121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kandurex
    #68471
    Húú, gyerekek, újra megnéztem a God Of War 4 bejelentő - bemutató videóit, és már a maga idejében a 3. -tól is szétvizeltem a bokám, de ez.... szét fogja baszni a világot.

  • Kongy
    #68470
    Lesz 10 órás Trial a ME: Andromeda-ból
    Nagyon szimpatikus az EA hozzáállása (ha már fizetnek havonta egy szolgáltatásért, legalább próbálhassák ki az új játékokat :D), bár EA Access miatt a PS4 kimarad a buliból.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2017.01.23. 16:02:52
  • AntiHero
    #68469
    mit?
  • darkSectorxxx #68468
    Resident 7

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ne sajnáld elég rossz híreket hallottam róla.
  • TDC Geronimo
    #68467
    Még az elsőt se toltam le, de ezt se fogom megjelenéskor, mert jó rossz időben jön -.-

  • Rdinho10
    #68466
    Meg a nemet bla bla:D
  • Rdinho10
    #68465
    Ezen semmi nincs csak annyi ,h made in austria az aljan.
  • AntiHero
    #68464
    Dobozon rajta van milyen nyelveket tartalmaz.
  • Rdinho10
    #68463
    Sracok,vettem egy gta v kint ausztriaban,kerdesem az lenne hogy van benne angol felirat?ja es a ps en fent van amit magyarorszagon vettem verzio.
  • AntiHero
    #68462
    Francba de hangulatos zene. :)

    Kár, hogy a NIOH kiütötte ezt a játékot most. Pedig nem gondoltom volna, hogy inkább Nioht veszem meg első nap.

    De be lesz pótolva ez is :)
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2017.01.23. 10:37:53
  • Kandurex
    #68461
    "go....tell aunt rhody"

    Meg kell hagyni fülbemászó, ....aztán nem fukarkodni a véleményekkel akinek meg van!


    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.01.23. 08:45:12
  • Tatyla
    #68460
    +1
  • mucsácsó
    #68459
    Sokakat beszippant nagyon durván a játék, elhiszem hogy nagyon jó - én viszont az ellentáborba tartozom :( eltöltötem vele pár órát, de ...nekem tényleg nem adta be, egyszerűen képtelen vagyok megbarátkozni azokkal az atomhulladék animációkkal és esetlen mozgással... pedig tényleg vannak benne jó ötletek, de ... :\ majd talán kap mégegy utolsó esélyt - Nioh-val is úgy voltam az alfa után, hogy erős skip, most meg kb majdnemhogy alig várom a full-t... bár a 2. boss az picit kedvemet szegte :DDD
  • Evoluti0N
    #68458
    Mindenki itt Nioh demo ezerrel. Én meg nagyban Gravity Rush 2. Baromi jó. Rengeteget fejlődött az első részhez képest. Gondolom, h többek között ez annak is köszönhető, h ez már rögtön PS4-re készült.
  • Bandicoot
    #68457
    Basszus ez a Let it Die jópofa,tetszik.
    Tényleg ilyen Borderlands Dark Souls keverék. Menni emeletenként,új szinteket felfedezni megnyitni a titkos helyeket,bossok. Rusholó online ellenfelek, meghalt játékosok karakterei. Tetszik.
    És még a pénze sem vagyok rászorítva (egyelőre) hogy vegyek bármit is. Lootolás, harcolás ezerrel meg karakterfejlesztgetés hogy egyre feljebb jussak. Gyakorlatilag így hirtelen beletettem egy 4-5 órát.
  • mucsácsó
    #68456
    ach so, okéj, köszi! ...akkor efelett valahogy elsiklottam :D szóval tényleg nagyon jó, nem gondoltam volna, hogy majd ennyire leköt...
    mondjuk day1 nem fogom beszerezni talán, de figyelni fogok rá feltétlen :P
  • Seth
    #68455
    A KI-t a hearth fejleszti, a stamina az a teherbírást.
  • Bandicoot
    #68454
    Tanulható.:)
    Nekem meglett + lopakodás skill...:)
  • mucsácsó
    #68453
    no, nyomtam hétvégén a Nioh-t ... tényleg eléggé fasza, szvsz sokkal játszhatóbb, mint az alfa volt...
    Ki-t nem lehet feljebb tornászni sehogysem? (aszittem az majd a staminával nőni fog, de nem...).
    +hiányolom a backstab-et :D bár ha nem tévedek, akkor az majd tanulható skill lesz talán..
    Fast travel vajh lesz a kis szentélyek között?

    a 2. boss viszont tényleg taknyosraszopat, eddig max a fél életét sikerült levinni

  • Bandicoot
    #68452
    Azért mondtam hogy bundleba vagy használtan. Bármi. De ez a konzol 100-110-et nyersen egyszerűen nem ér meg, főleg hogy a játékok és kiegek ára is pofátlan a kiegek egy része meg olyan ami nevetséges és direkt nem került be a pakkba...
    Viszont a gép kell. Csak tényleg,nem ennyiért.
    300usd ~85k. Ennyiért vinném újba. Ehelyett nálunk 107 a legalja. Anyjuk pi***ját...
  • Moby
    #68451
    Ha ez egy zelda bundle lenne, még be is lehetne nyelni. Így...
  • Bandicoot
    #68450
    "Csak" egy ~20ezressel....:)
  • Moby
    #68449
    Nem sokkal drágább itthon sem. Pont most kaptam emailt, 107e-ért előrendelhető.
  • Bandicoot
    #68448
    Antihero: épp most öltem meg a hulládat Let It Die-ban. Jobb helyen nem tudtál volna meghalni???? :D Mehettem vissza életerőt tölteni...

