121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kandurex
    #68030
    Van rá esély. Egyelőre lekéstem a hype vonatot, meg az only FPS nézet miatt is zuhant az érdeklődésem. De, meglátjuk.
  • Kandurex
    #68029
    -fav mi?

    hazudósok
  • Bandicoot
    #68028
    Haesetleg demót nem toltad ki jól és még nem kaptál benne semmit a full játékhoz, javaslom.:)
  • Moby
    #68027
    Én.
  • Bandicoot
    #68026
    Aki esetleg agyalt rajta konzolvilag (és a ksz is) akciózta a Guardiant. 27k a collector. Steelbook 14k. Sima 12k.


    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.01.13. 23:48:43
  • Bandicoot
    #68025
    Én tuti.
    A demót is maxoltam és várom mire lesz jó amit kaptam.
  • TDC Geronimo
    #68024
    Resit ki veszi day 1?
  • darkSectorxxx #68022
    "Elon Musk: Sok mai játékban elhanyagolják a történetmesélést"

    Végre, valaki!
  • darkSectorxxx #68019
    Resident Evil VII 4D Candle megéri. :D

    Postával 19 font :DDDDD

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.01.13. 22:06:08
  • Totya42
    #68005
    Basszus és tényleg. :D De kemény :D
  • darkSectorxxx #68004
    Péntek 13. :)


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.01.13. 21:30:59
  • Bandicoot
    #67995
    Te beszélsz fanboy fakkatakkról? Te aki mást se tud csak nyomja a szkeptikus "prö" dumát és állandóan nyomta fel DanikaTí-t a stílusa miatt a moditopikba...De mikor elmegy mész velük és annyira átalakultál egykori Ps fanból hogy rendesen csak köpködni jársz ide be átvéve a kis stílusukat, a Sony gépeire köpködsz a teknójuk miatt, és mindeközben egy olyan konzolt védesz ezerrel ami még tizedannyit sem képes teknóban felmutatni mint a Sony gép, de legalább közel annyiba kerül?
    És te beszélsz itt fanboy fakkatakról meg IQ-ról? Vicces.

    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.01.13. 21:24:59
  • SlickAdam
    #67984
    jo, akkor ps4 PRÖ is 540 euro a minimum ket jatek miatt...

    ranezesre alkalmatlan a joycon? fogtad mar? gondolom a wiiu gamepad-röl is igy velekedsz. pedig...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az az egyik legkenyelmesebb iranyito jelenleg...
  • Bandicoot
    #67977
    Kellenek ilyen játékok is. Így a Sony legalább majd oda tud valamiket adni ünneppel töltött hónapokban a PLUS-ban....
  • orichalcos
    #67973
    Két igénytelenséget linkeltem be a topikba PS4 témában érdekesség gyanánt (hogy ilyen szarok is lesznek), de hja végül is nyugodtan mehet a Switch duma inkább, mert annak itt a helye. Én kérek elnézést, megyek a sarokba.
  • Ulthane
    #67970
    299 euro a switch, azaz 90 ezer forint. Milyen 150 ezerrol beszeltek?
  • Ulthane
    #67969
    Kapok kedvezmenyt, 80-ert elhozom azt, ami mashol 100.

    Amugy eldolt, a Platinum fules a fasorban sincs. ezek is az Astrot teszik a high endre.

    Sztem jovo heten behuzom.
  • SlickAdam
    #67965
    de ménem tudik?
    itt van 150 dollar a malacperselyemben. kérek érte PRÖ-t a kezecskembe. 10 oras üzemidövel. es ne legyen am nehez, mert elfaradok!

    anemjóját!!!!
  • orichalcos
    #67943
    Tetőzöm a dolgot:

  • Bandicoot
    #67939
    Lesz ez 100 is és ez a fő gond. Feleennyiért még oké. Többet egy forinttal nem ér gyakorlatilag a középkat mobilok is lassan erősebbek, jobb kijelzővel. Talán emu is lesz :D....
  • Bandicoot
    #67938
    Ha a haverod a tulaj ménem kérsz kedvezményt vagy áfa nélkül kihozni és hello.:)
  • orichalcos
    #67932
    Most erre mit lehet mondani? :D
  • Seth
    #67931
    Ez ingame ? Mert annak túl jó
  • orichalcos
    #67928
    Akinek a TLG PS2-es szint:

