121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #67187
    "Nemrég a Sony egy látványos videóban foglalta össze, milyen konzolexkluzív játékok érkeznek idén PlayStation 4-re, amiben sokaknak szemet szúrt az eddig megjelenési dátum nélkül hirdetett Detroit: Become Human. A kiadó nem sokkal később tisztázta a helyzetet, ez alapján pedig lehet, hogy korai volt az öröm.

    A Quantic Dream készülő alkotásával kapcsolatos rajongói kérdést Shuhei Yoshida válaszolta meg a Twitteren, elmondása szerint pedig még nem biztos, hogy 2017-ben meg is érkezik a Detroit. Egyben azt is elismerte, hogy a Sony marketinges csapata hibát követett el, amikor a videóban szerepeltette David Cage játékát, illetve az üzenetváltásból úgy tűnik, a Media Molecule-féle Dreams is hasonló cipőben jár. Persze azért így sem lesz rossz az idei PS-es felhozatal."

    Ez az év elég szerencsétlenül kezdődik.....
  • TBTPumpa
    #67186
  • darkSectorxxx #67185
    ;)
  • Totti5
    #67184
    Nem erről van szó, de azt is lehet venni 135ért. Az is jó ár.
  • darkSectorxxx #67183
    csakapro
  • Totti5
    #67182
    85-ért kapsz egy remek játékkonzolt. Az, kurvajó. Az egész genben jó árak vannak végig.
  • darkSectorxxx #67181
    PS4 tv reklám:

    Legalább őszinték!
    Azzal ér véget a PS4 slim reklám, hogy legyen a tiéd most "hihetetlen áron"!...... végülis, ja!
  • TDC Geronimo
    #67180
    Pörög a credits. Vége azért kárpótolt a 13as fejezetért.
  • Bandicoot
    #67179
    Írtam neki hogy kell leszedni,neked is jól jöhet. Automatán nem szedi le az epizódokat,egyesével kell de mindre FREE-t ír.:)
    Tegnap este végeztem ki bangkokot (pontosabban csak megcsináltam az erre vonatkozó sztori részt,de van még kismillió dolog rajta), illetve ma az elusive-ot csináltam meg rajta. Még mindig tartom,érte a pénzt.:)
  • Ulthane
    #67178
    En is most huztam le Ütőembert, complete first season volt rairva, annak ellenere, hogy valoban az mnet csak a letoltesbe. Mivel 50%on 9 ezer, ezert nem lehet az intro es Parizs csak, hisz 18 rugo a teljes pakk. Szoval no para.
  • Kandurex
    #67177
    Nem. A végére már amúgy is kicsit megutáltam a játékot. Meg amikor beléptem a víz is kivert a buzibár kinézetű karakterektől. És egészen elképesztő módon, az a szerencsétlen aki tervezte őket, a FŐ! képernyőn íratta ki a nevét. Szerintem azóta megbaszták. Sokan.
  • AntiHero
    #67176
    Ez biztos...totális idő húzás...vissza sírom a szabad világot. :D

    Ez a rohanj ide..menj vissza mert nem jó a kulcs...meg van a kulcs...menj vissza ahonnan jöttél..közbe kaszabolj pár érdektelen lényt le..jó..megvan 1 ajtó..1 szint..szorozzuk be ugyan ezt vagy 6al.

    Kész a chapter 13.

    Esélytelen ezt javítani..egyszerűen nem kellet volna 6x ha nem többször ezt eljátszani itt.
  • Bandicoot
    #67175
    Tehát nem kapunk videót azokról amiket írtam és a földbe döngölésükről.

    Elképzelésem nincs amúgy hogy azt hogy javítanák,de a néma csendet megértem attól nem leszünk előrébb ha hetente elmondja ugyan azt, hogy javítják.
    A Chapter 13 a játék alja lett. Mintha kifogytak volna totálisan az ötletekből. Gyakorlatilag annyira az alja hogy annál a résznél még a FF XIII lineáris szakaszait is jobban élvezni lehetett.
  • Totti5
    #67174
    Mindig ír.

    Elején vagyok, 5. chapter asszem. Most kaptam meg a Csokóbókat, azokkal csapatom.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.01.02. 16:07:33
  • Kandurex
    #67173
    Ennek mi baja? Mióta ír negatívat is?

