121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #69031
    Hát már jó pár éve ilyenek a játékok, Jó reggelt kívánok :D
  • SlickAdam
    #69030
    rajottem (mondjuk mar sejtettem eddig is), hogy nekem ez a jatek nagyon nemgyerebe...
    az a redvas sok agybaszos felirat a kepernyön, ikonok mindenütt, energiahalo2000, röntgen-latas (mostanaban ez a menö), ....
    nem, engem ezek kimondottan idegesitenek.

    eeeees meg mindig nincs okom PS4-et venni, juheee (tudom, ott a TLG, de az csak egy...)
  • darkSectorxxx #69029
    Beszarás, na ezt a növényzetet már én is elfogadom.....
  • TDC Geronimo
    #69028
    És ezen az enginen fog futni Kojima játéka is...
  • TDC Geronimo
    #69027



  • TDC Geronimo
    #69026
  • darkSectorxxx #69025
    Nem sok ez. :D
  • darkSectorxxx #69024
    Igazából életem első sandbox játéka, amit pre-orderben veszek meg...
  • Seth
    #69023
    NiOh is szép terjedelmes lesz :)

  • darkSectorxxx #69022
    Hát ez a vicc, hogy még a sima gépen is csodás lesz. :D
  • TDC Geronimo
    #69021
  • Totya42
    #69020
    Marha jó játéknak néz ki. És azt mondják a videóban, hogy a felvétel sima ps4-ről van :O Már nagyon várom, hogy tolhassam a ps4promon.
  • TDC Geronimo
    #69019
    Még egy videó, de ez Pron fut

  • TDC Geronimo
    #69018
    Egyelőre ennyi

  • TDC Geronimo
    #69017
  • TDC Geronimo
    #69016
    Még linkelek párat ahogy jönnek, legyen mit fikázni

  • Kandurex
    #69015
    A fallout nem biztos, hogy jó példa...
  • Kandurex
    #69014
    Nem szopd fel a Horizon-t...., egyelőre annyi tudunk, hogy jó lesz a grafika. De semmi mást nem prezentált. Pl. az új God Of War egyetlen in-game trailer-ébe több faktor van, mint amit ez mutatott eddig jó pár videójába.

    Legyen szkeptikusak. Én is szeretném, hogy jó játék legyen.
  • TDC Geronimo
    #69013
    A lényeg egy rpgben a harc? elder scrolls játékokban milyen? falloutban? ME első részében milyen volt? Deus exekben? Megsúgom. Fostaliga mindben. Ettől még nagyon jó játék volt az összes. Horizon videókon meg a combat itt sokkal jobbnak néz ki, mint bármelyik előbb említett játékban
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2017.01.30. 17:46:57
  • Kandurex
    #69012
    Pont a lényeg nem volt benne jó?

    Őőő...hogy is? Ja igen. Loál!
  • TDC Geronimo
    #69011
    loál

    Hát akkor megkaptam a választ a kérdésre. Ez (se) a te műfajod. Mondjuk witcherbe harc tényleg nem volt a toppon, de a többi igen.
  • Kandurex
    #69010
    Eeegen, játszottam, mester fajos gépen....

    ...annyira nem volt súlya a harcnak, hogy folyton az jött át, hogy a Geralt (vagy ki) egy fogpiszkálóval fenekeli az ellent...nagyon nem jött át,...sőt csak emiatt ott is hagytam, úgy, hogy itt van, de azóta se akaródzott elindítani.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.01.30. 17:44:17
  • Seth
    #69009
    De a felfedezetteket már látni akarom, ez nincs megoldva
  • TDC Geronimo
    #69008
    Kapcsold ki a jelzőket? Már ezer éve meg lehet csinálni a játékokban. Ott vannak a filterek
  • Seth
    #69007
    Nekem egyvalami hiányzik ezekből az open world játékokból. Hogy ne legyen a térkép tele ikonokkal :D Tudom hülyeség, de úgy hiányzik hogy én fedezzem fel a területeket, ne pedig gépiesen menjek a mutatott cél felé.Megnyitom a térképet, beikszelek egy checkpointot,aztán lósz, majd következő, és még azt is látom mi van ott,azelőtt hogy odaérnék.
    "Ne használd a térképet!" Na igen, remek tanács
  • Kongy
    #69006
    Nekem a HZD tiszta Far Cry Primal hangulatot áraszt, bár ez pont a távoli jövőben játszódik. Mondjuk én a Primal-t is imádtam, képi világban azért nagyon ott volt, ahogy a HZD is (videók alapján legalábbis ez jön le).
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2017.01.30. 17:33:27
  • TDC Geronimo
    #69005
    Witcher 3al te játszottál? Open world tudod. Ott nem voltak epikus részek? Itt láttunk az első 1 órából egy tutorial szerű main missiont meg egy side questet. WoW biztos reprezentatív a játék egészére, ahogy az a kiragadott huszadrangú átvezető is.
  • Kandurex
    #69004
    Nem a tájra gondolok. Hanem látványos történésekre. Állejtős badass pillanokra. Ilyenek kellenek, hogy emlékezetes legyen, hogy fasza legyen!

