121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #67791
    A játék tele van állatokat megformázó robotokkal, köztük számos rovar is pl.. Namost ha volt giga robot pók a krízisben, meg ebben is akkor a krízisből másolta? :D
  • darkSectorxxx #67790
    Nálam 1-1-1
  • Bandicoot
    #67789
    Tuti? Akkor asszem előszedem a mentésem és megnézem megint mert ez kimaradt. :-O
  • darkSectorxxx #67788
    Rohadjak meg nekem is ez jutott eszembe először. :D
  • TBTPumpa
    #67787
    Nem probléma, csak látszik, hogy tetszett a fejlesztőknek a Crysis.
  • Totti5
    #67786
    13-15 perc.
  • TBTPumpa
    #67785
    Annak a PC-s verziója rendben volt. 2x játszottam végig és abban olyan rettentő sok bug nem volt, ellenben a Dragon Age Inquisition PC-s változata hemzsegett az amatőr hibáktól, a legendás vérző oszlopról pedig nem is beszélve (Vérző busz - Mesterlövész játék).
  • Bandicoot
    #67784
    Az se sokat tett bele. Ha jól emlékszem volt vagy 20mp záróvideó.
    Ilyen lezárás ügyben nagyon gyerekcipőben járnak más fejlesztőkhöz képest...
    Az Andromeda is ettől függetlenül 0day vétel.:)
  • Totti5
    #67783
    Sok játékban, filmben volt már hasonló valami, nem ez az első és nem is az utolsó.

    Sok karon lépegető valami... természetben is van ilyen. Adja magát mindig.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.01.11. 21:37:58
  • Bandicoot
    #67782
    Naés.
    Egyébként vicces hogy az egyes sértett vérpistik által techdemónak bélyegzett Crysis 1 ilyen emlékezetes volt mégiscsak hogy kapásból beötlik sokaknak (ne vedd magadra, általánosságban irtam)....
    Az a játék is csak azért kapta a sarat mert sokakat felhúzott a gépigény és duzzogni kellett...A sztori semmivel nem volt butább mint bármelyik n+1-ik COD részé, maga a gamepley meg a mai napig kimagaslik.
  • TDC Geronimo
    #67781
    Később meg is kapta extended cut néven. Én most játszom újra boxon és már alig várom az új részt
  • Bandicoot
    #67780
    Nekem Da:I is és a ME 3 is bejött szeretem őket hiába kapják a sarat néhol.
    ME3-nál is az egyetlen ami miatt húztam a számat az a kb semmilyen befejezés amiben se egy epic animáció se semmi. Szöveg képpel mitörtént, dirr szereposztás. Megérdemelt volna a trilógia egy komoly párperces kis záróvideót. Bármilyet. De ennyi. Jó játékok voltak.
  • Evoluti0N
    #67779
    Igazából nem csak a fetch questekkel volt baj. Nem csak az adta számomra az MMO fílinget, hanem maga a területek, városok is olyanok voltak, h olyan érzésem volt, mintha egy üres MMO szerveren szaladgálnék. A kevés, egy helyben álló NPC-k, üres, aprócska városok. A fősztori rendben volt. Tetszettek a küldik, valamint a kastélymenedzselés is. A vége már más tészta. Nem éreztem semmi katarzist. Majd kiderül. Hátha tanultak a DAI hibáiból.
  • TDC Geronimo
    #67778
    3at is mindenki szidja a vége miatt, pedig maga a játék az sorozat egyik legjobb része volt. Nálam a sorrend 2-3-1
  • Ulthane
    #67777
    Und?
  • Totti5
    #67776
    Mert egy story, minden mindenkivel összefügg. Önmagában nincs értelmük.
  • Ulthane
    #67775
    Nem a jatekok volta, rosszak, veled van a baj.

    ME1- 4 vegigjatszas
    ME2- 6
    ME3- 3
  • Etelkozi Vata
    #67774
    Miért is?
  • TDC Geronimo
    #67773
    Ekkora játéknál előfordul. Witcher 3. Ismerős? :)
  • TBTPumpa
    #67772
  • Totti5
    #67771
    ME 3 része = 1 játék.
  • Etelkozi Vata
    #67770
    Jó, hogy nem a sakkal hasonlítod össze.

    Baromi rossz hasonlat volt.
  • Etelkozi Vata
    #67769
    ME1 - 5 végigjátszás
    ME2 - 2
    ME3 - 1 kínkeserves

    DA1 - 5 végigjátszás
    DA2 - 2
    DAI - félbehagytam

    Ennyit, részemről, a Bioware evolúciójáról.

    Ezért sajnos az Andromédától tartok, méghozzá erősen.

  • TBTPumpa
    #67768
    A temérdek bugot leszámítva, amivel a PC-s verzió rendelkezett a megjelenés idején.

    #67764
    Szimpi a főhős csajszi és a világ is. Jó lesz ez, csak még messze van.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.01.11. 21:18:03
  • TDC Geronimo
    #67767
    Azért a DA:I-ra utólag már divat a sárdobálás, de egyáltalán nem volt az rossz, sőt. Persze mellékküldetésekben nem remekeltek és valóban sok volt a fetch quest, de attól függetlenül nagyon jó kis játék volt az
  • Evoluti0N
    #67766
    Én elég gyorsan találok egyet. A DAI-vel megmutatta a Bioware, h "mennyire jók" open world játékokban. Szóval még könnyen meglehet, h a MEA is offline MMO lesz, csak ezúttal sci-fi és nem fantasy.
  • darkSectorxxx #67765
    Ő nem. :)
    Nem húzzák mindenre rá, csak ami hivatalosan az, a többi max rpg elemeket tartalmaz, hogy a neten egyénileg ki mit minek hív az más kérdés, hivatalosan akció-rpg stílus lesz....:)
  • darkSectorxxx #67764
    Várd ki a végét....

    Guerilla-ék még nem tettek lesz asztalra szar játékot.... Mass is jó csak kitudja mennyire homályosít el sokakat a Frostbite engine....:D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.01.11. 21:07:04
  • darkSectorxxx #67763
    Brutális a dizájn.
  • TDC Geronimo
    #67762
  • Ulthane
    #67761
    Nem is lesz. Ma mar minden jatekra rahuzzak hogy rpg...Attol, mert valamiben van loot, meg nem rpg.
  • Ulthane
    #67760
    Egy tetrisbe is bele lehet tolni 600 orat..semmit nem jelent.
  • Ulthane
    #67759
    Horizon sehol nem lesz az Andromedahoz. A legmonumnetalisabb jatekelmenyt talan nekem a ME-trilogia nyujtotta eddig. Nem talalok okot, higy az Andromeda miert ne lenne hu folytatas.
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2017.01.11. 20:46:32
  • AntiHero
    #67758
    Na ezt jobban várom mint a Horizont. :)
  • darkSectorxxx #67757
    Jaja, csak most az rpg részére gondoltam, rpg jellemzői vannak....
  • darkSectorxxx #67756
    Szerintem meg joú lett voúna. :D
  • TDC Geronimo
    #67755
  • Moby
    #67754
    Már nem nézek meg belőle semmit. Minden pillanatát, minden felcsendülő zenéjét teljes valójában akarom már csak élvezni. Átélni teljesen, amennyire képes vagyok rá.
  • Kandurex
    #67753
    Egy pillanatig nem volt életképes a játék, minden bemutatója ezt támasztotta alá.
  • TDC Geronimo
    #67752
    Moby látta már a trailert vajon? :D