121117

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • lwb
    #115759
    Ez kimaradt nekem. Mondjuk nem lenne rossz, ha az első hármat is kiadnák mellé, pl a remastert. A 4. résszel kezdeni elég furcsa lesz.
  • Moby
    #115758
    Most lett két hete "bejelentve" az uncharted4 pécére.

    /oké a bejelentve erős kifejezés, Jimbo elspoilerelte a befektetőknek szóló jelentésében :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2021.06.08. 12:19:35
  • lwb
    #115757
    Egyelőre ND nem nagyon próbál semmit se kiadni pc-re, de én örülnék ennek azért. Mondjuk egér + billentyűvel kb easy mode az egész játék.
  • Moby
    #115756
    Ez olyan. Olyan lesz később is. Isteni karakterek, zseniális sztori/narratíva, őrületes graf, a többi meg van :) Szerintem egyébként a covershooter a maga egyszerűségében is teljesen élvezhető, és venném a következő részt minden különösebb változás nélkül is, ha lenne.

    /és kiadhatják tőlem ps2-re is, meg pécére meg mindenhova. Engem nem bánt :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2021.06.08. 12:17:30
  • Moby
    #115755
    Meggyőződésem, hogy azért kell remaszterelni, mert ki lesz adva pécére, és ott az kell, hogy basszon, a mostani ps3 remaszter meg már nem baszik, szóval így két legyet is ütnek egy remaszterrel.
  • lwb
    #115754
    10 évvel ezelőtti játékok (az első három), de ja, nem túl okosak, felerészt ugribugri, kicsi puzzle, sok cover shooting, cutscene, aztán kezdődik újra. Egyébként nekem is nagy kedvencek.
  • Voltan
    #115753
    Most tologatom az Uncharted-eket, valahogy eddig kimaradtak, pedig már régen megvannak. Az elsőt kivégeztem, a másodiknak a negyedénél járhatok kb. Nem rossz, élvezetes éppen, de ezek azért valami kibaszott buta játékok ám :D Valahogy összetettebb dologra számítottam.

    Ugyanakkor tényleg pörgős, és egészen filmszerű tud lenni az összhatás, és beszippantja az embert - ráadásul ezek még a régiek - szóval kíváncsi leszek a többire, be vannak már tárazva.
  • lwb
    #115752
    A remastert ha jól tudom nem a ND csinálja. Egyébként iszonyú felesleges dolognak tartom, persze megveszem majd, de inkább menne erőforrás új részbe vagy IP-ba.
  • Evoluti0N
    #115751
    Imádtam mindkettő TLOU-t és szívesen játszanék egy harmadikkal is, de látni szeretnél a ND-tól vmi új IP-t is ebben a genben.
  • darkSectorxxx #115750
    Nekem nem hiányoznak még... Egyelőre ez a mostani Last of Us elég volt 4-5x végigjátszani... nekem bőven ráért 2-3 év múlva. :)

