121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kongy
    #68190
    Ment a válasz :)
    Végre sikerült rendesen megcsinálni a privát üzi figyelmeztetést. Pontosan hány évet is kellett erre várni? XD
  • Moby
    #68189
    Usb-s sony? Az milyen?
  • Moby
    #68188
    Dobtam privit.
  • TomStorm
    #68187
    Megrendeltem egy Asus Cerberus fülest.
    Azt hogy használjam majd?TV-n vagy kontroller?

    Utoljára a szar USB-s Sony volt azt ugye egyértelmü de itt hogyan majd?
  • Kongy
    #68186
    Felét sem éri meg. Uncharted 4-et ha még nem játszottad pótold mindenképpen, tartalmas single, és jópofa multi is van benne.
  • Rdinho10
    #68185
    Udv Urak, mafia 3 meger 30eurot? Sikerult mar valamit patchelni rajta? Vagy mit erdemes megvenni,amivel elvagyok egy jo darabig?uncharted,assasins creed kilove..
  • darkSectorxxx #68184
    Dehogynem a látvány meg a fizika nélkül egy nagy kalap fs lenne. :D
    Hiszen nincs benne duma. :D

    Szóval pont ellenkezőleg, ezekben a játékokban PONT hogy a hang-kép mesélt..semmi szövegelelés-párbeszéd-átvezető. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.01.17. 20:30:05
  • Moby
    #68183
    Ez azokkal felmossa a padlót. Ebben van játék is, nem csak artsyfartsy nyomiság. Nagyon hasonló még a Ghost of a Tale. Mindkettő listámon van. Csak ez sem most, túl sok most az AAA érkezés.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.01.17. 20:12:22
  • mucsácsó
    #68182
    jahh hát nem is a teknót nézve értettem én,a zt tekitnve azért az Inside se egy hűde-hűde (habár ...istenigazából végülis DE, mert azok az animációk szerintem kb lefolytak a képernyőről és megszólaltak, annyira aprólékosak voltak + szerintem szép is nagyon) - hanem inkább úgy az egész "sztori" meg mindvégig mindfuck élmény tette kibaszott naggyá
  • darkSectorxxx #68181
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ulthanito. Das3 topikban a link, a haverom tök olyan mint te, kurvaannyázás, meg ez lehetetlen, amíg le nem győzi, te voltál régen ilyen. :D
  • darkSectorxxx #68180
    Azért várj, az a szint szerintem csak azért magas mert a többi játék egy hulladék, nem azért mert bármiben ND tech. :D
  • Kandurex
    #68179
    Hmm
  • mucsácsó
    #68178
    hát azt csak azért írtam, mer Inside szintet szerintem nehéz lesz megugrani, de csak hajrá a bandának! :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Moby most tuti köp egyet, mint nongaming szarra :D :D
  • darkSectorxxx #68177
    A zárójel nem lesz már elég. :D
  • mucsácsó
    #68176
    Szerintem nem, gondolom nagyjából a ~30 dollcsi/ajró... ha meg igen, akkor várunk :'D

    @dark: hát amúgy igazából ha már hozza (vagy megközelíti) a Limbo/Inside vagy Unravel színvonalat, akkor az már tök király lesz.
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2017.01.17. 19:52:27
  • Moby
    #68175
    20euro sztímon.
  • Bandicoot
    #68174
    Ízlések és pofonok. Mikor ráéreztem ki ellen milyen taktikát / stílust alkalmazzak halomra öltem az ellent, csak akkor szívtam mindig mikor figyelmetlenné, türelmetlenné váltam. Jópár órát tettem a demóba, maxoltam. A végén már halás nélkül mentem végig a pályán csak a főganaj szivatott meg míg azt is ki nem ismertem.
    Valahol nehezebb mint a DS (beleértve a Demon-t is) mert itt nem elég az ellenfelek javánál egy szimpla dodge vagy parry. Viszont valahol könnyebb is, ha kiismerted őket és türelmes vagy kevesebb az esélyed a hibára - halálra.

