121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TBTPumpa
    #67147
    Artbook miatt jó lenne, mert azokat szeretem, de az a fémtok visszataszít. És ugye már nem akciós, 2016. december 31-ig tartott a dolog a kiírás szerint.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.01.01. 21:29:19
  • Moby
    #67146
    Az nincs :)
    WD2-t, és uncsi4-et hírdetek.
    Deamúgy u4-ből nem a specialt akartad megvenni?
  • TBTPumpa
    #67145
    Akkor az egyiket megveszem tőled. Jól látom, hogy Rise of the Tömbradírod is van?
  • Tatyla
    #67144
    Aki játszott az Xcom2-vel pár tippel el láthatna akár privátban is mert kezdek meg örülni az avatar projectnél már csak három üres rublika van...
  • AntiHero
    #67143
    Nekem az első negyedév így nézne ki.

    Resident Evil 7 (PC, PS4, PSVR, Xbox One) – January 24

    Nioh (PS4) – February 7 NA, February 8 EU, February 9 UK
    For Honor (PC, PS4, Xbox One) – February 14
    Horizon Zero Dawn (PS4) – February 28 US/March 1 EU, UK

    Nier: Automata (PS4) – March 7 NA/March 10 EU


    Max a For Honor csúszhat vételben. Többi első napos.
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2017.01.01. 19:40:14
  • Bandicoot
    #67142
    Kinek?
  • Evoluti0N
    #67141
    Kettő van neki. Egyiket árulja.
  • Moby
    #67140
    Mondom: az én vagyok :D Dekódolhatatlan az üzenetem? :D
  • Moby
    #67139
    Szerintem kéne másik hobbit keresned.
    Én a magam részéről támogatom!
  • TBTPumpa
    #67138
    Mert láttam, hogy valaki ilyen néven UC4-et hirdet. De akkor nézelődöm tovább. :)
  • Moby
    #67137
    Nem :) (megvolt már, de kaptam egyet karira is, kettő nem kell :D)
  • Evoluti0N
    #67136
    Na, kísz a FFXV. Első FF-m. 70 + vmennyi óra volt. Karakterek jók, harc jó, bossok jók, zenék jók, grafika többnyire jó. Főszál, főküldik, többnyire jó. Mellékküldik MMO fíling (főleg a vadászatok). Összességében jóféle volt. Ennyi. Elseje van. Nincs kedvencem regény írni róla. :D
  • TDC Geronimo
    #67135
    lol... 2016ban is rengeteg jó játék volt és 2017 se néz ki rosszabbnak, sőt...
  • Ulthane
    #67134
  • Totti5
    #67133
    Nekem nem fáj. Engedd el, neked nem kell, én megértettem. Játék pedig lesz. Ami be van jelentve és ami még nincs. E3, addig kár kattogni azon amitről nem tudunk és megjósolni azt ami megjósolhatatlant.

    A piac nem gondolta ezt, de azt hogy neked felesleges az egyéni probléma. Azért van hogy az legyen, örülj neki hogy nem kell 2 konzol neked.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.01.01. 17:38:35
  • TBTPumpa
    #67132
    Hé, csak nem eladod az Uncharted 4-et?
  • Bandicoot
    #67131
    Tudom hogy fáj,de ettől még tény, exkluzív nuku,de ha nagyon ragaszkodunk hozzá hogy exkluzív ami kijött pc-re is, akkor volt egy közepes GeoW és egy tényleg jó Forza H3. Idén mi lesz?
    Igaza van Kandurexnek, a Sony-nak az MS ebben a genben nem ellenfél,és az MS saját magának csinált elenfelet azzal hogy kiadja pc-re a játékaikat, gyakorlatilag pc mellett az MS gép totálisan feleslegessé vált.
  • Totti5
    #67130
    Itt van minden lehet szüttyögni a semmin.


    Márciusig vannak dátumok, azután NINCS. Majd lesz, minden évben kialakul az E3ig.
  • darkSectorxxx #67129
    Na a DG is hiányzott pl. Mármint hogy 2018 lesz ezek szerint.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.01.01. 17:31:30
  • Kandurex
    #67128
    Nekem itt van egy olyan lista, hogy: Day Gone, Horizon, GoW, TLoU2, R7, FFVII-Remake, RDR2, Detroit

    Ebből, talán kettő teljesül :\ más játékról meg nincs tudomásom vagy még szinte semmit nem láttunk belőle. Szóval fél-negyed fos évnek nézünk elibe.
  • darkSectorxxx #67127
    FH, az aztán télleg alternatíva. :D
    Már a beta-t meguntam.
  • Totti5
    #67126
    Ez elég bullshit szagú volt megint.
  • darkSectorxxx #67125
    Meglátjuk én már azoktól is félek manapság, amikről azt hiszem hogy majd jók lesznek.
  • Totti5
    #67124
    Nem kell az AC nevén lovagolni. Ott van más, a For Honor. Vegyed.
  • Totti5
    #67123
    Nem kell várni, de lesznek. Viszont 2017.01.01 van. Javuknak dátuma sincs illetve egy rahedli cím még hivatalosan be sincs jelentve. Lesz Battlefront 2, lesz lehet valami Destiny, lehet NFS lehet egy csomó minden és lesz is. Majd kialakul. E3on biztos lesz több minden amit akkor jelentenek be és hogy jön majd ősszel, télen.