  • Tatyla
    #67927
    Nintendo témát kéretik befejezni innentől törlök minden ilyen szart
  • Totya42
    #67926
    Értem én. De mondom akkora rajongás van mindig a nintendo körül pedig ez is nintendo, amit linkeltem. Amúgy a day1 beállást csak azért írtam, mert tényleg úgy néz ki, hogy még a legnagyobb kő fanok sem fognak beleállni az elején. Ha meg rögtön nem lesz nagy bázis, akkor még az a kamu 3rd party támogatás is eltűnik majd, ami most van. Amúgy epic az a 3rd party támogatás. Pl uborka 3 címmel, Rayman ezredik kiadása, steep meg just dance :). Capcom meg dob egy Ultra SF2-őt! Mondom KETTŐT :D A nintendo exek meg képtelenek eltartani, meg úgy amúgy időben megjelenni, most is csak a zeldát tudták kiizzadni lunchra, minden más késik. Ergo WiiU bukás a levegőben elég erőteljesen pláne, ha még a szamurájok sem húzzák be lunchra, mert minek.
  • SlickAdam
    #67925
    igen, ezert rohanunk day1. pont erröl szoltak az uccso kommentjeim.
    istenem...
  • Totya42
    #67924
    Így van. Ott is az innovatív új élmény az 1,2 Switch Úgy röhögtem reggel, hogy kiköptem a kávémat. Be kell, hogy linkeljem, mert ezt mindenkinek látnia kell. viewer discretion is advised! Ne igyatok a megnézése közben és ülve nézzétek nehogy összeessetek a röhögéstől.


    Utoljára szerkesztette: Totya42, 2017.01.13. 16:37:12
  • SlickAdam
    #67923
    ez azert van, mert bar mar leirtuk millioszor, hogy mi mit keresünk, mit varunk a nintendo JATEKAITOL, ti meg mindig egy teljesen mas szemszögböl itelkeztek.
    uj jatekelmeny, gameplay. ez kell. FUN. ehhez nem kell 4K csekörbord. persze jobb lenne azzal, kurrens hw latvany mellett, de nem a gyenge grafikus teljesitmeny fikazzuk, ha fikazzuk.
  • Evoluti0N
    #67922
    Mondom. Azt nem értem, h miért kivétel a Nintendo, amikor a másik kettőre köpködnek. Másik kettőnél is vannak first party játékok.
  • TDC Geronimo
    #67921
    Talán a 1st party játékok miatt? Aki nem játszik nintendo játékokkal annak fogalma sincs. N gépet az emberek sose a hw miatt vettek
  • Evoluti0N
    #67920
    Én se értem ezt az imádatot. PC Master Race is mindig döngöli földbe a konzolokat, de a Nintendo után mindig csöpög az ő nyáluk is. Nem értem.
  • Totya42
    #67919
    Frankón itt földbe gyali volt sg-n és nem is olvastam? Na rákeresek
    Mert amúgy mindenhol meg imába foglalják már szinte, hogy eljött az igaz gaming végre.
    Utoljára szerkesztette: Totya42, 2017.01.13. 16:19:32
  • SlickAdam
    #67918
    menj mar at a megfelelö topikba. földbe gyalaztuk mar hajnalban is.
    igen, gameplay mindenek felett. DE ha nincs jatek, akkor egyszerüen nem vesszük meg! mert nincs gameplay. ennyire egyszerü. nincs kivetelezes. zelda az 1 ertelmes cim es jo lesz wiiu-ra same day.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2017.01.13. 16:18:39
  • Totya42
    #67917
    Mindig olyan megengedőek meg elnézőek az emberek a nintendoval. Akkor tessék beleállni első nap. Ezt akartátok. Nem kell kurrens hardver, mert a gameplay mindenek felett és nem kell pixelt számolgatni. Hát megkaptátok.
  • Kandurex
    #67916
    Néhol furcsák voltak a színek, valahogy nem illettek a koncepcióba,...ami egyébként nem rossz.
  • SlickAdam
    #67915
    "Számomra csak egy újra kiadott Wii U-nak tűnik."

    az is eröben. csak mobil (is) keszüleket csinaltak belöle, nehany apro gimmick-el.
  • SlickAdam
    #67914
    es mit csinalsz a geppel ha nincs ra jatek? nyalogatod?
    majd lesz. es remelhetöleg az arat is lejjebb viszik. mert varakozason felülire araztak a barmok.
  • Totya42
    #67913
    Na így korrekt. Neked tetszik veszed is rögvest.
    Én tutira nem adok ki rá 150 ezret az fix. Számomra csak egy újra kiadott Wii U-nak tűnik. Szerintem én a XO-mat előbb cserélem Scorpiora, mint hogy Switchet vegyek valaha is. Sajnálom, hogy megint ilyen elmaradott géppel jöttek ki.
  • TDC Geronimo
    #67912
    géppel még nem lenne gond, de a launch lineup 0, ár kurva magas EUba, 3rd party support 0 lesz megint és az egész elképzelése a nintendonak homlokegyenest más mint amire számítottam. Élik tovább életüket a szokásos álomvilágukban. Wii Ura veszem zeldat, mert szerencsére arra is jön és az viszont bitang jónak néz ki