121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • n000rbi
    #66987
    Valaki egy Titáneső 2-t? Privátban keressen, aki vinné.
  • n000rbi
    #66986
    Az hosszabb menet lesz, mert ott még az első is kimaradt :(
  • TDC Geronimo
    #66985
    dishonoredet majd valamikor szorítsd be :)
  • Bandicoot
    #66984

    Még 1 ganéjt lenyomok FF-ba aztán elkezdem én is.:)
  • n000rbi
    #66983
    Egyelőre csak a training missiont boncolgattam és belekukkantottam a párizsi helyszínbe, de már ezekből úgy tűnik, hogy eléggé rendben van az új Hitman.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.12.29. 19:50:35
  • Bandicoot
    #66982
    Nem mert a menüpontok közt kellett váltogatni.
    Azok alapján mondom amiket irsz, baromi felületesen toltad az egészet (40 óra - nekem 90 volt...:) )
    Mindegy add el engedd el.:)

    Ahogy mondtam FF7-et kb 3 hónapja toltam ki. Semmivel sem volt nehezebb, a weapont és 1-2 mellékest leszámítva - ezek mind itt is megvannak.
    Az FF nem erről szól, a 7 sem erről szólt.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.12.29. 19:43:28
  • Tikal #66981
    Szuper jó cucc!
  • Kandurex
    #66980
    40+ óra nem végigrohanás, hanem valid tényeken nyugvó kritikai alap. És régebben nem vitték végig magukat a játékok kipeckelt kontrollerrel...neki is indulok az FF7-nek. Azt majd írok mennyire nehéz.

    Faszom ebbe az iPhone -ba, egy mondatot nem tudok rendesen leírni.
  • Bandicoot
    #66979
    * neked aki végigrohant rajta.:)

    Megnézném videón ahogy pár dungeont kivégzel unottan/ pár huntot megcsinálsz.
    Az idő eléggé megszépíti a FF emlékeid, de az FF7 sem volt semmivel se nehezebb a fő vonalon. Ott is a mellékes tartalom volt bika idővel. De 1-2 ellenfelet leszámítva amik valóban szopatók voltak, rutinkattintgatás volt a menügombok között az egész.
    10 fejlesztés...Wtf???...:)
  • Kandurex
    #66978
    Többnyire tabletről írok, de az elválasztásokkal gondba vagyok :)
  • Kandurex
    #66977
    Nem, én FF-et vártam, ami nyomaiban meg is van, más részeiben meg nem igazán. Ez a 10 fejlesztés. Ugye mindenki tisztába van vele, hogy az inkább a teljes tanácstalanság évei inkább?...Belegondolni is rossz, hogy hány paradigma váltáson eshetett át a játék. Meg is látszik rajta.

    No mindegy, azért nem sok játékba tolok 40 órákat, szóval nem volt ez rossz, csak átgondolatlan, már-már félkész.
  • Kandurex
    #66976
    Ok, elfogom.
  • Bandicoot
    #66975
    Az van az írásaidból itélve: te végigrohantál a játékon úgy hogy látványosan leszartad/nem értetted mi folyik körülötted. 1-2 alap mellékest elvégeztél. És méltatlankodsz. Engedd el. Nem neked való ez nem a dark souls.. Ha meg ellenfél kell huntolj. Dungeonozz. Vidd végig és nyomd az endgame lényeket.
    De sok értelmét nem látom....
  • Ulthane
    #66974
    A szar se lesz attol finom, hogy legyek millioi dongjak korul.

    Vagy netan kersz belole egy kiskanallal?
  • n000rbi
    #66973
    Szólj, ha eladnád ;)
  • Ulthane
    #66972
    Tönkre ment? Nem pallóra ment, hanem tönkre?

