121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #68671
    Ja. Ha leveszed a fülest, szinte semmi hatása nem lesz a játéknak.
  • darkSectorxxx #68670
    Nem pudingság szerintem a félelem, az egy gyönyörű emberi tudlajdonság, a puding az egy inkább lenézőbb szó, vagy szinoníma. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.01.25. 17:49:02
  • Moby
    #68669
    Ez nem csak a fososság miatt van. Kevés az idő, rengeteg a játék. És mindig találok valami ultrafasságot, ami timesink. Most épp a konzolos bf4 az.
  • Bandicoot
    #68668
    Nem vagyok. De este sötétben fejesben úgy hogy csak ezt hallod rohadt nyomasztó.
    Vr-ban büntethet, gear vr-al egy kisebb mobilos horror stuff (dreadhalls) is odavágott gyenge graffal mert koxon tolja a füledbe, és a külvilágból semmit nem érzékelsz. Itt is sötétben nagy képen és a fejeden a hanggal üt.
    De ez igaz bármelyik parastuffra. A hang ami nagyon tud odavágni.

    És a vicc hogy megszakértik páran a játékot youtube videót nézegetve.....
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.01.25. 17:49:36
  • darkSectorxxx #68667
  • molnibalage83
    #68666
    Uh... Én 2010 óta vettem talán összesen 14 db játékot PC-re.
  • Myselor
    #68665
    van ez így.de semmibaj ha valaki puding.legalább jobban beosztjátok a gamet :D
  • Myselor
    #68664
    nem psen én pc-n nyomtam konzolon nemtom mi volt vele:)
  • Moby
    #68663
    Kb ja. Meg amit nem tudok, hogy milyen, vagy túl rövid...szal amit eladnék lemezen. De a Androméda az pécén lesz.
  • Moby
    #68662
    A gyerekek születése után lettem ilyen puding. Túlteng bennem az ösztrogén biztos :)
  • darkSectorxxx #68661
    PS-en?

    Ráadásul lehet utólag rosszul emlékszem, de a peccs is amikor eltörölte a keskeny képet, akkor is úgy hogy széthúzta a meglévő képet, bár ebben nem vagyok teljesen biztos, de én úgy emlékszem ennél így volt, hogy akkor nem láttál annyita képből, mint előtte.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.01.25. 17:37:20
  • Myselor
    #68660
    nem az csak tényleg vicces hogy mindenki itt ilyen félős :D bár én is fostam régebben rám fordítva hat úgylátszik ahogy idősebb vagyok egyre acélabb az idegzetem
  • Moby
    #68659
    Én a tegnapi nullszaltónál magamban tudtam tartani a grammarnazit! HŐS VAGYOK! :DD
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.01.25. 17:37:21
  • Myselor
    #68658
    az idegesítő volt igen.de meglehetetett modolni hogy ne legyen :D
  • Moby
    #68657
    Jó, hát nem lehet mindenki aberrált beteg állat. De szeretnénk nagyon!
  • darkSectorxxx #68656
    Az a 2 fekete csík picit necces volt. :D
  • Myselor
    #68655
    őszinte leszek,nem hatott meg lelkileg annyira az evil within.többször is végigjátszottam :) ott is inkább a menekülős részek basztak fel idegileg,azt valahogy nem bírom xd de egyébként megéri a Re7 tényleg .csalódásnak nem mondanám csak vannak egyéni problémáim vele.de sokkal jöbb mint az utolsó pár rész volt
  • Ulthane
    #68654
    Az Evil Withint végigtoltam, na, az ennél sztem betegebb játék, bár ezt még nem próbáltam az igaz. A demót kitoltam, elég parás volt a hangulata, bár napszakfüggő.

    Lehet benevezek rá majd valamikor olyan 6 ezer forint környékén, valami akcióban, az új fülesemmel tuti nagyon para lesz játszani.
  • Myselor
    #68653
    hát beteg az tény :D bár nekem a legrosszabb ebben is a menekülősdi amikor nemtudod magad megvédeni csak jön valami elmebeteg fasz utánad láncfűrésszel vagy lapáttal bármivel.ha már van mivel megbaszni akkor nincs gond.max idegből megyek xd Outlast 2 parásabb szerintem.de tény elég betegre sikerült ez is:)
  • Evoluti0N
    #68652
    Eddig 14. Plusz van egy csomó, ami már megjelent és még nem vettem meg, vagy ami csak meg fog jelenni és érdekel. Szal a generáció végére 30+ tippelek.
  • TBTPumpa
    #68651
    Szintén. Ami van PC-re is, azt ott játszom. PS4 Pro-m csak az exkluzívok miatt van. Tales of Berseria-t is PC-re veszem majd, meg a Mass Effect-et is.
  • darkSectorxxx #68650
    Én néztem a gameplay-t miért emlékeztet kicsit a Half-Life-ra? :D
  • Seth
    #68649
    Május 5.
    Elég jól betáblázták nekem ezt az első fél évet :)

  • darkSectorxxx #68648
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Utólag ezért meg köszönetet kéne mondanom, legalábbis abban hogy felvilágosultam mi az az ellenszenv talán ami miatt nem vonz a játék, ez szubjektív téma.

    A kulcsszó a stílus, ez amikor megemlítetted a Texasi láncot, na ott ébredtem rá, hogy a számomra ez a kicsit közönbösség talán innen fakad, abból méghozzá, hogy ez az üldös egy tébolyult ember baltával vagy tökmindegy mivel, ezt már az amcsi horrorfilmek, sok suhanc eljut egy elhagyatott erdőben egy elhagyatott házhoz, és tuti hogy örült/torz emberek ölik őket meg üldözik.
    KB 100 ilyen amcsi csodához volt szerencsém, és ha már a trailer alapján látom hogy erről szól egy film, már sugárba hányok és takarom el a szemeimet.

