121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TomStorm
    #67469
    Ez ilyen kapálózás és sületlenség amit írsz.
    Lesz egy Ghost Recon open World taktikai játék és volt egy Division MMO.

    Far Cry-ba visszamentek többezer évet,Assassint kihagyták,WD2-t a jelenhez igazították gyakorlatilag megcéloznak minden réteget és nem 3 évente hanem rövid időn belül,több játékot és egyre se lehet azt mondani,hogy szar.
  • Moby
    #67468
    Én két napja bf4-et tolok. És erre én sem tudok mit mondani. Kérem kapcsoljaki! :D
  • Totti5
    #67467
    "Injustice 2: a DC szuperhősei május 21-én csapnak újból össze"
  • Totti5
    #67466
  • Bandicoot
    #67465
    Ok félreírták.
  • darkSectorxxx #67464
    Kik azok? :)
    Ja hogy akkor az sg ps4 topik egy dezinformált magyar oldal. :D oksa.

    Amúgy nem tudom mi hol volt félrefordítva és mikor...de biztos ha te úgy érzed. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.01.07. 16:42:53
  • TDC Geronimo
    #67463
    Csak azok, akik magyar forrásokból szedik a félrefordított híreket
  • darkSectorxxx #67462
    Most ezen sokan meglepődnek gondolom. :D
  • Totti5
    #67461
    PS4 and XBox One – 1080p and 900p respectively. All are at 30 fps. PC has uncapped framerate.

    The game will supposedly run at 1800p with “checkerboard rendering” on the PS4 Pro, according to an article on Eurogamer. Essentially the PS4 Pro doesn’t have the actual under-the-hood horsepower to output at native 2160p, which is usually the standard resolution for 4K gaming.
  • TDC Geronimo
    #67460
    Megint honnan ez az infó? A 4ks prezi alapból 1800pben futott PS4 pron és azt is mondták, hogy lesz 1080p módban jobb graf opció, de legrosszabb esetben is 1800p downsampled lesz
  • Bandicoot
    #67459
    ME: Andro X1 900p/30fps, Ps4 1080p/30fps.... Ps Pro...4k...Checker render....1080p-ről skálázva (??? fps)...Vicc.....



    "a játék kihasználja majd a PS4 Pro képességeit."

    Az 1080p-t felskálázni 4k-ra? Az aztán a kihasználás.....

    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.01.07. 15:33:07
  • darkSectorxxx #67458
    Nekem igen, de nem is azért írtam, az hogy ki, mit írt lényegtelen részemről (mármint az én hozzáfűzött kommentem szempontjából), csak hogy ha igaz is vagy nem is, 1 pálya az árnyalt dolog, mekkora mit hívunk pályának, egy ficis játékban 1 pálya az egy téglalap alakű füves rész, amibe egy single tps játékban lévő 1 pálya kb ennek a 100x-osa.

    Szerintem amin ti vitatkoztok, nem a pálya, hanem a játék változatossága, ami nem méret függő.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.01.07. 14:50:35
  • TDC Geronimo
    #67457
    Horizon Zero Dawn Uses New GPU-based Run-time Procedural Technology

    "GPU based procedural placement system that dynamically creates the world of ‘Horizon: Zero Dawn’ around the player. Not limited to just rocks and trees, the procedural system assembles fully-fledged environments while the player walks through them, complete with sounds, effects, wildlife and game-play elements"
  • arty
    #67456
    és 900p-re lökni a felbontást ps4n hány sor lenne vajon? ;)
  • TDC Geronimo
    #67455
    Mondjuk a kamera az botrányos az tény. Nem veszik észre, hogy a baszott nagy deadzone miatt szar? Fix kb 2 sor átírása lenne, mert jelenleg a sticket majdnem csutkára ki kell tolni szélére, hogy megmozduljon a kamera...
  • n000rbi
    #67454
    A szakértő Bandicoot szavaival éltem, nem tűnt fel?
  • n000rbi
    #67453
    Majd megtudod, ha végre veszel egy gépet.
  • arty
    #67452
    pontosan azért :) nem érdemli meg az nd?
  • darkSectorxxx #67451
    Érdekes a fogalmazás.

