121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #68951
    A végén villant csak igazán...
  • Moby
    #68950
    Az is ottvan félbehagyva...őrület. Mondjuk elég jól mutatja, hogy az előrehaladásban hogyan fogyott az érdeklődésem iránta. De még nem végleges a megítélése, tervezem végignyomni, aztán hátha a végére villant valamit. Mindenesetre az erős kezdés után meglehetősen ellaposodott a cucc. Olyannyira, hogy magam is belefeledkeztem a félbehagyásáról.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.01.29. 19:25:14
  • arty
    #68949
    nem írok privátot, mert azt elfelejtem nézni....
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nincs elvárt vélemény!
    - mennyire nőttél össze Tricoval passzívan nézve a kalandot?
    - mennyire hatott az érzelmeidre a 8 órás video végén a vége?
    - ha nem videon nézed - ismerve magadat - más lett volna a helyzet? nagyon más?

    szal most TÉNYLEG nem kötexek!
  • Bandicoot
    #68948
    Én nagyon gondolkodom a Nioh elnapolásán.
    Tényleg itt áll még a Tfall 2 és a Dishonored 2. Ráadásul jön a Horizon és az Andromeda. Nioh nem az a játék lesz amivel végeznék ezek elött....Namármost azt a játékot félbeszíkatni félretenni akár csak egy hétre maga az öngyilkosság. Félreteszed 1 hónapra,majd újra elő és csak pislogás lesz mi is történik a képen,és vééérigszopat majd a nehézsége.
  • Kandurex
    #68947
    Nincs róla véleményem. Legalábbis nem olyan, amit elvárnál. Álságos lenne.
  • arty
    #68946
    The Last Guardian

    (Adtam neki pár órát ülepedni, hogy nehogy véletlen az érzelmi atombomba átitassa véleményem...)

    Nos, szögezzük le: pusztán a mechanika és annak kivitelezése - egy szeméthalom.
    A frém ps4-en csapnivaló, gyalázatos, talán ennél szarabb még nem is jelent meg a gépre. Remélem nem is fog, fizikai rosszullétet okozott játszani. Az irányítás borzalom, maxos érzékenységgel is mintha takonyban mozgatnánk a karaktert, amire a fizikán alapuló mozgás/animáció nyilván rátesz egy lapáttal. Kiosztás nem állítható, ellenben sz*r. Nem megszokhatatlan, csak nem épp kényelmes.
    Ebből adódóan a platforming nem élmény, de kínszenvedés. Ha állatháton csináljuk, akkor ugyan ez a köbön: nemmegy, nemcsinálja, nemaztcsinálja, kurvasokáracsinálja, megcsinálja-aztán-mégis-visszacsinálja. Elviselhetetlen, szörnyű, S-Z-A-R!!!
    (értem én, van akinek okosabb Trikó jutott, meg sok itt a zen buddhista, de ezt a részt NE VÉDJÉTEK!!!)

    Azért tartott ennyire sokáig a játék, mert a frusztrációfaktor néha olyan magasra szökött, hogy kilépés után 1 hetet pihent, bizonytalan sorsal: talán nem indítom el újra... csakhát a gyerekek rávettek, újra és újra :) De volt, hogy idegességemben otthagytam a gépet bekapcsolva, s az egyébként SOSEM(!) játszó feleségem vette át és csinálta meg a részt, kihívást talált a logikai fejtörőben. Néhol félóra téblábolás után az 5.5 éves fiam lett a megoldás: átvette a kontit és simán besétált a helyen, ami körül oly régóta tébláboltam tanácstalanul, túlkombinálva már mindent. Nyilván a helyzetet az tette mindig a legkilátástalanabbá, hogy nem tudhattam: szarul csinálok valamit VAGY az AI nem csinálja, amit kéne és azért nincs progressz. Ez tönkretette a puzzlek nagyrészét - nekem. Mamár minden bizonytalan pillanatban ... youtubet néztem. És ha ott azt láttam, hogy jó felé tekergek, megnyugodtam. Volt jópár reload checkpointos túljutás is, sajna néha bebugzott a játék.

    Végére érve azt hittem, a "játszd végig 15 órán belül" acsi nem lesz meg - de meg lett.
    És ha már acsi: a végigjátszásért járót a játékosok 29.x %-a szerezte meg, ennyire rossz végigjátszási arányra nem emlékszem a mostanság megtekintettek közül. És azt gondolnám, hogy ezt a címet nem veszi meg minden jöttment (én csak véletlen vagyok! :D ), a cím és a fejlesztők múltja miatt sem, nomeg mert még új/drága.

    Természetesen a záró akkordra elvárásaim a teljesíthetetlenség határát súrolták, nem is lettem maradéktalanul elégedett.
    96.7%-ban azonban igen. Ueda, büszke lehetsz magadra:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Besírtam, persze, hogy besírtam, hajaj. Kissé kellemetlen volt a kölkök és a feleségem előtt, de evvan :) Vicces volt, megnéztem a streamert is, akit előtte nézegettem segítségként a gyorsabb haladáshoz - ő is zokogott.