    Meg hát jön a Remastered első is azért se kő újabb. :)
  • darkSectorxxx #115749
    Azé legyé igazságos a Tshushima nem véletlen töltött be hamarabb, ott sok objekt volt ismételve. :D
  • Moby
    #115748
    Rajtuk mondjuk nagyon fog lendíteni a ps5, mert végre nem fog talán 19 percet töltenui a játékuk, mint a lastofus2 tette. Az más kérdés, hogy a Suckerpunchnak ehhez PS5 sem kellett, de ők nem akkora istenek ps körökben, ők ezt megengedhetik maguknak. Majd ott megint ki lehet mutatni, hogy lám, mennyit jelent, ha nem kell valamit ps4-re is megcsinálni, mindjárt felgyorsul minden!
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2021.06.08. 11:03:09
  • mucsácsó
    #115747
    hát én nemtom srácok... várjuk meg az első Nótidog PS5 címet :P
    majd talán valamikor 2024-25-ben
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2021.06.08. 08:28:37
  • darkSectorxxx #115746
    Pontosan ez miatt sokan nem veszik észre miért már MOST cseszettül szebb élesebb textúrák vannak a megjelent játékokban is. :)
  • darkSectorxxx #115745
    Hülyeség... Ghost Recon Future Soldier pl.
  • Moby
    #115744
    Csodavárás level végtelen. Az ilyen paradigmaváltások nem úgy mennek végbe, hogy nyílik valami technikai lehetőség (ami nem is nyílt ráadásul), hogy kiéhezve várja a kiszolgálóháttér, hogy végre valami egészen új, soha nem látott dolgot tudjanak csinálni.
    Ez a ratchet is...most ez miben más, mint bármelyik randompsex? Őszintén. Lehet ugrálni a dimenziók között, mert a CSAKAZSSD. Hű!
    De mit tesz ez a játékhoz azon kívül, hogy másik hátteret fest a tökugyanahhoz az akciókhoz, és a tökugyanaz a minden máshoz, ami az egyel régebbiben is benne volt? Más játék lett belőle a ps5 exkluzivitás okán? Nyilván nem.
    Tök jó forradalmi ez az adaptivravasz, mert jött egy tök jó demó rá, de azóta sem tud vele kezdeni senki semmit.
    A PS5 játékok pont annyival lesznek szebbekjobbakmások, amennyivel gyorsabb, mint a PS4, és ez nem fog változni évek múlva sem, a grafikai teljesítményben kipaszírozza belőle a szart sok játék most is. Ami szebb lesz meg más lesz, meg főleg JOBB lesz, az nem az a ps5 exkluzivitástól, csakazssdtől lesz, meg az RT-től, hanem a tehetségtől. Az viszont nem technofüggő. Semmi köze ennek az egésznek ahhoz, hogy mi és meddig jelenik meg ps4-re is.
  • mucsácsó
    #115743
    hát na ezaz... van tényleg csúszka, de _ANNYIRA_ nem lehet ocsmányabb a PS4-es verza sem, ergo nyilván visszafogja a fejlesztést is :D
  • Bercy #115742
    Nem nagyon lehet 2 generációra is fejleszteni kompromisszum nélkül. Hidd el, hogy a csúszkáknál több a különbség. Már a pálya designtól kezdve kell belekalkulálni az éppen aktuális célplatformokat.
  • darkSectorxxx #115741
    Ja majd az új engine-ek, de pont ezaz hogy most se az van hogy a gép erejét nem használják, az új engine-ek meg azért nincsenek mert még nem kezdtek el vele dolgozni vagyis azok a játékok nem most jönnek.
    De ez nem a crossgenség miatt van.
  • darkSectorxxx #115740
    Max tovább tart kiadni egy játékot de nem lesz csúnyább.
    Sőtt ha ez nem elég utólag mint pl a pókemberbe nyomatnak újabb beállítást, mint a kevert 60fps RT mellett
  • mucsácsó
    #115739
    szépek-szépek, de hidd el, hogy sokkal szebbek és részletesebbek lesznek még ettől is pár év múlva, főleg ha bejönnek az új engine-ek
  • darkSectorxxx #115738
    Nagy fenét, már bocs a Pókember meg a Demons is baszott jól néz ki, csak ugye nem foglalkozik vele senki mert az egyik egy felujítás a másik meg egy rövid cucc. Meg a Remastered is.

    de ha jobban megnézitek azok kurva szép játékok.

    Ratchet meg Horizon meg a többi is kurva szép lesz de nem fogja a PS-t jobban használni, ha jobban használná, akkor több fps-en menne egy Miles Morales pl.

    Az amit a Horizon képvisel az nem jobban használja a PS5-öt hanem másképpen. A settings lesz más.

    egy pókembernél is ha megnézed brutál részletes a karakter, effektek stb csak nem egy dzsungel van a tenger szélén hanem New York, ahol ugyanúgy minőségi minden model.

    Szóval ezek is Nextgen cuccok nagyon is amik vannak most.

    Ugyanaz mint amikor volt a Killzone meg Infamous régebben.
    Azt persze jött sok exclusive de ha a stílust nem nézzük egy Kilzone iszonyat brutálul néz ki.

