121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • SlickAdam
    #68751
    siman :)
  • orichalcos
    #68750
    Még vagy 4 óra minimum. :D

    SlickAdam: Csak nem
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Zoe-t választottad?
  • TDC Geronimo
    #68749
    fasza. Elég beteg rész volt előtte :D
  • SlickAdam
    #68748
    van meg böven.:)
  • TDC Geronimo
    #68747
    Ott tartok, amikor
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    megszereztem a snake kulcsot
    6 és fél óránál

    Mennyi lehet még hátra?
  • SlickAdam
    #68746
    nekem is vege (gondolom ez a rossz befejezes, mert a többseg valszeg mashogy dönt azon a ponton :D). kerek 10 ora.


    meg ma nekiülök a masik befejezesnek, elmentettem szerencsere a megfelelö helyen.
    es megegyszer: aki azt mondja, hogy ez nem RE, az nem jatszott a jatekkal. beszel a levegöbe- nemcsak, hogy gameplay-ben, de meg törtenetben is erös RE. talan tulsagosan is. laza 9/10.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2017.01.26. 18:29:17
  • Kongy
    #68745
    Nekem eleve a Resi 4-ről az ugrik be rögtön, hogy mennyit szoptam az instant killes láncfűrészes őrülttel a legelején. :D
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2017.01.26. 18:21:23
  • TDC Geronimo
    #68744
    Ez a kurva öreglány resibe... :D
  • TDC Geronimo
    #68743
  • darkSectorxxx #68742
    Jaja, de az még nem lenne probléma, csak valahogy a dizájn, az összkép, az ellenfelek, karakterek, szerintem nem áll úgy össze, nem annyira epic mint a FS cuccai, azokból is a BB-nél kapta el azt az atmoszférát.
    De a DS játékok is olyanok, hogy basszus keresni kell hasonlót mint fehér hollót, mert ja vannak itt-ott ilyen lovagos játékok, de az egész világa egyedi szerintem.

    Persze van bennem kis elfogultság, de ha választanom kéne, hogy elsőre melyikkel próbálkozzam, ha végeztem 10x a Das 3 második kiegészítőjével, akkor inkább a Ni-Oh lesz, az a kardokkal inkább emészthető nekem mint ez a fajta túl sci-fi téma. :D
    De majd kiderül, nem ártana ebből valami demo.
  • Seth
    #68741
    A NiOh közel jár érzésre a DS harcrendszeréhez. A Surge meg a Lords of the Fallen nem igazán. Nagyon súlyosak az ütések, fölösleges belassítások(azzal a tipikus hangeffekttel) , nameg az ütöm az ellent de nem sebződik, ezeket sosem szerettem
  • darkSectorxxx #68740
    Tök furi és érdekes, valamiért egyben vannak ezek a gémek, a Ni-Oh meg ez is, néztem régen róla videót, mégis valamiért a FS annyira eltalálja a mértékeket, nem mondom hogy egyszer nem fogok harcolni a Ni-Oh vagy ennek a S-nak a főboss-ával, de mégis valamiért ezek annyira nem olyan DS másolatok amikre azt mondanám, hogy húha de kemény.

    Holott bírom a japó stílust is, meg a sci-fi-t is....

    De lehet csak a megszopás. :D
  • Seth
    #68739
    The Surge is május.
    2. félévben meg uborkaszezon ? :D


  • orichalcos
    #68738
    De ez így kb a semmiből jött most.
  • TBTPumpa
    #68737
    Dirt 4 is érkezik még a nyáron. WTF
  • Evoluti0N
    #68736
    Ni No Kuni 2 hivatalosan jön PC-re is. Ezen meglepődtem.
  • Bandicoot
    #68735
    :D
    Semmi. Nulla. A 7-ben vették elő mert buta amcsi slasher horror lett álá texasi....

    (4-5-6...mindben volt sokkal jobban túltolva)
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.01.26. 15:51:07
  • SlickAdam
    #68734
    lancfüresz es RE? közük nincsennem egymashoz.:D
  • Bandicoot
    #68733
    Egyetlen jelenet miatt tolod a nettó f*szságot úgy hogy fingod sincs mi van a játékban és ezt kommentről kommentre csak megerősíted. Unalmas. Érdekes mód minden régi RE játékosnak feltünt hogy ez bizony egy RE játék belsőnézetben. De tegnap kibújt a szög a zsákból mikor a sorozat legalját a RE6-ot éltetted.
    Nincs több kérdésem a témában főleg nem egy olyan emberrel szemben aki kb párat belepörgetve egy végigtolás videóba komplett képet alkot és fanatikus módon köpköd úgy hogy még csak a leghaloványabb sejtése sincs látványosan arról mi van a RE7-ben.
    De persze mi vagyunk a vakok meg amnéziásak meg a fenetudja mik.

