121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • SlickAdam
    #68591
    ejfelt ütött az ora. inditom is lassan.:D
  • Bandicoot
    #68590
    És a harver.
  • darkSectorxxx #68589
    Nem, ő direkt hozta fel a gamerek naiv hozzáállását, mivel ő azokat képviselte, frankón ez megy a gamerek nagy részétől a fórumokon. Ez direkt naív feltételezések, kérdések voltak. Amiben ott a naivitás, de a mai gamer helyzetkép is.
  • Bandicoot
    #68588
    Moby, Re7 neked nem csinál olyat hogy betonfix 60 frém, játszol és egyszercsak indokolatlanul belassul? Játékrestart és megint jó.
    Tolom 4k maxon, szuperes de ezek a lassulások...
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.01.24. 22:54:53
  • Totya42
    #68587
    Én megvettem újra xbox után psre is. Remélem hamar bejelentik a folytatást. Igazából nem volt benne semmi kiemelkedő, de nagyon tetszett. Jó mondjuk akcióban vettem és még azt is haverral közösbe gangbegeltük. Teljes áron nem csúszott le volna nekem sem duplán.
    Utoljára szerkesztette: Totya42, 2017.01.24. 22:55:22
  • Moby
    #68586
    Egen, a koszréjder jó példa. Ha nem lenne meg pécére, megvenném. Kétszer sajna nem kell.
  • Totya42
    #68585
    Na az az irány nekem is tetszene, ha elengednék a 4k-t és a 1080p + max részletességre törekednének. Habár nagyon örülök a downsample okozta gyönyörű tiszta képnek, de opcióként elfogadnám, amit mondjuk a Tomb Raiderbe is beletettek. Azt standardá kellene tennie a sony-nak szerintem.
  • Moby
    #68584
    Má hogy lenne baj? Ha baj lenne, nem ugrottam volna bele :)
    Csak a kezelése nem az igazi. Erről a 4k kényszerről le kéne pattannia végre a sonynak. A gépemben gyakorlatilag perpill ugyanaz a gpu van, mint a pro-ban. Mostéppen. Kipróbáltam rajta a wd2-t. Minden faszt padlóig tolva is is megvan a 60fps. Oké a procik nem összehasonlíthatóak, de mán csak be lehetett vóna reszelni.

    A vidit meg nem hallgatom végig. Nem azért, mert feltétlenül minden ökörség benne, nyilván nem. De kimondhatatlanul unom az állandó nyivákot bármivel kapcsolatban. Én értem, hogy mindenkinek kínja van mindennel. De kérem, a pofázásolimpia ezen mi a faszt segít kérem? Minden nap elmondhatjuk, hogy mi nem jó. Változni ettől semmi nem fog, de ha állandóan csak az a téma ami nem jó, akkor minden nem lesz jó, méghozzá hamar. Egyrészt beszélni kéne arról ami jó, éspedig arról többet. Azzal körülvenni magukat, magunkat és lehet így is szelektálni. És közben nem lesz szarszag sem állandóan. Nem tudom honnan ez a vágy sokakban az állandó önsanyargatásra. Tegyék. Ne ott ahol én vagyok.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.01.24. 22:50:15
  • Totya42
    #68583
    Speciel én a fejlesztő gyerekkel értettem egyet. Az otherworldös csávó ja kérdezett hülyeségeket. De remekül szemléltette, hogy mik azok a túlzó elvárások, amit a többség elvár manapság egy kiadó termékétől.
    Amúgy szerintem egyáltalán nem baj ez a félbevágott generáció. Én örülök neki. Főleg, ha marad a ps4/xo az alap a fejlesztés során és a pro/scorpio csak boostot kap. Mert így egy bizonyos minimális futási és technikai állapot sokkal jobb eséllyel meglesz a pron/scorpion.
  • Moby
    #68582
    A záróizmaid kemény edzés előtt állnak!


