121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • n000rbi
    #67389
    Nézd jutubon ingyen, az ugyanaz, sőt, jobb!
  • Kandurex
    #67388
    jatekaim.hu -on, 12k -ért tolják, de nem kell kapkodni, fog az még most lefele menni...
  • TBTPumpa
    #67387
    Hol? Linket vagy nem létezik!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.01.06. 14:21:53
  • Totti5
    #67386
    Lemezen nem kaptál? annyiért vettem múltkor, 11500.
  • TDC Geronimo
    #67385
    Na 12 storeba kutyámajom be is húztam :)
  • Tikal #67384
    csak a tiéd érdekes
  • tomi890125
    #67383
    Kiégtél :D
  • darkSectorxxx #67382
    Ja angolul....

    Amúgy nem minden nap olvasom végig az összes kommentet. Tudom baromira érdekes mindegyik, csak lusta vagyok.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.01.05. 21:58:57
  • darkSectorxxx #67381
    A kutyamacskarúgjameg.... :D
  • TDC Geronimo
    #67380
    olvassál már baszki. Ma linkeltem ezt is.
  • Seth
    #67379
    Igen, VÓTMÁ
  • darkSectorxxx #67378


    "Ezek egyike az Uncharted 4, aminél elnézve a sorozat múltját, nem volt kérdés, hogy milliós eladásokat fog produkálni. Mivel nagyon jó érv a PlayStation 4-vásárlás mellett, a Sony egy kedvező árú gépcsomagot is összerakott, ami valószínűleg segített megtolni az eladásokat. A cég közleménye szerint december 21-ével bezárólag digitálisan és dobozosan összesen több mint 8,7 millió példány talált gazdára, ami alighanem több vagy közel annyi, mint amennyit a PS3-ra 2011-ben megjelent Uncharted 3-ból eddig sikerült eladni (2015 márciusáig 6 millió kelt el belőle). Egyébként annál kicsit gyengébben startolt, egy hét alatt 2,7 millió fogyott belőle, míg a harmadik részből 3,8 milliót adtak el, de hosszútávon (ahogy a PS4-tulajok száma is nőtt) bőven beérte elődjét."

    Exclusive címtől 8.7 milla az szép....

    Ha vltmár akkor sorry-
  • TDC Geronimo
    #67377
    ejj pont most szedem boxra a 3at :D

    Mass Effect 2 is currently free to download for all members of Electronic Arts’ Origin distribution platform. Windows PC copies of the critically acclaimed game’s Standard Edition are “on the house” for a limited time, requiring only an Origin account to grab one.
  • Ulthane
    #67376
    De, abszolút jó, bár nekem nem tetszik a látottak alapján. De ilyen kezdeményezésre lenne szükség, sokkal többre.
  • Totti5
    #67375
    Ott van pl a Titanfall, Destiny, Division.

    Resident 7 teljesen új lesz. Tomb Raider rebútolás után teljesen megújult.

    Nekem nem hiányzik hogy nem Halo / nem Gears néven kiadnak egy olyan játékot. Mindegyik ÚJ trilógia, új sztory, új karakterek, új helyzetek. A világa adott, de attól zseniálisak, mert fal van építve, minden a helyén van, és lehet bővíteni.

    Utolsó Splinter Cell: Blacklist 2013ban jelent meg előző generációra.

  • TDC Geronimo
    #67374
    Sonyra mindent rá lehet mondani csak azt nem hogy nem jön ki évről évre új IPvel...
  • Moby
    #67373
    Nagyon sok játéknak csak azért ugyanaz a címe, mert ugyanabban az univerzumban játszódik, és a mechanika hasonló, de ezzel vége is a hasonlóságnak. A Tomb Raider most rebútolták pár éve, gyakorlatilag egy kétrészes játékról beszélünk. A halo univerzumban még lehet csinálni játékot, minthogy van belőle stratégia is (egyébként rohadtjó a halo univerzum). A resi egy márkanév, annyiféle játékot takar, hogy végigmondani sem kis munka.
    És jönnek folyamatosan az újak IS. És az új sem garancia semmire, és a régi jó folytatása sem garancia semmire. Rengeteg a jó játék meg a szar is. 2016-ban főleg a biztosnak vélt címekkel égettem meg magam rendesen, aztán az inkább véleményesek meg bejöttek.
    És szinte csak a múlt játékaiból is megélnék évekig, amennyi van a fiókjaimon.
  • Kandurex
    #67372
    Jó van, de azért azt az új GoW -t valahogy befogadja a csepp lelked nem?
  • n000rbi
    #67371
    A Horizon: Zero Dawn nem jó új IP-nek?
  • Ulthane
    #67370
    A minap gondolkodtam azon, hogy oké, hogy van Uncharted, meg Tomb Raider, meg Splinter Cell, meg Assassin's Creed, meg Civilization, meg Halo, meg Gears, meg Resi, meg Forza meg kutyafasza, csak már el kéne engedni a múltat, ahogy van. Szép volt, jó volt, de elég volt ezekből.

