121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Tatyla
    #68711
    Na pont ezért nem vettük meg day one két nap alatt végig toltad, ez azoknak jó így akik gyorsan tovább is adják minimális veszteséggel két hónap és US storeból 30$-ért jó lesz az 15/koponya
  • TBTPumpa
    #68710
    Nem rossz, bár még a tényleges CE szobrot sem láttuk igazán.
  • orichalcos
    #68709
    Good vagy bad endinged választottad?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    (Mia-nak vagy Zoe-nak adtad a szérumot?)
  • Myselor
    #68708
    na a végére értem én is a Re7-nek.komolyan ez a játék a legnagyobb meglepetés volt számomra hosszú idő óta.azthittem el lesz baszva de nem.nagyon ott van minden téren a történet is nagyon jó lett szerintem és a hangulat az első részeket idézi.weskernek meg aki fújol a játékra én azt tanácsolom játszanak vele és ha sikerült felfogni a történéseket utána panaszkodjanak.szart sem tudnak a játékról látszik.annyi idióta ember van akik játszanak de minek?nem való már sok embernek a játék mert az ami tényleg jó az is szar nekik.semmi sem jó.na mindegy én elégedett vagyok:)
  • SlickAdam
    #68707
    RE7 G365 teszt

    "Hölgyeim és Uraim, a Capcom megcsinálta: sikeresen feltámasztottak egy olyan receptet, amiről azt hittük, sosem ízlelhetjük már meg többé. A Resident Evil 7 játékmenete klasszikus elemekre építkezik, élményként viszont teljesen új, összességében pedig alaposan feladja a leckét a trónkövetelőknek: a mára kissé eltorzult túlélő-horror titulus ezzel a játékkal visszanyerte a valódi, eredeti jelentését.

    Még hogy nem Resident Evil? Ugyan: ez a játék Resident Evilebb, mint bármi, ami az elmúlt 15 évben megjelent."
  • AntiHero
    #68706
    Már a demoból tudtuk, hogy a több fazison megy át a baker family. Igen virus miatt. Ezeket a fázisokat majd látjuk gondolom a teljes játékban rendesen.
  • darkSectorxxx #68705
    Na azt a bábút kitenném a szobámba. :D
    Gondolom jó olcsó.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.01.26. 10:16:42
  • darkSectorxxx #68704
    Minden második játék tuti így megy. :D
  • TBTPumpa
    #68703
    Lesz egy ilyen csomag is:


    Hétfőn új gameplay trailert kapunk a játékból.
  • Maxyka
    #68702
    Nem értem mért trollkodás, Tényleg jó játék. Nem is tudom hogy tudtam eddig élni nélküle.
  • Evoluti0N
    #68701
    Metacriticen megy a userek részéről a trollkodás ezerrel. :D
  • Evoluti0N
    #68700
    Nem bírtam ki és én is megvettem a Resit. Mondjuk pöcöre. Gravity Rush 2 után majd indul is a mandula.
  • Bandicoot
    #68699
    Ennek mondhatod...:)
  • wesker24
    #68698
    Ne aggódj eszem ágában sincs nyugodtan játszattok csak vele nyugodt lehet mindenki !
  • TDC Geronimo
    #68697
    február 3-6 beta

  • Seth
    #68696
    A Baker família is egy kicsit több ,mint eszement hillbilly-k ;)
  • SlickAdam
    #68695
    remelem azert a nagy csalodottsagodban nem szpojlerezed tele a topikot idegböl!

    SZPOJLER TAG plz
  • orichalcos
    #68694
    " Virus story-ban "

    Ő izé, a 7-ben mi is van ha nem vírus?
  • wesker24
    #68693
    A régi Resi részek legalább maradtak egy jól felépített Virus story-ban akár elrugaszkodott a valóságtól akár nem, a Resi 7-böl meg csináltak egy amcsi Slasher - Gore Texas Chainsaw Massacre másolatot. End of Story.
  • molnibalage83
    #68692
    Tévedtem, i2010 jan. elseje óta kb. 35 gamma, ha a Witcher két kiegje is külön van és a bundleben vett érdektelen játékokat nem számolom, amiket csak úgy hozzám vágtak. A BG I/II kellett GoG-on, de hozzávágtak egy rakás mást. (Az ajándék SC2000 és Stalker sem számít.)