    Egy open world mechanik far-cry-ra senkinek nincs szüksége...és sajnos nem látom a grafikán kívül azt a bizonyos faktort.

    Vagy Te mit látsz benne? (hagyjuk a grafikát, az egyértelmű)
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.01.30. 17:28:43
  • arty
    #69003
    az a fájó, hogy ez jó frém/irányítás mellett egy örök klasszikus!
    és igen, sokkal jobban működött volna a kötődés is, ha a player nem kívánja társa halálát minden árok előtt.... :D
  • TDC Geronimo
    #69002
    Kérlek itt ne kezdjétek. Elég nekem neogafon állandóan ezt a nitpicky okádék hozzáállást eltűrnöm. Mostanában divat mindenből kiragadni 1-1 rosszabb részt és 50 oldalakon át vitatkozni rajta. Kurva nagy open world játékban egy legutolsó fosom sidequest. Bethesda, bioware, de még a witcher játékok is tele vannak ilyenekkel. Get over it
  • zzeN
    #69001
    Az engine jónak tűnik, de ilyen elbaszott átvezetőt hogyan tudtak összehozni az rejtély:


  • Hoz_Hun
    #69000
    Gratula, hogy végigvitted.
    Én kb a felénél vagy 2/3-nál beadtam a kulcsot annyira felhúzott az irányíthatatlanság. Na meg álítólag kötödnöm kellet volna az állathoz, megszeretni meg ilyesmi. Hát érzelmet azt generált az tuti. ÚTÁLTAM Ticot!
    Minden igaz amit az irányításról írtál. A grafika meg frém engem kevésbé zavart. Szóval nálam a sztori is zéró. 2/10 (erős jóindulattal).
    Hála égenek már túladtam rajta bár jelentős veszteséggel (jah, úgy hogy végig se játszottam).
  • TDC Geronimo
    #68999
    hm platinumnál tényleg 28at írnak pedig 28 a US megjelenés, 1 az EU és 3 a UK. Digitálisan akartam, de akkor megveszem lemezesen, ha tényleg 28án jön
  • Evoluti0N
    #68998
    Jah. Elég vicces, amikor sikítoznak, majd zuhannak lefelé.
  • Hoz_Hun
    #68997
    Lol, köszi. :)
    Csak valahogy sz*r látni, ahogy kapálózva lezuhannak a semmibe.
  • TBTPumpa
    #68996
    Nebasszálfel, március 1-et írnak mindenhol. Február 28-án viszi a futár mindenhova - Platinumshop elmondása szerint.

    Aloy jól néz ki, jobban mint a korábbi videókban. Remélhetőleg már a retail CE-t is mutogatni fogják, hogy valójában mire kell számítani.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.01.30. 16:41:04
  • orichalcos
    #68995
    20. percnél az a jelenet több mint érdekes. :D

    Amúgy engem a kameranézet kicsit zavar Aloy esetében. Folyton a távolba mereng.. :D
  • Seth
    #68994
    Első részben tesznek rá említést, hogy a leeső emberkék a Void-ba kerülnek de pár nap múlva véletlenszerű helyre teleportálódnak (nem tudják az okát, deus ex machina :D)
  • TDC Geronimo
    #68993
    látványt? Te láttál ennél szebb open worldot? Leírtak alapján te nem szereted open world játékokat, akkor szerintem ezt is skippeld.
  • Kandurex
    #68992
    Semmi gond. Megvárjuk mi lesz.