121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • hunbalee
    #115681
    "Far Cry has never looked so stunning, with luscious tropical vistas rendered at 60 frames per second at 4K resolutions on Xbox Series X and PlayStation 5"
  • yesname #115680
    Akkor simán vak vagy. :D Nagyon durva ahogy kinéz és amilyen részletes. (Pl. a moha a köveken, de ez csak egy az ezer apróság közül.)
  • yesname #115679
    Nekem életem egyik, ha nem a legjobb játéka volt és nem azért mert csak ezzel az eggyel játszottam :D
  • AntiHero
    #115678
    Grafika patent. De nekem ez is kimarad.
  • mucsácsó
    #115677



    FC5 nekem kimaradt, de ez szvsz nem lesz rossz :D
  • Evoluti0N
    #115676
    Jah meg a Mass Effect Andromedaról, de arról nem beszélünk.
  • Evoluti0N
    #115675
    Na látod, nekem fél évvel a megjelenés után lett csak Switchem. Szal nekem az a hónap a Horizonról meg a Nier Automatáról szólt és nem a BOTW-ról. :D
  • n000rbi
    #115674
    Lehet az volt a hibája, hogy a BotW-dal együtt jelent meg és nem a Horizon-t vettem meg először :)
  • Evoluti0N
    #115673
    A mellékküldik tény, h nem a játék legerősebb része volt. Ráadásul úgy, h állítólag olyanok is dolgoztak rajtuk, akik előtte a CDPR-nél a Witcher 3 mellékküldijeiért voltak felelősek. Ezt még meglátjuk, h mennyit fejlődnek a 2. részben. A másik két gyengébb pontja a játéknak az az emberek elleni harc volt, valamint a limitált mászkálás. Az szerencsére a videóból már leszűrhető, h mindkét dolog sokat fejlődött a folytatásban.
  • Mephike
    #115672
    Valószínű én be fogok nevezni erre a részre is, ha lemegy valahová 10k környékére az ára, mert annyit simán érni fog.
    A gond az volt, hogy az első részben én képtelen voltam elmenni a melléküldik mellett, meg akartam csinálni mindegyiket, viszont egy idő után unalmassá vált a dolog. De ez szerintem nem csak a játék hibája volt.
    Vajon ez a rész magyar feliratot fog kapni?
  • Evoluti0N
    #115671
    Én imádtam az első részt és szeretettel várom a 2-t és a videó is nagyon bejövős, plusz gyönyörűen néz ki a játék. Teljesen elmegy az életkedvem ezektől a hozzászólásoktól. :D
  • n000rbi
    #115670
    +1, csak én talán négyszer nekimentem.
  • Tikal #115669
    Háromszor kezdtem el az első részt, kb mindig ugyanazon a ponton adtam fel. Unalmas open world.
  • darkSectorxxx #115668
    Huh hát nem tudom, azért majd várd meg mikor kijön és nézd össze a régi részével, nem csak szimplán a textúra a lényeg benne, de az is pesze sokat dob a látványon. :)
  • Kandurex
    #115667
    Van egy kis ombre arca....
  • Rage47
    #115666
    Nem zavarna a feje szerintem, ha éredekes lenne a karaktere :D
  • Mephike
    #115665
    A hősnő fejével nem tudok mit kezdeni. Egy jóllakott ovis kinézete van. :)
    Nekem a világ nagyon tetszett, a sok izgő-mozgó apróság. Az más kérdés, hogy le tudna-e kötni hosszútávon, vagy félbemaradna nálam, mint az első rész.
  • AntiHero
    #115664
    Nekem max az volt benne a next-gen, hogy a lézer utat vàgott a homokban.

    Meg a víz alatt pazar a grafika.

    Minden màs..hát a textúrák azok rendben vannak (nagyobb felbontàs is pipa).

    Magas fű az van..de arra màr nem hat a fizika.

    Meg na.. nekem ez a helyszín egyszerűen nem jön be.
    Talàn majd a sivatagos vagy a dzsungeles része nagyobbat üt.
    Ez olyan mehh..

    Olyan ez HZDfw mint a Miles Moralest . Jó, jó..de igazàbol, csak egy felturbózott első rész.
  • darkSectorxxx #115663
    Hát nekem ez nagyon, nagyon az volt.... Ratchet se lesz csúnya de ez azért jóval nagyobb és részletgazdagabb terület, a Ratchet-ben ekkora pálya nem lesz azért és aa növényzet sem néz ki ennyire jól.