    Azért ennél vannak súlyosabb hibái is a játéknak, vagy még csak nem tartasz ott, hogy átlásd.
  • Totti5
    #67172
    FF15 kapcsán, amellett hogy nagyon tetszik

    - kamera borzalom, sosem azt látom amit kellene, ha van 2 bokor, 1 fa a harc területen tuti teljes képernyőn eltakarja a harcot
    - töltőképernyők, váltások, fekete képernyők indokolatlanul megszakítják az átvezető / összekötő részek élvezeti faktorát
    - zenék lekeverése a jelenetekről lehetne jobb, de ez összefügg a töltő / fekete képernyőkkel
    - vagy én vagyok vak vagy most sem lehet eladni kincseket, csak egyenként... miért nem lehet hogy SELL => ALL
    - sokszor volt trélerezve az ökoszisztéma, állatok, de annyira nem vág földhöz, ez azért nem kicsit látványosabban meg volt csinálva a Xenobalde X-en WiiU-n ( értsd : jobban elrendezett, sokkal több, változatosabb, élőbb, látványosabb, monumentálisabb terepen )
  • Tatyla
    #67171
    Sajnos igen, az egy fekete foltja a játéknak
  • Totti5
    #67170
    Hires módon sem sokat stresszeltek hogy nem jó és javítsák. Legalább annyi hogy csúsznak vele, de ez szimplán hazugság volt, amit előadott.
  • Kandurex
    #67169
    Csávókám, Tabata vagy, hogy hívják, már a csillagokat is lehazudta az égről, hogy a patch -ekkel mindent helyre hoznak majd, nyilván ez a megjelenés után 2 hétbe volt. Azóta természetesen már nem nyilatkozik, és kb. hasonlóan várhatunk bármit is.

    Mondjuk nekem mindegy, eladtam. Jöhet már bármi.
  • Bandicoot
    #67168
    Én azt a harcot nem tudtam ott mire vélni. Egyszer kétszer még oké....De hogy abban a 2-3 órában amíg ott vagyunk végig abból állt minden hogy :
    Folyosó folyosó szörny négyzetet nyomvatartva kitérő fébnyvarázs 4-szer....Folyosó folyosó belépókártya szörny ugyanazzal a harccal...Folyosó kártyával nyíló ajtó folyosó szőrny repeat harc.. folyosó kártya lvl 2 szörny harc...folyosó folyosó..........
    Egy dolog hogy van rengeteg olvasnivaló a sztoriról amit sokan kihagynak aztán fingjuk sincs mi miért történik...
    De ez a pályaelrendezés ezzel a monoton harccal 2-3 órán át egy dögvész....Szerencsére az egyetlen a játékban. A NG+ majd ha javítják - van rá ígéret..
  • Bandicoot
    #67167
    A legegyszerűbb ha a játékban a Destination alatt rámész egy nem meglévőre, vásárlás. Behozza az összes Hitman-es pakkot, mindnél "free" lesz. Letöltöd egyesével.
  • AntiHero
    #67166
    Pont ott tartok én is. :D
  • TDC Geronimo
    #67165
    FF chapter 13...ez eddig a legalja. Aki ezt designelte soha többé nem engedném videójátékok közelébe meg azt se aki kitalálta, hogy dungeonokba úgy menjen a karakter, mint aki beszart
  • Moby
    #67164
    Indítsd el a többire is a letöltést gondolom.
  • vixo
    #67163
    Sziasztok!

    Magyar store-ról most vettem meg a Hitman első szezonját, 18-ról volt 9-re leárazva a january sale végett, viszont a letöltésbe csak az intro pack-ot,egy statikus témát és párizst rakta be. A többit így is külön meg kell még vennem??? Láttam,h van külön egy upgrade pack 14-ről 7re leakciózva,amiben benne van az olasz, japán és a többi,de ezeket nem kellene tartalmaznia a teljes első szezonnak????
  • mucsácsó
    #67162
    Kb. szóról szóra ugyanezt mondtam mindig mindenkinek, ha kérdezték milyen az a Witcher 3. Hát ilyen. Hogy még a mellékküldetések is 100x összetettebbek, mint más fos játékban ami főküldetésnek van gyúnyolva.. :D
    Szerintem ezt egyedül csak ők fogják tudni megugrani (mármint CDPR), méghozzá a Cyberpunk 2077-tel - valamikor 2077ben
  • Bandicoot
    #67161
    A változatosságról és tartalomról beszélek. Hogy a 100+ órában szinte nem volt két ugyan olyan küldetés. Hogy olyan mellékküldetésekkel volt bélelve ami más játékban fő küldetés lehetne. Ettől a szinttől baromi messze van minden. Csináltak egy sandbox akció rpg-t ami nem mmo szintü feladatokkal volt tömve hogy meglegyen az alibi játékidő. Ilyen téren a Bio/ Bethesda fényévekre van. Remélhetőleg példát vesznek..
  • Totti5
    #67160
    Jaigen, köszönöm a sok infót füles ügyben.

