121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #68150
    Sokkal nehezebb a Ni-Oh, sokkal... :(
  • Ulthane
    #68149
    Mar raragadt a Souls-jatekokbol is!
  • darkSectorxxx #68148
    Jó, poénnak szántam. :D ha végig gondolod, akkor. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.01.16. 21:04:09
  • Ulthane
    #68147
    Magyarul, a legnagyobb merete is kicsi, el nem tudom kepzelni, hogy ez hogy jo mondjuk egy 120 kilos hajfeju emberre..
  • darkSectorxxx #68146
    "ami furcsa, hogy nekem nincs nagy fejem, a legnagyobbra van allitva, es pont jo ram."
  • Ulthane
    #68145
    Nahh, megvettem ma az Astro A50-et.

    Jesszum fasza! Nyomtam egy kort Battlefield 1-ben vele, az elso ket percben libaboros voltam, mintha egy uj jatekot jatszanek. Vesszek meg, a jatekban levo hangok szerintem legalabb 35%-at nem hallottam eddig. Pedig egy samsung hanpgprojektoron nyomom, melynyomoval, oke, nem hifi minoseg, de csak egy hangcucc, es nem a legszarabb.

    Minden total mas, a fegyverek hangja, olyan zeneket is hallok a jatekban, amit eddig nem! A hangszerek total elkulonulnek, a dob, a cintanyer, aaaa, total mas az egesz jatek.

    Szoval az biztos, hogy nagyon komoly cucc, azt eldonteni, hogy megert e 80-at nem tudom, akkor tudnam, ha meghallgatnam, hogy egy 40es cucc mit tud. De hogy ezt wifin tolja ilyen minosegben, elkepeszto!

    Baromi minosegi cuccokbol van osszeteve, ami furcsa, hogy nekem nincs nagy fejem, a legnagyobbra van allitva, es pont jo ram.
  • darkSectorxxx #68144
  • tomi890125
    #68143
    Kösz. Majd valamikor a jövő héten nyélbe ütjük a feles bizniszt, de ha el akadtam mindenféleképpen írok.
  • Bandicoot
    #68142
    Nyilván lenne valami megoldás a casualoknak,de a játék nehézségét nem az adta hogy hűde megsebeznek avagy hűde kicsit sebzel te,hanem az hogy minden ellenfél más stratégiát más felállást követelt. Különben szart se sebeztél rajta,ellenben ő bedarált...Ezt valahogy biztos lehet easy normal hard opcióval butítani....De az ilyen opciók nem a játékmechanikába szoktak belenyúlni sokkal inkább a sebzés / életerő nagyságába és ennyi.... Tőlem azt raknak bele amit akarnak csak azt a nehézséget és mechanikát megkapjuk ami a beta-ban volt.
  • Tatyla
    #68141
    a Dark Soulsokhoz képest
  • arty
    #68140
    a többféle nehézség gondolom elképzelhetetlen opció-illúzió, mindenki egyféle képességekkel rendelkezik, tehát jó ha egy játék csak egy szintel rendelkezik.... ;)
  • darkSectorxxx #68139
    F4 megvár, ez meg max 8-10 óra és megvan. :)
  • Bandicoot
    #68138
    A Demon Souls nekem alap. TALÁN nem szoptam annyit a BETA-ban. Talán...Csak az első órában.:)
    Az első óra az nagyon nehézkes volt,aztán ráéreztem. Nem mindegy a fegyver nem mindegy a felállás nem mindegy hogy támadsz. Nekem nagyon bejött, bitang. És még értelme is van a támadásoknak (legalábbis karddal) vagyis valódi mozdulatok és tényleg arra kontrák amikre kell.
    A többi fegyvert nem néztem,de a kard aaaaaaz.:)



    Szerk: Már csak abban bízom hogy nem butították le a nehézséget a sok siránkozás miatt ami a demo körül ment...
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.01.16. 19:16:35
  • TomStorm
    #68137
    Mindjárt kezdem is.Bár Fallout 4-et kicsit nehezemre esik megszakítani de muszáj lesz:)
  • Bandicoot
    #68136
    Miért,más játék jön rá?:)
    Nem óhajtom összevetni a konzol verzióval,konzolra vettem volna alapból ha nem lett volna sokkal jobb ajánlat.
  • TomStorm
    #68135
    Tök jó.Mehetsz is majd a PC-s topikba ha megjelenik:D
  • darkSectorxxx #68134
    Tudod mi a probléma?
    Hogy olyan ember játszott a demo-val aki levert 2 fs játékot frankón és az mondja hogy irreálisan nehéz, alap karival olyan, vagy annyi esélyed sincs mint a fs játékaiban a legnehezebb sznten és a harc is eléggé nehézkes a fs játékaihoz képest.

