121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #69111
    Kitalálom....Lords of Fallen. :D
  • Totya42
    #69110
    Kizárt dolog. Egyetlen egy jó játékot nem csináltak még. Pedig próbálkoztak dögivel (https://en.wikipedia.org/wiki/CI_Games).
  • darkSectorxxx #69109
    Hát ez csak 10%-ban része annak, hogy miért kerülöm, 90%-ban meg az, hogy FPS játékokat nem szoktam egy ideje játszani és vásárolni. :)

    De mások hátha úgy érzik, hogy na még 1 esélyt, hátha az első 2 rész után összeszedik magukat.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.02.01. 21:38:07
  • Totya42
    #69108
    CI Games csapat készíti. Korábbi nevükön City Interactive. Az értelmező kéziszótárban a messzire kerülendőnél az ő fotójuk szerepel.
  • darkSectorxxx #69107
    Hallom a Sniper Ghost Warrior 3-nál.

    Az erőlendelők (PC, PS4 platformokon) MEGKAPJÁK INGYEN a Seasson Pass-t.
    (2 multi map és 2 story dlc)

    ---- Bár engem még így sem érdekel a játék, csak hátha valaki várja.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.02.01. 21:29:15
  • darkSectorxxx #69106
    Én nem számítok semmi egyébre, mint amiket felsorolnak, sőtt, annak a felével elvagyok.

    Hacsak a játék fővonala lenne a sok gyüjthető szar nélkül, már elég nekem, de persze szubjektiv vagyok, azért mert nekem ez a stílus jön amúgy is be, nem a GTA féle niggerség, meg a WD féle hekkelős newgen, meg witcher féle vaddisznóvadászat, amivel semmi baj nincs, jók azok, csak én a stílus, a dizájn miatt is már imádom a csapatot, a Killzone színvilága, stílusa egyből árad a játékból. Nekem.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.02.01. 21:25:08
  • Moby
    #69105
    Egy újabb, digitális papírra vetett agyhalál. Abba kéne már hagynia kb mindenkinek a géming újságírást, mert az a néhány normális(ha van olyan egyáltalán) már nem lenne nagy veszteség, de ezt a sok elmeháborodott balfaszt csak el kéne takarítani az én hobbim közeléből. De a nyilvánosságtól mindenképp.
  • Kandurex
    #69104
    Ez egy pozitív kritika. Csak ne emelte ki volna annyiszor, hogy mennyire n+1 open world játékra kell számítani. :(
  • darkSectorxxx #69103
    + még akinek van nyál még a szájában....
  • Bandicoot
    #69102
    Hongkonban megkapták januárban....:)
  • Totya42
    #69101
    Ne kínozz ezekkel a giffekkel :D
    Nagyon ígéretesnek néz ki. Remélem leköt majd hosszú órákra.
  • Totya42
    #69100
    A harcrendszere az borzalom. A karakterek totál érdektelenek. A történet egy nagy kidolgozatlan zagyvaság, ami nulla érzelmi reakciót vált ki az emberből. Alibi open world, aminek semmi értelme ebben a formában. Rossz az egész. Ennek ellenére, ha lekötne, akkor játszanám, de olyan kegyetlenül unalmas, hogy az szavakkal kifejezhetetlen.
    Valahogy a square elvesztette a varázsát. Vagy már nem dolgoznak ott, akik régen. Régen tudtak normális történetet írni, ami ugyan akkoriban is blődség volt, de legalább érdekesre írták meg. Voltak karakterek, akikkel együtt tudott érezni a játékos, akikkel törődtél. Ott volt Cloud, Tidus és Squall, mind egybites karakter és mégis érdekesre írták őket. És a mellék karakterek is jók voltak, mint Barrett, Quistis, Auron bármelyik. Aerist rendes megsiratta az ember. De legalábbis nem csak egy meht váltott ki. Volt egy rendes nagyívű történet, ami az egyének kis történetéből vált világmegmentő egésszé. Itt ez mind nincs. Nem is emlékszem a 4 szereplő nevére annyira semmilyenek. A játék grafikája, ami ér valamit, a többi nekem nagyon nem jött be.
  • TDC Geronimo
    #69099
    Kurva alianationt nem tudják berakni csak ilyen szemeteket...
  • Moby
    #69098
    Ez az lbp3 ps4-es fosportja a széria szégyene.
  • darkSectorxxx #69097
    Én a FF XV-öt jó mélyen eltemettem magamban.
  • Kandurex
    #69096
    Jó az. Leszámítva, hogy

    nulla kihívás van,
    a legbonyolultabb küldetése a MMORPG legalját idézi,
    hányinger kaphatsz a main karakterek kinézeténél,
    logikátlan tárgyrendszer,
    egy gombos harc.

