121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #67107
    Tuti nem. Az értékelésektől függ a próba. A jelenlegi érdeklődési szintem olyan nulla környéke. Kurvára nem tetszett sem a trailer, sem a téma, de a legkevésbé a gameplay, mármint ha egyáltalán ezek nevezhetőek annak.
  • TDC Geronimo
    #67106
    ugyan már day 1 ott leszel :D
  • Bandicoot
    #67105
    Avagy csak reklám. Ha az MS exkluzívként harangozza be az egyébként multiplatform címeket, megtehetik ők is.:)
  • Totti5
    #67104
    Nier lesz PCre és majd valamikor Xboxra is.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.01.01. 15:00:42
  • Evoluti0N
    #67103
    Én is furcsállom. Ugyanakkor Niernél meg azt írja, h PS exkluzív, pedig jön PC-re is. Ez annyira biztos, h elő is lehet rendelni SE oldalán. Az más dolog, h még nincs megjelenési dátum, de 2017 eleje. Szerintem itt 1-2 dolog össze van kavarva, vagy valamit tudnak, amit mi nem.
  • Moby
    #67102
    De, van infó:ps4 ex. Tisztázták már.

    szerk: itt.
  • Bandicoot
    #67101
    Nem azt mondtam hogy kedves, csak kedvesEBB.
  • Bandicoot
    #67100
    A Ni Oh pc-re?Semmi infó róla,csak a petíciók....:)

    "No Plans for PC Release Currently"
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.01.01. 14:54:54
  • Moby
    #67099
    Én ilyen felelőtlen ígéreteket nem teszek :D
  • Seth
    #67098
    NiOh meg Persona5 ezek szerint jön PC-re is(Playstation 4 console exclusive), vagy ezek biztosak voltak?
  • Bandicoot
    #67097
    Jólvan idén kedvesebb leszek.
  • Bandicoot
    #67096
    Ha a harc riasztott el, adj neki még egy esélyt a második résztől,jelentősen változott a harc, a harmadik rész még tovább változott,sőt ott már azt is válthatod hogy GeoW stílusban akarod-e tolni vagy rpg.
  • Moby
    #67095
    Ez a detroit engem mármár ijesztően hidegen hagy.
  • Moby
    #67094
    Még jöhet, de nem volt még release date sem, azt meg nem így fogják elspoilerelni. De szerintem nem jön idén.
  • mucsácsó
    #67093
    De azé kúrvajóvóna :( De szerintem is 2018 lesz az inkább... :\ Pedig elvileg már végigjátszható állapotban van a játék - persze ez még aztán rohadtul de semmit nem jelent :D jamegamúgy az a Days Gone se nagyon szerepel a vidiben...

    De legalább a Detroit idén gyün ezek szerint!

    ...ja ... és Boldog Új Évet minden kedves fórumtársnak! :) azért idén sem maradunk ütős címek nélkül ;P
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2017.01.01. 14:13:49
  • darkSectorxxx #67092
    Buék neked is. Nem lenne rossz ötlet, de csodák nincsenek sajna.
  • green6k
    #67091
    Üdv! Játszik valaki Uncharted 4 el neten? Segitség kéne. Hogyan tudok arany tallért szerezni várláson kivül?
  • Tatyla
    #67090
    Boldog flame meg személyeskedés nélküli új évet kívánok minden elvetemült és alkalmi játékosnak. 2017-ben próbáljatok meg viselkedni.
  • Moby
    #67089
    Mondta valaki, hogy lesz?
  • darkSectorxxx #67088
    Oks , akkor vagy vak vagyok, vagy nem lesz 2017-ben God of War.
  • n000rbi
    #67087
  • Kandurex
    #67086
    ME elsőrészét, emlékszem nagyon akartam, csak sajnos a harcokat sehogyse tudtam megszeretni. Ment is a kukába, azóta teljesen érzéketlen vagyok a szériával :(
  • Totti5
    #67085
    Mass Effect trilógia elég szép minőségi ívet járt be. Az esetlen, mankóval járó sutától a végére az áramvonalas 3. részig. Fejlesztők jönnek mennek, nem pár emberen múlik. Álltalában egy "sztár" producer helyére egy másik "sztár" jön nem a takaríótnőt nevezik ki... Andromeda az eddig látottak alapján csúcsminőség lesz. Biztos nem fog mindenkinek tetszeni, jön a szokásos régen minden jobb vót, ME1 volt a csúcs, ez már nem RPG, Sepörd nélkül ez már nem játék, meg a szokásos maszlagok.

    Az időt megadták maguknak arra hogy odabasszon, nem siették el, így várható hogy olyat csinálnak ami jó lesz.

    Nem kell a marketingnek eladnia. ME mögött sok millió játékos áll, akik bíznak, várják érdeklik és meg fogják venni. Amihez persze kell a jó marketing is majd.