    For Honor
    Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands
    Prey
    Vampyr
    Red Dead Redemption 2
    Shenmue 3
    South Park: The Fractured But Whole
    Syberia 3
  • Bandicoot
    #67122
    Még ha csak 1 lenne, az is pont 1-el több mint amit az MS le tud (vagy akár tudott ha belevesszük 2016-ot is) tenni az asztalra.

    Azért a Yakuzával nem azért tolják sokan mert exklu. A Nioh is nagyon baba volt a beta demo alapján. A többi elválik.
    De tény gigának egyelőre a Horizon tűnik.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.01.01. 17:25:42
  • darkSectorxxx #67121
    Valóban csak az számít, hogy legyen jó, bár az sem rossz ha én vásárolok és tök véletlen még tetszene is amit megveszek.

    Mondjuk értelemszerűen ne csak olyan játékok készüljenek amik nekem tetszenek, csak olyanok is jók lennének.
    PL amikor az AC nevet meghallom, vagy Batman, vagy FC vagy jónéhány amibe persze az a jó ami 10 résszel ezelőtt volt, most is megvan, csak már kicsit én pl besokaltam ettől, nem kell full új játék, csak picit valami legyen más.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.01.01. 17:27:34
  • Totti5
    #67120
    Ez aztán a kategorizálás. Nem teljesen mindegy? legyen jó. Ennyi számít és hogy neked tetszen. Semmi más.
  • darkSectorxxx #67119
    Persze hogy van, lesz....az a giga sok AAA multicím folytatás, lerágott csont, évente ismétlődő játékok. Már alig várom!

    Mass Effect jut eszembe a Resi 7 mellett, amibe látok fantáziát.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.01.01. 17:15:13
  • darkSectorxxx #67118
    Hát ja Horizon meg a U4 DLC, igazából, a többi elég megosztó lesz, vagyis nem lesz 180 fokos fordulat, az eddigi évek trendje, 1 évben 1 gigaexclusive, azt mellé pár olyan amit sokan csak azért játszanak mert exclusive, nem azért mert annyira kihagyhatatlan lenne.
  • Totti5
    #67117
    Ez alapján pár Sonys játékot mutatnak ami lesz 2017ben jelen állás szerint. Lesz még ennél 25ször több AAA multiplat cm, 50szer több indie cím és lesz E3 lesz konf, aztán lesz egy rakat hely ahol még bemutatnak idei címeket.

    Persze szar lesz, mindig az.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.01.01. 17:12:14
  • Kandurex
    #67116
    Ez alapján elég fos évnek nézünk elébe. Egy horizon meg nem csinál nyarat.
  • Moby
    #67115
    Nem a QTE-vel van bajom, hanem a trial&error-al.
  • Kandurex
    #67114
    Igen.
  • Kandurex
    #67113
    Kb. hogy ennyire lehet számítani ott is,..az Until meg mintha tetszett volna Moby-nak...vagy a fogakkal volt baja?
  • Totti5
    #67112
    Nem.
  • Evoluti0N
    #67111
    Az Until Dawnban még kevesebb a gameplay, mint a QD játékaiban. Heavy Rainben, Beyondban azért elég sok mindent kellett csinálni a beszélgetéseken, QTE-n kívül, ameddig az Until Dawnban a sétálás mellett kb. az előbb említett a 2 dologra összpontosul a játékmenet. (mondom ezt úgy, h tetszett az Until Dawn)
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2017.01.01. 15:56:25
  • Kandurex
    #67110
    MS Xbox leginkább magának ellenfél, mint sem a Sony-nak. Leginkább az Ex címeik PC-re rugdosássával.
  • Kandurex
    #67109
    Kb. mint az Until Dawn?
  • Totti5
    #67108
    Amúgy a Sony is rottyant a PCre. Nekik az MS Xbox az ellenfél. Ami nem jön Xboxra azt simán betolják mint konzol ex mint ahogy az MS is. Hogy PCre ezekből mi jön ki nem igen izgatja őket, nem reklámérték. Az egy külön történet. Sony és az MS is azért fizet, szponzorál meg valamit hogy az Ő konzoljukra legyen először.