    A credits utáni felvonás nekem spec már nem hiányzott, ezért nem voltam maximálisan elégedett.


    5/10

    bár játéknak szar (0/10), senki ki ne hagyja, akinek pl bejött a tlou (és nyilván nem a zombilövölde része), youtubera ne vetemedjetek, "nem lesz olyan" :) mert a "kaland", az bizony 10/10!

    (spoilerben Kandurex leírhatnád, h nálad mivolt/milyenvolt, érdekel!)
    Utoljára szerkesztette: arty, 2017.01.29. 18:51:13
  • Moby
    #68945
    Hát én már a nioh-t is elnapolom. Nem a fikaszűrő miatt, hanem a negyventonna játék miatt, amiket megvettem/megkaptam, és már "csak" tolnom kéne.
  • Kandurex
    #68944
    Ugye? Ugye?!

    Jöhet akkor a Nioh meg a Horizon. Éljen a non-gaming!

    szerk:..hmm..., de utána tényleg lehet, hogy jó pár hónapig semmi ...mondjuk arról nem én tehetek, ha a fika-szűrőn fennakadnak dolgok...
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.01.29. 18:33:46
  • Moby
    #68943
    Te nemigazán játszol, szal azt az évi másfél valamit tényleg majdnem mindegy min tolod.
  • Kandurex
    #68942
    Nyilván vannak különbségek, de úgy beszippantott a cucc, hogy nem volt időm azon merengeni, hogy milyen lehet 4-8-16k+ba, extra-super beállításokon, vagy miken.... immunis lettem a PC-n a játékokra, vagy csak vak vagyok és nem látom az előnyeit,...

    e van
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.01.29. 18:27:07
  • arty
    #68941
    látszik nem bkvzol, ha szerinted a bkv=konzolgéming :D
  • arty
    #68940
    - ps-ben nincs beépített email app - hogy letölthető van-e, azt nemtudom
    - ha ps-en emailt akarsz olvasni: nyisd meg a levelezőszolgáltatót webmailjét a böngészőben

    az email/jelszó párost, amit megadtál a ps-en: az a psn accountod, SEMMI köze az emailedhez!!!
    ha a jelszó is ugyanaz, az ÓRIÁSI hiba, változtasd meg valamelyiket! más más jelszo emailhez és psnhez!!! feltörnek: bukhatsz MINDENT!
  • Moby
    #68939
    A konzol a legolcsóbb választás a day1 játékok bérlésére.

    fixd. Namost a resi7-el épp nem is volt baj, de azé nagyrészt a fosabb verzát bérled. Szal ez kb olyan nekem is, mint autóval melóba járni, vagy bkv-val. Mindkettő elvisz, ráadásul utóbbi olcsóbb is(lenne gondolom), csakhát na. Vannak más szempontok is :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.01.29. 17:38:32
  • darkSectorxxx #68938
    Szerintem rendezvények kivételével sehol, sima boltban nem hinném. :D
    Én amúgy sem tudok semmi más helyről, playIt-n meg pesten, de az is csak néhány napi rendezvényen volt hirdetve, hogy hétköznap egy boltba bemész és kipróbálásra ki van téve eddig sehol nem hallottam, kint németben volt, de itthon még nem.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.01.29. 17:39:29
  • Kandurex
    #68937
    Nem tudtok Debrecen-Nyíregyháza vonalon valami boltot-helyet-kocsmát stb. ahol ki lehet próbálni a PS VR-t?
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.01.29. 17:13:40
  • orichalcos
    #68936
    Viszont valszeg
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    beépített Umbrella ügynök/katona, nem véletlenül beszélnek róla a rádióban.
  • SlickAdam
    #68935
    nem szoporoller, ha hozzaszoksz, hogy mashogy kell jatszani (pl a lent irt mindenkit leölünk vs elszaladunk es bebasszuk gyorsan az ajtot). söt, nagy moka.
  • TDC Geronimo
    #68934
    Áh. Szopórolleren nem szeretek lenni. Majd DLCk
  • SlickAdam
    #68933
    beprobalod a madhouse-t?
  • TDC Geronimo
    #68932
    Tegnap már éjfélkor el akartam menni aludni, mert fáradt voltam, de nem tudtam abbahagyni a játékot :D

    Fél 2 felé fejeztem be. Pacing is tökéletes volt
  • Kandurex
    #68931
    Nem veszek semmilyen season -t, majd esetleg valami all-in-one-t,... HA,...ha megjön a kedvem megint és a fizetős "dlc" -k is hozzák a minőséget és várható játékidőt.

    Egyébként nem tudok egyetérteni a polcon rohasztással. De ez már legyen az én bajom.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.01.29. 15:28:26
  • Bandicoot
    #68930
    Én megvettem 14k (season passal)
    Te megvetted 3K. Season pass-t veszel 10k. Játékot eladod hogy a 3k ár stimmeljen. Nyertél 1 azaz 1 darab ezrest de játékod az nincs. Season passal törölheted az üleped. Majd jön egy jóféle dlc vagy épp uborkaszezon van és tolnád újra......:)

    De nem életszerű...
    Fogalmazzunk úgy: te 13-ért béreltél egy játékot amit nem tudsz használni bármikor. Én 14-ért vettem egyet amit bármikor tudok használni.

