121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Totti5
    #67911
    Semmit nem mondok, fogom venni márciusban és fogom tolni a Zeldát, majd a Kartot, majd a 3D Mariót, majd a Xenobalde 2őt. Idén, vagyis szeretném.

    Teljesen tök mindegy mikor venném meg, bár backlogot én nem építek, mert anélkül sincs időm rá.

    Azok várjanak akiknek 15 játék kell rá.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.01.13. 15:49:44
  • Totya42
    #67910
    Szóval azt mondod, hogy jó a gép, de szerinted még várni kell vele 1-2 évet. Szerintem ez így nagyon ellentmondásos. Ha nekem tetszene tényleg és jónak tartanám, akkor azonnal venném első nap, sőt már elő lenne rendelve ebben az esetben.
  • Moby
    #67909
    Gyönyörű!
  • Totti5
    #67908
    HWvel semmi gond, jó az ötlet, az elképzelés, jó a cucc.

    Fizetős multi, nincs mikrofon meg a többi mellett, ami zavaró itt egy dolog volt / van ami miatt most odavannak az emberek. 1 db Zelda lesz löncsre és semmi más. Vártuk a 3D Mariót, Kartot és még valamit, egy 4 címmel + a multiplatokkal a gép indítása teljesen okés. Így nem.

    Meglátjuk mi minden készülget, 1-2 év és okosabbak leszünk. Ez csak azon fog múlni.
  • Ulthane
    #67907
    A Nintendo még küzd azzal, amivel anno a Sega, de előbb-utóbb eljön nekik is ez az időszak. Hardvergyártóként az idejük (régen) lejárt. Nem kéne görcsösen ragaszkodni a hagyományokhoz, a sikeres vállalatok egyik fő jellemzője, hogy rugalmasan alakulnak a piaci viszonyokhoz. A Nintendo egyelőre ezt telibeszarja.

    Csak idő kérdése, és meglépik. Kár küzdeni ellene.
  • orichalcos
    #67906
  • Ulthane
    #67905
    Nem sürgős egyáltalán. Ha jól tudom, 15-én jön a platnum.
  • n000rbi
    #67904
    Ezt egy életre megtanultam.
  • Kandurex
    #67903
    Sufni, az sufni. Aki onnan vesz, annak tisztába kell lennie annak szabályaival...

    Azaz az a szabály, hogy nincs szabály
  • Kandurex
    #67902
    Gyerekek meg vannak érte veszve :)
  • n000rbi
    #67901
    Ha nem égetően sürgős, én megvárnám a helyedben milyen lesz a platinum.
  • Ulthane
    #67900
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nahh, elmentem, megnéztem élőben az Astro-t. Nagyon szép, igényes kivételezés, látszik, hogy prémium anyagokból készült. Valóban könnyű. Egyetlen dolog, ami kevésbé tetszik, az az, hogy a fülpárna nem bőrből van, mint a TB esetében, hanem ez a szokásos füles szivacs. Állítólag lehet venni hozzá mod kitet, bőrből, 16 ezer forint! Hááát, kurva drága. :(

    Kedvezménnyel 80-ért meg tudnám venni, a 2016-os modell. Ez így gyakorlatilag ugyanannyiba fájna, mint a TB.


  • Moby
    #67899
    Béke poraikra. Az egyetlen esélyük lenne, ha átmennének játékgyártóba valódi platformokra, de nem. Az túl logikus és értelmes lenne, és akkor nem lehetne nyomni ezt a szánalommal teli vergődést, amibe mégegyszer beleálltak, csakhogy majd így emlékezzünk egy valaha volt nagyszerű konzolgyártó végnapjaira.
    Dehátha ennyire kérik, meg fogják kapni :(

    Nagyon szívesen tolnám. De majd inkább emun.
  • Ulthane
    #67898
    Én meg szívesebben veszek bármit a ilyen kisebb, barátibb helyen, mint egy konolokszervize vagy konzolvilág boltban, ahol totál személytelen a kiszolgálás, nulla rugalmassággal.

    Amúgy, nem ismerem a vásálrlásod körülményeit, de

    * nyilván mindkét felet meg kell hallganti ahhoz, hogy teljes információd legyen
    * ha veszel garival egy kontrollert, kurvára mindegy, hogy selejt vagy nem, garanciáls. Tök mindegy, mit gondol a kereskedő.
  • Ulthane
    #67897
    Imádtam régen Mariot, még NES-korszakból, rá voltunk kattanva haverommal, még a suliból is lógtunk, csak hogy eljussunk Princess Toadstool-hoz. :)