    // a fejeshez grat. A hetekben szerzek modkitet majd írok milyen, ódákat zengenek róla csak sokallom az árat.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.01.17. 19:40:46
  • darkSectorxxx #68173
    Jesszusom ezt már vagy 2-3 éve reklámozták e3-on vagy hol, el is felejtettem hogy még létezik. :D

    2014 vagy 2015-ben láttam először asszem, mert 2016-ban tuti semit nem is halottam felőle, azt hittem elkaszálták.
    100-ával vannak ilyen játékok, ez a kis tündi-bündi, cukorfalat, ari kis dizájn nem fogja elvinni a hátán szerintem, várom azt hogy ez miben lesz más mint a 200 másik.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.01.17. 19:36:18
  • Kandurex
    #68172
    Ez vajh AAA árban lesz?
  • mucsácsó
    #68171
    Little Nightmares életjelek - végre:



    rilíz dét:
    2017. április 28! - PS4/XB1/PC

    szerintem kurvajó lesz, már régóta várom :)
  • darkSectorxxx #68170
    Yes azt hittem eltelík egy gen AAA demok nélkül....

    Hogy a fenébe sikerült ez?
    Ebben a generációban demo?
    Isteni csoda történt, ezek valami sámánok!
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.01.17. 18:53:52
  • TDC Geronimo
    #68169
    wut

    watch dogs 2 meg Tomb raider demo felkerült PSNre
  • Maxyka
    #68168
    Ezek a semmitmondó videók... :( akkor én is
  • TDC Geronimo
    #68167
  • Ulthane
    #68166
    Nekem nem jött be ez a Nioh a demó alapján. Valahogy nem éreztem rá az ízére, meg a világa sem jött át. Az irányítását meg a harcrendszerét is bonoyolultnak/nem kézreállónak tartom. Ha egyszer majd nagyon leértékelik, talán megnézem, de egyelőre ez parkolópálya.
  • Ulthane
    #68165
    De mégiscsak jobb, mint a televízió hangszórója.

    Alapjában egyetértek veled amúgy, bár teszem hozzá, hogy volt olyan, hogy néztem akciófilmet, és a fejem fölött a szoba sarkában pattogtak a lövedékek, először nem tudtam, hogy mi is az. :) De igen, még a sima Sennheiser 20 ezer forintos wireless fülesemből is többféle hang jött ki, mint a soundbarból. Bár biztos vagyok benne, hogy 200 ezer körüli áron már jókat lehet kapni...

    Anyway, a füles brutális, végigpórbálom az összes meglévő játékomat, és várom az újakat is, egész biztos nagyon megdobja a játékélményt. :)
  • darkSectorxxx #68164
    Pedig jól néz ki.
    Van , azaz volt 2 mód ha jól emlékszem ps4-en, egy 30fps lock, de kicsit simább élek és amikor picit gyengébb volt a látvány, főleg recésebb, zizisebb kép (de ez sem volt szar, csak a lock-olthoz képest recésebb), amikor nem volt lock, és ugrált az fps, nem volt fix 60, hanem 30-60 közt, 40-50fps-re gondolj, azóta nem tudom a végleges hogy áll.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.01.17. 12:07:24
  • Maxyka
    #68163
    És ez a nioh még sima ps4-en is stabil 60frame? Mert ez a 4k gameplay .... Ibkább ds2 kategória, de talán az is szebb egy két helyen. Lehet hogy csalódás lesz ez a nioh számomra pedig kedvelem a műfajat. Noha eddig traileren kívűl mást nem nagyon néztem, csak pár videot amin mutogatták. Borzalmas pályadizájn sokat számít, pl: bloodborn ban élmény volt a felfedezés. :(
  • Bandicoot
    #68162
    Elég én csak azt mondom remélem a mehanikába nem nyúltak.
  • darkSectorxxx #68161
    Hőőő utána mentem tovább is, mikor jöttek a lándzsás parasztok vagy mi, azt se tudtam megölni.