    Soha nem értettem pl a sziklák szemeit mit ajnározzák össze-vissza, akkora retek fos film szerintem, semmi kiemelkedő nem volt benne szerintem, sablon amcsi fasz horror... No mindegy, a lényeg hogy azon kívül hogy a RE sorozatot lezártam az 5. résszel, ez mint objektív külön játék, picit azért nem hat meg mert a demo-ból is kiderült hogy ez nem teljesen az a szörnyes/zombis téma lesz amit én szeretek filmekben, játékokban.

    Ha meg nem szörnyes/zombis horror, akkor jöjjön a japó szellemes stílus.

    De amitől sugárban hányok, az a Texas filmek, meg vámpír/vérfarkas faszságok.
    Persze innentől ez már egyéni szociális problémám.:D
    Igazából az Amnesia-Outlast sem fogott meg annyira....
    Inkább én tartogatom az érzékszerveimet a CoTC következő részére, ami szerintem (vagyis miket írok....remélem), hogy marad a régi saját stílusánál, nem egy brutál horror, de az inkább elsodor majd magával. :)
  • darkSectorxxx #68647
    Már komunikálták év elején, sajnos vagy nem sajnos, pont tegnap beszélgettem haverokkal:



    Ezek jönnek a Detroit-ot kivéve, azt nem tudják hogy került a listára.

    Ebből engem mi érdekel? A Horizon-Mass Effect-Crash
  • molnibalage83
    #68646
    Mennyi játákot vettél hozzá?
  • darkSectorxxx #68645
    Látod, tudsz te őszinte lenni magadhoz, ha akarsz. :D <3
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.01.25. 16:04:59
  • darkSectorxxx #68644
    Külnböző izlések, azért azt nem lehet általánosítani hogy senkinek nem éri meg a játék, én is megvettem már single 8 órás játékot 0day. :)

    Mindenki más, az összes ember izlése már, pl a rettegés is, egyeltalán nem szégyen bizonyos játékoktól félni, mindenkinkek kicsit más az ingerküszöb, most az hogy pl mi ketten tudom hogy véres patkánybeleken nőttünk fel és a horror nálunk az mint másnak a hello kitty vagy egy szivárvány póni a réten, attól még vannak akik nem ennyire mélyültek el ebben és nem immunisak annyira még dolgokra. :)

    Ja és NAGYban FÜG A FÉLELEM, IJJEDÉS, NYOMASZTÓ HANGULAT A KÖRÜLMÉNYEKTŐL!
    eSTE A SZOBÁBAN KÉSŐ ESTE FÜLESSEL MAX HANGERŐN AZÉRT MÁS MINT MELÓ UTÁN BEESNI NAPPAL A TV ELÉ LEHALKÍTVA MERT ÉPPEN ALSZIK A GYEREK. :)
  • Evoluti0N
    #68643
    Akkor multiplatform gamer vagyok. :P Azonban mindent, ami van PC-re is, azt azon játszom.
  • darkSectorxxx #68642
    Akkor magadnak mondasz ellent, te multiplatform gamer vagy. :D
    Csak tagadod, ha PC-s lennél nem vennél konzolt. :D
  • Evoluti0N
    #68641
    Nem tudok globálisan mindenki nevében beszélni, de magamról el tudom mondani, h csak az exkluzívok miatt van PS4-em. Elsősorban továbbra is PC gamer vagyok.
  • mucsácsó
    #68640
    ejj baszki nemár, muszáj lesz nekem is megvennem.... :D nem bírom ki...
    most még végignyomom a Rise of Tomb Raider-t - ami eléggé fasza, bár Uncharted 4 után szerintem nem üt már akkorát egyszerűen, de így is kellemes...bár a gyűjtögetés és craftolgatás nekem kurvára erőltetett téma a Far Cry 3 óta már... :D
  • molnibalage83
    #68639
    Mennyire értetek egyet ezzel a kijelentéssel?
  • SlickAdam
    #68638
    nem is az, hogy para. hanem kurvara beteg, igazi TERROR.

    ja es instant klasszik jelenetekkel van tele.
    örület jo, ahogy "összelopkodtak" az elemeit mas jatekokbol, DE megfejeltek az egesz masszat egy oriasi adag sajat füszerrel. legszivesebben fel orakat tolnek csak, hogy sokaig tartson.
  • Myselor
    #68637
    tényleg kicsit para ez a Re7-de annyira nem mint itt sokan mondják.vagy csak ennyire fosós itt mindenki nemtudom xd de vicces ami itt megy :D pelenkába nyomjátok vagy asszonyt ültessétek magatok mellé.utána meg nézzetek egy kis hello kittyt lélek nyugtatóként :D
  • Ulthane
    #68636
    Ahhoz.
  • Tatyla
    #68635
    Ahoz elég egy kontroller?
  • Totya42
    #68634
    De jó lenne, ha ezek mind jönnének idén. Bár nem hiszem, hogy bármelyik is megjelenne 2017-ben. Last of Us 2 szinte biztos nem jön. Detroit sem sanszos nagyon. És a GoW is átcsúszik jövő év elejére szerintem, bár az talán kijön idén. Új Tomb Raider be sincs még jelentve szóval azt kétlem, hogy idén jönne.
  • SlickAdam
    #68633
    te is megvartad mig naggyabol legmagasabban all a nap?
  • TDC Geronimo
    #68632
    Na lássuk ezt az RE7et :y