121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Totti5
    #67751
    Jobb hogy nem lesz, mint lehetett volna? érdekes.

    Persze azért lett cancel, mert ami lett volna abban nem volt sok köszönet, vagy mire lett volna az még évek. De ha lett volna, rendben, rendesen, időben, gondok nélkül akkor lett volna +1 jó játék, ami egy gémernek kétlem hogy gondod okozna, max ha nem tetszik elmegy meleltte.
  • Totti5
    #67750
    Akció-RPG.
  • Kandurex
    #67749
    Az volt a hippis-fülhallgatós-sárkányos-szívecskés?

    Genyóra fog hiányozni!
  • TDC Geronimo
    #67748
    GG biztos nincs tisztában a saját játékának a stílusával. lel
  • TBTPumpa
    #67747
    Sony: "Here! New Horizon: Zero Dawn Trailer!"
    Microsoft: "Scalebound is cancelled"


    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.01.11. 19:20:45
  • darkSectorxxx #67746
    Ja érzés, ahoz elég egy zsák 20 ezres. :)
  • Etelkozi Vata
    #67745
    Nem szeretem a technikai összehasonlítgatást.

    Élmény. Játékélmény. Már ha mondanak ezek a szavak valamit.
    Ezt hasonlítottam a W3-hoz, hogy ilyen érzés fogott el.

    Nekem az XCOM2, amiben 600 órám van, egyenértékű a fenti rendszerben a W3-mal.

    Most ezt várom a Horizontól is.
  • darkSectorxxx #67744
    De viszont kapásból ebben nem úgy megy a gameplay mint a többiben, pl a beszélgetések, az teljesen RPG stílusúak...valszeg itt is lesz karakterfejlődés, míg az említettekben csak simán kraftolás, gyűjtögetés volt. :)
  • darkSectorxxx #67743
    Ja értelek, de hivatalosan látod hogy RPG...de miért mondj egy másik rpg-t, nézd össze a 2 játékot, hogy mitől RPG egy RPG, és akkor kiderül. :)
  • TBTPumpa
    #67742
    Jöjjön már!
  • Seth
    #67741
    Akkor a Far Cry-ok,Assassin's Creed-ek is rpg-k? Mert kb hasonló játékmenetre lehet számítani, szerintem senki se gondoljon bele többet
    Utoljára szerkesztette: Seth, 2017.01.11. 18:54:38
  • Seth
    #67740
    Nem hittem semmit, csak nemtudom mikor kezdődött ez, hogy minden jöttment játékban,ahol esetleg fejlődik a karakter, vagy taníthatsz neki új skilleket, az már rpg.
  • TDC Geronimo
    #67739
    RPG. sokat tudtok a játékról látom :D
  • darkSectorxxx #67738
    RPG lesz, vagy azt hitted sima tps?

    "Genre(s) Action role-playing"

    Akció rpg egész pontosan. ;)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.01.11. 18:49:42
  • darkSectorxxx #67737
    Jó, csak szélsőséges példa volt. :)
    De azért gondolom mindenki érti, hogy nem hülyeség az összehasonlítás, csak simán értelmezhetetlen.

    Erre azt kell mondani, hogy: "remélem változazos lesz, és nem monoton, unalomba fulladó a gameplay", na ez értelmezhető. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.01.11. 18:50:25
  • Seth
    #67736
    Hol rpg ez?
  • Totti5
    #67735
    "táncltassak meg egy kurvát benne?"

    Az nem küldetés, hanem lehtőség.
  • darkSectorxxx #67734
    Persze hogy nem hozza, mit is? Nézd meg, hogy néz ki a játék, sokkal szebb lesz ez.....:)

    Már eleve az megváltás egy ilyen stílusnál nekem legalábbis hogy a karakterek élethűbben mozognak, néznek ki, pl arcmozgásban, stb, nem annyira mű az egész...
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.01.11. 18:46:36
  • darkSectorxxx #67733
    Far Cry Primal hasonlatot még értem, amit Antihero mondott az kb megálja a helyét, de a Witcher hogy kötődik ehez?

    Haverom meg azt mondta, hogy reméli GTA szerű küldetések lesznek, meg a MEA-ban is....

    Erre én:

    Nem tudtam értelmezni....
    Kössek el egy autót egy villa garázsából, vagy mi? táncltassak meg egy kurvát benne?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.01.11. 18:41:32
  • Etelkozi Vata
    #67732
    Nyilván összetettségében, kidolgozottságában nem fogja hozni. Én sem várom.
    Csak valahogy az az érzés kerített hatalmába, hogy a W3-hoz hasonló, nagy élményt nyújtó játék jön végre.

