121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Bandicoot
    #66947
    A lehetőségek még hagyján,de ezt leszámítva is fontos. A fotózást se vágja, természetfotózásról szó sincs, ráadásul a fotózás fontos (lehet) a játék középpontja (aki végigtolta tudja mi áll a játék középpontjában) szempontjából.
  • TDC Geronimo
    #66946
    ázsiai régióba ez van

    ALIENATION (PS4)

    Nálunk miért nincs?!
  • Seth
    #66945
    Ha megvannak ezek a feltételek,akkor is 1:10 vagykevesebb az esély, hogy bejönnek, szóval mégiscsak elég random :)
  • Moby
    #66944
    Jó, csak "nehéz". Lelkileg nagyon megterhelő az a játék.
  • TDC Geronimo
    #66943
    de most nézem ez egy dlc. Gondolom akkor megkapjuk a rendes játékot is
  • Bandicoot
    #66942
    + gyakorlatilag lehet summonolni is, a lényeg hogy minden summon helyhez vagy eseményhez kötött, illetve ritkítva lettek mert míg eddig súlytalanok voltak most fontosak a sztori szempontjából.
    A summonok idézése nem sztori szerint:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Leviathan: értelemszerűen nem summonolható szárazföldön,kell a közelbe tenger. Mikor Noctis dangerben van akkor őt hívja be tengerközelben.
    Titan: hatalmas szárazföldeken hívható be, Általában mikor az összes társunk fekszik csak Noctis van talpon, ő hívható be.
    Shiva: szitne bárhol lehívható, ha minden társunk fekszik és Noctis dangerban van,rendszerint ő jön,főleg ha tüzes ellenfelünk van.
    Ramuh: ő is szinte bárhol hívható, hosszúra nyúló csatákban ő jöhet.


  • Totti5
    #66941
    Félek tőle, de nagyon érdekel :

    - dráma
    - még több dráma és szomorú sorsok
    - az idő és az erőforrás menedzsment
    - végig nyomás alatt tart
    - a gyerkőcök megjelenése érzelmileg is megterhelő
    - erőteljes és nyomasztó atmoszféra
    - a morális döntések nagyon természetszerűek
  • TDC Geronimo
    #66940
    This War of Mine: The Little Ones (PS4)

    ennek most néztem utána. Ez jónak tűnik.
  • Kandurex
    #66939
    Meglehetett volna azért a summont másként is oldani. A random megoldás a világ fassága! De nem csak itt, hanem minden játékba, egy gyűlöletes gennyóság, amit tűzzel - vassal kellene kiirtani,.... és pont ide belerakják.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.12.29. 12:48:04
  • Totti5
    #66938
    Azt ugye tudod hogy a "sátrazás" pontosan milyen lehetőségeket is ad? nem hiszem.
  • n000rbi
    #66937
    Tényleg inkább FF topikban beszéljétek meg ezeket, mert széjjelspoilereztek mindent. (kutyuval utazás stb)
  • Totti5
    #66936
    Minden benne van. A lényege hogy nem körökre osztott a harc, nem kötött pályás, hanem ügyességen, reflexeken, mozgáson, helyezkedésen és kombókon múlik. Vagyis minden harc más. A dinamikus real time harc, technikák ellensúlyozza a GF dobálást, ami baromi látványos de egymás után dobálása halálra untatatta az embert, itt egy kuriózum, és epic moment. Itt ilyen, így oldották meg.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.12.29. 12:42:59
  • Bandicoot
    #66935
    Köszi. Gondolom a postgame úgy működik hogy betöltöm a játékvégi mentésem és a kutyuval utazok.:)

    (neszeneked Hitmanezés)
  • Seth
    #66934
    Post game-ben,Lestallumban van egy új kovács. Előtte még le kell verni neki ha jól emlékszem 3 erős ellent . Ő adja a legjobb fegyvereket a játékban
  • Bandicoot
    #66933
    Megkeresem és kiírtom (róla nem is tudtam) .

    Egyébként egyes dögökkel többet szívtam hunt alatt mint a főganajokkal. Az árambajszos párducokat mikor 4-5 van belöle rendesen a hátam közepére kívántam például....Azokat huntban még Ramuh sem fekteti mind....:)

    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.12.29. 12:38:24
  • Seth
    #66932
    Nem, a teki csak idő kérdése, amúgy rémesen egyszerű. A legnehezebb az itteni Omega Weapon megfelelője,az egyetlen 120-as szintű dög.
  • Bandicoot
    #66931
    Nekem is tervben van a 8. A 7-et kb 3 hónapja maxoltam le.:)
    Illetve érzem a késztetést hogy végigtoljam a XIII-as szériát a gyengesége ellenére.
  • Kandurex
    #66930
    Sajnos.

    De! Itt van a laptopomon, magyarul az FF7,...szerintem ezután letolom.
  • Bandicoot
    #66929
    Van a szamurájnál viccesebb ganaj is.:)
    Lvl 60-on a szamurájt gyakorlatilag lekentem.:)
  • Bandicoot
    #66928
    Mi a lényeg? Mert rohadtul nem a summonok továbbra sem. Fingod sincs.... Fejezd már be.. .
  • Bandicoot
    #66927
    Milyen más elemekre?? A fotó totál mellék abszolút fingod nincs miről van szó ezügyben (se).
    Az FF szakértésed meg már megint kezd kabaré irányba menni.
  • darkSectorxxx #66926
    Az hogy minden van benne, csak ami amúgy a lényeg lenne az nincs.
  • Bandicoot
    #66925
    Akkora csata mint a weapon nem lesz szerintem. Mármint olyan nehéz. Az a játéktörténelem egyik "förtelme" volt...:D
    Jó lenne ha lenne de ahogy olvastam amit ennek szántak (teknőc) könnyű lett.
  • Kandurex
    #66924
    Nincsenek rád bízva, te miről beszélsz?
  • Kandurex
    #66923
    Könnyedebb? Kipeckelt kontrollerrel viszem!