    Egyébként nem mintha a láncfűrészes dolgot nem sütötték volna el az elődökben...
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.01.26. 15:38:06
  • SlickAdam
    #68732
    egy jelenet van, amikor ülnek az asztalnal meg a helyszin (ennek is inkabb a szinvilaga csak). ennyiben ki is merül a TCM kapcsolat.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2017.01.26. 15:30:21
  • wesker24
    #68731
    Akkor egyszerűen vak vagy vagy amnéziás vagy nem láttad az összes részt ennyi !
  • Myselor
    #68730
    láttam már.és semmi köze sincs ehhez.csak kurvára nem érted a storyt azt se tudod miről szól.de nyomjad a bullshitet ha akarod tovább engem nem édekel
  • wesker24
    #68729
    Akkor ajánlom figyelmedbe bármelyik Texas Chainsaw Massacre filmet megnézésre, mielőtt hülyeségeket irsz össze vissza.
  • SlickAdam
    #68728
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    óvatosan! ez mar szpojler kategoria. megis miert kerdezned...
    most ertem ODA (meg nincs vege)

    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2017.01.26. 15:07:51
  • darkSectorxxx #68727
    Nem, akkor nem ismersz eléggé.

    Egyrész a bölény mód, meg hogy nem érdekel a story, az csak a fs játékaira vonatkozott. ;)

    Másrészt kicsit olyan vagy most mint tegnap egyik haverom.
    Aki ezt mondta nekem:
    "Jaj de ez kurvajó, finnyás vagy, néztem neten értékeléseket, kurvajó."

    Nem értem...
    Miért hiszi mindenki, hogy csak egy stílus meg egy izlés létezik a világon? :)
    Ha ismernél tudnád, hogy én soha nem trend alapján játszom, trendi játékokkal.
    Soha nem játszom más játékokat, csak amik meggyőznek, akár fél-egy óra játék után.

    Megvolt a demo, megvolt a játék első kb 1 órája.
    És ha akarnám rég megvettem volna, kb mint a vr.


    Holnap szerintem már az lesz, mint a ps pro-nál, hogy nincs pénzem rá biztos ezért nem játszom vele. Nem rád gondolok most. :D

    Döbbenet, mer léteznek emberek akiknek más játékok tetszenek, mint pár embernek itt akkor vagy rám akarják erőltetni, vagy ha nem megy mert önnálló véleményem van akkor hülye vagyok, magyarázkodom, szar ember aki nem követi itt a trendet meg annak a 2-3 seggfejnek az igényét, aki istennek képzeli magát. Megint nem rád értettem. :)

    Tudod lement ez régen a das1-2-vel is, most is ez van. :D
    Tudom képtelenség elhinni, de nem mozgat meg egyelőre a játék, sem a nioh, csakis a Horizon és Crash egyelőre ami érdekel. Nem tehetek róla, öregszem, vén fasz lettem, mint a kekszes reklámban. :D
  • TDC Geronimo
    #68726
    de az
  • orichalcos
    #68725
    Van egy Easter Egg-es cikk érdemes lehet megnézni.
  • Moby
    #68724
    Hallelújah!

    Más.
    PSVR launch by japóbarmok. REKT :