    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2017.01.25. 20:42:04
  • TDC Geronimo
    #68691
    Pron amúgy elég durván néz ki RE7. Elég sokszor tiszta fotóríl
  • Bandicoot
    #68690
    Bocs népek de EZT a csodás fórum szösszenetet berakom ha már RE 7 a téma...Az úriember napok óta köpködi a játékot - persze egy percet nem játszott vele és szerinte a RE 7 egy nevében RE fos -...De ezen vinnyogtam...Az ultimate érv.
    A régi RE részek nem rugaszkodtak el a valóságtól...
  • Bandicoot
    #68689
    És valamennyire a helyszín is az első részt idézi. Ez a ház a "főteremmel" a kétfelé ágazó lépcsővel....:)
  • Seth
    #68688
    Outlast szerintem fél óra után már mindent megmutatott amitől félni kellett. Utána én eluntam.
  • mucsácsó
    #68687
    Outlastot én is félbehagytam, kibaszott para részek vannak benne... :D :D
    de szerintem a 2. résztől is összefogjuk fosni magunkat... demo is odabaszott belőle.. :D
  • Seth
    #68686
    Must have

  • Myselor
    #68685
    jaj igen :D azt ki is felejtettem.meg belenéztem egy videóba és a faszi elkezdte nézni a plafont miután levette a shotgunt.állat volt xd
  • Seth
    #68684
    Az "igazi shotgun helyére a broken shotgun" is elég klasszikus RE puzzle :)
  • Myselor
    #68683
    engem úgy az első részre emlékeztet sok minden visszaköszön.meg nemtom valami easter egg akar e lenni de a az első részben volt az a növényes rész amikor megkellett mérgezni na van az a zsák cucc ebben is persze csak dísz.
  • TDC Geronimo
    #68682
    na toltam 3 órát én is. Nagyon tetszik, de azt hittem jobban fogok fosni. Outlastot pl anno nem tudtam végigtolni. Lehet azóta megedződtem

    Más... Holnap Mass Effect trailer jön
  • darkSectorxxx #68681
    Te csak gondoltad. :D
  • SlickAdam
    #68680
    söt, engem a 3. reszre emlekeztet leginkabb (NEMESIS). kedvenc reszem.:)
  • Myselor
    #68679
    ezzel én is egyetértek :D
  • Myselor
    #68678
    nem is én mondtam rá ő mondta magára :D
  • Moby
    #68677
    Ezt írtam tegnap.
  • SlickAdam
    #68676
    ez a RE7 Resident Evil-ebb, mint BARMELYIK resz a 3. utan (igen, meg a 4.-töl is Resi-bb). siman az elsö harom resz hangulata, modernebb köntösben. a zart ajtok, az item management (neha), safe room, ... örület jo.
    annyi, hogy belsö nezetü (hallelujah!) es nem a klasszik zombi dolog vanik benne (ez nem szpojler).

    örülök, mint hülyegyerek az almanak.
  • Bandicoot
    #68675
    Egy biztos. Horror stuffot csak úgy szabad tolni hogy legalább hangban kizárjuk a külvilágot. Anélkül nem lesz élmény maximum ha valaki nagyon félős.
  • darkSectorxxx #68674
    Sőtt tovább megyek, félelem nélkül élni veszélyesebb.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.01.25. 18:04:31
  • Bandicoot
    #68673
    Gyakorlatilag nulla. Ez filmnél játéknál mind igaz.
    Annó volt youtube-on egy összeállítás ahol horror filmek ijesztő jeleneteibe komikus zenét rajtak meg nem odaillő hangokat... Paródia...Közben meg az eredetinél megfelelő körülmények közt beszartál....

    Vr-ban ha nem hallasz semmit kuss van és csak a képet látod az is ütni tud. Ha a látás vagy hallás elvonul a külvilágtól akkor ütnek ezek a cuccok.
    Dreadhalls-t ha megnézitek egy semmi. Nulla. Fejesben hogy a külvilág megszűnik rendesen egekbemegy a vérnyomás olyan nyomasztó...
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.01.25. 17:56:56
  • Evoluti0N
    #68672
    Lol. Én több százat. :D