121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #67831
    Ez olyan, mint a vezetékes egér+bill vs vezeték nélküliek?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.01.12. 15:15:17
  • darkSectorxxx #67830
    A tanár úr! :)
  • LBandi77
    #67829
    A gamerek azt mondják ez a legjobb,a hi-fi buzik azt mondják hogy aminek nincs vezetéke meg virtuális hangzásu az 1 kalap szar,psc.-n olvastam róluk,igazi hardcore adok-kapok volt a teszt után.
  • arty
    #67828
    van ami tölti, van ami nem :( legalábbis ez az én tapasztalatom....
  • huszar
    #67827
    Jogos. Problémámra van valami javaslatod ?
  • Ulthane
    #67826
    Share play-jel helyesen, de ezért nem haragszunk, annyira azért ez nem alap.
  • Ulthane
    #67825
    Astro A50

    Van esetleg valakinek ilyen fülese? Mivel elég drága cucc, több forrásból szeretnék róla véleményeket. Jellemzően a tesztek ódákat zengenek róla, illetve már két embertől is hallottam, miután felvette, hogy többet más fülesről hallani sem akar!
  • Ulthane
    #67824
    Ez így van, ezért is vagyok billegő.
  • huszar
    #67823
    Sziasztok!
    Egy kis segítséget szeretnék kérni a share play-vel kapcsolatban.Velem osztják meg a játékot és folyamatos microlag van.Amikor én osztok meg az hibátlan.A Teszt 160/60-as netet ír nat typ:2-öm van.Mi lehet a baj ? Másnál volt hasonló? Megosztó nete jó,mással is próbálta ott nem volt ilyen probléma,sőt akivel próbálta neki csak wi-fi-ről ment a net és nem volt vele baj.
    Köszönöm előre is.
  • n000rbi
    #67822
  • TDC Geronimo
    #67821
    Azt hiszem ma nekiállok ng+ nak TLGbe, pedig azt mondtam az irányítás miatt többet hozzá nem nyúlok, de hát azóta se jár más az eszemben :y
  • Moby
    #67820
    >de pl a Deus Exre szánt időt konkrétan sajnálod??

    Nem. Azt sajnálom ami nem lett, pedig az előzmények alapján lennie kellett volna. Olyan szinten vesztette el a jelentőségét a cím, hogy már nem emlékszem belőle semmire. Az f4 szinte ugyanez, megspékelve avval, hogy konzolokon még ultrafos is.
  • Salako
    #67819
    Mennyire hatásos a kontroller aksija szempontjából ha telefon töltőre dugom ?
  • n000rbi
    #67818
    Dehogy kell, hisz' nem életszerű, azt pedig Te nagyon nem szereted.
  • darkSectorxxx #67817
    Nem gagyi az a robot, hanem stílusos.

    Meg isten őrizz, hogy régi sebeket tépjek fel, de majd megnézem mit mondasz, illetve mondanak azok akik mos még ezt a játékot egyértelműen a ME vagy Witcher alá rendelik.... ;)
  • arty
    #67816
    igazad van, technikailag elég gondterhesek a címek.
    de pl a Deus Exre szánt időt konkrétan sajnálod??

    én iszonyat noob vagyok rpg témában, nem is igazán szeretem őket - talán az egyetlen kivétel volt a human revolution, amibe a stílusban bele mertem vágni. elképzelni nem tudom, hogy ne legyen jó (számomra) a folytatás :) lehet, hogy nem érzem majd forradalminak, de hogy ne élvezzem, nagyonis? Adam Jensen hangjától a szőr feláll a hátamon (jó értelemben) !!

    de Zó wot-ját máris olvasom! ;)
    Utoljára szerkesztette: arty, 2017.01.12. 09:32:14
  • Ulthane
    #67815
    Hát, ez a tálcafejű zsiráf az alsó képen übergagyi! :(