    Bár minden szokható, tanulható, de ennél valamiért én nem éreztem, azt hogy na még1x megpróbálom...
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.01.16. 18:59:18
  • Kandurex
    #68133
    Ezzel tuti megvárom a véleményeket...legalábbis azon emberekét akik szerint a Demon Souls az alap. Ha ők bólintanak, akkor jöhet a cucc!
  • Bandicoot
    #68132
    Ha arra is azt mondod majd hogy könnyű, akkor videót kérünk majd vagy rádragad a mesemondó név.
  • Bandicoot
    #68131
    No. Re7 demo pc-n is kitolva true-ra, Dirty Coinnal várom a megjelenést.
  • Seth
    #68130
    Na a Resi 7 sem kerülhette el a sorsát és már szivárognak a spoilerek, enemyk,boss-ok, mindenféle. Szerencsére egy nem nagyba futottam bele :)
  • Kandurex
    #68129
    Túlzásba? :) Mihez képest?
  • Tatyla
    #68128
    ha nem vitték volna túlzásba ennyire a nehézségét még érdekelne is de így ez kimarad pedig a témát imádom
  • darkSectorxxx #68127
    A fejedhez fogsz csapni, hogy mit hagytál ki eddig. :)
  • Bandicoot
    #68126
    0day
  • TDC Geronimo
    #68125
  • Bandicoot
    #68124
    Hát... A demoban olyan 5-10 órát bolyongtam mire rájöttem mire és hogyan kell használni az ujjat, és hol kell használni.
    És akkor még ha végigcsinálod kijutni úgy hogy Jenci ne marjon meg - főleg hogy nála is van hely ahol mókolni kell.... Mókás volt,csak már a könyökömön jött ki mire minden meglett...
  • Maxyka
    #68123
    off: Tovább folytatódik a harcom az ups-futár céggel. Sok levélváltás és telefonálás után , Hétfő délelőtti időpontban egyeztünk meg, hogy kihozzák a ps cuccokat amik már egy hete a magyar depojukban dekkol. Hát ma sem találtak ide. 1 nap alatt körbe utazta a europát de Magyarországon elakad. Beszarás ez a trehányság. És nemzetközi szállító cégről van szó, persze mobil telefonos egyeztetés nem játszik mert az nem része a szolgáltatásnak. Ha rendeltek valamit külföldről imádkozzatok hogy ne hozzájuk kerüljön a csomagotok... Visszasírom a DHL-t.

    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2017.01.16. 14:44:05
  • Moby
    #68122
    >Csak most tolhatom le ott is a demo-t

    KÍNOK!
  • Bandicoot
    #68121
    Remélem a fullban is lesznek ilyen feladványok. Végre egy játék amiben a rejtvények nem abból állnak hogy tolj egy dobozt ide oda, tegyél súly a kosárra,stb.... Első kitolásra simán elmentem a rejtvények mellett és néztem hogy ennyi? Kijutottam....

  • Bandicoot
    #68120
    Na. Behúztam pc-re fullpakkot. Csak most tolhatom le ott is a demo-t ügyesen hogy megkapjam a cuccost a fullhoz.:)

    Bvoaaa megfejteni megint a gyilkosságok titkát,és kimenni anélkül hogy megharapna az a b*sz...bvoaa... Mindegy játék közben csak eszembe jut mi volt.:)
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.01.16. 13:27:32
  • TomStorm
    #68119
    5-kor megyek Killzone-ért.Teljesen kimaradt nekem.Most döbbentem rá,hogy ez kell!
  • Bandicoot
    #68118
    Effektíve ebben is van valami,sőt mióta csak bedobtad rákerestem és ezen agyalok,tényleg 47 ejró pc-n game + season. A 80 ajrós konzolos ár vicc...
  • Moby
    #68117
    Viszont annyira olcsó, hogy ha nem rögvest akarod eladni, vagy még nyomogatnád, akkor majdnem ugyanott leszel, csak játékod sincs. A wd2-t spec én megbántam, hogy nem maradóban vettem. És akkor már vehettem volna pécére, stb. Ezt meg párszor kipörgetem szerintem. Illetve biztosan. Az meg 29e-t bőven megér.
  • Bandicoot
    #68116
    Nem kell pc-re ott sem eladni sem elcserélni nem lehet késöbb.
  • Moby
    #68115
    20 euro pécére a dlc. 47-ért megkapod az egészet.
  • samsung123
    #68114
    hehe, felveszlek és csak szeretnék pro gémer lenni :D (kormányom sincs már) de a public multiból jórég elegem van a sok idiótától, ezért szeretnék pár fős kis privátot tolni időnként.
    Utoljára szerkesztette: samsung123, 2017.01.16. 13:01:31
  • Bandicoot
    #68113
    Kicsit szomorú hír,de a RE7-be is beleerőltették a season pass dolgot (nem tudtam) ráadásul úgy fest kivágott kisebb sztorielemeket tartalmaz direktbe.....:(
  • arty
    #68112
    régen játszottam, de a dlc-k nagyrésze még "nincs kész", szal fogom még nyomni - megpróbálok emlékezni rá, h felvegyelek :D

    de ha nem jönne össze és neked hamarabb eszedbe jut: arty977 vagyok ;)
    csak írd meg h samsung vagy itten és becsszóra nem vagy prógémer, ugye?!?!?! :)))
  • samsung123
    #68111
    Ez ugynaz. Más kérdés, hogy fotózni is tudni kell és jó megvilágítást létrehozni. Miért van az hogy Rólad is tud készülni "jól sikerült" fotó és olyan amit letagadnál...ugynez van a szobrokkal is.