    Persze biztos hosszabb idő alatt kitanulható, csak engem tök őszintén nem annyira érdekelt már. (az elején nem kapott el a játék, utána meg ugye nem izgat már mi van, vagy beszippant az első 1-2 órában vagy nem-e)
    Nekem maga a harc nem jön át ebben a játékban. De hagytam már abba játékot ilyenek miatt, szóval túlélem. :D

    Most legutóbb is....
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.01.17. 11:20:50
  • arty
    #68160
    A soundbar a világ legszarabb valamije, egy pótlék, egy hazugság, ahol a könnyű/esztétikus elhelyezhetőség oltárán kvázi MINDENT feláldoztak..
    (Én még hangrendszernek sem tartom, pedig - igaz, kiállítóteremben - hallottam már nevetségesen túlárazottat is.)
  • arty
    #68159
    és ennyi már PONT rohadt nagy segítség is volna - lasabban zuhanó saját hpcsík, ellennek gyorsabban lekúsző ellenfél hpcsík) :) mondjuk ez a játék annyira nem szimpi, de a söstétlelkeket szívesen lenyomtam volna valami könnyített megoldásban ...
  • Seth
    #68158
    Emlekszem mikor streamelted. Persze hogy meghaltal , mikor egyfolytaban a tobb szinttel fejlettebb es sokkal jobb felszerelessel rendelkezo revenantokat akartad leverni (kardok a foldbe szurva), eszedbe sem jutott tovabbmenni a palyan. :)
    Szoval csak te jatszottad rosszul.
  • darkSectorxxx #68157
    Nem szeretem azt amikor annyira nehéz, hogy nem hagy legalább az elején esélyt, legalább kicsit próbálkozni, ezt úgy képzeld el, hogy megyek, jön egy mob, halál, semmi, ahogy megtámadt kész vége, nincs időm semmit próbálni, levág a fenébe. Még kitérni sem tudtam, akkor is megvágtak.

    Nincs ezzel sem gond, csak én eltemettem jó mélyre magamnak ezt a címet.
  • Bandicoot
    #68156
    Az 1-es. Túlmutat.
    Meg kell tanulni melyik ellenfél ellen milyen felálással támadással célszerű menni amit még az is változtat ha többen vannak.
  • darkSectorxxx #68155
    Én a 2. felé hajlok abból a szempontból, hogy 2 érintés voltam az összes lénynek akivel találkoztam, első ütés-vágás-szúrás az levette az életem hogy csak 1 hajszál maradt, a 2. halál, de ez azért volt baj mert ez a 2 ütés általában komboban jött egymás után, azt se volt időm, mondani, hogy fapapucs, márha eszembejutott volna...

    Vagy én vagyok ehhez fos. :D
  • Kandurex
    #68154
    Két okot tudok felhozni.

    1. túlmutat a játék az egyszerű dodge - véd stílusnál
    2. tényleg embertelen
  • darkSectorxxx #68153
    Ha utána 30-60 perccel később egy fikarcnyit nem érzem azt hogy újra nekiessek, akkor az elég nagy gond az én részemről. :D
    Pedig szép játék látványra, csak hát nekem ez már sok, és szerintem az irányítás, meg a harc is sokkal rosszabb mint a fs bármelyik részében (jó a Demon Souls-t nem próbáltam, de a másik 4-hez képest nehézkesebb számomra).

    Pedig érdekelne a világa a játéknak, csak nincs az mint pl a DS3-nál legutóbb, hogy bameg már 10 órája harcolok, de tudom mit cseszek el, ez sikerülni fog, na még1x, és utána még 2 órát próbálkozom....
    Itt ezt nem éreztem, a demo-ban világossá vált már számomra hogy ez nekem kimarad. :)

    Csak érdekességképpen, a demo-ban 1, azaz 1 embert vagy szörnyet SEM öltem meg, csak meghaltam mindig, azért ez kezdetnek kicsit fusztrált, hogy őszinte legyek. :D

    Szerintem vagy 50x meghaltam a demo-ban.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.01.17. 08:53:20
  • Kandurex
    #68152
    Ha te mondod.
  • Kandurex
    #68151
    És ez neked probléma? Pont neked!?