121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • gibson9
    #68110
    Valakit esetleg érdekel last guardian szobor? Collectorsban vettem, de nem igazán van rá szükségem.
  • darkSectorxxx #68109
    Nagy vonalakban ez, ha bármi kérdés van, pm-be írhatsz.
  • tomi890125
    #68108
    Köszi
  • Tatyla
    #68107
    Egymás accountját állítsátok be prymarira és játszhattok egymás játékával
  • tomi890125
    #68106
    Azt hogy? Most akarunk haverral összefogni mi is.
  • Tatyla
    #68105
    Jó de mi digitálisan megvesszük felesbe a játékot
  • Moby
    #68104
    A korábbi ijesztésekhez képest az ára sem barátságtalan. Ezzel együtt, és minden megbecsülésem mellett sem fog most beleférni
  • Bandicoot
    #68103
    Alapból is kb annyit kérnek el érte. A limited csomag ugyan az csak nagydoboz és szobor nincs. 23k.:)
  • TBTPumpa
    #68102
    Csak nehogy ilyen legyen Aloy-ból is.

    Promó:


    Valóság:
  • Tatyla
    #68101
    ezt a Horizon szobrot később levadászom majd külön olyan max 15-ért
    Utoljára szerkesztette: Tatyla, 2017.01.15. 19:29:46
  • Bandicoot
    #68100
    Vannak minőségi collectorok amik bizony nem "fröccsentett" műanyagok, plusz gyönyörű artbook társul hozzájuk és egyebek, például a Witcher kollektor is ilyen volt.
    RE 7 kollektoron gondolkodtam,de az nem győzött meg. Főként hogy a NIOH-ról nem tudtam a múlthétig hogy február eleje,így gyakorlatilag anyagi csőd a következő 1-2 hónap....
    Yakuza 0, RE7, Nioh, Me:A, Horizon, Nier...És még gondolkodok a For Honoron......
  • darkSectorxxx #68099
    Pontosan, valami hasonló a tanulság, ami persze mindenre igaz. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.01.15. 18:12:40
  • Kongy
    #68098
    Egy játékban rengeteg munka van, még ha a végeredmény nem is tökéletes, akkor is. Szóval szerintem megér több ezer forintot egy játék.
  • darkSectorxxx #68097
    Pedig ismerek embereket akik szerint az. :D
    Hol az igazság? :D
  • Ulthane
    #68096
    Nem, a jatek az nem az.
  • darkSectorxxx #68095
    Lényegében minden vicc kategória, amiért fizetünk. :)
  • Ulthane
    #68094
    En soha nem vennek collectort semmibol. Ilyen penzekert biztos nem. Vicc kategoria. Froccsentett muanyag szobor, egy album, amit egyszer nezel meg kb, meg ingame digit ruhak, ami hot mindegy van e vagy nincs.

    Nem vagyunk egyformak :)
  • Bandicoot
    #68093
    Én is pont ma néztem.
    Illetve a 46ezres RE 7 collectorban benne van a játék egyes boltoknál.
  • TBTPumpa
    #68092
    Úgy tűnik 38990 forintba fog fájni a Horizon: Zero Dawn Collector's Edition.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.01.15. 17:12:57
  • Kandurex
    #68091
    Van benne valami
  • Moby
    #68090
    Neeeem, én most itt konkrétan azokra gondoltam kizárólag, amin játszol!
  • Kandurex
    #68089
    Ahogy mondod! Nem értem. Van ez így.
  • Kandurex
    #68088
    Pihe, meg a Sanyi :)

    De igazad vanik!

    Szóval nem hiányzik egy 5.! platform
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.01.15. 15:47:09
  • Ulthane
    #68087
    S utána meg elmennél bevásárolni a Tesco-ba, s a kasszánál fizethetnél azzal a mondattal, hogy "tudja, én imádom a körökre osztot stratégiai játékokat!"
  • Ulthane
    #68086
    Bon Voyage!
  • Moby
    #68085
    Mi volt a két platform, amit emlegettél? Youtube meg tviccs? :D
  • TDC Geronimo
    #68084
    fingodsincs(tm)
  • darkSectorxxx #68083
    Youtube-on most amúgy is akciós a TLG úgy hallottam. Szerintem jó vétel. :)

