121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Totti5
    #67631
    "Szimulátort mindig is joystcikkal kell játszani"

    Mármint repülő szimulátort.
  • molnibalage83
    #67630
    Javaslom a szövegértést legalább alapfokon elsajátítani. Sehol nem hülyéztem le senkit. Ellenben te nyitottá ezzel.
    Ahhoz képest, hogy szövegértés nem megy elég nagy arcod van..
  • molnibalage83
    #67629
    Nekem a két Wargame játékban 1500 órám van. Én nagyon kevés játékkal játszom, de arra rászánom az időt.
  • Ulthane
    #67628
    Bejöttél a egy konzolos topikba, és minden megmozdulásodban kvázi lehülyézted azt, aki kontrollerrel játszik, mert az mekkora ördögtől való dolog, és milyen vacak, és PC, és hát csak egér meg billentyűzet, és milyen szar az analóg, meg hogy lehet TR-t játszani vele, stb.

    Én meg erre mutattam neked egy görbe tükröt, de látom, betalált, mert megláttad benne a tükörképed.
  • molnibalage83
    #67627
    Szimulátort mindig is joystcikkal kell játszani. Ez nem a kontroller "erénye"... Joy megjelenése után persze megjelentek a spec. hardverek autószimekhez is.
  • TDC Geronimo
    #67626
    Na pörög TLG credits. Nagyon sajnálom, hogy végig a kamerával és az irányítással kellett küzdenem még a végén is, de ennek ellenére nagyon örülök, hogy nem maradt ki. Vége meg
  • darkSectorxxx #67625
    PS4+Pro ja mindkettőre ....:)

    Még mindig egy nagy hiba van, te is kezded külön kezelni a 2 tárgyat, mind a 2 gép PS4, a sima is, a slim is, meg a pro is. :)
    Egy a store, egy a játék, csak pro-n extra funkciók vannak! Ezt soha ne felejtsd el, nem 2 külön platform. :D
    Szóval ha valami jön PS4-re az PS4 silm-en és PS4 Pro-n is ugyanott ugyanabban a sore-ban megtalálható lesz, csak lehet pár megabájttal többet tölt le. :)

    De ettől független igen, meg nekem a God of War lesz mindenképpen vásárlós, azt egész egyszerűen még egy gyerek, kezdő programozó sem cseszheti el, annyira adott minden...csak a pályákat kell egymás után lepakolni és teletömni ölhető csúnya szörnyekkel. :D
  • TBTPumpa
    #67624
    Én a Naughty Dog játékok miatt vettem PS4-et, meg a The Last of Us 2 miatt. Mivel bejelentették rá, így tuti, hogy meg is fog jelenni rá (Pro gépre biztosan). Az már csak öröm, hogy emellett olyan címek is elérhetővé váltak számomra, mint a Horizon: Zero Dawn, NieR: Automata vagy a Tales of játékok. :D
    Már csak azon drukkolok nekik, hogy a PS5 visszafele is kompatibilis legyen. Baromi jó megoldás lenne itt is, ha a korábbi generáció játékai az új generáción is elérhetőek lennének.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.01.10. 17:09:37
  • partizan182
    #67623
    Szerintem a monitor előtt görnyedő egérrel/billentyűzettel szerencsétlenkedő TR játékos képe volt oly mulattató egyeseknek. Itten lifestyle vanik, a legnagyobb feszültségforrás hogy a felsőkategóriás SUHD vagy OLED tévén jobb tolni a game-eket (meg Darky, de ő platformfüggetlen).

    Amikor videójátékot mondasz, itt senki sem a HC tankszimulátorra/ultrakomplex 4X game-ekre gondol, de még csak nem is 20 éves cuccok modjaira. Nemazért mert szarok, leginkább azért mert ritkásan van az ittenieknek 200+ órája egy ilyen komplex game-ben elmélyedni.
  • darkSectorxxx #67622
    A sok platform együtt az igazi, ha kiegészítik egymást, ha 1-nél több platformon vagy....:)
  • darkSectorxxx #67621
    Nem lehet általánosítani, ami mindenkinek jó, nincs olyan hogy ultimate platform....
  • TBTPumpa
    #67620
    Pedig jó a kontroller. Forza Horizon 3-at először billentyűvel próbáltam játszani, borzalmas volt. Vettem egy XBox One kontrollert, jóval jobb lett a helyzet. Majd vettem egy PS4 Pro-t és beleszerettem a kontrollerébe. Kényelmesebb, jobban meg van tervezve és kivitelezve, mint az XBox kontrollere. Nem azt mondom, hogy ezentúl mindent kontrollerrel akarok játszani, de a Sony féle megoldás nálam nagyon bejött. Jobban, mint vártam. Emellett klassz játékok is vannak már/érkeznek PS4-re így nincs ok a panaszra. PC-n sajnos nagyítóval kell keresni a valóban minőségi és szórakoztató játékokat.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.01.10. 17:02:13
  • molnibalage83
    #67619
    Nem lesnálom a konzolt. Azt az embert sajnálom, aki szerint hülye, aki nem csak konozolon játszik. Azért sajánlom, mert szimplán ostoba, ha ez a véleménye.