  • Myselor
    #68723
    ebben is van igazság.egyszerűen csak azt nem értem hogy más abszurd kitalált dolgokat lenyelnek.de most ezt a verziót nem.pedig semmivel sem idiótább ötlet mint az előzőek voltak.na mindegy én lezárom a témát :DDD
  • Moby
    #68722
    Ojvé. Ez egy jó lassú február lesz, aztán a nyakukba szakad minden :)
  • Moby
    #68721
    Jajne. Én örülök ha nem nyom semmit. Senkinek nem hiányzik a seggbuta álszakértés újra. Nem nyomja, akkor legalább csak azt magyarázza.
  • Myselor
    #68720
    amúgy azokhoz tenném fel a kérdést akik játszották a Revelations hajós részt.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    szerintetek kurvára véletlen hogy hasonló szörnyek voltak azon a hajón is?ott is volt egy baszom hajó meg hasonló szörnyek.szerintetek miként kapcsolódik ehhez a részhez?ez nekem nem volt teljesen világos:)
  • Myselor
    #68719
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    erre én is nagyon kíváncsi leszek de a játék végén a dlc képből látszik hogy chris-el kapcsolatos lesz majd.hirtelen amúgy nemtudtam hova tenni ki ő mert más volt a feje :D azt gondoltam hirtelen hogy ez korábbi részek előtt játszódik
  • Myselor
    #68718
    én azthiszem elég jól ismerlek ahhoz hogy tudjam te nagyon bírod az első részeket :D egyszerűen le kellene ülnöd játszani vele.azt nem mondom neked hogy figyeld mi a story mert téged az általában nem érdekel egy játékban.ugye csak bölény módra mész előre.de ez pont annyira RE mint az első részek hidd el semmi baromság nincs benne semmi texai láncfűrészes buziság.egyszerűen más vírus aminek más hatása van.játszani kéne és akkor megértenétek :)
  • orichalcos
    #68717
    Igen
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a Redfield-es téma a legérdekesebb, meg az Umbrella-s helikopter. Bár ahogy láttam, nem a sima Umbrella logó van rajta, hanem Umbrella Corps-os. katt
  • Myselor
    #68716
    good.a bad endinget is megnéztem de hát ki az a hülye aki azt választja xd
  • darkSectorxxx #68715
    Sajna nem gameplay, az ilyenek nem annyira izgatnak fel, mozi az egész, értelmét se látom. :)
  • Seth
    #68714
    Na én is a végére értem, és ez szerintem durvajó volt :) 9:53 óra(restart 15) ,bár egyszer talán elvonultam vécére,meg zuhanyozni és úgy maradt egy fél órát, de ez pont jó hosszúság volt. Mindent meg sem találtam, pénzből 14 db, így 4 elmaradt, babából pedig csak 9-et törtem szét
    A végével kapcsolatban:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mia-t mentettem meg. Miért is tettem volna másképp, oda van értünk, mindent megtett, hogy ne essen bajunk(ha éppen magánál volt :D),megmentett minket,majd bezárta magát a kabinba a hajón. A kis csavar is tetszett, hogy a vénasszony volt a hunyó, mindig is gyanús volt, hogy csak ott forgatja a szemeit a székében :D A Baker família is rendes, csak az irányítása alatt voltak (kivéve Lucas, az nem normális és egy iratbol ha jól olvastam, ő nem állt a befolyása alatt. Meg is lógott , nem derül ki mi lett vele.
    Na aztán az " I'm Redfield". Oké, felőlem lehet ez Chris(a végén a credits-ben így szerepel), elnézem, hogy más az arca,mert most igazi emberekről mintázták az összeset, de mit keres az Umbrella-nál?? Remélem a Not a Hero dlc tisztázza majd ezeket a dolgokat, abban elvileg őt irányítjuk

    Utoljára szerkesztette: Seth, 2017.01.26. 13:53:19
  • TDC Geronimo
    #68713
    Este 6kor ME trailer!
  • darkSectorxxx #68712
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem Wesker-el van baj, hanem azzal hogy minden ember mást keres egy játékban, más az izlése.
    Valakinek belefér ez a változás másnak nem. :)

    Gondolom ebben egyet értünk.

    Kicsit arra emlékeztet nagyon durva hasonlattal, mint a Witcher 3 meg a Gwent.

    Ha érted mire gondolok, utalás van a game-re, de ettől még nem minden Witcher rajongó hasal el a Gwent miatt mert pár apró dolog van benne, de amúgy meg az egész játék nem hozza azt az érzést, annak, aki a W3 konkrétan annak szerette, ami.

    :)

    Én a pt demoját sem tudtam soha értelmezni mint sh cucc, csakis mint egy érdekes új gém.

    Nem tudok más nevében beszélni, de Weskert ismerem és én tudom mire gondol, nehéz szavakba önteni, ezért nem is érdemes vele foglalkozni, mármint ezzel a vitatkozással, akinek a régi tősgyökér stílus hiányzik, annak ez nem elég, túl sokat változott.

    A Re nem attól volt csak resi, hogy van benne 2 zöld növény meg belekben tocsogó, félelmetes horror.
    Már aki ettől fél persze.

    Lehetne visszahozni mai techben a régi receptet?
    Hogy a kurva életbe ne.
    Vajon a mai generáció inkább azt venné meg?
    Nagy szart. Mert manapság az a hardcore téma nem piacra való.

    Nemrég volt szó az ow videóban. Egy az ipar szemében eladható re kellett, ami nyúljon vissza az öreg klasszikusokhoz, amit még benyel a causal gémer és eladható.

    Ez eladható. Hiszen megveszik.

    Ha a régi részeket visszahoznák, akkor már játszanék vele.

    Mondjuk én soha nem mertem hinni hogy bármikor is lenne ilyen, mert nem a megvalósításban van gond hanem a piac nem vennébe.
    Ahogy és ami lett a DMC-ből is, meg szerintem sok játékból, még a Das széria is piachoz igazodott, bármennyire is kedvelem ettől független.
    Sőtt a FFXV is, és a FFVII remake-et is már félve vàrom, hogy túl sok lesz az újítás. :)