    Hm, na jó...tényleg egy halom fing.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.02.01. 20:16:12
  • TDC Geronimo
    #69095


  • Totya42
    #69094
    Az nem az én játékom. Tetszik, de az irányítását nem tudom megszokni. Nem nekem való. Mondjuk még itt van az FFXV, amit megvettem és végig kéne vinni, de olyan szar az is.
  • AntiHero
    #69093
    Niohval kihúzzuk :D
  • Totya42
    #69092
    Piszok hosszú lesz ez a február :(
  • TDC Geronimo
    #69091
  • Totya42
    #69090
    Igen. Ezek lesznek:
    LittleBigPlanet 3 (PS4)
    Not a Hero (PS4)
    Starwhal (PS3, Cross Buy with PS4)
    Anna: Extended Edition (PS3)
    Ninja Senki DX (PS Vita, Cross Buy with PS4)
    TorqueL (PS Vita, Cross Buy with PS4)
  • Totya42
    #69089
    Én örülök a lbp3nak, mert az első részével játszottam csak és az nagyon tetszett. Remélem ezekből a 2 rongyos játékokból most már azért sűrűbben raknak pluszba. Én örülnék az AC black flagnek, vagy az Aliennek vagy mit tom én volt egy csomó szarrá akciózva, amiket amúgy nem vennék meg, de pluszban szívesen kipróbálnék.
  • Seth
    #69088
    Ezeken kívül milyen indie lesz még,azt lehet tudni?
  • Bandicoot
    #69087
    Beteszik ajándéknak azt a játékot ami minden évben beakciózva ilyen 2000 forint volt maximum... Inkább nem multizok többet ezen a szaron de tőlem tőbbet egy forintot nem látnak....
  • Totya42
    #69086
  • arty
    #69085
    és eddig mindig be is jött :D
  • Bandicoot
    #69084
    Dehogyisnem. Szinte mindig van aki megjósolja. " Valami indie szar lesz!"
  • Tatyla
    #69083
    Találgatások eddigi három év alatt egyszer sem jöttek be
  • orichalcos
    #69082
    "átrakták a váltást hónap első keddjére "

    Eddig is kedden volt a váltás nem?
  • arty
    #69081
    átrakták a váltást hónap első keddjére .... szal "majd" kiderül.

    jó volna már valami értelmes cím is, remélem nem a rebesgetett Alienationt kapjuk (mert az bár nagyon frankó, de már megvan :) )
  • Kandurex
    #69080
  • mucsácsó
    #69079
    szerintem majd ma, talán... :D valószínűleg nem tudnak dönteni, hogy melyik szar kerüljön be újfent :')
  • bexinho
    #69078
    Van már valami hír a februári ingyen játékokról?
  • Moby
    #69077
    Sosem volt túl nagy, de időközben a kiadott anyagok hatására az érdeklődésem nulláig zuhant.
  • darkSectorxxx #69076
    Na meglestem a ps4-en a gif csinálást, de ez így elég cudar, szarfos minőség és max annyi hogy twitterre ki lehet tűzni, neszesemmi.
  • SlickAdam
    #69075
    "Hosszas várakozás és fejlesztés után végre elkészült a Banjo-Kazooie spirituális utódja: a Playtonic Games bejelentette, hogy aranylemezre került a Yooka-Laylee."

    aprilis 11. bicsiz!
  • TBTPumpa
    #69074
    Ott a hivatalos CE! Nem kellett sokat várni rá és a szobor is korrekt!
  • darkSectorxxx #69073
    Leget a csapat gúnyolódik a Microsoft-al????????? .D
  • darkSectorxxx #69072


    Multiplatform lett a Horizon! :D