    A HC rempszim mellé írhattam volna bármilyen má HC szimet, pl. harckocsi szimulátort is vagy pl. az Orbiter űrhajós szimulátort. Vannak, akik az ilyen komolyabb kikapcsolódást szeretik és ezen a téren a konzolok elvéreznek, ezen nincs mit szépíteni. Ettől talán nem kellene olyan kreténségeket mondani, hogy:

    "Mindenkinek, akinek van egy kis sütnivalója, az régen konzolon játszik kontrollerrel! Mert tudja jól, hogy van valami csúnyán groteszk abban, ha valaki 2017-ben még mindig egy monitor előtt görnyedve, recsegő billentyűt nyomogatva, másik kezében görcsös csuklófájdalmaktól vezérelve rángat egy zsinóron lévő eszközt, játék címszó alatt..."


    Egyáltalán nem nézem le a konozolt és azon játszókat a kommentem csak arról szól, hogy eltérőek az igények Inkább ő hülyézett le midenki mást...

    Viszont semmi indok nincs a konzul exkluzitivásnak a TLoU és Uncharted szériának, mint a pénzlehúzás, hogy vegyél konzolt. TPS adventure játékok, PC-re is van ebből...
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2017.01.10. 16:49:27
  • darkSectorxxx #67618
    Az a baj hogy egyrészt igazad van, a konzolosdi már nem olyan mint régen, és kurva gáz dolgok vannak.

    ÁMDE!
    Amiket felsoroltál, még ha léteztek is mint halmaz, PONT a PC-s gamer kultúra játékai, a konzolos stíílusok pont azok, amiket nem említettél.

    Ettől független szubjektív véleményed tiszteletben tartandó, te érzed persze, ha nem érzed azt hogy a konzolok mint platform tetszenek, érdekelnek, ezzel az égegyadta világon semmi gond, de a stratégia, szimulátorok, meg hasonlók, nem ez volt régen a konzol világ, megjelennek ezek a stílusok, de erre inkább PC.....és ezt nem szemétkedésből írom, hogy akkor takarodjon az akinek nem tetszik, csak mondom hogy ott ezek a stílusok jobban ki vannak emelve, nem említve az irányítást. :)
  • darkSectorxxx #67617
    Engem semmi nem rettent el, egyrészt bízom a megérzéseimben és közel-stávol a ME-en (ha jól sikerül) kívüll nem látok-hallok akárcsak csöppnyit ennyire ígéretes címről.... (mármint ami hosszabb távon le köthet majd akár a DS3 után)
  • n000rbi
    #67616
    Most tényleg azért sajnálod le a konzolosdit, mert nem a Te igényeid szerint készülnek játékok?
  • darkSectorxxx #67615
    Megelégszem a NEM unalmas és NEM monoton gameplay-el, ami talán 2-3 sandboxban létezett eddig....
    GTA-RDR-W
  • partizan182
    #67614
    Énis végignéztem, kurva jó volt utána is tolni, rendesen maradandó élmény, ez ne riasszon el :)

    Auto-aimmel twiccs pixelvadászat helyett a helyezkedés, crowd management, alternatív taktikák (lopakodás, environment, csapdák/gránátok stb.) határozzák meg a sikerességet. Egész más lesz az egész flow ha hirtelen nem tudsz mindenkit a másodperc tört része alatt egy fejessel kiiktatni.

    Plusz ezeket már mind kontrollerre tervezik, úgy van kiegyensúlyozva, igazából az egér támogatással módosítot a creative intent-et :P
  • molnibalage83
    #67613
    Ezért mondtam azt, hogy joystick. Az is analóg és fényévekkel precízebben lehet mozgatni, mint a kontroller kis izéit.
  • molnibalage83
    #67612
    Most nem tudom, hogy ironizálni vagy trollkodni akarsz.

    A konzolon egyszerűen nincsenek olyan címek, amik érdekelnek. A felsorolt 3 címen kívül semmi sem érdekel és mind ugyanattól a fejlesztőtől van. 20+ konzol év után ezt sikerült összehozni. Ez elég beszédes...

    CRPG hol van konzolon főleg a régiek? Baldur's Gate, NWN, meg ezek MOD-jai? stb. Hol van pl. Enderal a Skyrim motorjával?
    HC repülőgép szimulátor hol van konzolon?
    HC taktikai játék (Wargame széria, Command Naval Operations) és társai vagy bármilyen stratégia?

    Hát sehol... Köszi... Ha ezt a véleményt komolynak szántad, akkor inkább csak sajnálni tudlak.
  • Bandicoot
    #67611
    Konzolon sem kell autoaim. Online játékokban is sokszor off. És te is kikapcsolhatod.
    Hogy elképzelni sem lehet rosszabb vezérlést? A Valve-nak sikerült.. -- a csodás steam kontroller ugye...

