJ" kontent. Márciusig, áprilisig érjük is be vele aztán talán jön majd a francia dlc- és bekerül valami új is. Számomra monoton lett a játék és kész. Mindent unlockoltam a magyar defeaters szerver folyamat üres. Ha meg céltalan értelmetlen lövöldét szeretnék játszani akkor majd még vissza-vissza nézek.
    Bizonyára neked mindkét játék ott van a polcodon, hogy ilyen véleményt alkotsz. Ezen a forumon az objektív megközelítés szóba se jöhet...
    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2016.12.28. 18:21:56
  • Jinchuu
    #66877
    Milyen jó, hogy nem vettem meg a Day of the Tentacle-t, reméltem, hogy lesz ps+-on! :D
  • Totti5
    #66876
    Day of the Tentacle Remastered (PS4, PS Vita)
    This War of Mine: The Little Ones (PS4)



  • n000rbi
    #66875


    A teljes lista:

    Day of the Tentacle Remastered (PS4, PS Vita)
    This War of Mine: The Little Ones (PS4)
    Blazerush (PS3)
    The Swindle (PS3, PS4, PS Vita)
    Azkend 2
    Titan Souls (PS Vita, PS4)
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.12.28. 17:38:32
  • Bandicoot
    #66874
    Érdeklődve várom,remélhetőleg nem óhajtanak ebből is a jövőben epizodikus csodát csinálni. El kéne már felejteni az epizodikus formát a játékvilágban.
  • Bandicoot
    #66873
    Nincs kettős mérce, nem véletlenül megy egyre lejjebb és lejjebb a COD széria eladása, a színvonal bármennyire hadakozol ellene a béka ülepe alatt van multiban a COD-okban manapság. Nem véletlen próbálkoztak a termékkapcsolással. Az Activision fejőstehene, ami méltatlan a régi névre. És nem fél nap,kb az elmúlt 5 perc.

    fals érvek pedig: olyan dolgokat emel ki hibának amik egy az egyben sokkal de sokkal durvábban jelen vannak minden létező COD-ban,de ő vált COD-ra.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.12.28. 15:20:00
  • Totti5
    #66872
    Volt már?
  • Totti5
    #66871
    "nem kell fals érveket gyártani arról miért szar a BF1,mert rohadtul nem az,csak látványosan nem a te műfajod"

    Node ha ez így megvan mint elmélet, akkor miért kell a kettős mérce és egy COD szó láttán fél napig legalja módon szarozni?
  • Bandicoot
    #66870
    Nem egy kategória a két multiplayer játék,baromságokat hordasz össze a BF-ről. Maxolj. A COD-ban meg 1 nap alatt maxolsz, ha a maxolás a gondod.
    Nem erről szól a multi,ha maxolhatnákod van rossz műfajban keseregsz.
    A játék I. vhb-hoz képest telis tele fegyverekkel. 1 térkép pedig változatosabb nagyobb mint az akutális COD rész összes pályája egybevéve.... COD-ban tán nem dlc-ként tolnak a pofádba mindent aranyáron? De. Pont ugyan úgy,csak negyedannyi munkát beleölve.

    Content semmi. Jót nevettünk.:)

    Vegyed,de nem kell fals érveket gyártani arról miért szar a BF1,mert rohadtul nem az,csak látványosan nem a te műfajod. Bár azok alapján amikbe belekötsz a COD főként nem lehetne az. Casual? Az pont a COD lesz....:D

    Mondtam ott a Tfall 2. Összehasonlíthatatlanul jobb az új COD-nál ami egyedül a termékkapcsolásnak köszönheti az eladásait, meg az angol régióknak ahol a csúcs a 87. rókabőr agyonbutítva.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.12.28. 15:15:57
  • Maxyka
    #66869
    Siegen meg olyan béta a ranked rendszer azt se tudják mit csináljanak vele. Folyamatosan diamondok ellen kell játszanom. Alapjáraton meg platinum. Persze a rendszer leszarja mennyit teljesítesz, milyen score-on végzel a rendszer azt nézi nyersz-e vagy vesztesz-e.
    Casual meg említésre sem méltó.
  • Totti5
    #66868
    Igyál rá és tolj egy fehér port, hátha átsegít ezen a krízisen.