    Sőt nem kell előre leírni és megálmodni a tutit, beleélni magát az embernek a negatív dolgaiba és azon rugóznia. Meg fog jelenni, fogod látni hogy milyen, ha tetszik megveszed. Addig is ha érdekel várd és ne azon filozofálj hogy mennyire nem lesz jó, meg ki minek mit ad el, miért ez a címe meg a többi f**ság.
  • LBandi77
    #67084
    BUÉK!
  • AntiHero
    #67083
    Búék :D
  • Totya42
    #67082
    BÚÉK!
  • TomStorm
    #67081
    BÚÉK!
  • balee4
    #67080
    BÚÉK!
  • Moby
    #67079
    BÚÉK népek :)
  • Bandicoot
    #67078
    Mehh....Marad a pc...
    Marad a pénz kicsit tovább...
  • Moby
    #67077
    Nem patchelt sajna.
  • Bandicoot
    #67076
    Ez a baj. Ps-re kényelmesebb lenne,és ha pro patchelt már húznám is. Viszont ha nem Pro patchelt, akkor inkább pc-re (kb ugyanennyibe fáj).
    Így hogy ki van patchelgetve, + dlc eső,megnézném újra kitolva más karakterrel máshogy rendezgetve 4K-n....
  • Moby
    #67075
    Nemtudom, forgatom a fejemben hogy megveszem. Sajnos csak boxra van meg, boxom meg már nincs, pedig számtalanszor eszembe jut, hogy belekezdenék újra :(
  • Moby
    #67074
    De az fontos, hogy racionális elvárások legyenek. Nem lehet már azt a misztikumot semmilyen következő ME-ben hozni, ami a trilógiát átszőtte, hiszen mostanra minden kártya az asztalon van. De lehet ezzel élni is, mindazonáltal nem bír lenni a következő ME _A_ trilógia lenni. Másnak _KELL_ lennie. És másként is lehet kurvajó, ennek az univerzuma a letéteményese.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.12.31. 21:27:37
  • Bandicoot
    #67073
    Az én se akarom. Úgy értettem hogy nem várom el hogy akkora történetet meséljen el,és olyan cselekmény menjen.
    Ha hozza külön pozitívum. Ha nem hozza nem csalódok. Csak a DA:I alá ne menjen.

    Apropó DA:I mivel january sale-ben kedvezményes pattogok rajta,pc-n csak az alap van meg.
    Az kapott PRO patchet, vagyis jobb lett framerate / látvány ügyben a Pro-n?
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.12.31. 21:20:28
  • Moby
    #67072
    A RoTR is azért jó, mert volt előtte egy jó reboot. Amit sokan máglyán égetnének el, mert már nem az ortodox TR vonalat hozza. Tényleg nem, és én is érzem, hogy a címválasztás egy pr fogás volt, de ettől még a játék fasza. Az persze gond, hogy az ortodox vonal így kihalni látszik, de nem kell temetni semmit. Új már nincs, majd odaforog a spirál, amikor már ezeket fogjuk unni.
  • Moby
    #67071
    >A Mass Effecttől nem várok sokat, nem várom el hogy hozza a trilógia szintjét. Ad

    Én meg remélem, hogy nem is próbál a trilógiába ékelődni. Annak ott úgy vége lett. Egy jó reboot jöhet. Megvannak a jó alapok, nem kell olyan nagyon melózni hozzá. Nem a nulláról kell összekaparni valamit, felépíteni apró mozaikokból. Kész van a ME univerzum. A végtelenségig lehetne benne gyártani a magas szintű kontentet.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.12.31. 21:16:26
  • Bandicoot
    #67070
    Nincs bajom azzal ha ugyanaz, amennyiben fejlődik. És amennyiben nem 30-jára is ugyanaz.
    A Rise of TR is ugyanaz mint az előd,pár dologban szépet fejlődve. És imádom.
    Tőlem lehet ugyanaz csak tényleg ne 20-jára,és tényleg érezni lehessen a fejlődést.
  • Bandicoot
    #67069
    Én a Killzone-okat szerettem, de nem epekedtem értük. Ha "csak olyan" szinten lesz az egész (értsd nincs világmegváltás,csak egy szimpla sztori,minőségi körítéssel és korrekt gameplay-el) mint azok akkor már jó lesz nekem.:)

    A Mass Effecttől nem várok sokat, nem várom el hogy hozza a trilógia szintjét. Adjon csak ennyit mint a DA:I és elégedett leszek. Változatos,hatalmas világokat,korrekt arttal,elfogadható gameplay-el,és elveszek benne. Ha még ezt sem fogja tudni nyújtani,akkor kasza...
  • Moby
    #67068
    Ez marhaság. Attól lesz szarabb, mert nem ugyanazok csinálják? Ha ugyanazok csinálják az garancia bármire? Itt sírtok feszt bármin, ami ugyanaz mint az előző. De ezt korábban már kifejtettem. Ld. gamerek 3 fő problémája. Ugyanaz=szar, nemugyazan=szar.
    Faszt se tudtok róla, ez a büdös nagy helyzet, csak okoskodtok a semmin. Vagy jó lesz vagy szar. Nincs egyetlen kapaszkodó sem egyik felé.
    Konkrétan az, hogy az írópicsa otthagyta, én nem bánom.