121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Bandicoot
    #67429
    Sok előrendelés nem lehet ha így kell összekanalazni a vásárlókat...
  • Totti5
    #67428
    Mivel sok COOP cím nincs ( 3 fős! ) ezért várjuk. Remélem jó lesz. Future frankó volt 360on.
  • TDC Geronimo
    #67427
    Ma hívtak konzolokszervízétől hogy tavaly rendeltem divisiont nem-e akarom ezt előrendelni lol. Mondtam eszem ágában sincs.
  • Totti5
    #67426
  • darkSectorxxx #67425
    A Tenchu télleg állít játék volt.
    Én is sok játékkal eljátszanék régebbről, kezdem majd a Crash Remasterrel ha utolártem magam a mai címekkel. :D

    Sőtt Das 3 is az ünnepek miatt félbemaradt.
  • darkSectorxxx #67424
    Ezt a választ vártam. :D
  • LBandi77
    #67423
    Én meg ünnepek alatt átmentem 1 haveromhoz,tenchu-t nyomtunk ps one-on vagy 3-4 órán keresztül,olyan kurva jó játék hogy nem is igaz,csak úgy szaladgált a 4k meg a 60 fps.
  • Totti5
    #67422
    A legtöbb játék jól néz ki, a kurrens generációnak megfelelően.
    A legtöbb játék frémrátája jó.

    Witcher csodálatosan néz ki mindentől függetlenül.
    A Witcher peccselése tragikomédia volt konzolon.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.01.06. 19:37:16
  • darkSectorxxx #67421
    Én nem értem mi a baj.

    A legtöbb játék úgy néz ki véglegesben ahogy azt ígérik? Nem soha
    A legtöbb játék fix fps-t tart ahogy azt illene? nem dehogy... :D

    Ez egy átlagos ps4-es játék.

    Még a Witcher fejlesztői sem tudták hozni (arra értem hogy a végleges szép volt de közelsem az amit mutogattak, illetve az fps az pár peccsig meg nyaldosta a 20-at.) , akkor ezektől mit vártunk?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.01.06. 19:31:48
  • Totti5
    #67420
    Nem ez a lényeg, ez nem jelent PS3ra. Mostani formájában kell nézni amire van. Egy a lényeg egy játéknál, hogy legyen látványos, esztétikus, jól nézzen ki egészében. Hogy ezt milyen stílusban, milyen megoldásokkal éri el megint más kérdés. Van amiben a karakter töke hegye is csillog shéderektől, van ahol az art, a desing viszi el.

    Ezt részben teljesíti, más részben meg nem, a teljesítményről ne beszéljünk, mert azt nem teljesíti. Nyilván ez nem PS4es cím ezt mindenki tudja.
  • Bandicoot
    #67419
    Javaslom nézz meg pár ps3 játékot mert nem egy cím van ami különbül nézett ki mint ez ha Trico-t kivesszük...

    AC-k, Unchartedek, Crysis...... Amit a ps3 nem bírt volna el TALÁN az Trico. Illetve ez a graf trico-val....
  • Totti5
    #67418
    Nem tudom mit mondjak rá. Belső terek rendben van, hogy PS3e én nem tudom, jól néz ki. Ez a fontos. Diszkópatkány jól néz ki, kissrác olyan amilyen. De hogy a külső terek, napfény, bevilágítás, fák, fű az PS3on sem ment volna el az hót ziher ebben a formában. Nem PS2, csak randa, igénytelen és nem néz ki jól.
  • n000rbi
    #67417
    >rádobtak még pár pályát azokon túl amiket éveken át mindig mutogattak a gameplayekben.

    A fenét, csak egy pályára futotta ezeknek a trógereknek, összecsapták.

    (ezt itt tényleg csak az nyissa le, aki soha nem akar játszani vele, vagy már lenyomta):
  • n000rbi
    #67416
    Így van, aggggyon lett sztárolva. Lásd a végigjátszás utáni hsz-emet.
  • Bandicoot
    #67415
    Én kölcsönkaptam 1 napra,visszaadtam. Majd ha 5e körül lesz az ára megveszem egyetlen végigtolásra,majd eladásra, ennyit ér. Agggyonvan sztárolva mérhetetlen szemellenzővel mert Sony ex. A kolosszus árnyékától fényévekre van, az akkoriban egy döbbenet volt. Ez egy szimpla társas platformer,abból is a gyengébb fajta hála az irányításnak-kamerakezelésnek és a ritkaszar teknónak.

    Upsz itt a 3. ficcentés.

    // Simán látszik az egészen hogy ez nem ennyi ideig készült. Annó bemutatták, a gép nem bírta pénz nem volt rá félredobták. Kellett egy nagy név Sony meglovagolta,gyorsan összeportolták ahogy tudták a ps4-re és rádobtak még pár pályát azokon túl amiket éveken át mindig mutogattak a gameplayekben.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.01.06. 18:13:34
  • Kongy
    #67414
    Játszva meg még idegesít is :D #GOTY
  • Kandurex
    #67413
    Még YT-n is taliga unalom gyötör közbe...a Sony-nak kellene fizetnie, hogy hajlandó vagyok nézni :/
  • Bandicoot
    #67412
    Rohadtul nem ugyan ezeket (max összeadva) írtam ráadásul ez kettő. Nem 6. Marha unalmas lehet // Nem érdekel.


