121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Totti5
    #67229
    Sokan vesznek Silmet ebben a pillanatban is a világon. Piacon van, sokkal olcsóbb ( s ez meg is lesz, amikor a Pró 100k lesz, akkor a Slim 55-60 ). Ha valakinek az kell, arra van lé, akkor azt veszi / nem izgatja a powa. PS4 Slim is egy remek gép, nem értem miért kell úgy tenni mintha nem lenne az.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.01.03. 17:07:05
  • darkSectorxxx #67228
    Hogyne. :D
  • TDC Geronimo
    #67227
    Idén? Annak kb most álltak csak neki. 2+ év minimum...
  • TBTPumpa
    #67226
    Hmm, valami elvetemült most (2017-ben) akar PS4 Slim-et venni (hosszabb távra), hogy a Nier/Horizon játékokkal játszhasson. Normális ez?
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.01.03. 17:02:21
  • Totti5
    #67225
    PC port ugyan úgy X1, PS4el együtt jön, csak az első postból hagyta ki.

    Első rész HD verziót toltam, amíg úgy fel nem baszott az esetlenségeivel hogy abbamaradt. Biztos annak az idején non plusz ultra volt, X360on nem volt az.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.01.03. 16:46:08
  • TBTPumpa
    #67224

    Beyond Good and Evil 2 még az idén érkezik, első körben csak Nintendo Switch gépekre.
    1 év múlva PS4-re és XBox One-ra (2018), utána 1 év múlva pedig PC-re (2019).
  • partizan182
    #67223
    Dettó, ilyen mosott kontrasztszegény szemét.

    Volt amíg rá nem jöttem hogy valaki valamit nagyon elszúrt az RGB szintekkel, ha a PS4-et Full-ra állítom a TV-t meg limitedre (ami ugye normál esetben nem jó, széttöri a feketét, clippeli a világosat) a játék életre kel, a fekete fekete lesz, dinamikus, durva jól néz ki.

    A játék menüiben persze széttöri a feketéket (azok jól működnek, valahogy a 3d motor számol valamit rosszul), de az pont tökmindegy.
  • Bandicoot
    #67222
    Igen. Van a gagyi Elite 4 amit sokadjára is az xray-el akarnak eladni. És van a Ghost 3 ami reményszerű ha tényleg hallgattak a közönségre és az első részre hajaz (nem a csőpályás 2-ra.)
  • Tikal #67221
    mi vaan? két sniper-es játék is van?
  • TBTPumpa
    #67220
    XBox szerint is márciusban jön:
  • Totti5
    #67219
    Ready to see more Mass Effect: Andromeda environments and gameplay? Tune in to @nvidia's CES keynote next Wednesday

    "kanadai stúdió új Frostbite-ra és natív 4K -ra optimalizált játékából várható nVidia tech prezentáció a környezet részletességére és magára a gameplay-re fókuszál majd elsősorban"
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.01.03. 10:23:43
  • ppista
    #67218
    2017.-ben azért próbáljunk már-ha nem is fog teljesen sikerülni-egy picit kultúráltabban csacsogni. Főleg, mert meg is kért bennünket a hg.
  • Tatyla
    #67217
    Ha már vissza szólsz valakinek a stílusra azért legyen már igényed és ne menj már át alpáriba.
  • Maxyka
    #67215
    Revans? :D
  • Totti5
    #67213
    Hitman topik.
  • TDC Geronimo
    #67212
    Élveztem/élvezem is, de mint írtam volt baj bőven. Amúgy meg ahogy néztem még hátravan 20+ órányi content endgame után is úgyhogy közel sincs vége.
  • arty
    #67211
    made in japan

