121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Hoz_Hun
    #68631
    Jah és nem utolsó sorban közben megszabadultam attól az ÁTKOZOTT "The Last Guardian"-tól (bevette a bolt). Hogy az mekkora szenny egy játék. Karácsonyra leptem meg magamat vele, mert amúgy a japán cuccok bejővősek, de ez... még a vaterán se tudtam elsózni. Jól jellemzi, hogy már ott is kb 11 rugóért árulják (én naívan akkoriban még 14 próbálkoztam és ezzel mindenki alatt voltam), de megy ez még jóval lejebb is...
  • Hoz_Hun
    #68630
    Tegnap szert tettem a Resident Evil 7-re. Pedig vacilláltam rajta, mert nagyon szeretem a Resident sorozatot és ez teljesen elütött tőle a demó alapján (meg a hillbilly örült családok sem az én kedvenceim). Örömmel jelentem, hogy fenntartásaim teljesen szertefoszlottak! Valóban nem hagyományos értelemben vett Resident játék, de valahogy még is volt RE filingje. A hillbilly rész nem jött át úgy mintha a láncfűrészes őrült üldözne (pedig de, hehehe). Grafikailag lenyűgöző, a hangok nagy ott vannak (nekem a minimalista zene is tetszett azaz 90% zajok, zörejek, nyikorgás, lihegés, stb). Szóval aki szereti a műfajt annak tiszta szívből merem ajánlani, RE fanoknak meg bátran mert bár kicsit másfajta RE de RE.
  • Kandurex
    #68629
    Óóó, kihasználom az eladást, belőle veszem majd a Nioh -t, aztán utána jöhet Horizon. (némi bukással elkönyvelve)

    Nem rohasztok semmit feleslegesen. Bármikor - bármit meg lehet venni.
  • TBTPumpa
    #68628
    Én a Horizon Zero Dawn CE-t húztam be. Februárban pedig majd az új Mass Effect-et rendelem elő (azt már PC-re). Egy ideig most ennyi lesz a játékokból. Majd az év második felében folytatom a vásárlási dömpinget a Steam-es kívánságlistámon lévő játékokkal.

    2018 előreláthatólag úgyis húzós lesz:
    - új World of WarCraft kiegészítő
    - új God of War játék
    - új Spiderman játék
    - Detroit: Become Human
    - új Tomb Raider
    - The Last of Us Part II (talán)
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.01.25. 14:12:28
  • wesker24
    #68627
    Annyit nem ér az egész majd olcsón árasitva akkor esetleg !
    Utoljára szerkesztette: wesker24, 2017.01.25. 14:10:08
  • AntiHero
    #68626
    Jól tetted :)

    Én is venném. Csak hát pénz :/
  • wesker24
    #68625
    Sok sikert csak egy jó tanács mielőtt neki kezdesz játszani , a Resi 7-el egyél elötte vagy ugy 2 órával korábban, mert a játék nagyon brutális is durva és undoritó, szóval ugye nem szeretnéd ha az aktuális kaja előtted kötne ki XD.
  • Mozes
    #68624
    Sziasztok!

    Egy vélemény, hátha valaki pont ilyen gamet keres.

    Nem tudom próbáltátok-e már az Overcooked játékot, de fantasztikusan jó "co op"-ban, nagyon sokat lehet nevetni rajta. 5 és 7 éves gyerekkel játszunk együtt hárman és nem tudjuk letenni annyira jópofa.

    M
  • Kandurex
    #68623
    hát ennyi, behúztam az RE7 -et, jöjjön aminek jönnie kell....

    [fülét-farkát-behúzva-lapít]
  • SlickAdam
    #68622
    Michael cera was an extra in Witcher 3
  • orichalcos
    #68621
    Szerintem nem. Most megyek vissza egy másik mentéshez, lesz még kb 4 óra a Bad Ending, közben meg összeszedem a cuccokat amik kimaradtak. JÓ cucc lett nagyon, visszajöttek olyan elemek mint az állatos kulcsok, a zöld gyógynövény, az inventory szűkössége, a nagy láda a safe pontokon, írógép helyett magnókazettánál menthetünk csak, de van itt utalás Raccon City-re, Umbrella és egy csomó Resi-s dolog...

    Kifejezetten nem szerettem az 5-6-ot, mert annyira elment akció-shooter irányba a széria, hogy inkább elkezdtem játszani a klasszikus trilógiával, vagy a 4-el... Ez a rész remek visszatérés a kezdetekhez.

    Kandurex: X-en toltam sry. :) 12 ezret nekem megért a játék.
    Utoljára szerkesztette: orichalcos, 2017.01.25. 12:36:57
  • Kandurex
    #68620
    Eladod? Eladod? :))
  • Maxyka
    #68619
    10 óra nem kevés egy kicsit?
  • orichalcos
    #68618
    Én tegnap fejeztem be, 10 és fél óra volt. Lesz majd egy pont a sztoriban, amikor azt hiszed, hogy vége a játéknak, holott nagyon nagyon nem. :D