    Újakat találjanak ki, új franchise-okat szeretnénk, melyek közül lesznek bukták, lesznek sikeresek, de én bevallom unom már ezeket a 20 éve a piacon lévő sorozatokat.
  • Kandurex
    #67369
    Fákje!
  • TDC Geronimo
    #67368
    Nem kell
  • Kandurex
    #67367
    Mintha azt csicseregték volna, hogy köll az alapjáték, vagy nem?
  • TDC Geronimo
    #67366
    De, lost legacy standalone lesz
  • n000rbi
    #67365
    Ez az lesz, nem?
  • Kandurex
    #67364
    Jó lenne egy standalone dlc, mert ezért nem veszem újra meg.
  • ppista
    #67363
    Csak nehogy vérszemet kapjon a Sony, és elkezdje nyomatni orrba-szájba az Uncharted-eket. Szép volt, jó volt, de hagyjuk pihenni Drake és csapatát. Nekem már ez az új dlc sem jön be annyira a fekete bigével, de ez még visítva belefér.
  • Evoluti0N
    #67362
    Az szép. 8,7 milla egy exklu játéknak. Gyönyörű.
  • TDC Geronimo
    #67361
    Tovább megy a gőzös...

    PS4 sells through 6.2 million units worldwide during the 2016 holiday season

    ~ PS4 Software Sell through 50.4 Million over the Same Period, UNCHARTED 4: A Thief's End, reached a cumulative sell through of more than 8.7 Million copies globally ~
  • Ulthane
    #67360
    Biztos jó gamma lesz, de ez már nem AZ a Mass Effect lesz. :( Az egyszeri és megismételhetetlen volt, a kis femshepemmel, Wrexszel, Liara szerelmemmel, ohh, de imádtam a trilógiát. Annak a zenéje a mai napig istenkirály, és brings back memories.
  • Kandurex
    #67359
    Alapjába véve jól néz ki, de azok a robbanások....
  • Ulthane
    #67358
    Tanulva az utóbbi 2-3 év launchaiból, ahol kivétel nélkül 10-20-30 gigás javítások jöttek minden játék után, azon gondolkodom, hogy ezt majd csak valamikor fullra peccselve, féláron, mondjuk egy winter saleben veszem meg.

    Pedig a kedvenc franchise-om a From-játékok mellett.
  • Moby
    #67357
    Vegyek ki szabit március-áprilisra, vagy mi van? :)
  • n000rbi
    #67356
  • Ulthane
    #67355
    Miért, az oktatópályák nem részei a játéknak? Tegnap este megcsináltam a párizsi első küldetést, egy fokkal szebb, de a szép meg a gyönyörű játéktól ez nagyon messze van. A karakteranimációk és az arcok botrányosak, meg összességében, körülbelül 5-6 éve néztek ki játékok így. A Hitman: Absolution van vagy 4 éves játélk, pont ugyanígy nézett ki, szemernyit sem volt rondább.
  • TDC Geronimo
    #67354
    Már hangolok :y





    Azért örülök, hogy akkor jelentették be a dátumot, amikor már nincs sok hátra. Igaz 3+ éve várom már :D
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2017.01.04. 23:27:27
  • n000rbi
    #67353
    Még mindig a kiképzőpályán szerencsétlenkedsz? Megmondtam, hogy Párizs és utána következő pályák után gyere okoskodni, hogy milyen csúnya.
  • Ulthane
    #67352
    De a nagyon szeptol, a gyonyorutol meg a szeptol is kurva messze van...
  • arty
    #67351
    esetleg ha még jobban beállnál a sarokba és a fal felé néznél? ;)
    mert ez még mindig nem az ocsmány kategória :D
  • TomStorm
    #67350
    Na ennek is örülök!
    RE7,Nioh,For Honor,Mass Effect,Horizon,Ghost Recon:O
    Ezek mind kellenek,úgyis frissítenem kell már játékaimat.

    Aztán még FF15 is kimaradt de szerdán veszem