121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kandurex
    #68431
    Tudod,... neked van egy kis videó fétised.
  • Bandicoot
    #68430
    Teljesen mindegy. Azon próbáltam bele a zeldát,hibátlan.
    A Xenoblade szintén.
    De ha gondolod és ennyire nem megy csinálhatok videót is.
  • Kandurex
    #68429
    Hm,..no mindegy. Nem ezért fogok farkat, eret stb. vágni, számomra amúgy is túl van szopva az a játék, de azért kíváncsi lettem volna, hogy mire a nagy "őrület". Akkor majd.
  • darkSectorxxx #68428
    "Vagy valami különös oka van, hogy le van kötve a szemük?"

    Ha ezzel kéne játszanom, én is inkább lekötném a szemem. :D
  • Moby
    #68427
    A hétfőn megjelent 1.7d-ről beszélek. Nemtudom milyen zeldát próbáltál, a wiiu-n sosem volt saját zelda, csak remaszterek vannak rá.

    Amiket próbáltam:
    MK8
    Pikmin
    DKCTF

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.01.22. 16:23:10
  • Moby
    #68426
    Ez egy experimental cucc. Nincsenek benne a játékokhoz szükséges optimalizációk, sem semmi. A shadercahceeket valós időben építi fel. Ami azt jelenti, hogy ha a játékokban valamit még nem láttál, vagy nem jártál ott, ott konkrétan pokol ahogy fut, másodperces megállások vannak. Konfigolni nem lehet jóformán semmit. Sok helyen a videólejátszás helyén szín zaj van. Stb.
    De ahol, amikor valamiben már minden viszonylag optimális, 60frém ott sincs. Nem tart ez még seholsem. Nagyon jó úton van, látszik, hogy nagyon sokat tanultak a dolphin kapcsán, a többi emuhoz képest őrületes tempóban fejlődik, de 2017-ben én ezzel még nem fogok zeldázni.
  • Bandicoot
    #68425
    Javaslom próbáld ki akkor mert erős tévedésben élsz - nyilván nem a hétfőn megjelent 1.7-et nézted. A Zeldát pár napja próbáltam, nagyon ritkán 1-1 bevillanó textrát leszámítva hibátlan.
    A Xenoblade pedig 4k packal tökéletesen megy rajta.

    Gyakorlatilag jobb minőségben tolhatod rajta a cuccokat mint wiiu-n.... És fing hardver elég alá.
  • Kandurex
    #68424
    De miért nem fut,...úgy....vagy mi? Mert hát nézegetve róla videókat, nem úgy tűnik, hogy genyóra játszhatatlan lenne...

    ....vagy mondjad már, hogy nálad mi volt, hogy nem ment?
  • Kandurex
    #68423
    Egyébként ebbe a játékba mindenki vak, vagy mi? Vagy valami különös oka van, hogy le van kötve a szemük?
  • Moby
    #68422
    Hibátlanul? Nem fut azon hibátlanul semmi. Amit az ma tud, az a géming megcsúfolása. Kísérletezgetni, tesztelgetni oké. A játék...na az nem ez. A dolphin, az már olyan szinten van. Ez meg majd lesz egyszer.
  • Kandurex
    #68421
    Megnézzük, legfeljebb tényleg nem.
  • Moby
    #68420
    >ez a cemu 1.7 elég vállalhatónak tűnik

    LOL.
    Kipróbálta azt itt valaki rajtam kívül?
    4 szó: azon nem fogtok zeldázni.
    Majd egyszer. Sokára.
  • Bandicoot
    #68419
    Xenoblade-et ajánlom figyelmedbe rajta megtekintésre, hibátlanul fut az 1.7 alatt és van hozzá 4k pack benne.
  • Kandurex
    #68418
    Azmán mikó' vót'!?

