121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Voltan
    #115801
    Nem is állította, hogy az lenne.

    Nem szeretem a főzelékeket, ugyanakkor a rántott húst igen.
    Itt sem állítmány az, hogy a rántott hús főzelék.
  • darkSectorxxx #115800
    Ja mert Returnal nem FPS. :P
  • Voltan
    #115799
    Szerintem félgőzzel odabaszni egy pár órás single kampányt nem érdemes. Ha viszont komolyan veszik, és jót akarnak csinálni, akkor marha sokba kerül, és nagyon melóigényes. Úgy vannak vele már, hogy ennyit nem ér a dolog, főleg, hogy nyilvánvalóan fogyni fog így is a játék rendesen.
  • Voltan
    #115798
    Ő is ezt írta. Nem kötik le az FPS-ek, ugyanakkor a Returnal igen :)
  • hunbalee
    #115797
    Bármennyit. Tekintve hogy most is vannak régen is voltak pár órás játékot 20-30-40-50 euroért...
    Én pl amiket beszereztem Battlefiledeket csak a single miatt tettem.
    Ott van pl a Crysis széria 4-5 órásak és teljes árasak voltak annak. A remastered most is 10 rugo...only single..

    Nem hiszem el hogy nincs pénz akkor legalább külön fejleszteni egy 5-6 órás only single bf-et is..De bezzeg a MOH szériát is kinyírták a BF miatt...
  • Tikal #115796
    Mennyit ér az 5 óra Single? :) Miért kötelező elem a single player egy FPS-ben?
  • Kongy
    #115795
    Most olvastam, hogy sztorimód elvileg nem is lesz az új BF-ben. Értem én, hogy eddig is mindenki a multi miatt vette meg, szóval le lehet sz.rni, de akkor is.. milyen tré már, hogy full árat kérnek a játékért és akkor multi only lövölde, ergo kevesebb kontentet kapsz, mintha egy kampány is lenne mellé. Persze, lehet jönni a live service-szel, meg hogy évekig frissítik majd, de akkor sem tetszik amilyen irányba az FPS-játékok mennek... Valaki igazán megreformálhatná már a műfajt, persze az kockázatos és nem biztos a milliárdos bevétel...
  • Kandurex
    #115794
    Returnal nem fps
  • Mephike
    #115793
    Kb 15-20 éve imádtam az fps-eket. Ma már kevés tud lekötni. Legutóbb valamelyik COD-ot (2. VH-s volt) próbáltam ki, de annyira unalmas volt, hogy kb a 3. pályán abbahagytam. Ugyanakkor a Returnal képes lekötni.
    De biztos vagyok benne, hogy sok embernek örömet fog okozni ez az új BF, és talán még én is ki fogom próbálni ha netán később megkapjuk mondjuk havi játéknak.
  • TomStorm
    #115792
    Vasárnapi játék videot azért megvárom mielött bármit kijelentenék
  • Mephike
    #115791
    OKsa, biztos vagyok benne, hogy lesz akinek ez a játék sok örömet fog okozni...
  • Kongy
    #115790
    Látom minden létező klisét eldurrogtatnak megint, ennél izgatottabb nem is lehetnék...
  • TomStorm
    #115789
  • darkSectorxxx #115788
    Ja értem. :D
  • AntiHero
    #115787
    Éjfélkor fog. Pénteken. Csak bugos a szàmlàló..ps5ön kb mindig.
  • darkSectorxxx #115786
    Nekem azt írja a Ratchet-re, hogy holnap 14:00-kor aktíválódik!!!!! What!!!??? :D
  • AntiHero
    #115785
    Sztori, megjelenési dátum, képek - Szinte minden kiderült idő előtt az új Battlefieldről
  • MrAndree
    #115784
    Én idén nyárra terveztem venni egyet, nem megjelenéskor. És digitálisat akartam. Ez rögtön két hiba. :D De azóta foglaltam lemezeset már, szóval szerintem szeptember-október körül tán befut.
  • Moby
    #115783
    Gyakorlatilag az első naptól kezdve 6 hónap a várólista. Első nap annak lett gépe, aki fél évvel előtte rendelt, vagy korábban. Az összes rendelésem bemutatásnapi rendelés (akkor indult sok helyen az előrendelés), és ilyen februártól áprilisig teljesültek. A január közepi rendelésem lett volna 1 hete, azt nem kaptam meg.
    Emellett azok a boltok voltak, akik csak kicsapták a pár darabokat, amiket kaptak (MM, Euronics, Telekom, stb), ők etették főleg a scalpereket. Meg pár szerencsés azért elcsípett ezekből is magának.
  • darkSectorxxx #115782
    HA IDŐBEN rendeltél akkor igen, ez 2020.
    Aki viszont 2021-ben az már necces. Ott ilyen 4-6 hónapos várólista már.
  • Moby
    #115781
    Én már "vettem" hetet (igazából egyet vettem, hatot elosztogattam árában), az utolsó rendelést magamnak akartam megtartani, mert csak jó volna egy lemezes, na azt pont bebuktam már(nem szolgáltak ki, mert már vettem egyet) :D
    Ha tudtam volna anno, többet rendeltem volna, és többet osztogattam volna el. Norbit is szerettem volna hozzásegíteni egyhez, ős is segített már nekem sokszor, neki sem tudtam :(
    Hozzáteszem, ha én tudtam hetet szerezni, akkor mindenkinek tudnia kellett volna legalább egyet venni :) Nem volt benne semmi trükk, egyszerűen csak időben rendeltem őket. És akkor a scalperek is hoppon maradtak volna. Ők abból gazdagodtak meg, hogy nem figyeltek az emberek úgy sem, hogy olvastak róla, el lett mondva, stb.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2021.06.09. 10:16:07
  • darkSectorxxx #115780
    Ennyi.Amúgy már beszélnek olyat hogy 2023-ban is még tart ez a helyzet. (mármint nem aPS5 hiány.)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2021.06.09. 10:12:35
  • darkSectorxxx #115779
    Én arról beszélek ha valaki játszani szeretne.
  • MrAndree
    #115778
    Türelmes vagyok, majd lesz jövőre PS 5öm akkor. Addigra tán már 2-3 játéknál több lesz rá amit érdemes megvenni. :)
  • Moby
    #115777
    Egyre nehezebb megmondani, hogy mi mennyibe kerül ténylegesen. Olyan szintre pörgött a globális chiphiány, ami ésszel fel nem fogható. És nem csak chip nincs, hanem lassan semmi. Nincs réz pl, nincs vas, egyáltalán bármilyen fém iszonyú hiánycikk lett (menjetek be a decathlonba, próbáljatok mehg biciklit vásárolni pl...). Ilyen körülények között nehéz azt már megmondani, hogy valaminek az egyszervolt listaára meddig tartható. És nem látszik a fény az alagút végén, sőt...
  • MrAndree
    #115776
    Én elvből nem gazdagitok valami nyomorultat aki vett magának 10et aztán most 50 ezer forint haszonnal árulja őket. A gép ára 185 ezer. Ennyit vagyok hajlandó adni érte.
  • darkSectorxxx #115775
    Most persze könnyen beszélek, de azt mondom 200-250 közt ha régen lett volna simán kifizettem volna, annyira fasza nekem legalábbis, hogy én egyeltalán nem sajnáltam volna azt a pár ezret rá....