    /nekem ez ilyen 1 órás etapokban fog lecsúszni. Én ennyire vagyok mamár hitelesítve ezekben. És ez különösen jól csinálja a szarral veretést :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.01.24. 22:34:29
  • TDC Geronimo
    #68581
    Ahh én is fosós vagyok és holnap kezdem :D
  • Moby
    #68580
    Más.
    RE7 első óra: áztákuuurva ez a hangulat :DD Na ez nekem nem 10 óra lesz, hanem 40. mozdulni nem merek, szarok befele mindne pillanatban :) Az egész játék dramaturgiájában visszatért az ortodox gyökerekhez, közben implementál sikeres horrorformulákat. A sok kézigránátos-ratatás rezidens buziság után gyakorlatilag a legjobb dolog, ami a címmel történhetett. Perfekto. Eddig.
  • Moby
    #68579
    Beletekertem.
    Szokásos agyhalott bullshitcunami. A következő mondatra érkeztem meg: "hol van 3 év után az az erőtöbblet, ami az akár xbox one-ban, akár a ps4-ben van?".
    Milyen?
    Kibaszott?
    Erőtöbbletről?
    Haluznak?
    Ezek?
    Az?
    Idióták?
    Arról az erőtöbbletről, ami amúgy évekkel a currgen (1.st gen)aljakonzolok előtt már elérhető volt, és oda vezetett, hogy a prevgen halottmódon futtat már a végén azokat? Elmondom holvan: ELVITTE A CICA! Ottvan, hogy 7 kibaszott évig tartották lélegezetetőgépen a prevgen, és amikor már rohadtmocskosciki volt minden napjuk, akkor leváltották egy már akkor sem túl jónak számító hardverre.
    Hát ittvan buzikáim. Ottvan, hogy félbe kellett vágni ezt a generációt, hogy ne ez legyen megint, csakmost nem 7 év után, hanem 4 után.
  • darkSectorxxx #68578
    Nem azért nem szeretem a TF-et mert rossz, hanem mert más stílusokat szeretek. :D

    Jaja, én is örök elégedetlen leszek, de nem az én hibámból. Amúgy engem is az a pár maradék tart még itt. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.01.24. 22:15:16
  • Totya42
    #68577
    A Titanfall 2 az 2016 legjobb fps-e volt. Aki szereti a műfajt annak szerintem tetszett.
    Az ipari hulladékgyártás persze nem jó. De tényleg, ha ezeket veszik, akkor ezt fogják gyártani. A fos CoD 2016-ban is elvert mindenkit eladásban. De szó szerint mindenkit! Megint. És sajnos én is hozzájárultam egy példánnyal, mert fanként sajna az örök reménykedő naív kisg gamer maradok :) Mondjuk az ipari tömegtermelés mellett, azért bőven van minőségi kínálat és túlzás szögre akasztani a gamepadot ezért. Van élet a BF, Cod, Fifa, AC stb.. után is. Szóval ezért kár abbahagyni szerintem.
  • darkSectorxxx #68576
    Persze titeket nem hagylak itt, csak más hobby-m lesz.

    /vagy lehet az lesz megvárom mindig az éppen aktuális gen végét és egybe megveszem azt a 4 játékot meg a gépet, letolom egy téli szünetben és eladom.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.01.24. 22:03:50
  • darkSectorxxx #68575
    Én 2 dologban nem értek egyet a videóban elhangzottakkal....

    Nem szeretem sem a Titanfall2-őt nem a Dishonored 2-őt. :DDDDDDD
    A többit mind így gondolom.
    Pl kb 1000x sok embernek el kell magyarázni, mikor nem érti hogy az erősebb harer az egy bizonyos fokú mennyiség után már a minőségbe fog elveszni, ahogy mondta Ati pl az AC-s árnyékokkal, mert sokan azt hiszik, hogy ha van egy GTA4, akkor egy GTA5 az mellett hogy legyen részletesebb a graf még mivel erősebb a harver legyen annyiszor hosszabb meg nagyobb, cska egy példa, holott az erőtöblet sokszor olyan apró részletekre megy el, amit lehet elsőre észre sem vesz a játékos.

    Na meg ez a szemét ipari hulladdékgyártás, ami szerintem azt okozza a kövi generációba, hogy inkább keresek más hobbyt magamnak.
  • Totya42
    #68574
    Én a Day of the Tentacle-nek nagyon örültem most. Nagy kedvencem volt gyerekkoromban. De tény, hogy jobbakat adnak összességében a live-al. Ideje lenne már, hogy a sony is picit összekapja magát a plusz játékok terén. Volt egy csomó minden, amit már annyiszor leáraztak ilyen 3-4 rongyra, amiből igazán betehetnének már valamit. Remélem az xbox feljön a scorpioval, ha már a nintendora nem számíthatunk a switchel, mert nem jó, ha a sony megint elkényelmesedik, mint ps3 elején. Az nagyon nem lenne jó.
  • Totya42
    #68573
    Ja persze simán lehet, hogy csak ennyi van benne.
  • Totya42
    #68572
    Ezt pont most este néztem meg. Érdekes beszélgetés. Sok mindennel egyetértek a benne elhangzottakkal.
  • darkSectorxxx #68571


