121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #67509
    Ez sose lesz jó. Eddig nem voltak képesek rendesen megcsinálni ezután se fogják
  • n000rbi
    #67508
    Ha a kamera már maradt olyan,, mint a korábbi játékaikban (mert sajnos maradt), akkor: igyekezz a lehető legkevesebbet buzerálni analóggal, mert van saját "operatőre" a játéknak (nagyon indokolt esetben forgasd csak manuálisan a kamerát), L1-el pedig szemmel tudod tartani Trico-t, ha épp arra van szükség.
    Az irányításhoz én speciel hozzászoktam, ez sem jobb, vagy rosszabb a korábbiaktól. (azt persze nem mondom, hogy követendő példa, mert bőven lenne rajta mit javítani)

    Ezek miatt ne hagyd abba, majd látod a végén, hogy megérte :)
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2017.01.09. 16:47:46
  • darkSectorxxx #67507
    Én nem tapasztaltam még játékot amiben a kamerát javították volna, szerintem ez olyan mint a Das 3-ban a Dancer-nél hogy direkt olyan lassú a boss, itt is szerintem ezek azt hiszik ez így normális, nem is tekintik szerintem hibának. :D

    Igazából minden nézőpont kérdése!
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.01.09. 16:41:08
  • Evoluti0N
    #67506
    Azóta nem jött patch, ami a kamerán javít? Vagy most jobb, de még mindig szar? Milyen volt akkor előtte? :D
  • Bandicoot
    #67505
    Pont ezért várok még vele és adtam vissza a kölcsönkapottat 1 nap után.
    Annó a réges régi ha jól emlékszem a prince 3d-ben volt ennyire idegesítő és hasonló a helyzet. És ez már akkoriban is szájhúzásra adott okot. Ha valamivel meg lehet ölni egy játékot amiben pontosan kell xy helyre ugorni az ez...
  • Kongy
    #67504
    Le se lehetne tagadni, hogy a Team ICO készítette, már a SotC-ban is többnyire az irányítás volt a kihívás, nem maga a játék :)
  • TDC Geronimo
    #67503
    last guardian...az a baj hogy a kamera és az irányítás kiöli az élvezeti faktor nagy részét. Ekkora trágyát még nem nagyon láttam külön külön se, együttvéve meg aztán ütős kis páros.
  • darkSectorxxx #67502
    Na kezdőődik! :D
    Amúgy ezt én is régen sokszor tévesen írtam, mert valahogy az ember agya jobban rááll, de ja.
  • darkSectorxxx #67501
    Ja én elismere annak ellenére hogy gyerekként kitűnővel végeztem, sokkal butább lettem öreg koromra.
    Már fiataloknak néztem a sulis cuccait és nen értettem már sok dolgot, amit régen egyszer már megtanultam.

    Engem bárki javíthat, ezért soha nem sértődtem még meg senkire. <3

    Meg ez a netes szar, szleng meg rövidítések, már kinevetnek a fiatalok ha nem vágod elsőre mi az az omfg meg csi meg bs meg df meg a lol.....

    Azt írj magyarul normálisan, a magyar helyesírás a netes fórumok nagy részén nem értik.

    Nem sg-re gondolok, hanem youtube, facebook meg a társai.
    Facebook-on két csaj írt egymásnak és azt írta: "szeri", ez náluk a szeretlek....

    Hánytam is majdnem. De majd kinövik, vagy nem.
  • ppista
    #67500
    Egyelőre, nem egyenlőre. :)
  • Tikal #67499
    Egyenlőre ez még egy PS4 topik
  • Ulthane
    #67498
    OFF

    Az a baj, hogy ez mindennapos, nagyon alap dolog: a névmásokat egybeírjuk az előtte álló nyomatékosító elemmel: pl. ugyanolyan, ugyanannyi, önmagad, éppolyan stb.

    Játékosneylvre lefordítva ez olyan, mintha a HDMI-kábelt a kontrollerbe dugnád be.

    Ez nagyon alap, na.
    ON
  • Ulthane
    #67497
    Én nem veszekszem senkivel.

    A tiéd hemzseg, Darky, bele se fogok, mert egész nap korrektúrázhatnálak.
  • darkSectorxxx #67496
    Látod, én megmondtam :D
  • gibson9
    #67495
    Ahogy olvasgatom a hozzászólásokat a tiédben csak hibák vannak, de nem feltétlenül nyelvtani.
  • darkSectorxxx #67494
    Nem kell veszekednetek ilyen apróságokon, mindenki néha elír, eltéveszt valamit.
    Nekem főleg telefonon sokszor szar, vagy ha az ember kicsit sietve, kapkodva rutinból ír.
    Nekem is van hogy utólag látok hibát a saját hozzászólásomban visszaolvasva. :D
  • darkSectorxxx #67493
    Mi? :) Az újrakezdés az volt amit akkor láttál. A pecás résznél meg kipróbáltam, nem haraptak a halak, azt meguntam ésvmentem tovább :D Túlzás azt mondani, hogy "nem tudtam", gondolom csak türelmesnek kell lenni, csak mivel már akartam kicsit haladni, nem akartam szöszmötölni vele. Majd később visszanézek. Nem szalad el a macska. :D

    Sőtt lehet más damilt vagy orsót kell venni vagy csalikat, mert van ott egy horgász bolt is, csak nem akartam költekezni, amíg nem tudom honnan szerezzek lóvét.
  • Totti5
    #67492
    Ahogy érzed, nem vagyok nyelvész.
  • Ulthane
    #67491
    Ugyan annyi, ugyan nem annyi?

