121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Maxyka
    #67551

    >Lehet sajnos ilyen átalakító gecikkel, és a két kezemmel ölnék meg mindenkit, aki így csítel.


    Azért a csít elég túlzás. Persze jó lenne ha a PVP multikban nem a hardver számítana hanem a gyors reakció idő. reflex (vagy hívhatnánk tehetségnek is) De rohadtul nem ez van. Aki jobban bánik az analóggal az nyer azt kész és ezzel mindent el is mondtam. Függetlenül én kitettem pár napja egy képet ide fórumra ,hogy meglett a siege-n a diamond persze nem áltatom magam van mit tanulni. iszonyat nem esik kézre az analog. Biztos az alien újjaim miatt Pedig űzőm a ps-t rendesen de ez az analog egyszerűen nem......
    A hardveres előnyre visszatérve akkor ide sorolhatnánk még a tv input laggot vagy a 4k-s tv-ket is. Vagy a battlefield esetében a több fps-t. Persze nem óhajtok erről vitát nyitni csak azt szerettem volna megjegyezni hogy ez a hardveres előny már létezik más formában. Akinek a kontroller jön be játsszon azzal akinek az egér az azzal, úgy se natív, ha reflexei és reakció ideje szar akkor így is úgy is lelövöm.

    Egyébként német amozonról hétvégén érkezik a Xim4

    Ha megakarsz ölni küldöm a címet
    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2017.01.10. 00:24:19
  • orichalcos
    #67550
    Nyilván nem várok hűha de nagy sztorit, de ha esetleg elolvasod leak-et (és valós), akkor láthatod, hogy ez azért elég tré. Nyilván beszerzem végül így is úgy is valahogy, csak már máshogy állok hozzá.
  • Bandicoot
    #67549
    Várt bárki bármi egyedit a világán kívül? Ugyan már. Hozza a kötelezőt, minőségi élmény legyen jóféle tartalommal.
    Egyedit....Aki azt hitte világmegváltó sztori vagy gameplay lesz az igencsak naív.
  • TDC Geronimo
    #67548
    Hátőőő jó, te tudod.
  • orichalcos
    #67547
    Nem vagyok spoiler fóbiás már jó ideje. :D
  • TDC Geronimo
    #67546
    Azt miért olvastad el?
  • orichalcos
    #67545
    Most olvastam el. Innentől nem igazán érdekel a játék (már ha valós a leak). Azt hittem valami egyedit hoznak össze. :S
    Utoljára szerkesztette: orichalcos, 2017.01.09. 23:04:08
  • darkSectorxxx #67544
    Pontosan, nekem is ez a bajom, bár páran itt ellenkeztek és lehurrogtak hogy márpedig az olyan mint a bill+egér rendesen lenne, de azért megnézném egy fps multiban egy pc-vel összeeresztve.
    Na de mindegy is, igazából igen, sajna ez csak egy áthidalás.....bár ha nem is pc-s pontosság, egy kontrollertől valszeg sokkalta jobb. :)

    Mondjuk nekem egyszerű, mert inkább nem játszom olyannal amiben erre szükségem lenne, a fizetős multi hálisten segít benne. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.01.09. 22:20:16
  • TDC Geronimo
    #67543
    Kis bemelegítés andromedara :)

  • Moby
    #67542
    Most láttam csak a prividet...
    U4: már akkor nem volt meg, amikor itt kérdezted.
  • Moby
    #67540
    >1. Lehet-e egérrel és billentyűzettel játszani valahogy?

    Lehet sajnos ilyen átalakító gecikkel, és a két kezemmel ölnék meg mindenkit, aki így csítel.
  • Tikal #67539
    oh jaj már smiley-val se megy át a vicc, jól kezdődik az év :)
  • TDC Geronimo
    #67538
    bő 2 hónapon belül jön resi, horizon, switch + launch címek, ME. Kánaán lesz megint. Mondjuk tavaly év vége óta még nagyon véget sem ért :D
  • TDC Geronimo
    #67537
    Prot vegyél mindenképp, ha most veszel gépet
  • Bandicoot
    #67536
    Ha van 4k tévéd mindenképp a Pro ajánlott,főleg hogy olyan címek miatt vennéd ami ki is használná (Tlou például natív 4k 30fps-nél).

    Adott a sima ps4 amiből 1216-osra (ez alatt van 1116,stb ezeket inkább hagyd) vadássz,csendes(ebb), kevesebbet eszik. Használtan olyan 60-70K között reális az ára 500gb/1 terával. A Slim egy csökkentett méretű gép,még halkabb (elméletileg) és még kevesebbet fogyaszt. Használtan ha látsz is vagy 80k-t kérnek érte,újonnan 90 körül van. Ha nem lenne 20-30K-val drágábban ott a PRO, ami jóval többet tud és fejlettebb tech van benne még ajánlott is lehetne...Viszont a pro-t is már árulgatják 100-105k körül használtan,újonnan 115-től 135k közöttig találgathatsz.