    A régi 300-400 ezres piacos árak azért durvák voltak, de egy lemezes 185 helyett 220ért mondjuk egy Deluxe játék árával több, telibeszartam volna.

    Simán kifizettem volna valakinek.

    Mondjuk nekem azért mert igaz kevesebb cím vonz, de azokkal akarok játszani akkor amikor lehet... ha +30-40k az ára, leszarnám....
  • darkSectorxxx #115774
    Hát aki a jó játékok miatt cseszett venni egy olcsó ps4-et a többszázezres PC mellé annak egyetértek hogy most se kell.
    Ha 3-5 évig ráér várni egy játékra akkor meg pláne, de akkor PC-be videókártya se kell.
    Várjanak még 30 évet akkor majd lehet nyomni cloud-ban is... :)

    De sok játék eddig is volt PC-re a Psnow-al... igaz nem ugyanaz mint ha a gépen futna de volt.

    De PS5 ár/teljesítményben akkor is jobbak lennének ebben a genben ha az új videókariknak csak az alap listaárát vesszük... szóval ennek nem a VGA drágulás az oka hogy megéri teljesítményben.

    150k-ból eredeti tavalyi áron se jutnál semmire, nekem az RTX2060 volt tavaly 125k, azt kb ott is vagy egy digitális PS5-nél. ;)
  • Moby
    #115773
    Az a baj, hogy ők a leglassabbak. Bár már ez sem biztos, hogy kijelenthető, annyira nem jön egy ideje ps5 sehova, hogy nem is lehet már megondani, hogy ki lassú, meg ki méglassabb...
  • Kandurex
    #115772
    Valaki árulja már el, hogy lehet a GOW -ba felkapni az ellenfelet és a másikhoz vágni, magyaráz róla a játék de nem hajlandó megmuatni!
  • TomStorm
    #115771
    Nem gond.Már elfogadtam hogy nekem drágább lesz:D
    Megpróbálok majd digit.kiadást
  • Moby
    #115770
    Jaj.
    Hát onnan aligha :(
  • TomStorm
    #115769
    Alza.Még januárba
  • hunbalee
    #115768
    Szerintem meg a pc-s aki eddig kibirta ps nélkül ezek után nem hogy szalad pst venni, hanem mégjobban nem hiszen csorognak a cuccok pcre és bármi jöhet majd később is...
    A legnagyobb tolóerő a konzolok felé az nem a játékok hanem a kurva drága és kb nem létező vga kártyák.
  • Moby
    #115767
    Hol rendelted?
  • darkSectorxxx #115766
  • darkSectorxxx #115765
    Tudtommal meg igen.
  • TomStorm
    #115764
    Én még Augusztus közepéig várok hátha valami csoda folytán megküldik Ps5-öt ha nem akkor jöhet 230/240ezerért használtpiacról.

    Nyárra annyira nem érdekes de őszre kell
  • mucsácsó
    #115763
    csak 9/10?! ehhxar :((((

    (amúgy adom nagyon, jönnie kéne a héten a lemeznek :) nagyon várom! )
  • AntiHero
    #115762


    Repült rà a 9 pont. Jöhet a péntek.

    Ratchet And Clank: Rift Apart Reviews: Metacritic [89]

    IGN (9/10)
    Game informer (9/10)
    Games Radar (5/5)
    Easy Allies (8.5/10)
    thesixthaxis (9/10)
    Destructoid (9/10)
    vg247 (5/5)

    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2021.06.08. 16:17:16