    Ugyanannyi, szépen egyben, így a magyar nyelvben...
  • Ulthane
    #67490
    Tegnap még a pecázós feladatot sem tudtad megoldani, ma meg már restart?
  • arty
    #67489
    Nem állítottam, hogy szarok, rengeteg Ubi címmel játszok.

    Annyit állítok, hogy a nagy címeik eléggé egykaptafára készülnek, ha a nyitott világot, a multi előnyben részesítését nézem. Mondhatod most persze, hogy minden játék efelé halad, nem vígasztal.
    De egy Ghost Recon esetén BIZTOSAN nem jó ötlet az openworld, nem tudom elképzelni, hogyan működhetne... de majd tuti nagyon taktikusan nyomod le a 127. grind-activityt és biztosan fantasztikusan változatos lesz a kampány is (egyedül).

    GR és az R6 voltak a kedvenc játékaim előző genben, mostaniban tottttálisan szétkúrta őket ubi :(
    Pontosabban tök más játékokra elhasználta az IP-t, míg engem, a korábbi részek játékmenetét kedvelőt SEMMIVEL nem szolgál ki.
    Kellemetlen.... pedig volt bőven ow ip-jük, nemtom az mért nem volt elég... (wacsdogz, division, farcry, asscreed)

    (persze a prevgen pedig a pre-prevgen gr/r6 HC játékmenetét vette el annak kedvelőitől, szal ez valahol még mindig egál ;) )
  • Tikal #67488
    mindenkinek így adja...rohadék egy játék :)
  • arty
    #67487
    király, csak icuripicurit gyengébb a próverza :D

    (és amugy egész fix30as, bár nemtom mennyit van a játékban köd és éjjel ;) )
  • Tatyla
    #67486
    XCOM2 ma megizzasztott avatar project fullon vissza számlálás indul ha az idő lejár akkor teljes game over erre két feladat megmentett és mínusz négy egység vissza...
  • Bandicoot
    #67485
    Akkor a kettő keverése,mert a mozgás,nyilazás így kívülről tiszta TR.
  • Seth
    #67484
    Inkább Far Cry Primal. A képi világa, a színek, crafting, mind arra emlékeztet. A játékmenet is valószínűleg hasonlóan komoly-/talan lesz
  • Bandicoot
    #67483
    Ez a Rise of TR nyárias környezetben robotdínók ellen.
  • darkSectorxxx #67482
    Na most előről elkezdem újra a FFXV-öt nyugisan!
  • Totti5
    #67481
    "'régen" ( PS2, Xbox ) nem volt olyan internetes felület, közösség, szokás mint ami ma van. Bár azért olyan sok demó sosem volt. Ma megjelenés előtt, után pár nappal minden infót megkapsz a játékokról, kielemzik, kivesézik, kimérik neked. Demó készítés mindig plusz munka, ezt a fejlesztők mindig is kerülték ha lehet.

    Azért van Trial, EA, Alfa, Béta teszt mert változások történtek, új felületek új lehetőségekl nyíltak meg, máshogy kell őket kezelni. Letekerni 1-2-3 fázis multiplayer tesztet + demóval is szórakozni felesleges időpocsékolás. Trial access ebből a szemontból egy jó dolog, jobb dolog. Az EA jó úton jár, kár hogy másik eddig még nem követték.
  • darkSectorxxx #67480
    Az ami felesleges, nekem jó szórakozás és fordtva.
    Régen miért voltak demo-k? Most miért van évente 2 demo?
    Miért van trial? Early access, vagy trailer-ekből 10?
    Vagy minek tutorial videó egyeltalán? Elég lenne a csend, és csak megjelenne minden amikor megjelenik.
  • Totti5
    #67479
    Mit szeretnél demózni benne? futni a tájba, legyűrni egy nagy akármit és lovagolni a másik akármin. Ez lenne a demó. Felesleges, értelmetlen. Ezeket már láttad videókon.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.01.08. 16:24:21
  • darkSectorxxx #67478
    PUBLIKUS DEMO-T a népnek!
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.01.08. 16:21:36
  • Totti5
    #67477
    Ugyan annyi lesz mint az Uncharted 4 volt. Itthon ez 39 ezer körül.
  • TomStorm
    #67476
    Az jó.Ennyiért kell majd,köszi
  • Totti5
    #67475
    Horizon Zero Dawn Collector’s Edition ($119.99)
  • TomStorm
    #67474
    Az lesz,az lesz!
    Csak ne legyen túl drága CE.Kell a szobor
  • TDC Geronimo
    #67473
    DS style melee combat :D R1, R2 és kör dodge :)
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2017.01.08. 15:51:15
  • Evoluti0N
    #67472
    Legyen jó, legyen jó, legyen jó, legyen jó.
  • TDC Geronimo
    #67471
    2 hónap...se!

  • Totti5
    #67470
    Beyond Good & Evil 2 is Ubi lesz.
    South Park: The Fractured But Whole is.
    For Honor is.
    Steep is az volt.

    Amíg sok millió megy el az openworld játékokból, addig teszik a dolgukat, min változtassanak? ezek után egy sima cső single player visszalépés. Majd ha bebuknak egy Tom Clancy, Far Cry, AC játékkal váltanak. Ubi szépen követi le a piacot mindig. Wii, Múv, Kinectből is kiszedtét amit ki lehetett a táncolós játékokkal. Openworld online, coop sémát, de a pvp-t is jól olvassák és sikeresek a címeik ( Rainbow Six Siege ).

    Kíváncsi leszek mikor robbannak be valamivel a VRba úgy istenesen.