    1 pálya az nem ugyanaz mint 1 helyszín vagy 1 város vagy 1 bolygó.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ez több helyszín egy nagy területen.
  • SlickAdam
    #67450
    miert ne nyissam le, ha mar ugyis tudom (thx), hogy 1 "palya" van...?
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2017.01.07. 12:23:37
  • Kandurex
    #67449
    Izé, a Harry Potter alatt ugrott be...check it, lehet más a pulcsi...izé trico, de alapjaiban innen indult.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.01.07. 12:11:02
  • Moby
    #67448
    Pontosan!
    Ugyanis se griff nincs benne, se ló...bár nemtudom, hogy ebből mennyi jött át a youtube géming közben. Ezek szerint minden tökéletesen :D
  • darkSectorxxx #67447
    Érdekes hogy a feje amúgy nem hasonlít rá de ja.

    A Hippogrif egy ló-sas, szóval ja fogjuk rá. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.01.07. 11:19:19
  • Kandurex
    #67446
    hah! Nézzetek hülyének, de most esett le, hogy csirke-patkány tulajdonképpen egy hippogriff!

  • darkSectorxxx #67445
    Hát per is lenne abból ha lenne. :D
  • Kandurex
    #67444
    Minek? Azért, hogy ott rohadjon? Mindent, bármikor, megtudok venni.
  • Totti5
    #67443
    Mindegyikben van single rész ( Titanfall 2ben ). Division COOP de van sztori, s lehet egyedül is, Destiny dettó. Ez a kettő játék pont újított és kilépett a standart PVP kispálya lövöldéből, vagy sima csőstory felépítésből. kihasználva a totális online jelenlétet a közösségi élményeket.

    Quantum Brake, Until Dawn, Watch Dogs, Middle-Earth: Shadow of Mordor , Alien Isolation, Sunset Overdrive ( MGS5, Wolfenstein, Witcher 3 sem mondanám hogy túl elcsépelt lenne, vagy eleve teljesen mások mint eleddig, vagy mint pl a Witcher, MGSt most először kapta meg a világ maradék 3/4ede mert ex volt előtte ).

    Vannak itt bőven címek.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.01.07. 08:55:30
  • Totti5
    #67442
    Kettőnek semmi köze egymáshoz.
  • Maxyka
    #67441
    Most akarom kipróbálni a divisiont. A bétába tettem egy próbakört vele, de ez a single coop játék nálam nem nyerő. Most hogy kijött a dlc lehet teszek vele egy próbát. De csak a dlc miatt , dlc nélkül meg játszanak a plebek :D
  • arty
    #67440
    Szép, inkábbmulty, openworld, ubisoft.

    Ha 2 év mulva Division2 címen jön, szerintem megsüvegelitek, hogy "egész sok újítást belepakoltak", de nem reklamálna senki, hogy "áh, ennek má semmi köze a div-hez" :PPP
  • arty
    #67439
    "Ott van pl a Titanfall, Destiny, Division."

    Multi. Multi. Multi.

  • arty
    #67438
    n.. n.. neked... neked... n-n-nincs a polcon?!?!?!?!
  • TDC Geronimo
    #67437
    'Mass Effect: Andromeda' Is Almost Dodging Hype As The Anti-'No Man's Sky'

    I think Mass Effect: Andromeda is doing something pretty interesting here. I don’t think this is bad marketing, rather it feels like a conscious choice to keep most of its cards close to its chest. It’s showing certain systems and segments but holding back on larger details in a way that’s relatively unprecedented for a AAA blockbuster like this. Bioware seems to be purposefully avoiding hype, letting the brand speak for itself, but holding back quite a bit of the game itself.

    Mondjuk ezt én is észrevettem. Bár azt is hallottam, hogy hónap végétől beindul a marketing gépezet.
  • Bandicoot
    #67436
    Nézz videókat ha nem egyértelmű...
  • darkSectorxxx #67435
    Nekem a Wildlands egy Ubi-s Just Cause-nak tűnik eddig.
  • TomStorm
    #67434
    Mit "skinnelnek" át?Mi hasonlót látsz a 2 játék között?
  • TomStorm
    #67433
    Nagyon komoly játék.Nem lehet megunni.
    Biztos beszerzem PS-re is
  • Bandicoot
    #67432
    A járműveket leszámítva egy átskinnelt Division lesz. Nincs mitől félni. Lehet tudni mi lesz.
  • darkSectorxxx #67431
    Pontosan, a Future nagyon jó lett, csak ez "nyílt világú", amitől én már előre félek...
  • darkSectorxxx #67430
    Ghost Recon akciófigurát nem ajánlottak? Vagy belépőjegyet egy mozifilmhez? Tiszta gáz. :D