    élvezd!
  • TDC Geronimo
    #67210
    Hát az látszik is, mert a story 80%-a a "kamerán kívül" történik :/
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2017.01.02. 23:50:42
  • n000rbi
    #67209
    Az a hír járja, hogy egy raklap kontentet kukáztak, mert ki köllött adni a játékot.
  • TDC Geronimo
    #67208
    Visszatérve kicsit chapter 13ra. Sose fogom megérteni, hogy ez kinek tetszett készítés esetleg playtestek alatt? Van ember a világon, aki arra azt mondja, hogy na igen ez méltó ebbe a játékba endgame contenként? Én nem készítő vagyok, hanem játékos, de ha ezt elém rakják playtesten én egyből mondtam volna, hogy kuka az egész. Miért van az, hogy akik ezeket készítik pont azok nem látják, hogy ez egy borzalom? Összességében jó kis játék volt, de megszámlálhatatlan olyan dolog van benne, amivel nagyon mellényúltak és épp eszű ember nem úgy/máshogy csinálta volna. Nagyon látszik rajta, hogy "developement hellben" volt a játék szinte egész készítés alatt.
  • Kongy
    #67207
    Én meg naivan abban bízok, hogy csak nem akarják elspoilerezni a játékot, és ezért nem jönnek a gameplayek sorban :D
  • arty
    #67206
    szerintem te a klasszikus hitman trilógiát vetted meg ;) a mostani meg csodaszép
  • TDC Geronimo
    #67205
    Hát a március szerintem korai. Május környékére várom
  • Bandicoot
    #67204
    Tps. Nem 1 centiről kell elemezni a textúrákat.
    Abszolút nem gagyi, kimondottan gyönyörű főleg avpárizs utáni. Iszonyat tömegjelenetek, stb...
  • Kongy
    #67203
    Legutóbbi ME is március környékén jött ki, ha jól emlékszem, asszem 5 éve.. Azta, jó rég volt... Jöhetne már az az Andromeda :D
  • Ulthane
    #67202
    Menjetek mar a FFXV topikba, legyszi, unom mar, hogy tiz hozzaszolasbol kilenc meg mindig az elmenyeitekrol szol. Azert van, ott aztan naphosszat elemezhetitek azt az elmebajt.
  • n000rbi
    #67201
    Már a második, párizsi pályán beszarsz. Nekem az elsővel se volt vajom, de biztos igénytelen vagyok, mert nekem a TLG grafja se ps3-as :)
  • Ulthane
    #67200
    Majd meglatjuk.
  • Ulthane
    #67199
    En meg nem kepeket latok belole, hanem ezzel jatszom, pron es 4k teven. Es rem szarul nez ki. Olyan gagyi texturai vannak, hogy elkepeszto. De legyen ugy, hogy csak a tutorial palya ilyen fos.de sajnos nem ugy lesz.
  • Bandicoot
    #67198
    Mindenki szeret nagyot mondani.:)
  • Bandicoot
    #67197
    Lépj tovább a tutorial pályán. Semmi baj a graffal.
  • darkSectorxxx #67196
    Hát én csak arra esküszöm amit már a storbe-ban látok. :)
    Hálisten a Horizon ott van.
  • TDC Geronimo
    #67195
    Én is csak pislogtam mikor eszembe jutott, hogy Kandurex azt mondta minek poti a játékba. Én elég sokszor használtam főleg a vége felé. Alacsony HPs partytagok rendre megfingottak...
  • TDC Geronimo
    #67194
    Hát én láttam képeket Új hitmanből és bitang jól nézett ki főleg pron
  • TDC Geronimo
    #67193
    lol bebaszna ME jövőre csúszna. Még mindig 2017 tavasz a target, azt szerintem se fogja tartani, de tuti nem lesz 2018as cím...
  • Ulthane
    #67192
    En most boritekolom, hogy nem jelenik meg iden. De csak, hogy 19-re lapot huzzak, en a Mass Efectben sme vagyok biztos, valami azt sugja nekem, higy lehet atbucskazik jovo ev elejere az is.
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2017.01.02. 19:17:07
  • Ulthane
    #67191
    A tutorial palyan vagy ket orat elvezkedtem, vagy otfelekepp likvidaltam a celpontot. :) Kurva jo ez a jatek, de komolyan mondom, maglyan kene elegetni azt, aki a latvanyvilagert felel. Ilyen ratyadek ronda szar jatekot ritkan latni, az Absolution kulonbul nezett ki. Egyszeruen nem is ertem, komolyan. :(
  • Kandurex
    #67190
    Az egyetlen amibe van kihívás. Nincs több.
  • darkSectorxxx #67189
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ránézésre Shiva-ra hasonlítanak. :D
  • AntiHero
    #67188
    Nem tudom ki mondta, hogy könnyű az FF XV, de a chapter 14 nem az. Az úton legalább is nem. :D

    De legalább ezt a summont is beadta.