    Nem úgy, mint az Andromeda...
  • Kandurex
    #67731
    Az, hogy sok aspektusban hasonlít arra a rohadó szériára.
  • Bandicoot
    #67730
    No azt a szintet (mellék és főküldetésekben) főleg nem várom. Ha hozza hatalmas pozitív csalódás lesz. Ha nem akkor nincs meglepetés.
    Mindenesetre eddig minden amit láttam belöle hangulatra és látványra szuper. A Killzone-okat imádtam, bízom bennük.
  • Etelkozi Vata
    #67729
    Kövezzetek meg, de nekem Witcher feelingem volt a trailer megnézése közben.
    Ami, legalábbis számomra, igen jó jel.
  • AntiHero
    #67728
    Feladatok, mellék küldetésekre gondolok.
  • TDC Geronimo
    #67727
    Mi köze van far cryhoz? Ez egy rpg lesz
  • AntiHero
    #67726
    Csak ne legyen túl Far Cry-os..csak ne legyen..csak ne legyen..
  • TDC Geronimo
    #67725
    Mother of god...
  • Kandurex
    #67724
    Ez rendben van.
  • Bandicoot
    #67723
    Nem nézem direkt csak ami ide van linkelve, aztis innen és nem a jutyubon.:)
  • Tatyla
    #67722
    ez hivatalos videó
  • Evoluti0N
    #67721
    Óvatosan nézzétek a videókat, a hozzászólásokat kerülve, mert gondolom, h van pár beteg fasz, aki lespoilerezi a játékot.
  • Bandicoot
    #67720
  • Tatyla
    #67719
  • Bandicoot
    #67718
    "Akinek van joya..."
    Az egyetlen hülyeség amit irkálsz.
    Autós játékban bárhova erölteted a joy egy rakás sz@r. A kontrolker messze jobb precízebb.
    Tűzgombra a féket...lohohol ... Azzal aztán szabályzod a fékerőt. A gáz meg marad továbbra is azon amivel fordulsz is. Mesés. Vagy azt is tűzgombra??...
    Az meg hogy SZERINTED mi a lehúzás továbbra sem érdekel itt senkit. Mindig voltak exkluzívok. Ez van.
    Istenem...
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.01.11. 17:35:09
  • darkSectorxxx #67717
    Ja nagyon kemény volt. :)
    De itt a Das3-ban már éreztem a fásultságot, nyomod majd a 2. dlc-t?
  • darkSectorxxx #67716
    darkSector egészen pontosan a külalak szempontjából. :)

    Ezért:

    Réges régen volt egy project, a Dark Sector, ami iszonyat megtetszett. Ez eddig oké!
    Most jön a csavar, valójában csúszott a játék, nem tudom miért, és egy tök más új játék lett amit ma ismer mindenki ezen a néven, mert az első trailer egy teljesen más játékot mutatott, de a ma ismert DS is hasonló lett csak egy kicsit mégis más....

    Na már most ennek a játéknak, amit 4x meg is vásároltam ez a logoja:


    Még érdekességképpen, később ezt a régi Dark Sector-t aminek fent linkeltem a régi 2005-ös bemutatóját, vagyis a ma ismert DS legelső koncepcióját viszont sokkal később csak megcsinálták, viszont ez már egy ingyenes multiplayer játék lett, ez a Warframe....



    Ennyi a story. :)

  • molnibalage83
    #67715
    Egy joyon rakás tűzgomb van azzal is lehet fékezni... Ezen felül azt mondam, hogy kormány helyett jobb, mint billentyűzet. Viszont akinek van joya az hülyeséget csinál, ha kontrollert vesz autókázásra.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2017.01.11. 17:00:13
  • molnibalage83
    #67714
    A C64 Amiga totálisan rossz példa. A C64 port, ha volt akkor butítani kellett és egy rakás játék el sem készülhetett. Ellenben a TLoU-t butatítani kellett mint állat a PS3 képességei miatt hollott egy akkori átlagos PC-n szebb lett volna még úgy is, hogy a PS3 képsségeit koppre kihasználták.

    Az, hogy régen mi volt kit érdekel? Egyébként meg szerinted akkor nem lehúzás volt?
  • TBTPumpa
    #67713
    Nem.
  • Tatyla
    #67712