121117

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Newfronter
    #115719
    Na meg 2 nagy IP-t kiadni az év végén az üzletileg sem jó stratégia. Így már biztosabb a Horizon 2 idei megjelenése.
  • Rage47
    #115718
    Covid :D
    Amúgy én pénzt mertem volna rá tenni, hogy eltolják, túl korainak tűnt a 2021.
  • Kandurex
    #115717
    Már akkor is volt gameplay. De még ha jövőre jön is, akkor is fura, hogy semmi nincs belőle. Az meg, hogy még mindig erőltetik a PS4-et, pláne úgy, hogy jövőre már 3. éves már a generáció váltás, az már szánalmas.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2021.06.02. 20:51:58
  • darkSectorxxx #115716
    Ja egy ilyen összevágott valami az volt. De tudtommal sokkal előbbis kezdték el és több segítséget kaptak.
  • Kandurex
    #115715
    Ez nem igaz, már jó pár hónapja is volt belőle anyag? Talán még tavaly?
  • darkSectorxxx #115714
    Horizon 2-őt is ki akarják adni idén, azt most mutattak először belőle valamit. :)
  • Kandurex
    #115713
    Mennyi ideje is készül ez már? 4 éve? És még egy képkockát se mutattak. Biztos, hogy minden rendben ott?
  • AntiHero
    #115712
    Gran Turismo 7 & the next God of War are both coming to PS4 as well as PS5

    God of War sequel has been delayed to 2022

    "So we’ve made the decision to push that game out to next year, to ensure that Santa Monica Studio can deliver the amazing God of War game that we all want to play", says Hermen Hulst.
  • darkSectorxxx #115711
    Nekem ez miatt valamiért a hibátlanságai ellenére a Gow 2 semennyire nem várós cím... semmi baj nincs vele csak valahogy engem se vonz.

    Horizon 2 se életem játéka azért.

    Uncharted, Last of Us, Spiderman nálam alázza gameplay-ben, de a Gow-tól jobban várom sokkal... :)
  • darkSectorxxx #115710
    Én csak szubjektív véleménnyel tudok szolgálni ezügyben.
    Mármint az exclusive-okkal kapcsolatban.

    Le a kalappal télleg a Gow elōtt, az egyetlen exclusive ami mellett tudtommal egy visszhang se volt, se bugok, se story, se grafika, se játékmenet, se tartalom ügyben.
    Én valamiért mégis alig vártam hogy vége legyen és megszabaduljak a kis csávótól, nekem nagyon irritáló volt a srác benne.

    Valamint nem tudom megfogalmazni, de nekem a GoW így külső vállnézetben valahogy nem ütött akkorát mint a régi, közel fix kamerásak.
    Nem is húzott vissza azóta se.

    A Last of Us 2-vel meg úgy voltam, hogy nekem a story-ban pl nem volt fura ez a 2 oldal ütköztetése.
    Abby is brutál szerethető karakternek lett beállítva sőtt, Ellie szerintem a végén az utolsó képsorokat leszámítva pont hogy majdnem csak ellenszenvesnek adja elő a játék ezzel a bosszúval.

    De bármilyen "kötött" akciójáték a Last of Us 2, annyira mocskos jó benne a gameplay, az a kommandózás, hogy 10. játszáskor is élveztem a harcokat, pláne nehezebb fokozatokon kell taktikázni sokat.
    És a játék utolsó jelenete, annak mondanivalója akkorát ütött nekem hogy nekem messze ez a legnagyobb élmény volt amióta játszom videójátékkal.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Aki nem tudná, nagy vonalakban:

    Az egész játék ugye aa bosszúról szól, Ellie meg Joel se volt angyal, Joel meg pláne hozott áldozatokat, aminek a következményeit vállalnia kellett. Mindezt nem egy totál jó céllal csinálta egy full rossz ellen, hiszen azok akiket megölt igaz feláldozták volna Ellie-t de az egész emberiség menekült volna meg.

    Na már most Ellie bosszúéhes lett, de annyira hogy a játék végefelé a családját is kockáztatva nem bírt megnyugodni és tovább ment.

    Ennek az lett a következménye hogy Abby leharapta az ujját ugye. Aztán elengedte de már késő volt.

    Az utolsó pillanat, az utolsó jelenettel akarták szemléltetni azt hogy nem csak a csaj ment el a házból a kisfiúval, mindig elfelejtem a nevét annak a csajnak.

    Hanem a végén a jelenetnek van egy rész, hogy képtelen lejátszani a gitáron Joel számát, Ami azt akarta sugallni, hogy a nagy bosszúvágya miatt mindent elvesztett.

    A családot, meg az utolsó megmaradt dolgot ami Joel-hez fűzte a gitár meg az a dal, zene.

    ezért van aa jelenet hogy a gitárt ott hagyja az ablaknál a házba és úgy megy el Ellie.

    Szerintem ez az egész baszott jó, és megmondom sokkal jobban hatott mint pl az első részben az eleje vagy a vége a story-nak amikor még azt hittem én is, hogy ezután nem tudnak majd mit kitalálni.

    hát személyszerint nekem sikerült.
  • lwb
    #115709
    Többször is. A játékmenet tetszett, a sztori iránya nem. De az legalább lekötött.
  • Newfronter
    #115708
    A listába még a TLOU2 is belefér nálad, arról sem voltál jó véleménnyel, igaz azt végigjátszottad.
  • Rage47
    #115707
    mit keresel a topikban? :D
  • lwb
    #115706
    Legalább háromszor nekimentem pedig, de az elején rögtön abbahagytam mindig. Nem tudom, valahogy nem tetszik. Ugyanez van a pókemberrel is, meg a HZD-nal is.
  • Kandurex
    #115705
  • lwb
    #115704
    Nekem unalmas volt és 1-2 óra után abbahagytam. :D Nem jött be a harc egyáltalán.
  • Mephike
    #115703
    25%-al olcsóbb most a PS Plus előfizetés.
  • hunbalee
    #115702
    Ahogy a twitter szösszenetekből várható volt érkezik a Crysis 2-3 Remastered is

  • mucsácsó
    #115701
    +1, sajnos...