    Vagy az Infamous ami pokolian szép volt brutál effektekkel, mint egy későbbi pókember.
  • darkSectorxxx #115737
    Most sincs kompromisszum.
  • mucsácsó
    #115736
    +1... meg szerintem sokan gondoljuk ezt így :D talán Ratchet lesz most az első, ahol tényleg megmutatja a képességeit a PS5 (tudom-tudom, DeS is baszó volt valóban, viszont Returnal sztem elmegyegetett volna egy PS4 Pron azért bőven, főleg az UE4 miatt..)

    jó lenne már valami arcleszakítót látni, de szerintem az max 2-3 év múlva lesz az első UE5-ös játékokkal, vagy ha addigra jön _kizárólag_ PS5-re valami exkluzív cucc - addig meg marad a crossgen vergődés (idén 8 éves a PS4...)
  • Tikal #115735
    We believe in generations, ezt hangoztatták, nem érdekel hogy alig van PS5, az érdekel hogy 100%-ban PS5-re optimalizált játékok jöjjenek és a fejlesztők ne a csúszkatologatással basszák az idejüket hogy PS4-en is eldöcögjön a játékuk.
  • Bercy #115734
    Ezzel én is így vagyok. Személy szerint örülnék ha már minden új játék kompromisszum mentesen jelenne meg PS5-re.
  • darkSectorxxx #115733
    Hát az éles váltást hogy érted ne jelenjenek meg PS4-re mikor alig van PS5?
  • Tikal #115732
    Hú de okos vagy megint...csúszka tologatás. Ki a tököm mondta hogy úgyanúgy lesz kiadva PS4-re?
  • darkSectorxxx #115731
    Miért ne lenne generációváltás, láttad te hogy néz ki a Horizon 2? Szerinted az ugyanúgy lesz kiadva PS4-re? :D Na ne viccelj. :D

    Az hogy lehúznak csúszkákat egy játékban látványban attól még a nagyobb gépre jóval szebb lesz.

    Nézd meg pl a Pókembereket.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2021.06.06. 17:48:15
  • Tikal #115730
    GT csak egy lesz ebben a generációban, szóval az hogy éppen mikor vagyunk az nem lényeges szerintem, viszont mivel csak egy GT lesz, nem bánnám ha az kurva jó lenne és kompromisszumoktól mentes.
  • Bercy #115729
    Főleg amíg PS5-öt csak szerencsével lehet venni addig anyagilag nem éri meg next-gen only játékot kiadni. Szerencsére még az elején vagyunk a generációnak.
  • Mephike
    #115728
    Valamilyen szinten megfogja mindegyik cím ezt érezni. Jobbik esetben csak a fejlesztési idő húzódik el... Érthető módon túl sokan vannak még a PS4-es táborban, hogy ne fejlesszenek oda is ilyen húzócímeket.
  • Tikal #115727
    Hát ez szánalom, nem arról volt szó hogy generáció váltás van? Nagyon remélem hogy nem fogja egyik cím se megszenvedni ezt.
  • hunbalee
    #115726
    Úgy néz ki, PS5-re is jön a The Medium
  • AntiHero
    #115725
    #HorizonForbiddenWest Details

    -60FPS mode
    -New free-climbing system
    -Overhauled skill tree
    -New melee+combos system
    -New workbench style system for upgrading Aloy
    -Integrated 3D audio & DualSense features
  • AntiHero
    #115724
    #E32021 Upcoming Showcases Schedule

    June 12: Ubisoft, Gearbox
    June 13: Xbox, Square Enix, WB Games, PC Gaming Show, Future Gaming Show
    June 14: Take-Two, Capcom
    June 15: Nintendo, Bandai Namco
  • darkSectorxxx #115723
    Látvány alapján meg nem mondtam volna hogy ezt mindössze 2 ember csinálta...
  • hunbalee
    #115722
    Egyre csak bővül azon játékok köre ami tetszik de mégse tudok velük játszani mert debil ,csoffadék, szar vagyok bennük :(
  • Mephike
    #115721
    Tudom, hogy sokan szeretik itt a Souls játékokat, és gyanítom a többség már látta ezt a videót, de azért kiteszem ide is.
    Persze az, hogy a játék milyen lesz, az egy másik kérdés, de mindenképpen dicséretes az, hogy ezt gyakorlatilag két ember rakta össze:

    A játék elsső körben PC-re, később pedig konzolokra lesz elérhető.
  • darkSectorxxx #115720
    Tavaly megoldották 1 hónapon bellül. :)