    Ma már egy percig nem kötne le. Hiába, öregszem.
  • Ulthane
    #67896
    Nem olvasom az összes hozzászólást, már ne is haragudj...Akkor sem, amikor fent vagyok, akkor pláne nem, amikor nem.
  • n000rbi
    #67895
    Ne viccelj már
  • Kandurex
    #67894
    hááát
  • Kandurex
    #67893
    Nem is rossz. Sőt, meglepően jónak néz ki, pedig elég alulra van belőve a célkorosztály. Nyilván a grafikát hagyjuk, de lehet pont azért is....
  • n000rbi
    #67892
    Nyugodj meg az első és egyetlen sufnivásárlásom volt. Azt azért remélem nem gondolod, hogy még én vagyok a hibás? :D
  • Kandurex
    #67891
    Mondjuk azé egy kontrollert tényleg nem érdemes sufni-ból venni....
  • n000rbi
    #67890
    Az esetet megosztottam itt képekkel anno és a sztorival is, ahogy kb. rámbaszta a telefont a haverod, csak arra értettem, hogy akkor nem reklámoztad ennyire.
  • Tikal #67889


  • Ulthane
    #67888
    Nemkő!
  • Ulthane
    #67887
    Nem vagyok tisztában a vásárlásaiddal, nem követem, hogy mikor milyen hardvert vesz bárki is. Dicsekedni meg nem szoktam semmivel, így ezt a megjegyzésed sem értem.
  • Tikal #67886
    Steelseries fülesek?
  • n000rbi
    #67885
    Érdekes akkor nem dicsekedtél ezzel, amikor a haverodtól vettem egy selejt one kontrollert, amit baszott visszavenni.
  • Ulthane
    #67884
    Haverom a tulaj, úgyhogy nyugodt szívvel veszek ott bármit. Nyitás óta ismerem, ott vettem PS4-et, Pro-t, játékot csomót, még kedvezményem is van. :-p
  • n000rbi
    #67883
    Ha a gamertechre gondolsz, akkor sok szerencsét hozzá.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2017.01.13. 10:13:13
  • Ulthane
    #67882
    Anyjuk picsáját!

    A jóval olcsóbb TB 800 gyakorlatilag nem olcsóbb. Egy helyen találtam most Astor A50-et 85-ért, garanciával, mindennel. Tehát mondhatni egy árban vannak..

    Így azért más a gyerek fekvése...
  • Totya42
    #67881
    A mostani füleseik igencsak törnek. Az új designba oldalt a sin amiben állítod a méretet annak a széle annyira vékony keskeny műanyag, hogy kb hiába vigyázol rá, mint a hímes tojásra, akkor is eltörik 1 éven belül. A régi TB fülesek sokkal masszívabbak voltak, ott ez a rész teljesen másképp volt megoldva és azokkal nem is volt ilyen gond.
  • LBandi77
    #67880
    Kb.5 éve használom a tb.px5 nagyon jó,ha azt választod nem fogsz csalódni.És nekem sem tört el pedig a fiam gyűri rendesen.
  • Bandicoot
    #67879
    Ami még a TB ellen szolhat hogy sokan mondogatják hogy törnek. Nincs a fejpántban semmi fémes erősítés és elfárad a műanyag. Nálam mondjuk egy sem tört pedig elég nagy a fejem. De a franc tudja.
    Mindenesetre ha dönthettem volna én TB-re mentem volna.
  • Ulthane
    #67878
    Annyit már mindenképp várok. De tényleg nem hiszem, már csak az árcimke miatt sem lesz a Sony füles ennélk jobb. Azóta ezen filózok, melyik legyen:

    Ami az Astro mellett szól: könnyebb, a hagminőséget a javára írják, vagányabb külső, erősebb akku. Hátránya: drágább, nincs BT és talán cikibb hordani nyilvános helyen
    Ami a TB mellett: BT. beépített mikrofon, minden jó, amit a tesztben leírnak, olcsóbb, nyilvános helyen vállalható, nagyon szép füles

    Majd Darky megmondja, melyik legyen! :-)
  • Moby
    #67877
    LOL
    Fasza!
  • samsung123
    #67876
    Moby: Kezdésképp megnézetem simán kivágva+ventivel a PS4-et. Borda csere nélkül is halkult eleget szerencsére, hogy kibírjam a Pro-ig :) bár ha rámjön lehet később még kap hűtőborda cserét is :D
    Kép:

    Utoljára szerkesztette: samsung123, 2017.01.12. 23:24:46
  • TDC Geronimo
    #67875
  • Bandicoot
    #67874
    TB-hez még annyi látom ks7000-ed van. Abban van BT. Tehát valószínűleg a tv-t is tudod a fejessel hallgatni. Nekem a Sony BT telefonos headsetem gond nélkül párosította és használja.
    De célszerű ezt a pár napot megvárni mit mutat a sony platinum fejese.
  • Ulthane
    #67873
    Most a TB fele hajlok :) A beepitett mikrofon tetszik, meg jo, hogy tabletrol is tudnek filmezni, zenelni adott esetben, utazaskor. Nagyon egymas melle teszik a ket fulest, hajszalnyi kulonbseggel talan az astro fele, na de annak van 40 ezernyi ara is.

    Megvarom az uj Sony-fulest, de gondolom az ezeknel gyengebb lesz.
  • Ulthane
    #67872
    Igy mar vagom, koszi! Szerintem el fogok csabulni egy komolyabb gamer fules iranyaba, igy nem lesz szukseg erre. :)