    Tönkrement. Igy, szepen egybeirva.
  • Totti5
    #66971
  • Kandurex
    #66970
    De már nem is érdekel. Jobb tárgyat nem adnak, történethez nem tartoznak, a cucc se akarja. Félek kapcsolatom a játékkal tönkre ment.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.12.29. 18:48:33
  • Kandurex
    #66969
    54 szint felettivel nem, alatta mindenkit megbasztam, sóderes fasszal, szárazon. Egyébként mit számít, lófasz áron veszel 100db hi-potion-t és unatkozva rágózol.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.12.29. 18:48:00
  • TDC Geronimo
    #66968
    na dishonored 2 kitolva. Ez bizony kurvajó volt. Majd nekiállok high chaos corvo végigjátszásnak is
  • orichalcos
    #66967
    Minek potik? :D Komolyan kérdezed? Látom még komolyabb döggel nem találkoztál akkor. Menj neki éjjel egy level 48-es tűzdémonnak pl. :D Kelleni fognak potik hidd el, nem is kevés.
  • Kandurex
    #66966
    És ez csak egy buziskodás a sok közzül! Mi a tökömnek kell bele a potionok? Bármelyik fajtája? Minek? Soha nem kerültem olyan helyzetbe, hogy használni kelkett volna. Phoenixdown? Röhögjek? Minek a főzőcske? Kellett valamikor is a super easy mód miatt? Felbassza az agyam! Inkább készült ez mmorpg -nek, mint normál single FF-nek...egyik helyen fasza a grafika, a kidolgozás x+n. -dik helyen meg PS3 szintet se éri el! Ugyan ez a küldetésekre! A pont osztásokra! Mi ez a 555 pont igény? 40 óra alatt se éri el az ember, azt 10X végigviszi közbe! Annyira, de annyira nincs ez végiggondolva. Limit break? Sírjunk együtt!
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.12.29. 17:41:31
  • Kandurex
    #66965
    Hihetetlen. Kimentem a tengerparta felvéve egy hunt -ot. 5 percen át néztem ahogy a társaim a folyami rákokkal küszködnek, én meg ide - oda warpolgattam az unalmtól. A 6! percben gyütt a Shiva, úgy, hogy mindenki full élettel volt...ez kész csoda. Basszódjon meg egy taliga apró-majomtól az a hülye-idióta amelyik ezt kitalálta.
  • Seth
    #66964
    Kezdetektől fogva így van. Ez most ilyen "Én vagyok az apád" szintű döbbenet volt ? :D
  • Bandicoot
    #66963
    Miii? Ha lejár a plus akkor amit addig levettem a plusba nem tolhatom- nem szedhetem le libearyból?!...Ez milyen már ha tényleg...nagy ajándék...

    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.12.29. 15:26:14
  • mucsácsó
    #66962
    hát jah az igaz, de csak 1 hónapra
    mert ha lejár a Plus, utána nem tudsz játszani a Plusos kontenttel amúgy.
    bár 1 hónap elég is abból a játékból szerintem... :D legalábbis én megvettem, de szarráuntam elég gyorsan. :( pedig fasza!
  • Maxyka
    #66961
    Jöhet a következő kihívás!
  • Bandicoot
    #66960
    Meghesszölöm ha lesz idő rá. A XIII-at én olyan 20 óra "folyosózás" után meguntam. De kap egy új esélyt, Lightningot kedveltem.:)
  • Myselor
    #66959
    szerintem a XIII sem lett rossz sőt de az első a legjobb a 3részből.a második nagyon frusztráló volt számomra meg az nagyon depis hangulatú de amúgy tetszett a lightning returns meg megint teljesen más téma de azzal is elvoltam 100órát az még nagyon bejött :)
  • Bandicoot
    #66958
    A kasztrendszer ugyan úgy jelen van mint eddig, ahány társ annyi féle kaszt és képesség és harci stílus (mivel ennyire képben vagy nyilván tudod hogy ez az eddigi FF részekben is így volt), amiken még változtatni is tudsz jócskán.
    Ignist például befogod gyógyítónak, Prompto távolról lövöldöz, Glad bevéd a pajzzsal temeg rusholsz... Vagy akár glad tank,igni varázsok,te távlövészet, prompto tech...Nem is beszélve arról merre fejleszted a karaktered, feltolod maxra a varázs,nem marad AP a közelharcra például,viszont végig olyanokat és úgy varázsolsz hogy beszarsz.....Stbstbstbstb....
    Summonolni továbbra is lehet csak ésszerűen és továbbra sem súlytalanul mint eddig - nem kicsit volt röhejes és unalmas mikor a legnagyobb szárazföldi harcban mondjuk FF7-ben behívtuk egymás után 5-ször Leviathant...... Itt értelmet adtak nekik, és amilyen monumentálisak és ütősek,még súlyuk is van,nem egy unalomig ismételgetett animáció ami sebez 5000et,hogy még 48szor behívhassuk.
    A nagy isten -fangyerek legalább nem látatlanba fröcsög a nagyvilágba, úgy hogy szemmel láthatólag köze sincs az aktuális produktumhoz - sem az elődeihez ami a témát érinti....
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.12.29. 13:24:49
  • Bandicoot
    #66957
    Iggen,ha így nézzük lehet móka is....
    A végén ezek szerkesztett cuccok vagy poénra vették a készítők is a formát és ezt adja a nudlinál?:)