    Meg amúgy is azon pörgött most a The Wolf,...sőt, ahogy kinéz az új Zelda is azon fog,...ez a cemu 1.7 elég vállalhatónak tűnik, arról meg szó nem lehet, hogy egy pre-prev-gen gépet vegyek vagy fél-fos játékot. Pláne úgy, hogy most dobtam ki 35 -öt egy új házra.
  • Bandicoot
    #68417
    Hát még így is több köze van hozzá mint az elmúlt pár résznek a 4-től illetve a filmeknek.
  • darkSectorxxx #68416
    Mármint akartad mondani egy játék jön ami a Resident Evil nevet hordozza a tokján.
  • Moby
    #68414
    Szal a pénzt azt nem, de a szabadidőt az igen. Meg ajátékra nem, de egy gamernotbukra igen.
    Beteg dolgok ezek:)
  • Kandurex
    #68413
    Meglátjuk a véleményeket, még az is lehet, ha nem ér egy minimális "érdekel" szintet.
  • Moby
    #68412
    Majd megnézed youtubon. Ott nem rohad.
  • Bandicoot
    #68411
    Még annyi se. 14-ért vettem a deluxe-ot pc-n
    Konzolon a sima 16. A season pass meg +10k alhangon.
  • Kandurex
    #68410
    Tudatos rohasztással tényleg mindegy.
  • Moby
    #68409
    Pécére annyi a delux kompletten, mint konzolra a sp. És azt mindkettőn komposztálod. Hát akkor megminek alemezzelszopás, eladás?
  • Kandurex
    #68408
    Ez a komposztálás...érthetetlen.
  • Bandicoot
    #68407
    Igaz Ps2-re de megjelent végre!


    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.01.22. 12:49:46
  • TDC Geronimo
    #68406
    Már volt féláron én is akkor vettem, de az megér teljes árat is bőven
  • Bandicoot
    #68405
    Megéri. Nem volt rossz.
  • Tatyla
    #68404
    szeretek lopakodni,Dishonored 2-őt meg még nem láttam várok abban is egy jó akciót mert sajnos azt is egyedül kell megvennem
  • Seth
    #68403
    Annyit megér. Csak egy Dishonored után elég szűkös a mozgás és lehetőségek repertoárja :D
  • Tatyla
    #68402
    és a Thief megéri azt az 1500 pénzt?
  • Bandicoot
    #68401

  • orichalcos
    #68400
    Én holnap este 5-től már tolom, majd véleményezem. (Igaz X-en, de a sztori a lényeg)
  • TDC Geronimo
    #68399
  • Bandicoot
    #68398
    Én pc-n Mobyjavaslatra, de majd beszámolok - csak nem a nehézségéről.
  • Kandurex
    #68397
    Szóval kedden Resident van. Kíváncsi leszek a véleményekre.

    Innen ki rendelte elő?
  • darkSectorxxx #68396
    Ja thx a blokkolást ja azt nem találtam, csak azt hiittem leave-et lehet csak nyomni, na majd legközelebb tiltok a gecibe. Baromi idegesítőek, bár szerintem biztos mindig más random profilról nyomják a bolondok.
  • Totya42
    #68395
    Megnyitod az üzit. Felpörgeted a legtetejére, hogy lásd ki indította. Majd delete block list és annyi.
  • darkSectorxxx #68394
    Na most indult a stopper, 3 órája van a demo-nak, hogy játszhatónak véljem (legalábbis számomra),. :P
  • darkSectorxxx #68393
    Hogy a jó isten verje csalánnal a farkát ezeknek a köcsögöknek akik minden héten legalább 3-4 csoportos üzenetekkel baszogatnak hogy valami kódos fasz weboldalra menjek fel, faszomat érdekli ez a szarság.
    Mivel nem ismerem a csoport indítókat, valszeg valami random generált instant csoport üzenetek ezek.
    Hogy a rák egye a máját a köcsögöknek.
  • Tatyla
    #68392
    Amúgy köszi a tippet, tegnap vettem is 10$-t
  • TDC Geronimo
    #68391
    Meg hát jó lenne zeldazni is gondolom, de oda gép is kéne :)