    Egyébként meg:
    "Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.01.06. 17:40:35"

    Te 42-kor írtál,erről is ennyit.


    Ezúton is elnézést hogy az irdatlan ömlengés és szemellenzős kommentek közé beficcentettem kétszer hogy a TLG rohadtul nem fenékig tejfel mint ahogy egyesek lefesteni próbálják.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.01.06. 18:08:46
  • n000rbi
    #67411
    #66555
    #66566

    A mostani meg a kettő kombinációja. Keciunalmas

    Arról meg ne mondd, hogy semmit nem szerkesztettél, mert hirtelen ott termett ez is, hogy azért annyira ne legyen mégse negatív: "Jó sztori, jó hangok, korrekt hangulat és bitang ahogy Trico kinév."

    Na itt be is fejeztem a témát.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2017.01.06. 18:01:23
  • Maxyka
    #67410
    Jöhetne már ez az elite ps4-re , ohshit!

    Dat alien

    Elképesztő , hogy milyen brutálisan jók a hangok a játékban. No mans meg mehet a picsába :D
    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2017.01.06. 17:56:43
  • Bandicoot
    #67409
    Semmit nem írtam át.
    Mutasd. Ilyen formában ha 1szer leírtam akkor sokat mondok. Hajrá mutasd.
  • n000rbi
    #67408
    Miután átírtad a felét? Nagyon ravasz...
  • Bandicoot
    #67407
    Aham. Mutasd. Elég 3-szor.:)
  • Kongy
    #67406
    Elég vicces, hogy ezt kell mondanom, sosem hittem volna, de a Watch Dogs 2-vel 100x jobban szórakoztam, mint a Last Guardian-nal. :D Az a játék egy GOTY a TLG-hez képest.
  • n000rbi
    #67405
    Ez még unalmasabb, mert már vagy hatszor előadtad :D
  • Bandicoot
    #67404
    Hiába megy az iszonyat hype védelem. Azt ki ne találjuk már hogy a Tlg Trico látványát leszámítva ps4 szint,és nem több mint 5-10 évvel ezelőtti szinvonalat ha képvisel.
    Az Otherworldos csókának a kis tesztjében ebben annyira igaza volt. A ps4 fanok az exkluzívoknál irrgalmatlan méretű szemellenzővel mérik fel a címeket....
    Jó sztori,jó hangok, korrekt hangulat és bitang ahogy Trico kinév.

    Ugyanakkor egy szimpla platformer alapfeladatokkal és egy AI társsal,nem több, mocsokmód idejétmúlt grafikával, és rettenetesen hülye AI-val- irritáló irányítás és kamerakezeléssel. És mindezt nevetséges optimalizációval,ennek a látványnak natív 4k 60fps-el kéne suhannia a pro-n....
    Más játékot ilyenekért a tisztelt Sony tábor ha nincs mögötte exkluzivitás és egy nagy név, kivégez....
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.01.06. 17:40:35
  • n000rbi
    #67403
  • Bandicoot
    #67402
    Pedig Trico-t leszámítva az. Itt ott ps2-es szintet is érintve.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.01.06. 17:25:16
  • n000rbi
    #67401
    Ja, első kört majdnem végig külső hangrendszerrel toltam, aztán egyszer valamiért késő este volt időm játszani és kénytelen voltam fejhallgatóval. Azóta meg csak azzal, annyi apró környezeti zaj, stb. van, ami dob a hangulaton, hogy elképesztő.

    Még egy protipp: Trico-t nem csak simogatással lehet megnyugtatni, elég ha párszor "rászólsz" (R1) ;)
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2017.01.06. 17:11:18
  • Kongy
    #67400
    *PS2 graf
  • TDC Geronimo
    #67399
    Ja és a kurvajó sound design mellett se menjünk el
  • TDC Geronimo
    #67398
    Aki erre azt mondja PS3 graf az nem látta normális TVn. És azok az animok <3
  • darkSectorxxx #67397
    Te mondtad :P
  • ppista
    #67396
    Erre én is a második játszás közben jöttem rá. Mondjuk úgy hogy tudom merre kell mennem, szinte már gyerekjáték az egész, plusz Trikó is mintha ismernö az utat egyböl arra megy és néz. Persze csak bebeszélem magamnak. :)
  • n000rbi
    #67395

    Ami fontos: ne spammeld szarrá majd Trico-t parancsokkal és könnyebb dolgod lesz.
  • TDC Geronimo
    #67394
    Na most kezdek neki én is :y
  • Bandicoot
    #67393
    Ingerszegény környezetben élnek...:)
  • n000rbi
    #67392
    Nekem ne mondd, a harmadik körömet tolom és nem jutyúbon.
  • TBTPumpa
    #67391
    A jútyuberek sírtak rajta, szóval biztos nagy élmény lehet.
    Jobb lenne átélni játékosként.
  • Kandurex
    #67390