121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #68791
    Ne abba indítsd... Az elmebeteg. Második próbának jó lehet, de normal a jó fokozat elsőre
  • Bandicoot
    #68790


    A kazettás mentésrendszer miatt + igen,lehetne nehezebb.
    Gyakorlatilag ha egérrel tolnám bárkit szanaszétfejbelőnék könnyedén...:)
  • SlickAdam
    #68789
    fel se tunt, hogy utolag nyilt meg.
    itt meg kis info:
    "First, you unlock the new Madhouse difficulty option. In this harder mode, enemies do more damage and there is no health regeneration to speak of. Item locations have changed, and resources are generally sparser. Enemies will also appear in greater numbers, and they move a lot faster too. To top it all off, the game will auto-save far less often, and you’ll need to collect and carry cassette tapes in order to use the save rooms — reminiscent of the ink ribbons from older Resident Evil games."
  • Kandurex
    #68788
    ó...a...
  • SlickAdam
    #68787
    normal... nem szakadsz bele, de azert boss-oknal kemenyen el lehet verezni.
  • Seth
    #68786
    Egyszer végig kell vinned, hogy a madhouse megnyíljon
  • Kandurex
    #68785
    Mert? Könnyű? Vagy mi?

    Szerk: MÉG neked is???
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.01.27. 18:57:44
  • Bandicoot
    #68784
    Valahogy éreztem hogy abban kéne indítani....:(
    Mindegy. Majd kitolás után megvárom a dlc-ket és madhouse jöhet.:)
  • SlickAdam
    #68783
    nem tudod visszarakni, irja is :P
  • Kandurex
    #68782
    kiváló, jöhet akkor madhouse fokozat.

    (azt majd ha nem jutok túl az első bosson, sunyiba vissza rakom )
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.01.27. 18:43:24
  • SlickAdam
    #68781
    normal-ig barmennyiszer menthetsz a safe room-okban.
    ezen a szinten kazettak kellenek hozza. illetve az autosave is sokkal ritkabban ment.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2017.01.27. 18:37:20
  • Kandurex
    #68780
    Érdekes, hogy érted, hogy minden sarkon lehet menteni??

    Csak ebbe a fokozatban van a "klasszik" stílusos kazetta? Mert akkor inkább abba indítom!
  • SlickAdam
    #68779
    elinditottam madhouse (vagy mi a neve) nehezsegen a RE7-et, mar az elsö "boss"-on nem tudok tuljutni.:D
    menteni meg nem lehet minden sarkon, mert kazettak kellenek hozza (klasszik RE stilusban).
    lehet feladom meg most a faszba.:D
  • Kandurex
    #68778
    Na, megkajáztam most. Mert bár minden első játéknál pizzázni szoktam, magyaros extra sajttal - csípős alapon meg ilyenek..., szóval ez már szertartás, de most, hogy RE7 lesz este a porondon, megelégszek kis chip -el is. Félek nem esne jól közbe
  • Bandicoot
    #68777
    Pont ezt magyaráztam valamelyik nap gear vr-t emlegetve dreadhalls-al.
    Mivel full kizárod a külvilágot rendesen büntet. Még ha szar is a grafika.
    Nemhogy ez a játék.:-O
  • Kandurex
    #68776
    Az nem kurva jó, hanem garantált szívroham. De tényleg.
  • Kongy
    #68775
    Nekem egy GearVR van itthon, pár dolláros horrorjátékok iszonyat durvák, még akkor is, ha grafikában, képminőségben nincsenek a toppon. Sokkal durvább hatást kelt mégis, mint egy sima PC-s horror, mert térben látod az egészet mintha ott lennél, és kb a nyakadba ugrana a szellem. Arról már nem is beszélve, hogy a 360 fokos látásmód miatt tudnak azzal is szórakozni, hogy mögéd spawnol a szörny, stb.
  • TDC Geronimo
    #68774
    Én biztos nem mernék nekiállni VRba. Megnézném, de hogy úgy toljam le...
  • Moby
    #68773
    EZ(!) kuuuurvajó lehet VR-el. Tényleg. Kétségem nincs efelől. Letoltja a tízhúsz óráját, aztán elcsomagolja a psvr-t az idei évre kb.
  • Moby
    #68772
    Na. Racionálisan. Ez egy maximum "ok" játék lesz, kibebaszottul igényes megvalósítás mellett. Olyan graf lesz, hogy beszarunk, olyan zenék, hogy zokogni fogok, olyan világban, amitől padlót fogunk. Egy fantasztikus alkotás lesz. Egy kb "ok" játékban.
    Ahogy minden Guerrilla játék.
  • Ulthane
    #68771
    Állítólag VR-on brutális, Ma beszéltem valakivel, aki úgy tolja, és azt mondta, hogy húúú, abbahagyja, mert fél. Nem meri játszani egyszerűen, azt mondja, ég és föld a sima meg a VR verzió parában. Csoszogva halad állítólag a pályán, izzad a tenyere mint állat, és nincs jól közben, olyan nyomasztó. :)

    Ehhh, nem érdekelt annyira a játék, de behúztam én is lemezesen. Gyorsan kitolom hétvégén, és utána el is adom iziben, egy pár ezressel olcsóbban.

