121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kandurex
    #68991
    Hát...ja. Az open world -ok legnagyobb átka, hogy lófaszra vannak kidolgozva,...bedobnak.., azt "homokozzá kis köcsög!"

    ...kösz, nem. Én látványt akarok, izgalmas történéseket,....!
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.01.30. 16:27:24
  • Seth
    #68990
    Pedig olyasmi lesz
  • TDC Geronimo
    #68989
    ?

    Ez egy open world RPG. Játszottál már olyannal? Na arra számíthatsz
  • Kandurex
    #68988
    Grafikailag okés, csak ne arról szóljon a játék, hogy open world vanik, aztán úgy történnek érdekes, látványos dolgok, hogy "lútolod" a növényzetet, meg harcolsz feszt.... szóval vannak félelmeim.
  • TDC Geronimo
    #68987
    FALLOUT 4 GOES PRO FOR PS4

    Beginning next week, Fallout 4’s Update 1.9 on PlayStation 4 adds support for the power of the PlayStation 4 Pro console. The update provides enhanced lighting and graphic features, including:

    Native 1440p resolution
    Enhanced draw distance for trees, grass, objects and NPCs
    Enhanced Godray effects
  • TDC Geronimo
    #68986
    EUba március 3
  • TBTPumpa
    #68985
    Nem február 28?
  • Hoz_Hun
    #68984
    Egy marha hülye kérdés azokhoz akik nyomják a Gravity Rush 2-t (amit amúgy imádok, pedig nem játszottam az egyel),... az totál oké, hogy amikor pl a piactéren benyomom a gravitációt és fel "zuhanok" akkor jópár emberke szintén felreppen velem??? Csak mert ezek többsége gyakran simán kivülzuhan a városhatáron le a semmibe azaz szörnyethalnak gondolom. Tudom, hogy ez semmi, csak valami miatt kicsit böki a csőröm, hogy szimpla nem törődömségből a kiscsaj kinyír egy raklapnyi polgárt.
  • TDC Geronimo
    #68983
    10 percet néztem de najó miez :D

    GG elmebeteg állat banda. hurry the fuck up március 3 :D
  • TDC Geronimo
    #68982
    Na majd aki múltkor kételkedett, hogy ez mitől RPG, az nézze meg a 33 perces videót azt rájön
  • TDC Geronimo
    #68981
    map

  • TDC Geronimo
    #68980
    Damn son... 2 óra múlva letelik hivatalos embargo, jönnek még videók.



  • Seth
    #68979
    Sztoris resz majd tavasszal lesz, a Not a Hero, ami ingyen lesz. Ami ebben van az csak egy juss ki a szobabol , mint a Happy Birthday kazi.
  • TDC Geronimo
    #68978
    Már streamelik első dlct. Nem a storys részt, hanem van ilyen horda mód survival szerűség. Pincében kell túlélni reggel 5ig


    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2017.01.30. 15:13:28
  • darkSectorxxx #68977
    Hanem többek közt egy ingyenes szolgáltatásért, amit fizetőssé tettek. :D

    "Utóbbi pár hónap?"
    Mármint ez a generáció....:D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.01.30. 14:55:39
  • mucsácsó
    #68976
    najah... :D utóbbi pár hónap kriminális volt - vagyhát legalábbis semmi olyan játék nem volt, amire azt mondtam volna hogy na ez mászthev lenne.. no de mindegy, mint tudjuk, nem ezért van a Plus :D
  • darkSectorxxx #68975
    Az indiek nem szarok, csak a plus drága. :D
  • TDC Geronimo
    #68974
    Van aki még várja azokat? :)
  • Ulthane
    #68973
    Nem merik.

