121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • arty
    #67871
    tv-d optikai kimenete -> kütyü optikai bemenete -> kütyü optikain jövő sztereo digit hangot alakitja sztereo analogra -> kütyü jack kimenete -> fülesed jack dugója -> füled

    nem ezt szeretnéd?

    de ezekszerint ez sem lehet megoldás, mert a tévéd optikai kimenete van kötve a hangprojektorod optikai bemenetére, tehát a tévéden gyakorlatilag nincs több szabad kimenet... esetleg az optikai kimenetét oszthatnád kétfelé is, de lehet ezt már túlzásnak érzed... ;)

    de amugy ha csak ps4en játszol, annak van optikai kimenete, arra vehetsz egy ilyen átalakítót és akkor arra rá tudod dugni a fülesed......
  • Bandicoot
    #67870
    Főleg hogy ez nem a 2016-os astro.:)
    A 2016-os szintén töltős állványt (ha úgy teszik talpat) kapott, van EQ, van akksi indikátor, jóval erősebb akksi,stbstb.
    Ezért mondtam a legfőbb különbség az hogy a TB-ben van BT és így telefonnal is köthető wireless. Én azt vittem volna ha lett volna ennyiért,inkább a funkcionalitás mintsem a hangyafasznyi hangkülönbségek.:)
    Haverom 800-ast vett annó, azzal mászkál melóba telón zenélve, és ami nekem bejövős hogy játék közben dumálunk, hívják telefonon amit fejes bejelez, gombnyomásra átvált neki a telefonra a fejes (persze én nem hallom csak a csöndet) dumál telen, lerakja, visszavált. Kényelmes megoldás.:)
  • Ulthane
    #67869
    Isten ments Logitech! Nyomorult PC-snek ereznem magam.
  • Ulthane
    #67868
    Nem konnyiti meg a valasztast
  • Bandicoot
    #67867
    Oh! Majd elfelejtettem amikről még ódákat olvastam,de sosem próbáltam mert annó a G35 a logitől egy méretes rakás szar volt, az a Logi G933. Róla a fórumokon is jókat olvastam, sokat agyaltam rajta de túl volt a lélektani határomon, az olyan 70-75 körül van.
  • Ulthane
    #67866
    Felejtsetek el. A plusz nem oszthato.
  • Bandicoot
    #67865
    PH kamionról potyogó szajré lehetett mert több darabot árult a tag, bontatlanul - persze számla és gar nélkül.

    A helyedben kivárnám a Sony fejest mit mutat. Illetve ha ennyire rá vagy a témára mászva de ahogy írtad "abszolut hallású" vagy, megfontolnám kb ugyanennyiért mint A50, a TB Elite 800-at. Kicsit balanszolatlanabb a hangja (igaz ezen EQ is segít), viszont a kompatibilitása agyonveri az A50-et. Ha választani kellett volna pont emiatt hogy 50-ért A50 vagy TB800 én a TB-re mentem volna. Ps4..Pc...És mobiltelefon mind vezeték nélkül. Faintos. A50 csak pc/ps4. Illetve ami még utólag feltünt az a hatótáv. A régi TB-emet a konyhában is hallottam, filmnézésnél nem ártott (olyan 10-15 méter + falak). Az A50 ezen a távon ledadog és jelet veszít.
  • tomi890125
    #67864
    Mi a módja ha egyik haverral felesbe akarunk ps pluszt, meg játékokat venni, de két külön ps4re? Megoldható ez valahogy vagy felejtsük el? :D A válaszokat köszi.
  • Ulthane
    #67863
    Azt se tudom ertelmezni mit csinal ez a kutyu.

    A tevemen van mindne, kiveve, jack. A hanprojektoron van hdmi, usb, meg optikai bemenet, jack nincs ott se. A teve a hangprojektorra van kotve optikain. Ha lenne jack-optikai atalakito, akkor a dokkolot rabasznam a teve optikia kimenetere, es kesz. Bar ugy is maceras, mert amikor jatszom, mindig ki-be kene dugdosni az optikait.

    Szoval itt tartok.
  • Ulthane
    #67862
    S te hol vetted felaron? :)

    Ha 65ot kiadok, kiadok 85-ot is, 20 ezren nem szarozok, csak meg kell varnom, hogy a fejemben atkattanjon valami, hogy nekem ez kell. Amugy sokkal hamarabb adok egy fulesert 85-ot, mint barmilyen collectorert 40-45 ezret.

    Altalaban is szeretem azt, ha valamit veszek, a legjobbat vegyem belole lehetoseg szerint, persze ha szamomr ameg elerheto aron van. Amugy lehet, hogy eladom az Xbox Onet, ugyse hasznalom smemire, s akkor csak minimalis penzembe kerul. :)
  • Bandicoot
    #67861
    Ja bocs, TB Elite pro vezetékes, az kilőve.
  • Bandicoot
    #67860
    A surroundját maximum olyanok dícsérhették akik még nem hallottak rendes fülest, nincs hallásuk,vagy épp fizetett cikkírók.