    Engem az érdekel majd hogy mennyit kell itt lejebb venniük hogy ez PS4-en fusson majd.
  • AntiHero
    #115662
    0 next-gen van ebben.

    Rachetben 100x több lesz. :D
  • darkSectorxxx #115661
    Welcome to Next Gen! :D


  • AntiHero
    #115660
    Amúgy nagyon kalàcsképű lett Aloy. :D

    Nekem is fura volt most.
  • n000rbi
    #115659
    Képesek voltak dátum nélkül jönni. :D Mondjuk engem nem igazán érdekel, valahogy nem tudom megkedvelni ezt hősnőt, meg az egész design taszít valamiért.
  • Kandurex
    #115658
    Az gáz, h még évet se mertek írni…
  • AntiHero
    #115657
    Na szóval HZD.

    Zene az 10/10. Brutàl hangulatos.

    Grafika az felemás..nekem annyira nem jön be ez a helyszín. Meg ha jól làttam volt akadozàs pàrszor..

    Gameplay szokàsos HZD. Kicsit össze lopkodva, koràbbi nyílt vilàgú jàték mehanikàkkal.


    Persze dátum az elmaradt...
  • AntiHero
    #115656
    Amúgy a HZD streamen a rövidke helyszín videók, màr az új jàtékból vannak?

    Mert akkor ez semmi egetverő eddig, grafika terén.
  • Kandurex
    #115655
    Jónak tűnik, csak ez a parkour….
  • AntiHero
    #115654
  • AntiHero
    #115653
    Dying Light 2 launches on December 7, 2021.
  • mucsácsó
    #115652
    nahjah, szerintem is... ez engem is kicsit lehoz, de titkon bízom azért, hogy legalább valami plusz lesz benne a pörformanszon kívül is, ami miatt érdemes a PS5 verzát választania a jónépnek...

    ami viszont "bíztató", hogy a SONY preziben a God of War: Ragnarok-nál csak PS5 volt megjelölve, úgyhogy lehet ott tényleg csak PS5 lesz már a platform.

    amúgy meg nem értem, hogy 2021-ben miért 1080p-t streamelnek még mindig YT-n, legalább egy 1440p illene már... :(
  • Mephike
    #115651
    Ahogy volt róla már szó, este 11-től indul a móka itt:
  • Kandurex
    #115650
    Csak nem prezentál nextgen-t. Az, hogy baszni fog, annak semmi generációs oka nincs.
  • hunbalee
    #115649
    DS-ról beszélsz.. Neki minden game grafja nonplussz ultra és bokát fos mindentől
  • Kandurex
    #115648
    Ne vegyél rá mérget, h a HZD nextgen fog képviselni, mivel ugye cross platform. Amit látni fogsz ma, az currgen, egy grammal se több. Esetleg FPS és felbontás, de az a YT miatt amúgy se lesz számottevő. (ettől még baszni fog, csak a saját ligájában)
  • darkSectorxxx #115647
    Nem, a Nextgen ott kezdődött ahol pl egy Demons Souls, meg ott ahol ma a Horizon gameplay lesz. :D
  • Tatyla
    #115646
    Igen az amúgy csak elbénáztam
  • n000rbi
    #115645
    DeS vibes :D
  • deep
    #115644
    Az a legkönnyebb boss a játékban, konkrétan. Most lett meg a platina, 88 órát írt. Igazából 65 környékén már meglett volna, de bebugzott az Act 3 trophy, ezért gyakorlatilag save törlés után újra végig kellett játszanom teljesen. Az utolsó 10 órában már nem volt őszinte a mosolyom :D
  • Moby
    #115643
    Akkor leírom másodszor is, hátha sikerül bemennie másodikra: ha talál ilyet SE vegye meg, mert 99%, hogy az elismerten hibás nuvoton kontrollerre épül. Sokan beszopták az AV receiverekkel is. Azokból lassan már jön a javított verzió, de nem látni mikor erkezik meg a kiegészítőkbe. Egyelőre a 2.1-es splittereket, swtcheket, repeatereket kerülni célszerű. Egyébként nem kizárt, hogy köze van a dolognak ahhoz, hogy nincs vrr a ps5-ben. Abba is pana szállitja a hdmi controllert...
  • mucsácsó
    #115642


    na, az én olvasatomban valahol itt kezdődik szerintem a next-gen, ezzel vagyunk csak kissé elcsúszva - de ehelyett van a crossgen vergődés és """"next-gen patch""" bohóckodás minden mennyiségben... :D