    Tehát vagy sima 1216-os ps4 60k körül használtan. Vagy pro. A Pro-hoz még annyit hogy fhd tévén is kijön a fölénye a sima ps4-hez képest, főleg a jövőben megjelenő címeknél,de a régebbieknél is. A pénztárcádat meg te ismered. Slimre pénzt ne dobj ki főleg ha 2-3 játék lesz a cél.
  • TBTPumpa
    #67535
    Jöjjön már!
  • n000rbi
    #67534
    Még annyi, hogy a sima ps4-en és a pro-n van optikai hangkimenet, a slim-ről lespórolták.
  • Bandicoot
    #67532
    Játéka válogatja. A Killzone-ban ahol olyan "súlyos" az irányítás ott szinte belőhetetlen pc szintűre. A COD/BF párosban viszont 1/1 pc szintre lőhető. És persze attól is függ milyen kütyüt veszel.
  • TBTPumpa
    #67531
  • Evoluti0N
    #67530
    Én azt olvastam, h nem túl jók az ilyen egerek. Vagyis hát az analóg kontroller mozgását emulálják, szóval közel se az az érzés, mint PC-n az egér. Sokan írják, h még az analóg karok használata is jobb célzáshoz. Gondolom megvan az oka, h nem nagyon vannak elterjedve.
  • darkSectorxxx #67529
    1. Elvileg lehet bill+egér, de ahhoz egy kb 10-15k-s adapter kell (úgy tudom készült ps4-hez is), alapon nem
    2. Van 3 PS4, van a sim, és a slim (mint a régi konzolok slim változatai, kisebb, kevesebbet fogyaszt, olcsóbb a gyártása stb), ezek ugyanazt tudják technikailag....és van a PS4 Pro, amiben húzva van a proci, és egy erősebb GPU dolgozik, ezt viszont másképpen használják ki a játékok, a hozzájuk készített peccs, támogatottság függvényében.

    Pont ma lett linkelve, hogy a PRO mit tud a sima PS4/Slim-hez képest
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.01.09. 21:20:56
  • Evoluti0N
    #67528
    1. Nem
    2. Ha van rá zsé, akkor Pro. Sok játék több FPS-sel, nagyobb felbontással, esetleg szebb grafikával fut. Ha nincs rá, akkor Slim és sima között semmi különbség sincs. Előbbi kisebb. Ennyi.
  • darkSectorxxx #67527
    kb. :D
  • mucsácsó
    #67526
    Hígfos. Ez a 2 hónap után 50-60%-ra akciózós eset, 1 év múlva már azt se fogjuk tudni, hogy jelent meg Ghost Recon ebben a genben... :D
    kriminális :D
  • molnibalage83
    #67525
    Van rá esély, hogy esetleg valamikor veszek használtan PS4-et. Soha életemben nem volt konzolom, a következő kérdéseim lennének.

    1. Lehet-e egérrel és billentyűzettel játszani valahogy? PS1-gyel még toltam cirka 20 éve és agyfaszt kaptam a kontrollertől. Erős sejtésem, hogy PC-s sok évnyi TPS és egyéb játék után én máshogy nem tudnék játszani vele.

    2. Milyen PS4-et érdemes venni? Nekem nem világos, hogy miben tud többet és másik PS4 a többinél.

    Kb. két játék miatt venném meg jelen állás szerint . (Inkább 3.) The Last of Us 1-2 és az Uncharted 4.
  • n000rbi
    #67524
    +1000
  • darkSectorxxx #67523
    Nézni is unalmas. :D
  • Moby
    #67522
    +1
  • TDC Geronimo
    #67521
    olyan a TPS anim, mint a falloutba. Magyarán iszonyat elbaszott :D

    Nem tudom, de ez a játék engem annyira hidegen hagy hogy félelem.
  • Totti5
    #67520
  • Totti5
    #67519
    Mi a váratlan hely? egy gémer fórum?
  • Bandicoot
    #67518
    Elég csak egyszer belefutni egy trollba aki váratlan helyen beközli röviden.
  • Totti5
    #67517
    Szerintem már kint van az összes játék endingje amivel játszok vagy fogok. Sosem futottam bele semmibe, mert nem nézek meg ilyet. Felőlem csinálhatják...
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.01.09. 20:17:50
  • ppista
    #67516
    A nagy kurva anyjukat. Most majd állandóan pánikolhatok, nehogy belefussak valahol.
  • n000rbi
    #67515
    Atyaég!
  • TDC Geronimo
    #67514
    4chanon már kileakelődött a horizon ending
  • Bandicoot
    #67513
    Pffffff....
    RE 7 collectors... 46k..Játék nélküli....Játékkal 60k. Anyjuk pi***ját....
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.01.09. 18:43:19
  • darkSectorxxx #67512
    Még mindig a Tomb Raider ami szerintem a legtöbbet kamatoztat a Pro-ból...így a leírás szerint.
  • Totti5
    #67511
    Minden ami fontos egy helyen.

    Digital Foundry's guide to PS4 Pro game upgrades UPDATE: Diablo 3's 4K upgrade looks beautiful on Pro.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.01.09. 18:19:15
  • TDC Geronimo
    #67510
    Dehogy hagyom. Tolom most is csak marha idegesítő. 1* már az AI miatt is elakadtam