    Ez a sztereóból virtual surround ez az összes ilyen fejes estében vicc kategória. Volt jópár fejesem mindegyiken kikapcsoltam inkább,ezen is még ha jobb is a helyzet, és 1-2 játékban nagyon jó (például sport játékokban ahol tényleg olyan érzést ad mintha ott ülnél), 1-2 játékban viszont nekem gáz. Gyakorlatilag ilyen visszhangszerű effektust kap a hang térszerű érzéssel, amivel nagy gond nem lenne, ha a hangminőség nem romlana iszonyatosa nagyot. Például egy unchartedben - amiben láttam hogy ódákat zengtek egyesek a surround fejes hangzásról - ez is tönkrevágja a hangzást surroundban. ÉN sokkal jobban élvezem a kristálytiszta hangokat sztereóban (amiben egyébként ugyan úgy kb pozicionált hangokat kapsz), és hallani ahogy a kavicsok is gurulnak le a dombról, mintsem azt a tompa virtuális térhangot ami elveszi az ilyen apró finom hangokat az egészből, hiába adja azt az érzést hogy "körülötted" szól minden....

    Hogy mi mennyit ér meg neked azt csak te tudod, én 85-öt se adtam volna ki ezért, a nagyon nagyon nagyon felső határom az ilyen 60k volt amit fejesre hajlandó vagyok szánni. Ha sokallod amit Totti vett szintén szépen muzsikál abban az árkategóriában. De várhatsz akár a Sony Platinum fejesére is,ha jól tudom a napokban nyomják ki az olyan 50-60k, a kérdés hogy fog-e úgy szólni amennyibe kerül (és végre megtanulnak basszust is tenni a fejesükbe). Vagy ott a TB Elite pro, 65k (ezt nem ismerem szintén új,de az eddigi olcsóbb TB-imből kindulva nem lehet gáz,nézni kell revieweket). Még lejjebb ott a TB Stealth 500/520 kb 35-40k között (az 520 ráncfelvarrott 500-as,jobb üzemidő,stb). Arról tudok nyilatkozni surroundban ugyan úgy kaka,viszont sztereóban az is szépen szólt Bass+treble boost módban. Kicsivel olcsóbban 25 körül TB Stealth 400. Lényegében ugyan az mint a TB500, csak nincs surroundja és a fülpárna kényelmetlenebb anyagból van.
  • arty
    #67859
    digital 2 analog dobozka

    kérdés, hogy a tévéd konvertálja-e a hdmi bemenetéről kapott jelet az optikain 2.0-ra, amit általában ezek a dobozok analogra képesek alakítani... általában az szokott a tévékkel a gond lenni, hogy IGEN, konvertálnak. neked az most előny lenne ;)

    gondolom van erősítőd, ki tudod próbálni....
  • Ulthane
    #67858
    Koszi az infokat!

    En azt olvastam, gamerben ez a csucs. A sorroundjat is dicsertek am. 85ert tudnam megvenni. En is sokallom, meg ugy is, hogy kifizetem en, nem arrol van szo, hogy gyujtogetnem kell, csak ez tul van a rezervacios aramon.