    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.12.29. 13:09:26
  • Seth
    #66956
    Csak egy példa (ending spoiler)

  • darkSectorxxx #66955
    Arra értem, egészen pontosan, hogy pár nyominak mint nekem hiányzik a summon lehetőség, az hogy több karakterrel tudjak harcolni, vagy a taktikát színesebbé, harcokat színesebbé tegye a kasztrendszer....

    Ami csak pár dolog, ami kicsit rossz érzés, de a nagy isten-fan gyerek megmondta már hogy ez nem fontos, csak a nyomorékoknak hiáányozhat.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.12.29. 13:03:42
  • Seth
    #66954
    A fotózásról a végjátékban
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    emberek nagyrésze azt a fotót választotta,mikor hajóval először átmegyünk Altissiába, vagy mikor a Regaliával pózolnak. Valaki meg Cindy-t, vagy valamelyik másik karaktert mikor éppen pózol. Nem kicsit poénos úgy a vég, és szerintem totál el lehet rontani vele az élményt. Mert ha neked a végén azért potyog a könnyed,mert megszakadsz a röhögéstől(a képen ott virít Cindy, Luna meg Noctis összenéznek, mosolyognak,mire gondolnak? loál), az nem túl jó, és nem is annak szánták . Szóval az a rész el lett kicsit cseszve szerintem :D

    Utoljára szerkesztette: Seth, 2016.12.29. 13:03:18
  • Bandicoot
    #66953
    Mondtam toljál huntokat,dungeonokat és nem lesz "muhahaha". :)
    A sztori és a kezdeti huntok könnyűek.:)
    Illetve ahogy írtam EP 14-ben szigorúan az úton sétálj fel.:)
  • Kandurex
    #66952
    Tényleg, az a próba, hogy szándékosan ki kell dögleszteni a csapatot? Vagy, hogy elhúzni az időt?

    Szinte biztos vagyok, hogy nekem azért nem jöttek különösebben...mert nem volt lehetőségük jönni...kipusztul a csapat? Hosszú harcok? Volt olyan? Muha...muhahaha!

    Sokkal, sokkal jobb lett volna, ha olyan szörnyek állnak a sztoriban az utunkba, akihez MUSZÁJ tálpolni, akihez fejlődni kell, vagy felfedezni,...itt nem, mész és ölsz, és ölsz, könnyedén, dalolva, kacagva.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.12.29. 12:59:54
  • Bandicoot
    #66951
    Levi és Ramuh mindig bejött. A többit még nem próbáltam.:)
  • Totti5
    #66950
    "Az 11 bit studios túlélőjátéka, a This War of Mine lassan már egy éve elérhető PC-n, hamarosan pedig a konzolos verziók is befutnak: az új missziókat és karaktereket tartalmazó, The Little Ones alcímű PS4 és Xbox One kiadások január 29-án fognak megjelenni. Fent erről a változatról nézhettek most meg egy fejlesztői videónaplót."
  • Bandicoot
    #66949
    Mehhh...Én ezt nem értem. Annak tökre örültem volna,tényleg elismertem volna a plus-t végre...
  • Moby
    #66948
    Veszel egy havit oda, és két rugóból megvan :)