    Majd megint jön pár rakat szar indie-játék.
  • kutyakiki81
    #68972
    Sony most sem kapkodja el a februári Ps Plus játékok bejelentését :)
  • darkSectorxxx #68971
    Ez is lehet egy ok. Nem ez lenne az első eset amikor leszarnak a multik. :D
  • Tikal #68970
    német piac vs magyar piac
  • darkSectorxxx #68969
    Ez igaz, akkor télleg érthetetlen.
    És nehéz azt elképzelni, hogy pont a sony-nak nem lenne kapacitás csak 1-1 nagyobb üzletben megoldani.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.01.30. 09:39:25
  • arty
    #68968
    biztosan nem. szerintem 1-2 gimmick demo könnyedén impulzusfáváslásra ösztönözné a tömeget, akik el se tudják képzelni milyen.
    és mivel nem könnyen hozzáférhető a próba, így nem is fogja megtudni....
  • arty
    #68967
    2 indítás+reboot kell, hogy fix30on induljon (tegnap esti élmény)
    eddig elvileg legfeljebb 2 indításból megvoltam.... :)

    nemfix60ba bele tudtam volna nyugodni, ha nincs más - de szerencsére a 4k@1080@30 meg tud lenni némi szenvedéssel
    ps4en kikurjó30 a wd2 - és mindezt egy csodaszép ow játékban hozták, hihetetlen. minden fejlesztő takarodjon. UEDA!!!!!!!!
    Utoljára szerkesztette: arty, 2017.01.30. 09:30:23
  • darkSectorxxx #68966
    Hát ja, én nem tudom, de kint pl bementünk külföldön egy elektronikai üzletbe, még csak nem is videójátékos szaküzletbe, olyan mint a media markt, ez is ilyen pirosas volt a logoja asszem, de nem a saturn, hanem valami más.

    Na mindegy és ott kint volt 2 darab, odamehettél kipróbálhattad, mint itt nálunk a 3d-s szemüvegeket ahogy kiraknak pár helyen a tv-khez. Vagy legalábbis régen kiraktak.
    Bár lehet hogy a sony-nak így a jobb ha úgy adod el hogy zsákbamacska. :D
  • Moby
    #68965
    Fogalmam sincs milyen szopáscunamid volt. Az egyetlen amire gondolni tudok, hogy nem nyugodtál bele, hogy nincs meg a 60 frémed autókázás közben. Amire nem adtál mentséget. De a 30-on billegő folytatásra igen.


    /pro-n legalább szép élsimított, meg ott tényleg fix30
  • Ulthane
    #68964
    Tegnap elkezdtem ismét áncsártidot, ezúttal már a 4K tévé szépségeinek kíséretében.

    (Na, aki azt mondja, hogy a Resi 7 szép, kicsit dobja már be ezt a játékot, hogy a szépség fogalmát rendezhesse. Oké, ez egy exkluzív, de legyen csak a Watch Dogs 2)

    Baromi jó a játék sztorija, szerintem egyrészt a legjobb a négy rész közül, másrészt, nahh, valljuk már be, hogy ez a játékfejlesztés csúcsa, egészen bizttos, hogy az egyik etalon.

    Végig fogom tolni így is, az tuti.

    Pár hete végigtoltam TR Anniversary-t, másodjára, azt a játékot is bírtam, megvan a saját feelingje, meg ugye Lara irdatlan kemény csöcsei, de azt is el kell ismerni, hogy áncsártid azért ennél előbbre tart.

  • Ulthane
    #68963
    Lehet
  • arty
    #68962
    tudod mekkora kedvem van a wd1 féle szopáscunamihoz? :)
    esetleg a jc3 féle "mindennagyonszép, de" féle apró, pici bakizáshoz akár?