    RE4 óta a legjobb Resident Evil játék ez. Minden fillért megért.
  • Bandicoot
    #68617
    Issstenőrizz....
  • SlickAdam
    #68616
    es el is gazolt a vonat!!!
  • Kandurex
    #68615
    Na jó, meguntam. Berendelem.
  • Bandicoot
    #68614
    Több köze van játékmenetileg mint a RE 4-5-6-nak amik inkább akció játékok voltak szörnyekkel mintsem túlélő horror kaland.
    Mentésrendszer valamelyest, akció mennyisége feladatok. Mind az eredeti trilógiát idézik a hangulattal együtt.
  • wesker24
    #68613
    Ez a legnagyobb bajom vele. mert mint Standalone játék kiváló mert az összes horror játékot amit beleraktak mind egytöl egyig a kedvencem, és már semmi konkrétan zero Res Evil van benne, ami nem baj mint Standalone játék. de a Resi 7 nevet tényleg elhagyhatták volna, csak kellett nekik egy húzócím amivel nagyot kaszálhatnak ennyi.
  • SlickAdam
    #68612
    nos en meg nem tudom (NE irj erröl semmit, ha mar messze jarnal), hogy tenyleg nincs-e semmi köze a Resi vilaghoz, de ez a nezöpont / jatekmenet valtas a legjobb dolog, ami törtenhetett a sorozattal.
    talan a VII-est elhagyhattak volna, mert az tenyleg furi.
  • wesker24
    #68611
    Hátha neki bejön az Outlast/Amnesia/Condemned/Silent Hill játékok egy kis Texas Chainsaw Massacre story-val együtt akkor Standalone játékként nagyon is élvezetes a játék, de mint Res Evil abszolút nem éri meg az árát mert semmi köze hozzá. A Capcom csinált egy élvezetes játékot amit egy rakás közkedvelt horror játékból rakott össze és kellett nekik egy húzó cím amivel eladhatják a játékot.
  • SlickAdam
    #68610
    nezz vegig egy demo vegigjatszast (kommentar nelkülit) nyugiban, fülessel. az alapjan egyertelmüen kiderül, hogy kell-e neked.
  • Kandurex
    #68609
    mazochizmus

    ha épp nem éjszaka tolok ilyet, akkor kifejezetten bátor a..,az izé....a tekintettem!

    Na jó, elkezdek megkörnyékezni eladókat...
  • SlickAdam
    #68608
    akkor neked a Nintendo Switch-et ajanlom.:)

    szerk.: bar az uj Zelda trailerben lattam felelmetes dolgokat
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2017.01.25. 11:26:59
  • Kandurex
    #68607
    [pislog]

    És ha beszari vagyok? Akkor mi van?

    ...valahogy túlzott beleélem magam ezekbe a cuccokba

    Amúgy nem toltam a demót.
  • SlickAdam
    #68606
    miert is?
    NAGYON regota az elsö jatek, amit day1 (vagy egyaltalan) megvettem.
  • SlickAdam
    #68605
    akik toljak, azok nem bujkalnak. a beszarik bujkalnak [ez valami uj trend amugy? lepten nyomon felnött, amugy kurva kemeny, emberkek kommentjeibe futok, hogy nekik ez (vagy altalaban horror jatekok ill. sorozatok vagy filmek) tul felös. wtf? meg ha csak 10-böl 1 gondolja csak felig komolyan, akkor is gaz].

    es mit mondjunk rola? demot toltad, akkor (majdnem... hehe) tudod mire szamithatsz. aruljam el mi törtent az elsö fel oraban vagy mi?
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2017.01.25. 11:22:26
  • Tatyla
    #68604
    Ez tipikus NEM day one játék
  • Kandurex
    #68603
    Tiszta tanácstalan vagyok, mingyá' megveszem a genyóba
  • Tikal #68602
    tudtam én hogy nem fogom megvenni.. youtube lesz a vége
  • Kandurex
    #68601
    Na, mondjatok valamit erről a Resident -ről, már aki tolja is, nem csak bujkál játékközben a kanapé mögött...
  • Kandurex
    #68600
    Ajaj, a gond hogy én is beszari vagyok.
  • TDC Geronimo
    #68599
    lol basszátok meg el se kezdem holnap :DD
  • SlickAdam
    #68598
    MIA fasz?!
    ez a jatek teljesen kesz. 1 orat birtam. erre szusszannom kell olyan... 22-23 orat
  • Artapapa
    #68597
    Hali, akit esetleg érdekel pcre, itt jó áron van:https://www.instant-gaming.com/igr/gamer-7aeaeb/
  • Bandicoot
    #68596
    Jó mert nem csak egy szaros jumpscare az egész amire manapság állandóan építenek. Durván nyomasztó annál inkább. És bizony volt már hogy beszoptam egy laza megfordulást...
  • mucsácsó
    #68595
    bázzeg... én most néztem egy ideig streamet, már attól összefostam magamat kb... :D:D pedig imádom a horrort. bár ahogy korosodom, egyre jobban fosok ezektől a játékoktól, azt vettem észre :D pedig anno imádtam a Condemned-et pl :D az se volt piskóta...

    de azért kell, biztosan lenyomom majd valamikor a közeljövőben, csak valszeg olcsóbban.

  • Moby
    #68594
    Nem, fut ahogy kell.

    pc-off
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Bár ahogy elnézem most kifejezetten előnyös az RX480, amit véletlenül épp tegnap dugtam a gépbe :D


    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.01.25. 00:16:37
  • Bandicoot
    #68593
    Közben asszem meg lett. Neten írták ki kell lőni a shadow cache részt. Elméletileg megoldja.
    Fura nekem a demo nem csinálta. Rendesen 60-ról lemegy 30 körülire a framerate és akadozik xy idő játék után. Mind1 holnap próbálom még nem szarakodtam vele, nem nagyon szoktam beszarni az ilyenektől de itt másfél óra után letettem. Nyomasztó és állandóan forgolódtam a hátam mögé nézegetve... Üt a cucc.


  • SlickAdam
    #68592
    nekem meg a demo csinalt olyat, hogy a VHS-es jelenetben, amikor lemesz a letran, ott leerve attette magat 30 fremre (ezzel felere lassitva az esemenyeket is). utana visszaugrott.