    Nincs abszolut hallasom, teljesen atlagos, de szeretnek egy vagany fulest. Ami kost van, egy wireless sennheiser, csak miot amegvettem a 4k tevet, nem tudom hasznalni, mert a teven nincs jack bemenet. S a fules dokkoloja jackkel csatlakozik. Kerestem neten jack-optikai atalakitot, de nem tallatam. Ez a fules 20k volt, szoval semmi extra, de igy mar nem tudom hasznalni.
  • darkSectorxxx #67857
    Jaja, azt elhiszem. Én elvagyok a stereoban. :D
  • LBandi77
    #67856
    Nem tudom az egér billentyűzet vita milyen,de elég nagy vitát gerjesztett a teszt.Én nem vagyok hangmérnök nekem a vezeték nélküli a kényelmes és megfelelő ahogy szól,és a gyerek miatt is a füles kell.
  • Maxyka
    #67855
    Jah és kb 15eurot kifizettem még a gyors szállításra. Hogy lehet hogy nekik ügy érkezik be Magyar depojukba egy csomag hogy nem tudják a kiszállítási címet? És kitől várják hogy azt majd megkapják? Teljesen loal. És ne is beszéljünk arról hogy telefonos kommunikáció nincs is a cégnél.
  • Maxyka
    #67854
    Az a problémám az UPS-el hogy külföldről kaptam egy csomagot már Magyarországon van. De a csomagkövetésen azt írja hogy helytelen vagy nem fellelhető cím stb. És várakoztatják a csomagot. És nem is lehet kiszállítási címet módositani ,megadni amig nincs egy sikertelen kézbesítés. És nem lehet velük felvenni a kapcsolatot sehogyse. Kész katasztrófa Rákerestem és másokkal is ezt játszották...
  • Bandicoot
    #67853
    Így nézegetve azt a nomados sivatagos képet baromira remélem hogy lesz komoly élővilág (békés és agresszív egyaránt) egyes bolygókon és nem csak 2-3 féle jencike ami meg meg támad minket a nagy semmi közepén, álá ME 1......
  • TDC Geronimo
    #67852
  • Bandicoot
    #67851
    Az igazi szint az amikor ritkaparaszt módon az egyik ügyfélszolgálatosuk oktató flegma stílusban beközölte hogy a 21.49 dollár az a vám árfolyamuk szerint 24.xx euró (magyarul a dollár tavaly többet ért mint az euró loal) ) - először azt hittem hülyéskedik és közöltem hogy ilyen áron én is vennék eurót- és emiatt kell vámot fizetni és a kezelési költségüket mert a vámra vitték.
    És a vicc az hogy ha ugyan innen euróban rendelem mindez nincs (19.XX euró volt vagy ilyesmi,de jóval 22 alatt)). Ilyenek után (is) abszolút hidegen hagy hogy a maximálisan korrupt kis országvezetésünk zsebét nem tömögetem ki néha adóval és vámmal. Úgyis már az adó adójának az adója után is adózunk lassan - a látszata meg nulla.
    De mindegy ez nem politikai fórum. Aki külföldről EU-n kívülről rendel kerülje a DHL-t, ha nem hiszi miért tényleg nézegesse a FB-os kis értékeléseiket. Nem kevés 1 csillagos gyöngyszemet találni.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.01.12. 19:42:09
  • arty
    #67850
    ezekszerint vannak szintek :(
  • Bandicoot
    #67849
    A DHL ugyan ez,nézd csak meg a facebookos értékeléseiket. Én is kb 2 órát szívtam mire sikerült elérnem az illetékest megérdeklődni mire is fizetek vámot ha az árú értéke nincs 22 euró, hiszen 21.49 dollár... Ami ez után jött az volt az igazi röhej.

    A szállítási határidőket mindemellett rohadtul nem tartották, a gyors szállítás amit igényeltem gyakorlatilag 1 nappal sem volt gyorsabb mint a vámon lazán átcsúszó normal csomagküldése az ismerősnek. Az ügyfélszolgálatuk meg vicc kategória.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.01.12. 19:29:36
  • arty
    #67848
    A magyar posta 2500at kér a vámkezelésért, ami esetükben kimerül a ... SEMMIBEN. Ügyfélszolgálatuk a gyakorlatban nincs (30 percig fizettem a moslék zenéért, miszerint minnyár felveszik, csak még pici türelem), emailre nem válaszolnak. És egyszercsak megkapod a cuccot - vagy nem.

    Tény: néha átcsusszan náluk az egyébként vámolandó cumó... :) Manapság nagyon néha!
  • Bandicoot
    #67847
    1. Köpök arra mi a szabályos, ami nálunk történik az országban úgyis vicc hosszú évek óta. Hálistennek vannak olyan beszállítócégek akik hasonlóan "vélekednek". Eleve az eurós határ egy röhej,gyakorlatilag a magyar vám szerint a dollár többet ér mint az euró. Ha a motyi számlája nem dollárban lett volna hanem euróban akkor nincs vám. Abszurdisztán...
    2. Még ha szabályos is az 5000 forintos vámkezelési költség (a vámon felül) amit a DHL-nek fizetsz egy vicc. Nem a cirka 800 forintos vámon akadtam fenn.
  • arty
    #67846
    Nyilván van difi, de nyilván nem +50ezres. Ilyen ez a gémerbiznisz: a gémercucc feláras. A jó gémercucc meg mégfelárasabb, általában.
  • Totti5
    #67845
    A leírásod alapján szabályosan jártak el ( kivéve, hogy ha van valami % hogy mennyit lehet elengedni ( nyilván nincs ) avagy pontosan a meghatározott összeg felett kezelni kell ) nyilván te nem jártál jól.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.01.12. 19:15:40
  • Bandicoot
    #67844
    Ha már itt tartunk a DHL is felejtő,meg lehet nézni hemzsegnek a negatív kritikáktól mert DIREKT vámra cipelnek mindent majd kifizettetik veled a saját kis 5ezres vámkezelési költségüket a semmire - ami bárhol máshol olyan 1-2ezer forint. A tö9bbi kis ügyletükről nem is beszélve.