    Mondom aláírom hogy akinek ennyi egy game hogy kitolja és eladja annak olcsóbb. Nekem az ilyen húzócímek nem csolóbbak mert megtartom mindet.

    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.01.29. 15:23:20
  • Kandurex
    #68929
    Az igaz, hogy nem szoktam gyakran újra játszani a dolgokat. Esetleg 1-2 évvel később. De nem jellemző. Nem is hiszem, hogy általános lenne pár havonta újra játszani a dolgokat. Akárhogy csavarod nem életszerű amit írsz.
  • Bandicoot
    #68928
    Nem. Megveszed újra talán eladod ugyan annyiért. De a season pass-t is veheted amivel már ott vagy - és eladni se tudod. És továbbra sem veheted elő a játékot max ha újra és újra megveszed. Hosszútávon olyan játékokkal amiket sokáig megtartasz mert megakarod,bizony nem olcsóbb akárhova csavarod.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.01.29. 15:17:07
  • Kandurex
    #68927
    Egyelőre most elég volt. Először Nioh, majd Horizon. Aztán lehet megint megnézem. Nem tudom.
  • Kandurex
    #68926
    Lehet megveszem újra, megint bukok 2-3 ezret.

    NA ÉS?!

    B*sszátok meg a konzol a legolcsóbb választás játékra! ÉS PONT! Bakker.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.01.29. 15:13:47
  • Bandicoot
    #68925
    Szuper. És a season pass? Dlc-k? Jövőben elő akarod venni?:)
    De tény ha rövidtávon tervezel akkor a konzol ilyen téren verhetetlen.

  • TDC Geronimo
    #68924
    DLC nem is érdekel? Ingyenes is lesz majd
  • Bandicoot
    #68923
    Te teljesen más tészta vagy,neked nem jön be még ésszel indokoltad is (bár a látvány dolog azért vicces) és ennyi, hozzád nem is volt egy szavam se emiatt. Ő meg összehordott egy nagy adag marhaságot a játékról amik egyszerűen nem igazak rá, ezt napokon át úgy hogy egytől egyig cáfolható hazugságok a játékról.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.01.29. 15:14:32
  • Kandurex
    #68922
    ja tényleg, ez egy éles ajánlat, azaz ennyiért privát rám (holnap megy a jatekaim.hu -ra)
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.01.29. 15:10:21
  • Kandurex
    #68921
    16-ért vettem az RE7,

    Kinek kell itt 13.5k -ért? Mennyibe is került nekem?

    A kutyafáját! De olcsó a PC!
  • SlickAdam
    #68920
    ja tenyleg, ezt el is felejtettem.:D azt irta "lehet jatszani".
    ne is tartsuk fel szerintem buta kommentekkel. csipkednie kell magat, hogy minel kevesebb legyen a veszteseg.:D
  • Ulthane
    #68919
    Úgy, hogy megvetted lemezesen, végigjátszod, és pár nap múlva viszed vissza a boltba.
  • SlickAdam
    #68918
    10 euro. full legal. account ciganykodas nelkül.
    ez bizony tenyleg magia
  • Ulthane
    #68917
    Nem olvastam az előzményeket, de azt beláthatnák páran, hogy igenis van, akinek nem tetszik a RE7, semmilyen szinten. Például nekem És játszottam vele. S azért, mert valakinek nem tetszik, még nem hülye, még nem vak, sőt, még az is lehet, neki van "igaza". Csak példát hadd mondjak: ez az úgy veszek ki egy fiókbol tárgyat, hogy a kéz nem is nyúl érte, még 20 éve elment, de vagy 15 éve már kínosan ciki. Pláne 2017-ben!

    Van, aki ennem nem tapsikol gyönyörtől kéjes szemekkel, hanem azt mondja rá, hogy jajj, options/delete.

    Ilyen is van, na, fogadd el.
  • Kandurex
    #68916
    Nem álltam össze senkivel, de nekem pl. 3 ezer forintba került az FFXV és szerintem az RE7 is annyi lesz...hogy csinálhattam?! Mágia!
  • Bandicoot
    #68915
    Előrendelésben full legálba 47-48 ejró volt pc-n a stuff season passostul.
  • SlickAdam
    #68914
    persze, ha a csipetcsapat összeül cigany accountal es 17-en elosztjak. basszus...

    GMG (full legal) kulcs: 40 euro
    konzol (barmilyen formaban): 60+ (szerk.: bocs, 57+ ..., a lemezes, mondjuk Amazon-on)

    szerk2.: store-on alap 70 euro. nem occso
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2017.01.29. 14:53:21
  • Kandurex
    #68913
    Menj már a buziskodással, hogy drágábban. A legolcsóbban konzolon lehet játszani. Pont.
  • Kandurex
    #68912
    Azt akarod bebizonyítani, hogy szebb PC-n?

    Szebb. Sok darab 100 ezer forinttal szebb. ;)
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.01.29. 14:50:05