121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #67591
    TLGbe most volt az az átvezető ahol
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Elvitt a faluból Trico




    (ps3 szint)
  • Moby
    #67590
    Ezt meg szerencsére nem kell tudnom!
  • SlickAdam
    #67589
    tehat megiscsak a "sima" forditas a talalobb? :)
  • Moby
    #67588
    Pontosabban azóta sem lettél!
  • SlickAdam
    #67587
    2002 környeken lett beköttetve az internet otthon. elöször regisztraltam be magam vmilyen forumba es csak bamultam magam ele, hogy mi a franc legyen a nicknév. körbeneztem, megakadt az egyik Slick Rick CD-men a szemem. na mondom, "voaaaa! ravasz/dörzsölt ádi leszek" (NEM csúszós vagy sima! :D).
    azota is ez van.
  • Moby
    #67586
    Egyébként xbox elite kontroller-szerű képződmények léteznek ps4-re is. Nem ösmerem őket, sokat nem tudok róluk, de vannak. Szal szerintem a wannabe esportolók is találhatnak maguknak fegyvert.

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.01.10. 13:41:37
  • Moby
    #67585
    >Nyilván ettől többet vár a nép.

    Hm. A nép, akiknek nem tetszett, azaz jelen esetben Ulthane? :D
  • Moby
    #67584
    >De ezt a tipikus pleb dumát már hallottam máshol is. Legalább van mire fogni, ha a másik jobb.

    Na várj, most pontosan melyikünk kezdte magyarázni a bizonyítványt, hátha avval legitimmé válik a hardvercsít? Ha meg benne vagy a 0.2%-ban akkor mit szeretnél? Azt is kivenni, és nongéming fossá pusztítani a kompetitív játékot? Vagy mire gondoltál miközben ezt az egészet kifundáltad? Hogy attól lesz még kompetitívebb az egész, ha lesz egy dögnagy piros buttonod "NUKE" felirattal, amit elcsattintasz kör elején, mindenki megpandel az első másodpercben, és ezzel a 0.2%-ból a 0,000000001%-ba katapultálod magad? :D
  • Ulthane
    #67583
    Nem olyan szar ez!

    Lehet, hogy új korszakot kéne nyitni az életedben!
  • Ulthane
    #67582
    Annyira sztárolom, hogy a negyedik résszel egy percet se játszottam, meg se vettem...Én mint cover shootert hoztam fel anno példának, mint a műfaj egyik legjobbikát.

    Mi köze ennek a Killzonehoz?
  • Bandicoot
    #67581
    Semmivel nem butább mint az általad sztárolt GeoW széria...sőt...
  • n000rbi
    #67580
    Az enyém pofonegyszerű: kamaszfejjel, a zinternet hajnalán alkottam ezt a szörnyeteget és ha tehetném, mindenütt megváltoztatnám, de már annyi év van benne, hogy így marad, bármennyire szar is :D
  • Ulthane
    #67579
    A KZ, bár csak a SF-lal játszottam, azt se végig, rém unalmasnak találtam, az egy buta fps. Nyilván ettől többet vár a nép.
  • Ulthane
    #67578
    Azért úgy mellékesben, ha már így pang a játékpiac tavaszig, mindenki elárulhatná, hogy miért az a nickneve, ami, és honnan jött.

    Megelőlegezem én a mókát: Ulthane a Darksiders egyik karaktere, valamiért nagyon megtetszett a játékban anno, gondoltam, legyen ez. Aztán jött Darky, és mint mindent, megreformálta ezt is, azóta vagyok Ulthanito, amióta rommá vertem a DaS-trilógia bossait.