    Egyébként csak az ultima kardért mennék, meg, hogy megdugjam a szamurájt aki az elején a bányákba alázott,..esetlég tényleg egy két hunt...mert hát nincs semmi érdekes játék az FF -en kívül.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.12.29. 12:09:56
  • darkSectorxxx #66922
    Szórakoztató, annak aki szeret horgászni, igazából minden rád van bízva a summonok is.

    Én feláldoztam volna a pecát meg a fényképezést, meg sátrazást inkább más FF elemekre, de hát ugye rád van bízva.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.12.29. 12:09:52
  • Kandurex
    #66921
    Pont olyanba akarsz belekötni, ami egy: nem is rád van bízva, és kettő: pont, hogy a peca szórakoztató.
  • Bandicoot
    #66920
    Vissza ha visszakapod a kutyut.
    Csináld a huntokat van benne pár gyöngyszem. Illetve majd a végigtolás után megnyíló dungeonokat.
    A fő vonal könnyedebb jóval. De ep14-nél majd sétálj fel az úton (maradj az úton!)...:-P
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.12.29. 12:04:30
  • Bandicoot
    #66919
    Loal már megint azt se tudod miről beszélsz és mire reagálsz.. :D
    Természetfotózás mint olyan nincs is... peca mellett meg van hunt. Dungeonok. Mellékfeladatok. Chocobo versenyek. Arena fogadás.
    A weapon meg gigászi főellenfél volt mint itt a dungeonok vége, rank 9es huntok, egyebek...Ergo hogy jön ide a peca meg a nem létező természetfotó...
    Fingod sincs...
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.12.29. 12:07:21
  • darkSectorxxx #66918
    Ebbe horgászás, meg természetfotózás van csak....
    Szent isten, kimondani is szörnyű.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.12.29. 11:58:04
  • Bandicoot
    #66917
    * mert a fő vonalat tolod és ennyi.
    Nem érdekel a net. A summonokat a sztori szempontjából logikussá tették. Eddig is max azoknak volt a summon a lényeg akiket ezzel tudtak max elkápráztatni és kábé gőzük nincs mi zajlik körülöttük. Eddig súlytalan volt a summonok java volt hogy egy harcban vagy 5ször behívtad mondjuk ifritet. Ez hálisten megszünt. De abszolút nemvez volt a játék lényege. A világ amit megalkottak a szereplők mélysége a látvány a cselekmény mind mind ízig vérig FF.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.12.29. 11:58:35
  • Kandurex
    #66916
    13 epizódból vissza lehet még menni? Leverném, ha vannak weaponokat...

    ....az FF7-be szárazba dugott Ruby, nem hiszem, az eddigiekből kiindulva, hogy itt különösebben nehéz lesz
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.12.29. 11:54:52
  • Kandurex
    #66915
    Nem gyütt lófasz sem, 41! óra van benne...és ha azt hiszed, hogy egyedül vagyok ezzel, nézz körbe a neten...valószínűleg nekem nem tartanak 5 percekig a harcok , hogy jöjjenek, pillanatok alatt mindenki fekszik, mert hát a nehézség ismét nem egy ismérve a játéknak.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.12.29. 11:55:14
  • Bandicoot
    #66914
    Mert te csak kitolod a játékot én a 90 órában vagy 50szer summonoltam.
    Ha neked is a summon az FF játékok savaborsa akkor neked sem vol sok közöd a FF játékok lényegéhez. Ízig vérig FF játék volt minden pillanata a cuccnak.
    Egyébkén pont hogy nem szúrtak el semmit azzal hogy nem summonolhatsz kedvedre bárkit bármikor. Így élmény maradt minden egyes summon ráadásul értelmet is nyert szemben a régi részekkel amikor minden nagyobb csatában vagy 5ször summonoltál és unalomig ismétlődtek az animációk.

    Megjegyzem ha ep13ig te csak Ramuh-t láttad (szerinted) akkor gyakorlatilag azt sem sejted mi zajlik a képernyőn...
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.12.29. 11:43:59
  • darkSectorxxx #66913
    Ámen.
  • Kandurex
    #66912
    Na, így 11-12-13 epizódokra jött valami, ami tényleg FF, mind kinézetben, mind minőségbe, mert hát ami eddig volt azért.....ja és KÉTSZER láttam Ramuh és senki mást...ennyire nem lehetett, de megoldották az elbaszását a széria legfontosabb ismérvének
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.12.29. 11:26:21
  • Totti5
    #66911
    Nincs semmi kétes lista. Ne ragaszkodj el teljesen a valóságtól.
  • Bandicoot
    #66910
    Várom. De óvatosan. Így nem lesz akkora a csalódás ha mégse....
  • TDC Geronimo
    #66909
    Hát pedig, ha valaki akkor ők képesek arra, hogy megugorják.
  • Bandicoot
    #66908
    Én is lehúztam january sale-ben, 9k-ért ajándéknak fest. Holnap kezdek bele eddig a FFXV ment ezerrel. Most jön a Dishonored 2, Hitman, Titanfall2 idő.:)