    Idén jött egy csomagom, 100 forinttal haladta meg a kötelező vámlimitet. DHL becigölte, vám + az ő kis kezelési költségük...majdnem annyi volt mint a motyi amit rendeltem...
    Ugyan ez másnál rendelve még a vámra se kerül be,ismerős ugyanonnan rendelt jóval nagyobb tételben más szállítóval. Mindenféle vám nélkül házhoz hozták. A hab a tortára hogy a szállításért is kevesebbet fizetett. A DHL Magyarország az egyik legmoslékabb szállítócég.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.01.12. 19:12:04
  • darkSectorxxx #67843
    Mert?
  • Maxyka
    #67842
    Egy kis off.
    Ha külföldről rendeltek valamit Mo.-ra imádkozzatok hogy ne az UPS hez kerüljön...
  • Totti5
    #67841
    Pontosan tudom. Én is azt vettem volna annyiért.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.01.12. 18:00:11
  • LBandi77
    #67840
    Ő szerintem úgy értette hogy az A 50 vette meg 50 ezer huf.az pedig nqgyon jó vétel,na meg mázli.
  • Bandicoot
    #67839
    *neked.
  • Totti5
    #67838
    Azért a 100 ezeres vs az 50 ezeres elég nagy különbség, még ha veri is. Miért ne verné a duplája, nyilván van oka annak a +50-nek. A Strixem perfekt, csodás a hangja, baromi kényelmes és jó cucc. Ha majd valaki ad egy 100 ezrest és kipróbálhatom itthon, saját körülmények között ( játék alatt, zene nem érdekel ) akkor lesz hasonlítási alapom, addig volt az ár / érték arány és h mennyire lehet venni jó cuccot a legkevesebb szopással. Abban pedig ez nagyon jó. Nyilván mocskosul drága ( pontosan 42k ), de vezeték nélküli ( PC, PS4, Xen csak kontrollerbe kell dugni ) ) és megy mind a 3 platformon pofon egyszerűen ( plug&play ).
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.01.12. 17:52:16
  • Kandurex
    #67837
    Professzionális hifi technika biztos nem olcsó. De gamer szempontból vicc.
  • Bandicoot
    #67836
    Egy 100ezresért 50 az bizony az főleg ha úgy is szól - és úgy szól.

    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.01.12. 17:44:27
  • Kandurex
    #67835
    50 ezer forint egy fülhallgatóért, minden csak nem ajándék. 100 meg vicc kategória.
  • Bandicoot
    #67834
    Az is szuper csak reagaltam. Joggal kerül annyiba amennyi. Akinek megéri nem fog csalódni. Aki meg többet akar költsön rá többet vagy kb ugyanennyit vezetékesen.

    Nekem 80-100-at nem ér meg egy fejes sem akárhogy szól...Sokmindennel vagyok hasonlóan. Van egy nekem "ésszerű" határ amit kiadok valamire és ennyi.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.01.12. 17:21:15
  • LBandi77
    #67833
    Ét TB. Px5 használok,nekem is teljesen megfelel.Csak azt írtam le amit olvastam.
  • Bandicoot
    #67832
    A virtual hangzás kikapcsolható.:)
    Hangminőségre kb sennhei 595-598. De ezek is csak valami erősítővel, anélkül ds-ba vagy tv-be dugva jóval gyengébbek.Vezeték nélkül mindezt tudja. Zenében talán gyengébb ezeknél játékokban filmekben jobb. Üzemidő korrekt, még sosem merült le rendszerint ps-t rest módban hagyom automata 3 órára az állványon meg tölt ugye a fejes.
    Gyakorlatilag az egyik ha nem a legjobb amit eddig hallottam. TB800 kicsit balanszolatlanabbul szól, viszont ott meg van BT és telóval is használható.
    Annyi hogy a mikrofon nem egy durranás, ennyiért lehetett volna jobb.
    Support jó, frissítgetik a 2016-ost.
    Az audiofilek mindig ajvékolnak olyan nevetséges dolgokkal mint 30000-ért minőségi hifi füles jobbat szól - hiteltelenek, irigyek.
    Van zsinórosba jobb valamivel olcsóbban. De az zsinóros, mikrofon nincs. És ps4-hez ha nincs mire dugnod csak tv vagy a ds, kell + erősítő is hogy így vagy jobban szóljon. És vezetéknélküli is van jobb cirka kétszer ennyiért mikrofon nélkül sennheiseréknél...

    Én azért vettem mert 50ért ajándék volt. 100-at egy fülesért se adnék akármilyen jó.
    Viszont az ilyen Strix és egyéb 50-60ezres gamercsodákat rommáveri.
    Surround meg még ezen is felejtő. Ritka aminél jó. Kikapcsolva az igazi manna sztereóban.:)