    Amúgy így nézek ki:



  • Bandicoot
    #67577
    +1
    De akit ez elrettent nem is értem mit várt. A Killzone-ok sem a hűdecsavaros egyedi történettől voltak jók. Továbbra sem értem mire számított aki emiatt zokog...
  • Maxyka
    #67576
    Az túlzás amúgy hogy fakezű béna lennék mert így is benne vagy a kvázi top 0,2%-legjobb játékosok között siegen. Fogalmazzunk inkább úgy hogy nem úgy megy a játék ahogy én szeretném.
    De ezt a tipikus pleb dumát már hallottam máshol is. Legalább van mire fogni, ha a másik jobb. Aztán már lehet találgatni hogy valós-e avagy sem. Pl az Xbox elite kontrollert szívesen használnám ps4-en is és emiatt nem venném meg azt a szutyokkonzolt.
  • TBTPumpa
    #67575
    Neeem. Mindenképp venni fogom, mert tetszik a kezdetek óta, csupán még azt nem tudom, hogy Limited vagy CE lesz-e a vásárlásból. Nem emiatt vettem PS4-et, csak ha már van olyan gép, akkor miért ne nézzem meg rajta az exkluzívokat. :D

    Ha tudom, hogy egy szép szobrot kapok, akkor megy is a CE a kosárba, de az a baj, hogy rettentő kevés szép szobrot láttam még CE kiadásokban és ettől félek. Szinte csak összecsapott, igénytelen szobrokat láttam. :(
    + A pénzmag is kérdéses, hisz márciusban még egy Mass Effect is érkezik a maga 18 000 forintos árával (PC verzió).
    Az amúgy furcsa, hogy a Horizon Zero Dawn Limited/Collector's változata idehaza még nincsenek beárazva. Jó lenne tudni, hogy mennyi az annyi, így durván 1,5 hónappal a megjelenés előtt.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.01.10. 12:58:09
  • Ulthane
    #67574
    Ez csak az én véleményem, biztos lesznek, akiknek az év játéka, élete játéka, stb. Minden relatív.

    Azt veszem észre, hogy ahogy öregszem, egyre kevésbé szeretem, ha egy játék nem életszerű. Márpedig, a robotdínó nem az. Persze, most saját magamnak mondok ellen: Bloodborne, Witcher, Das-játékok, Mass Effect, kurvára semmi közük a valósághoz, és a kedvenceim.
  • Moby
    #67573
    Remélem, hogy az a barom, aki leírt valamit, jó sok embernek baszta szét a játékélményét jóelőre. Akik mélyreható munkával még több embert fognak belepörgetni a fasságcunamiba. Annyira nem szimpi, hogy az egyik nagyra tartott csapatom egyik műve lesz a negatív kimenetelű emberkísérlet eszköze, dehát olyan olthatatlan az éhség az énmegmondtamozásra, hogy darál be mindent.
  • Moby
    #67572
    Tök jó alanyai vagytok annak szemlétetésére, miért és mennyire működik kibaszottjól például a vírusmarketing. Illetve hogy miként lehet manipulálni tömegeket.
  • n000rbi
    #67571
    Ha már TLG, hadd osszam meg veletek az egyik kedvenc videósom véleményét a játékról és általában a videojátékiparban betöltött szerepéről (semmi durva sztori-spoiler nincs benne, de vannak olyan jelenetek, amiket lehet jobb, ha nem itt lát először az ember, szóval csak ésszel klikkelni a play-re)


    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2017.01.10. 12:14:49
  • ppista
    #67570
    Kap mindent mint a TLG, ami számomra mindenképpen pozitív.
  • Evoluti0N
    #67569
    Gravity Rush 2 rivjúk
  • TBTPumpa
    #67568
    Mozsmérmondod. Nekem tetszik, női főszereplő, a szobros változatot akarom, de ez a sok negatív hozzáállás elrettent a vásárlástól.
  • Ulthane
    #67567
    Pcsmány, na. Mint az Xbox One S.
  • Ulthane
    #67566
    Repetitio est mater studiorum.
  • orichalcos
    #67565
    Jön a fehér slim:

  • n000rbi
    #67564
    introducing-the-new-glacier-white-playstation-4-out-24th-january

  • Tikal #67563


    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2017.01.10. 10:46:30
  • Ulthane
    #67562
    Szerintem ez egy baromi nagy pofáraesős játék lesz, sokan a megváltást várják tőle. Majd karácsonykor, fullra peccselve, féláron talán jöhet.

    Eleve engem ez a robotdínós marhaság nem fogott meg, egy fokkal jobb, mint a csirkekutya.