    Este kezdem, Astro50-nel, kíváncsi vagyok, meddig bírom beszarás nélkül. :(
  • Ulthane
    #68770
    Én is egyetértek.
  • Evoluti0N
    #68769
    Valakinek amúgy van itt PSVR? Játssza úgy a Resit?
  • Evoluti0N
    #68768
    Én is. Olyan ígéretesnek tűnik. Nem tudom, h a többség hogy van vele, de én a Killzone sorozatot maximum "ok"-nak könyvelem el. Szóval kivi vagyok, h ebből mit hoznak össze.
  • TBTPumpa
    #68767
    Platinumshop-ban már előrendelői DLC csomagot is adnak a Horizon: Zero Dawn mellé.


    Baromira várom ezt a játékot. Remélem, nagyon szuper lesz. Még bő 1 hónap.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.01.27. 12:23:01
  • Kandurex
    #68766
    "Go tell aunt rhody..."

  • Evoluti0N
    #68765
    Tényleg. Most nézem, h nincs neki. Furcsa.
  • Ulthane
    #68764
    Lassan érik a RES 7 topik nyitása.
  • mucsácsó
    #68763
    Na mi történt? :D igazából megszokhattad volna.. :S :DD
  • orichalcos
    #68762
    Tudsz egy linket dobni? Speedrun oldalon csak 1óra 42 perces végigjátszás van mint leggyorsabb. katt
  • darkSectorxxx #68761
    Na közben meglett (up):

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Valszeg a színváltozás egy új nehézségi fok, ha a MH fokozat, azzal ki lehet oldani egy extrát, ha igaz akkor egyelőre ennyi, a többi az mind a pályán kell összeszedni.
    Hát azért ez az extra amit most nem írtam le, megéri végigfutni ezen a fokozaton amit megintcsak direkt rövidítve írtam le...gyanítottam hogy egy hasonló extra azért lesz.

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.01.26. 21:56:48
  • darkSectorxxx #68760
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    De bazz, honnan tudhassam hogy a dlc kizárja egy ng+ vagy más nehézségi fokozat, vagy extra tartalmak megnézését, megszerzését.

    De a színváltás az sejtet azért valamit, ennyi egyelőre elég is, köszönöm.
    Bár a végtelen RPG-t nem várom, mert az nem illene a stílusba. :D
  • SlickAdam
    #68759
    mittomen baszki, nyilvan nem nyomom tovabb dlc-ig.:) biztos van new game+, mert a recorder mas szinu lett
  • Moby
    #68758
    Na. Azthiszem a PSN mostanra kimaxolta az igénytelen világszara szolgáltatás fogalmát. Nincs ettől lejjebb már semmi. Talán valami afrikai szolgáltató, bár azthiszem szárított kecskebélen még ők is verik ezt.
  • darkSectorxxx #68757
    Speedrun semmit nem jelent és semmire nem lehet belőle következtetni, mielőtt karikatura lenne belőle.


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.01.26. 21:46:40
  • Moby
    #68756
    Resident Evil Speedrun Record: 36m15s (No Glitches, Bad Ending).

    Szal a RE7 tényleg nem valódi RE. Confirmed :((
  • darkSectorxxx #68755
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    bár a választ sejtem nagyjából, hiszen itt furcsa lenne pl végtelen GL vagy RPG :D
  • darkSectorxxx #68754
    Várható volt, nem írok spoilert hogy miért de asszem sokan sejtik, hogy mégis legtöbbet min (vagyis miken) lehet spórolni. :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Még annyit kérdeznék, most jutott eszembe, hogy éppen írtad ezt a "végigvitted mind2 befejezést", hogy: mi van utána? van még tovább? new game + nehézség, vagy extra cuccok, hogy ha végigviszed x idő alatt stb akkor kapsz extrákat?

    Most az extra skineket direkt nem kérdezem. :D

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.01.26. 21:39:40
  • SlickAdam
    #68753
    "Resident Evil 7 speedrunners can already beat the game in under two hours"
  • SlickAdam
    #68752
    masik befejezes is kesz. haaaat nem erte meg az a par ora extra melo. minimalis (nyilvanvalo) a különbseg. meg trofeat vagy masfele extra itemet se adott erte.