    Viszont a középső kép, hát, elbizonytalanodtam. Lehet, ez mégis kell majd nekem?
  • Moby
    #67814
    Ja. Pécén fasza modok vannak.
  • Moby
    #67813
    Bárcsak azt mondhatám, hogy aki ma veszi meg ezeket hatezerér a sztórból, az remek játékokat vesz, de ez hazugság volna. A deus ex kételkedése sem értem. Ottvan Zó walloftextje a hardwireden. Ugyanaz a csalódás volt mindenkinek. Ahogy a f4 is.
  • Etelkozi Vata
    #67812
    Ez azért sántít. De ezt Te is tudod.
    A trilógiák már csak ilyenek, összefüggenek egymással.
    Ettől függetlenül 3 különböző játékmechanikai megvalósítású játékot kellett megvenni és végig játszani (bár a 3 már a 2 rossz irányát örökölte).
  • Etelkozi Vata
    #67811
    Egy szóval sem mondtam, hogy bármelyik is rossz lett volna, rossz játékot soha nem játszok végig, azt abbahagyom az elején (pl. Mafia 3).
    A DA:I-ban is van 200 órám az összes DLC-vel, csak nem jutottam a végére és nincs kedvem befejezni.

    Mindössze annyit mondtam, hogy NEKEM nem tetszik, amilyen irányba haladtak a Bioware játékai az első részek után. A sztori mindegyikben jó volt, a megvalósítás azonban nálam csökkentette a játékélményt. És az eddigi Andromeda trailerek alapján ezt a folyamatot látom viszont.
    Persze az alap, hogy day1 veszem az Andromedat.

    De a Horizontól jelenleg sokkal többet várok.

    Ennyit állítottam, nem többet.
  • Bandicoot
    #67810
    Dehát a kontrollernél szarabb irányítást nemigen lehet kitalálni!!4!44!

    Én kb ennél a kijelentésnél raktam le a diagnózist...Tipikus trollkodás amit tol nem több.
  • arty
    #67809
    visszakézből pofánvágta tavaly pár preorder és most durci 2016-ra!
    pedig a preorderelők ennél sokkal durvábbat érdemelnének....

    (deusex - ha TÉNYLEG középszar - mondjuk nekem is bevitt volna egy gyomrost, ha épp úgy állok, hogy megengedhetem magamnak day1)
  • TomStorm
    #67808
    "Középszar,szimplán középszar".Micsoda besorolás és értékrendek:))
  • arty
    #67807
    a teljes játék a naplementében játszódik?
  • arty
    #67806
    tehát digit fék, digit gáz, analóg kormányzás VS. analóg MINDEN és szerinted az előbbi a tuti?

    oké, nincs több kérdésem, készen áll a diagnózisom.
    szerencsédre tiszteletben tartom a betegek jogait és nem írom be ide
  • n000rbi
    #67805
    Limited előrendelve
  • TDC Geronimo
    #67804
    Najó de ez alapnak kéne, hogy legyen :P
  • n000rbi
    #67803
    A tököm győzi már ezt és még csak most fog beindulni az év
  • TDC Geronimo
    #67802
    Hát szerintem fallout 4el nem előre mentek, hanem toporognak egy helyben évek óta
  • TDC Geronimo
    #67801
    micsodaaaa?! Nem volt day 1? Felháborító :D
  • n000rbi
    #67800
    Akurvaéletbe, pedig én ezt nem akarom day1 venni.

    Innentől ezek mehetnek spoilerbe, nem akarok többet látni :)
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2017.01.12. 00:03:34
  • Bandicoot
    #67799
    Jóaz. Csak pc-n. Modolva. Maxon. 4k-ban.
    A Beth ha baromi lassan is de lépked előre...Legalább már nem egykaptafa barlangokba és csatornákba kellett minden második feladatban bemenni mmo szintű feladatokkal. + pc-n kellemes volt a látvány némi modifikációkkal.
  • TDC Geronimo
    #67798
    GG varázslat -.-





  • Moby
    #67797
    Készülök... :)
  • TDC Geronimo
    #67796
    te készülj inkább a switch eventre
  • Moby
    #67795
    Najó, ebből a felsorolásból a deus ex kissé kilóg. Az csak szimplán középszar, annyira nem retek megvalósításban.
  • Moby
    #67794
    >Nagyon komoly!

    Egy középszar játék retek megvalósításban. Tökéletes lenyomata 2016-os játékfelhozatalnak (pedig talán 2015 végén jelent meg). Lásd még: Deus Ex: MD, Mafia3, stb.

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.01.11. 23:49:12
  • TomStorm
    #67793
    Azta mindenit:)
    És mindjárt itt van,még el se hiszem pedig muszáj lesz!
  • TomStorm
    #67792
    Na én Fallout 4-et behúztam 6ezerért.
    Nagyon komoly!

    A másik meg amit adott PS+ This War of Mine.Ha tudom,hogy ez ilyen jó még pénzt is adtam volna érte..