  • Kandurex
    #68570
    Vagy csak tényleg kifosztották a készletet karácsonykor, kell pár hét mite rendeződnek a készletek.
  • Bandicoot
    #68569
    Vajh mi lesz a februári fordöpléjörsz kínálat - bár egyre inkább lefosom,és ha lejár a 3 hó plusom engem elbuktak....
    A ritkagagyi december és január után ideje lenne villantani valamit. MS most is komolyat tol: Project Cars.....
  • SlickAdam
    #68568
    erdekes... azt gondoltam jobban felkeszülnek a folyamatos gyartasra
  • Totya42
    #68567
    Szerencsére nem érint, mert megjelenés napján megvettem, de kíváncsiságból ránéztem pár boltra, ahol szoktam vásárolni és tényleg nincsen raktáron sehol. Furcsa. Valószínűleg direkt nem szállít eleget a sony, hogy mennyen a slim még vagy nem tudom. Vagy csak egyszerűen drágább az előállítása, mint amennyiért értékesíteni tudják, vagy lehet csak nullszaltós, s ezért direkt nem nyomják annyira. Érdekes mindenesetre.
    Utoljára szerkesztette: Totya42, 2017.01.24. 21:15:31
  • LBandi77
    #68566
    Karácsony előtti időszakban még volt,azóta gyakorlatilag nincsen.Valaki január végét írja valaki február végét amikor lesz.
  • TDC Geronimo
    #68565
    Összes resi 10 óra körül volt kivéve a 6ot. Mit vagytok ezen meglepődve... Resi 7 10-12 óra elsőre. Egyáltalán nem rossz.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2017.01.24. 20:18:18
  • mucsácsó
    #68564
    Fura... pedig valahogy biztosra vettem/vettük, hogy lesz majd Prő bundle is belőle... hümm... :D
  • SlickAdam
    #68563
    amugy Mo-n folyamatos a Pro ellatas? nemet Amazonon barmikor nezem, megjelenes ota gyakorlatilag nincs keszleten. es az nem tegnap volt.
  • TBTPumpa
    #68562
    Hivatalos:


    Pro verziós Bundle nem lesz... Érdekes.
    Március 1-től lesz elérhető + 3 hónapnyi PS+ is jár hozzá.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.01.24. 19:59:45
  • darkSectorxxx #68561
    OK. :D
  • AntiHero
    #68560
    Nioh marad :D
  • darkSectorxxx #68559
    Egy szavadba kerül, a Ni Oh helyett veheted. máris. :D Engem meg sem kell kérdezned a döntés a tied. :D
  • AntiHero
    #68558
    Ugyan így vagyok vele. Baromira kéne a Resi 7, hiába rövid.

    Csak most nincs felesleges 16 ezrem. Még talán a felét kiadnám valakivel közösen.

    De nioht veszem inkább én is. :)

    Majd resit közösen egyszer valakivel. Vagy majd akcióba.
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2017.01.24. 19:46:50
  • Bandicoot
    #68557
    Én veszem-venném.... Elő volt rendelve - csak lemondtam. Aztán megtudtam hogy a Nioh az február eleje... A kettőre egyszerre nincs pénz főleg hogy utána meg Horizon + Andromeda...
    A Nioh és a Yakuza között még vacillálok,de van egy sejtésem hogy a Yaku hamar árzuhanásba kezd és akkor azt inkább használtan.

    És akkor a RE7-et most kezdem...A Tfall 2 még mindig nincs kivégezve. A Dishonored 2 is elkezdve és vár. És a Let it Die is beszopott...
    Gyakorlatilag nincs annyi időm játszani hogy a végükre érjek...
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.01.24. 18:59:40
  • Bandicoot
    #68556
    Jó hát ennyi erővel nem szabad játékot venni mert a Witcher 3-ba 100-200 órákat lehet pakolni végigtolás szinten és csak 9000 forint volt megjelenéskor.
    Szar ha hamar vége van azt aláírom. De inkább egy tömény feszült 8-10 óra (ami tényleg lehet több ha több megnyerés illetve minden titok megfejtése is bekerül a képbe) mintsem 15-20 óra amit elnyújtanak és a rovására megy. Szerintem.
  • darkSectorxxx #68555
    Ja értem. :)
  • Seth
    #68554
    Bezzeg egy Yakuzát,ami egy mestermű, senki nem vett meg. Abban van 100 óra
    Utoljára szerkesztette: Seth, 2017.01.24. 18:50:00
  • Kandurex
    #68553
    Persze, persze, csak azért ez akkor sem állja, hogy ua. az összegért más sokszor ennyi játékidőt tud produkálni.

    Szóval nem jó érzés, hogy hamar vége van, pláne! ha jó az anyag!
  • Kandurex
    #68552
    Senki, csak olvasgattam a kritikákat. Amik alapvetően pozitívak, szóval...beszerzem.