    Én előrendeltem oda a Detroit-ot.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.01.15. 13:55:20
  • Kandurex
    #68082
    "Tolom" tovább a TLG-t ,...a 7.5 órás videóból, 5,5 óra után jutottunk először egy olyan jelenethez, ami izgalmasnak és epiknek mondható...csodálatos... Mestermű! Az!
  • darkSectorxxx #68081
    Add el a 2 közül az egyiket, de sok jó platform kis helyen is elfér amúgy . :D
  • Maxyka
    #68080
    Csak egy maradhat? Ezért egy last of us eladásnál kicsit jobban tudnánk érvelni mint egy nyomi 576. huszadrangú senkiházi. (na ők még a fülük botját se mozdítják meg a trébányai üzletben hogy eladjanak bármit is, sőt még ő volt megsértődve hogy zavarjuk miközben kényelmesen fel volt dobva a lába a pulthoz.) Több motiváció van egy vergödő harcsában...
    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2017.01.15. 12:37:12
  • Bandicoot
    #68079
    Azt sajnálom hogy én lemondtam a rendelést,egy helyről hívtak hogy érkezett pár db 135 pénz,kell-e.
    Gamertechnek irogatták hogy 125-135k EU-ba erre beírták hogy oké vigye be akinek van és 150-ért beveszik. Bevittem volna.
  • Bandicoot
    #68078
    Megölnénk egymást.
  • Maxyka
    #68077
    Szerintem nyissunk egy konzolboltot, sg-konzol néven és töltsük fel a boltot sg-lakókkal , akik nem pénzért csinálnák mert egyeseknek mást nem jelent a konzol & gaming.
  • Bandicoot
    #68076
    Egy dolog hogy neked a haverod. Attól még hogy valaki valakinek a haverja lehet másokkal gerinctelen féreg, ilyen volt a régi tévénél a főnököm is. Velünk jópofi. Másokkal féreg.
    Norbival ez megtörtént, kötelességük lett volna cserélni - visszavenni (főleg 3 napon belül,netes rendelésnél ez ráadásul 14 nap), ehelyett rárakták a telefont hogy menjen MS-hez.
    Nem mellesleg az a cég tényleg nem korrekt, facebookon rendes kampányt toltak a Sony VR fejesével külföldi megjelenéskor, a szerencsésebbek akiknek jutott megvették 135-ért, ők is kaptak pár darabot,beszerezték. Az előrendelőket magas ívből leszarták, de 160-ért hirdették hogy van PS VR, aki meg 135-ért rendelte elő az várjon, mily érdekes emailre sem válaszoltak az ügyben... Rendesen osztották páran őket hogy mi ez az ár, és pökhendi módon reagálgatott onnan valaki hogy ennyibe kerül mindenhol (szép hazugság), és mire hozzánk ér lesz az 180-200 is szóval kussoljunk.
    Lehet a haverod mert összespanoltál velük. De bizony egy zugcég igen szarházi üzletpolitikával.

    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.01.15. 12:25:14
  • Tikal #68075
    Hagyd elmenni ezt a hülyeséget, nem éri meg... amint látod mindenkinek világos amit mondasz, csak neki nem...
  • ppista
    #68074
    Sajnálom. :(
    Vigasztaljon a tudat, hogy bárhova sodor az élet, mindig lesznek tudálékosok, akik felbasszák az ember agyát. Ezt csak úgy tudod elkerülni, ha egy lakatlan szigetre költözöl. Mivel ezt gondolom nem vállalod be, készülj az Ulthane 657645588.-el való afférra aki majd a sarki boltban fog veled értetlenkedni öt év múlva.
  • Kandurex
    #68073
    Egyébként tosszatok le, de én ezt PC-n 1080P/60 fogom megnézni. Tárcám nyitva, ha Nintendo pénzt akar érte, szívessen adok, de nem akarok egy 3. platformot a házba.
  • Kandurex
    #68072
    Még az is lehet, ha esetleg nem az lesz a végeredmény amit várok,...de azért előtte kipróbálom.
  • n000rbi
    #68071
    Mert röhögve rámbaszta a telefont azzal, hogy neki semmit ne küldjek vissza, mert nem adja vissza a pénzt, menjek a ms-hez, te szerencsétlen! Utána felhívtam a fogyasztóvédelmet, akik szerint max pereskedés útján lehetne megoldani. Ja, azt fogok, pereskedni, egy kontroller miatt.

    Utolsó kommentem volt, csak megvártam, hogy a nyelvészprofesszor úr is reagáljon.
    Sziasztok, további jó szórakozást