    Megszokás kérdése. Nincs semmi gond az analóggal. Ha nem is olyan gyors/precizen pontos mint az egér bill kombó, mégis sokszor sokkal finomabb mozdulatokat tehetsz vele. Például játékban a járkálás. Pc-n kb 3 gomb..Simán nyomva sétál.... Shiftet nyomva vele fut...ctrl-t nyomva lassan araszol. Ugyanez analóggal a kar előretolásának mértéke... Jópár játék volt amiben kifejezetten jó volt.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.01.10. 16:23:19
  • n000rbi
    #67610
    >PC-n nem kell auto aim

    Konzolon se mindenkinek
  • molnibalage83
    #67609
    Ez a difi. PC-n nem kell auto aim... Ezért nem értem az egész kontrollert. Elképzelni nehéz nála rosszabb vezérlést hiába analóg. Még a joystick is jobb nála...

    Viszont, ha ilyen messsze van a TLoU II, akkor tényleg nem kell kapkodnom. Sajnos az első részt longplayben végignéztem. Mit nem adnék, ha lehetne erre memóriatörlést csinálni az agyamban...
  • Ulthane
    #67608
    Mindenkinek, akinek van egy kis sütnivalója, az régen konzolon játszik kontrollerrel! Mert tudja jól, hogy van valami csúnyán groteszk abban, ha valaki 2017-ben még mindig egy monitor előtt görnyedve, recsegő billentyűt nyomogatva, másik kezében görcsös csuklófájdalmaktól vezérelve rángat egy zsinóron lévő eszközt, játék címszó alatt...
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2017.01.10. 16:15:50
  • partizan182
    #67607
    Az alaphangon még 2-3 év (TLOU2), legkorábban 2018 karácsonya szvsz. Kontrollert megszokod egy hét alatt, mindenki megszokja.

    TR kontrollerre lett tervezve, olyan auto-aim van benne hogy kiveri a ház oldalát, csukott szemmel/egykézzel végigmenne. Nekem az beláthatatlan, hogyan lehet egy kvázi platformert (TR), 8-irányú wasd-al tolni analóg kar nélkül. Illetve nem az, emléxem még a PoP/TR Legend időkben nálam is PC-n mentek, ha jól emlékszem a PoP 3 DVD-t konkrétan kiszaggattam a gépből és összetörtem az egyik falon-ugrós rész miatt.:)
  • TDC Geronimo
    #67606
    ubi közben javította az elbaszott AC syndicate pro patchet. Most már 2880x1620 es felbontásban fut
  • TDC Geronimo
    #67605
    prohoz nem kell 4k tv ezt annyiszor elmondtuk. ja hogy akkor veszel, amikor jön last of us 2... addigra lehet jön már ps5 is :D
  • TBTPumpa
    #67604
    Persze, hogy van. Mégis min küldené ki a FullHD/4K/HDR képet, AV csatlakozón?
    HDMI 2.0 kimenet van rajta, 4K-hoz és HDR-hez elengedhetetlen.

    Akkor találkozzunk 2019-ben (kb akkortájt érkezik a The Last of Us Part II).
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.01.10. 15:53:00
  • molnibalage83
    #67603
    Nekem simán azért kell, mert pl. el nem tudom képzelni két TR rész után, hogy hogy a rákba lehet azt kontrollerrel tolni... Nem tervezek multizni PS4-en, mert nincs olyan játék, ami érdekelne a felsoroltakon kívül..
  • molnibalage83
    #67602
    Nem most veszek, majd miután kijött a TLoU 2, addig felesleges. Addig is talán olcsóbb lesz. Nincs 4k TV-m. A PC-hez tartozó 24 colos monitoromon tervezem tolni. Van HDMI kimenete a PS4-nek?
  • Ulthane
    #67601


    Ez baromi jó, ez tetszik!
  • Tikal #67600
    régi szép idők...
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2017.01.10. 15:19:33
  • TDC Geronimo
    #67599
    :O

    Akkor nem valami hosszú tényleg :(
  • n000rbi
    #67598
    Kb. a kétharmadánál.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2017.01.10. 14:27:33
  • SlickAdam
    #67597
  • TDC Geronimo
    #67596
    Mennyinél járhatok kb?
  • n000rbi
    #67595
    Látom a kötődés megvan, csak tud valamit ez az Ueda :)
  • TDC Geronimo
    #67594
    Utána lévő rész

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    :( szegény most szorult be az alagútba. Rendesen rossz volt nézni, ahogy azon a szűk helyen mászik :(
  • n000rbi
    #67593
    Ahát, ps2 szint.
  • n000rbi
    #67592
    Ezentúl máshogy nézek a GC-re

    /hogy értsétek is: Ádi közbenjárásával lett ilyen patent állapotú Gamecube-om Németo.-ból, amit ezúton is köszönök neki