    Aki még nem próbálta de bejön neki a Borderlands illetve a Dark Souls ajánlom figyelmébe a két játék vegyítése....
  • Bandicoot
    #68447
    A 300 dollár a reális. De persze mi nem azt kapjuk....
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.01.22. 19:24:19
  • TDC Geronimo
    #68446
    300 euro nem lenne sok érte csak EUba szokás szerint drágább, mint a tengerentúlon.
  • Moby
    #68445
    Megnéztem a xenoblade-et. Az intro csak valami villogás. Bármilyen beállításhoz nyúlok már villogás se, csak a nagy semmi. Maga a játék jól fut, de ez is meg-megáll.
  • Bandicoot
    #68444
    Használtan? :)
    De ha bundle packba teszik már az is jobb.
    A jelenlegi árszabás vicc kategória. A használtpiacot meg úgyis feltölti az első 2-3 hónapban. Így lesz miből válogatni.:)
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.01.22. 17:28:57
  • TDC Geronimo
    #68443
    60-70 sose lesz a gép. Nintentodnál se gép, se játék ár nem nagyon szokott lemenni.
  • Bandicoot
    #68442
    Veszünk ha reális áron adják,és nem minden egyes mozzanatuk - gép ár,kiegésztők és azok ára,játékok ára - erőteljes lehúzás lesz - főleg nálunk...
    Ha lesz 60-70k körül Switch majd veszek,annyit ér. Addig marad az emu.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.01.22. 17:25:16
  • TDC Geronimo
    #68441
    Nintendo játékokkal akartok játszani vegyetek gépet, ha meg annyira nem érdekel felejtsétek el.
  • Bandicoot
    #68440
    Na. Mk8 4k packal valóban vannak ilyen fura mikrolagok,illetve a framerate néha beesik 50 alá de ennyi. A mikrolagok bosszantóbbak. Ennyi.

    De mindegy,nekem az a lényeg hogy a Xeno-t ki tudom tolni frankón illetve a Bayo 2-t is. A Zelda majd kdierül,de abból kindulva hogy egy Xeno jól megy a Zeldával sem lesz gond.
    De végülis mindegy black friday-be vagy akár használtan valamikor úgyis behúzok megfelelő áron egy Switchet. 60-70k körüli összeget megér az a vas, ha más nem majd azon.
  • arty
    #68439
    át kellett volna lépned :) így most azt hiszed, van róla képed és kritizálhatod, mint aki végigszenv.. végigjátszotta! :D
  • Bandicoot
    #68438
    Mennyá lent van az MK8. Mindenesetre ha az új Zelda "csak úgy" fog futni ahogy a Xeno vagy a Bayo 2 akkor már elégedett leszek főleg ha kiveszik azt az ocsmány zöld filtert valahogy....
  • Moby
    #68437
    Beállítás? Milyen beállítás? Nem lehet ezen pár cpu related dolgon kívül beállítani semmit. Ellenben a videók meg a fórumok szerint is ilyen mindenkinél.

    Az mk8-nál ilyen tanácsok vannak, hogy hagyjuk a gépet demózni, akkor megcsinálja a kesseket, meg ilyenek...
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.01.22. 16:43:07
  • Bandicoot
    #68436
    Megnézem de amit írsz az nekem beállítási problémának fest,ilyen voklt a zelda is első blikkre.:)
    Mindegy lehúzom a MK8-at gyors.
    Ahogy mondtam Xenoblade 4k hibátlanos. Bayonetta 2 egyébként szintén 4k. Nemigen tudok mondani Wiiu-ra brutálisabb címeket (biztos van aki tud) és hibátlanul mennek leszámítva a ritka be-be villanást.
  • Moby
    #68435
    Mer nem mennek.

    MK8- gyalázatul fut. Ha minden pályát ötször bejársz, már nincsenek másodperces lagok, de szarul fut akkor is, bár végig 60fps-t ír.
    Pikmin - a videók helyén színzaj, lagok, stb
    DKCTF - kevés lag, rengeteg grafhiba. stabil 60fps sehol.

    Még egy év. Minimum.
  • Bandicoot
    #68434
    Elhinni hogy a komolyabb stuffok jól futnak a Cemu alatt Wiiu szinten vagy fölötte.:)
    Xenoblade ami gyakorlatilag az egyik legkeményebb wiiu stuff szinte, 4k packal gyönyörűen fut. A zeldát azért hoztam fel mert zeldáról írtatok,nem érdekel hogy milyen zelda van rajta,de ami van az szintén jól fut. Egyébként Twilight Princess.
    Nagyjából 2 percet szenteltem a beállításra (a kontrolleren kívül) mire meglett mi az optimális és mi nem (addig okádék volt aláírom,meg villogás sok helyen).

    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.01.22. 16:30:35
  • Moby
    #68433
    Mármint mi nem megy? Már hogy lenne mindegy? :D WII-s meg DC-s játékok wiiu portjairól beszélsz. Melyik zelda ez?
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.01.22. 16:27:31
  • Bandicoot
    #68432
    Recskázom rá.