    ...és ami a legdurvább, hogy valaki még így is képes (volt) szarozni ezt a gyöngyszemet :D

    abszolút géming mérföldkő - alig várom, hogy este tudjam tolni tovább, pedig ugye már anno letoltam -- és én kvázi semmit nem játszom újra, egyedül a Bloodborne, HL2 meg Doom volt, amit többször.. :D

    egyszerűen elképzelni nem tudom, hogy mit fognak teremteni majd (remélem csak PS5-re, szigorúan "next"-gen onlyként) a kövi résszel.. :| biztos vagyok benne, hogy keresni fogjuk az állunkat... :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2021.06.01. 16:09:22
  • AntiHero
    #115700
    Nekem is lement ps5-ön. Sajnos tényleg semmi nincs a közelében sem.
  • Kandurex
    #115699
    God Of War

    Re-végigjátszás. Még kb. 35% körül vagyok, de újra eltudom mondani: mindenki és minden nagyon távol van ettől a minőségtől.
  • Evoluti0N
    #115698
    Első generációs Pro után durván halk a PS5.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2021.06.01. 14:45:29
  • mucsácsó
    #115697
    abszolúte semmi, legalábbis nálam :D nem hallom a hangját egyáltalán, kb mintha be se lenne kapcsolva.. egy laptop sokkal hangosabb tőle (eddig)

    eddig nem hallottam még egy játéknál se visítani :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2021.06.01. 13:01:13
  • Kandurex
    #115696
    Nvidia-s kamuszar….
  • hunbalee
    #115695
    A Dying: 1983 megjelenlési dátumot egyelőre nem kapott, de a célplatformok között PlayStation 5 és PC szerepel

  • hunbalee
    #115694
    Luto – Új horror a láthatáron

  • Rage47
    #115693
    menüben/térképen nem pörög fel a PS5? :D
  • mucsácsó
    #115692
    dettó, én is pont tegnap kezdtem újra, Alfheim-ot most hagytam el - hát basszus még mindig über ez a játék :)
    néha azért itt-ott látom, hogy nem mai csirke (SSR tükröződés néha eléggé furán viselkedik + pixeles), valamint azért vannak itt ott elnagyolt textúrák, de az összkép és a minőség abszolúte AAAA+++ így 3 év után is :)

    haverom pont ma vett PS5-öt (nem volt sose konzolja), úgyhogy mondtam neki, hogy ez legyen az első, amit végigtol :D
  • Kandurex
    #115691
    Nyomom egy kicsit újra a GOW-ot. 18’ -ban még sima régi típusú TV-n toltam, szó se volt HDR-ről, meg ilyenek. Most feltűnik, hogy a bent menüben (ruha, fejlesztési rész) durván tolja a fényerőt, míg a játék tökéletes. Lehet ezt állítani?
  • mucsácsó
    #115690
    nem vagyunk egyformák :D Control nálam 2019 GOTY-ja volt, annyira nagyon tetszett és élveztem (nálam valszeg hozzátett az is, hogy az akkori új PC-men az első játék volt, amit letoltam végig, és nagy élmény volt) - viszont Death Stranding az nálam kuka lett a 3. chapter után, addig elszenvedtem..

    Horizont megértem, kicsit túllihegettnek éreztem az a címet, hiába PS-ex - emlékszem, hogy vártam már azért a játék végét...:D credits után instant delete

    DLC-je nekem ki is maradt, bőven elég volt már a végére..
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2021.05.30. 09:10:12
  • Zozo76
    #115689
    en imadtam CONTROL (majdnem) minden percet. bar en a DEATH STRANDING-et is imadtam... :D
    viszont nalam olyanok mentek a kukaba mint:
    last of us 1 (elkeztem de abbahagytam)
    last of us 2 (gyuloltem)
    horizon (elkezdtem, abbahagytam)
    Utoljára szerkesztette: Zozo76, 2021.05.30. 08:13:30
  • Mephike
    #115688
    Befejeztem a Controlt. Nagy elvárásokkal ültem le elé, de ahogy haladtam előre be kellett látnom, hogy nem ez lesz nálam a hónap játéka.
  • Mephike
    #115687
    Rohanok előrendelni... :)
  • hunbalee
    #115686
    Mint egy falat kenyér...

    Bemutatkozott az új Fast & Furious-játék

  • mucsácsó
    #115685
    megnézem majd, de nálam valami ~15 óra volt az egész asszem :D
  • darkSectorxxx #115684
    Értelemszerűen ha sokat halsz akkor végtelen hosszúságú minden. :)
  • Tatyla
    #115683
    Még hogy rövid játék a Returnal nekem 67 óra után ment le az utolsó boss
  • darkSectorxxx #115682
  • hunbalee
    #115681
    "Far Cry has never looked so stunning, with luscious tropical vistas rendered at 60 frames per second at 4K resolutions on Xbox Series X and PlayStation 5"
  • yesname #115680
    Akkor simán vak vagy. :D Nagyon durva ahogy kinéz és amilyen részletes. (Pl. a moha a köveken, de ez csak egy az ezer apróság közül.)