    mindegy, alszok még rá, most a wd1 kipörög, meglátjuk biztosan akarok-e mégegy felvonást a hákkeresdiből... (10 percnyi triál után IGEN! :D de ez csak első benyomás, szerencsére :D)

    amugy wd2 triál után lehet ONNAN folytatni a teljest, ha megveszem?
    mert az még a ps verza mellett szólhatna...
  • arty
    #68961
    valójában a sonynak kellene kampányolnia, de... nem biztos, hogy annyira komolyan gondolják ők ezt az egész vr-témát :(
    hírverésnek, "exklunak" jó a gép miatt, aztán itt meg is áll a "tudomány" :(
  • darkSectorxxx #68960
    Amúgy erről még annyit, hogy ha nem ragaszkodsz a boltokhoz, és nincs tömegiszonyod....akkor: május 6

    Mondjuk annyit még megjegyzek magánemberként, hogy döbbenet miért nincs több boltban lehetőség rá, hiszen arról beszélünk hogy egy terméket akarnak eladni, amit akkor tudsz mi a szart is vásárolsz ha kipróbálod, ezt nem lehet youtube trailereken reklámozni...
    Nem is értem.

    Kb olyan ez nekem mint egy autókereskedésben vagy ház vásárlásakor amig nem veszed meg, nem ülhetnl bele, nem mehetnél be megnézni/kipróbálni....
  • Bandicoot
    #68959
    Ha már Resi Evil, a játék iszonyat kellemes meglepetés lett - eközben a film a lehető legmélyebb hulladékszemét szintjét éri már.
    Bár a gyökérhangú foglalja össze,de ez jogos és jó összefoglaló az új RE filmről (meg a gagyiról amit hollywood manapság tol és annak célközönségéről, péel Halálos iramban és társai)....
    És sajnos ez még mindig nem az utolsó ilyen film ha mindez igaz....Mindenesetre JÁTÉKBÓL remélem felébredtek és ezt a vonalat fogják vinni amit a 7-be betettek.



    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.01.29. 20:06:25
  • Moby
    #68958
    Persze, le is fog csúszni, csak most túl sok az egyéb impulzus, ilyenkor nem jut eszembe visszatérni valami nyúlós tésztába.
  • orichalcos
    #68957
    "halo1 library? megvolt? meg tudtad csinálni? "

    Könnyű volt. :D Alig 3-4 emelet.
  • Moby
    #68956
    És akkor most nézd meg hogy fut pécén, és ne kövesd el ugyanazt a fasságot, amit én. Próbálom magam avval nyugtatni, hogy nemtudtam milyen, és blabla...de sajnos megnéztem a warezverzáját, és potyogtak a könnyeim.
  • arty
    #68955
    halo1 library? megvolt? meg tudtad csinálni?

    kölkök, feleség, anyós percenként kérdezték-mondták: "nemjó, itt már jártál" - és nem, nem jártam, közben haladtam, sajnos :D
    1 órát nyugodtan kivághattak volna belőle........
  • arty
    #68954
    Belenéztem ps4en a WD2 triálba. Ezt itt is fogom befejezni :)

    0.) olcsó
    1.) hogy tud ez így kinézni, ilyen jó frémmel* ?!!?!?!?!?! UEDA!!!
    2.) wd1el szopok rendesen pécén, justcause3al is, most jó volna valami problémamentes.

    *közvetlen TLG után nézve mintha 190frém volna
  • Moby
    #68953
    Teknóban nincs vele gondom. Elmúlik az újdonság, elmúlnak a zenék, és nincs változatosság. Kevés a történés, érzékelhető progressz meg semmmise.
  • arty
    #68952
    Állítólag 8 óra alatt letolható, adj neki pár órát :)
    Pláne, hogy nálad PRÓ + okosabb Trikó (=higgadtabb tudsz benne maradni :D). Detényleg.
    Ilyen kevés órabefektetéssel szvsz egy játék sem tud többet adni... (pláne ha a félbehagyás szó szerinti)

    Gero: bazeg, rendesen kinyírjátok itt az esélyt mindenkinek :))
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A legtöbb játék ilyen "végehype" után simán elbukna bárkinél szvsz...

    Utoljára szerkesztette: arty, 2017.01.29. 19:33:48