    Végül ASUS ROG Strix Wireless lett.

    Hibátlanul megy PC, PS4 wireless, X1en 1db dzsek kábel az ELITE kontrollerbe és mind a hang, mind a mikrofon perfekt.

    Baromi kényelmes, óriási a kagyló része órák után sem nyomja az ember fülét, mert hozzá sem ér semmi. Bőr borítás mindenhol ami a fejhez ér. Jó poén hogy kihajthatóak így simán le lehet tenni bárhova a műanyag felülettel lefele.

    Hangzás beszarás jó ( tudom van akinek nem ), de minden a helyén van, gyönyörűen tisztán erős dinamikával szól.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.01.02. 11:21:19
  • Hypo #67159
    simán meg lehet ugrani azt a szintet azért minden pozitívuma mellett nem volt azért akkora rengeteg dolog végtelenül leegyszerűsített volt sajnos hogy a a sok "egyszerű" konzolos fanboyt kiszolgáljak... Szóval reméljük simán megugorják a fejlesztők.
  • Totti5
    #67158
    Többet várok mint a Witcher. Minőségi cover shúter rendszert, rakat képességek ( amit használni is kell!!!, kényszerítsen rá, legyen jól balanszolva, legyen haszna ), változatos gunplay / kombó / képesség rendszert, sokrétű testreszabhatósága a felszereléseknek. Csapat orientáltságot, sok féle változatos bolygók, ökoszisztémák ( nem kell hogy mindegyiknek fél órán át lehessen utazni a járművel a kietlen, önismétlő semmibe, legyen kompat, kidolgozott és lényegretörő. Felfedezhető tele élettel lévő egymástól eltérő űrállomások.
  • Bandicoot
    #67157
    Na Witcher szintet marhára ne várj szerintem. Annyira magasra tette a mércét, hiba azt várni mert jóeséllyel csalódás lesz úgy...
    El nem tudom képzelni ki lesz képes ezt a szintet akár csak elérni és mikor....
  • TDC Geronimo
    #67156
    Elvileg a CESről 4én kapunk valami kis media anyagot megint
  • TDC Geronimo
    #67155
    Nagyon remélem, hogy ez tavasszal tényleg kijön és azt is, hogy a Biosok sok sok witchert játszottak tavaly. Nagyon szeretném, ha jó lenne :(

  • Moby
    #67154
    Ez van lóbaszó betűkkel kiírva a képernyőre a gameplayben: "probability of success n%". =100% trial&error.
  • Moby
    #67153
    Pont ez volt benne a lényeg. Az itt kiadott gameplayek meg másról sem szólnak, csak annak bemutatásáról, hogy hány féle módon NEM lehet megoldani egy helyzetet. Aminek a nagyrészét majd be is kell járnod, hogy kideüljön: na arra nem mehetsz tovább. Trial&error az eddigi qd játékokban nem volt, mert útvonalat választottál, és mind bejárható volt.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.01.01. 23:18:57
  • Seth
    #67152
    De ezekben nincsen trial&error, itt trial&consequence van :) Se Heavy Rain-ben,sem Beyond-ban, még Until Dawn-ban sem lehetett visszatölteni ,ha vmit másképp csinálnál. Majd a 2.,3. végigjátszásban :D
  • Moby
    #67151
    >10+ órás fantasztikumra miért nem akarsz beülni?

    Mert ez egy 10+órás trial&error kín lesz a kedvenc műfajomban. Ami ahelyett, hogy teret engedne a fantáziának minden scene-t szemgolyóig fog feltolni análisan, mire majd megleled a helyes kombót/útvonalat/cselekvéssorozatot/akármit. Elpusztítva minden pozitív aspektusát ennek a zsánernek.
    Rossz scifit az egyik legegyszerűbb dolog csinálni. Semmi egyebet nem kell hozzá tenni, csak túlmagyarázni.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.01.01. 23:15:29
  • arty
    #67150
    Amit nem értek. Ez színtiszta scifibe oltott quantic dream játék :)
    Vagy neked ők nem a kedvencek? ;)
    (oké, a gémpléj az 0 (beyond alapján), de egy igen korrekt interaktív, 10+ órás fantasztikumra miért nem akarsz beülni?)
  • Moby
    #67149
    Mondjuk a szomorú helyzet az, hogy az U4-hez valójában csak egyetlen artbook volt méltó, a Dark Horse féle limited, amiből sajnos csak 1500db-ot nyomtak, és mamár csak ilyen 120$ feletti árban mennek el. Az összes többi egy vicc.
  • Moby
    #67148
    Na azt az artbook egy gigalol valami. Szégyen ez az egész u4 spec.ed. létezése is egyáltalán :(