    De úgy gondolom, hogy akiknek már most nedves a bugyija a játéktól, kifordul majd a falat a szájukból, ha kézbeveszik.
  • n000rbi
    #67561
    Elég fárasztó már ez az állandó nyelvtanóra. Ha pedig visszaolvastál volna, akkor tudhatnád, hogy szándékosan írta "rosszul".
  • Ulthane
    #67560
    Egyenlőre= egyenlő részekre

    Amire te gondolsz, az egyelőre!
  • Totti5
    #67559
    "Ez egy nyílt világú cucc, itt a gameplay a lényeges"

    Francokat. Horizonnak titokban teli, fordulatos, érdekes stroyt kell felmutatni, hisz egyik trélerben pont ezt reklámozták és baromi hangulatos volt.
  • darkSectorxxx #67558
    Ez márpedig kurva gáz.
    Valójában pénzért juthatsz előnyhöz, mert a csóriknak mint én alapon csak a gyengébb megoldás jut. Pc-n pon fordítva, alapon egyelőség, azt aki szenvedni akar berak egy kontrollert.

    Persze a termék létrejötte nem a csalás szándékán alapszik, csak összeségében gáz...

    Mindez 2017-ben amikor egy tetves tv vagy telefon képes kezelni.

    Konzolon még böngészni se.

    Ez olyan csaláshoz hasonló, mint a fizetős extrák a mikrotranzakciós játékokban. Akár más játékát tönkrecseszheted vele.
    Esélyt se kap, hogy gyorsabb legyen.

    Nem véletlen nem játszom sokat így.
    Crysis 2 multi volt utolsó, amiben úgy szedtek darabokra sokszor, hogy killcam-ből látható volt a cucc jelenléte.

    Nem azt mondom hogy mindenki aki jól játszik ilyet használ, de párszor nagyon durva helyzetek voltak, amit egyértelműen ki lehetett zárni, hogy ez analog irányítás lenne.

    Azt mondom amíg nem lesz alapon bill+egér, én max olyanokkal játszok mint az Uncharted 4, tps nézetből.
  • darkSectorxxx #67557
    Ez egy nyílt világú cucc, itt a gameplay a lényeges, persze nem árt a story, a cselekmény, de ezeknél az 1-2 órás cselekményt, ami meséli a játékot, sokkal fontosabb a közte lévő rész az a maradék 20 óra vagy mennyi, amit közte csinálsz, ha az érdektelenné válik akkor mindegy mi a vége, ha viszont élvezetes, akkor képes elvinni a hátán az egészet. :)
  • Moby
    #67556
    Ezek akkora szarok, hogy ha erre talál madarat a hori, annak el is adhatja. Persze tudom, hogy nem azért adta meg rá a licenszet a sony, mert szar, hanem mert a hori megvette. Száradjon le a keze minden érintettnek. Mindazonáltal jelentős a különbség egy ilyen hori fosparéj, és mondjuk egy xim között működésben. Amit a xim csinál, az már tényleg egér (a hori mocska is kontrolleremuláció, csak szarul szerencsére).
  • ppista
    #67555
    Ha megkérhetlek másold már be ide 18-as betűmérettel, és akkor közösen megvitatnánk, hogy mennyire tré a története. Esetleg énekelhetnénk is közben.
  • TBTPumpa
    #67554
    Hmmm. Kár, akkor egyelőre kimarad. :(
  • Bandicoot
    #67553
    Az a baj hogy már létezik hivatalosan és még a Sony is reklámozza. Hori Tac.... Avagy TAC PRO
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.01.10. 02:06:44
  • Moby
    #67552
    Nem, ez semmilyen formában nem létezik. Ha összeadom az össze létező inputlagot, fps többletet, jobb pinget, bármit, nem jön ki az egy ezreléke ennek az előnynek. Akinek az egér jön be...az ne konzolozzon. Az tolja pécén. A többi egeres ellen.
    Fakezű csíterek vagytok, szépítheted ahogy akarod. A bénaságodból adódó hátrányod kovácsolod egy hivatalosan nem létező, kvázi tiltott eszköz használatával előnnyé. Te magad mondtad: nem megy a kontrollerrel. Mégis jobb leszel bárkitől.
    Ha ez nem csít, akkor nem tudom büdös lófasz az.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.01.10. 00:28:02