121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • tomi890125
    #69071
    Ez az xboxos verzió. Ott a lemezen az XOne. :D
  • TBTPumpa
    #69070
    100% hogy lesz valami addigra. Még 1 hónap a megjelenésig, addig tuti nem fognak malmozni, fejlesztik tovább.
  • darkSectorxxx #69069
    ja akkor én tudtam rosszul, én azt hallottam csak, hogy talán megjelenik.

    De szintén zenész vagyok, engem is visszataszított, a harcrendszer is, meg úgy az egész, totál feladtam, pár óra játék után, nem kapott el a játék...

    Inkább az árát kifizetném egy FF7-8-ért, ne csináljanak semmit vele csak 1080p képet és ennyi....kifizetném azt a hd remaster árat, ami kb 40 dollár szokott lenni.
    Tudom lesz FF 7 Remake, de attól félek.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.01.31. 16:35:43
  • Seth
    #69068
    Nem volt soha kamu,bemutatták már több rendezvényen, csak a dátumot nem lehetett tudni. EU-ba 11.-én jön egyébként.
    Részemről szintén kihagyós, 1x elég volt PS2-n, hatalmas csalódás
  • darkSectorxxx #69067
    FF XII HD, nem volt kamu.
    Julius 13.-án japó megjelenés, állítólag....

    Kár, hogy az eredetit is utáltam.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.01.31. 16:25:34
  • Evoluti0N
    #69066
    Az nagyon ritkán nem ficcen be mostanában. Gravity Rush 2-nél nem volt. Nem emlékszem, h előtte melyik játék volt az, aminél nem volt. És az a poén, h a GR2 esetén eddig még nem is találkoztam buggal.
  • darkSectorxxx #69065
    Ezért fizetek dollárban. :D
  • AntiHero
    #69064
    Jaaa. Na addigra talán meg is veszem a játékot. :D

    Nioh gyere mááár!
  • SlickAdam
    #69063
    de azert egy day1 pöcs csak beficcen...
  • TDC Geronimo
    #69062
    A májusi dlc lesz ingyenes. Ezek a szépen kivágott részek mind pénzbe kerülnek.
  • AntiHero
    #69061
    Mégis fizetős a resi dlc? Mert 3 ezerért látom a storeon.
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2017.01.31. 16:11:28
  • TBTPumpa
    #69060
    Jah, bearanyozódott a Horizon Zero Dawn
  • TDC Geronimo
    #69059
    Nem lesz késés

  • arty
    #69058
  • SlickAdam
    #69057
    es mar erkeznek is a RE7 DLC-k, fikkenzigg!!!
  • TBTPumpa
    #69056
  • Tatyla
    #69055
    Február 28 US, március 1 EU
  • TBTPumpa
    #69054
    Ez egyre szebb és jobb. Mikor jön már?
  • Evoluti0N
    #69053
    Engem most az bosszant, hogy péntek(!!!) óta szerverkarbantartás van és nem működnek az online fícsörök. A poén, h azt se lehet tudni, h mikor lesz vége. Annyit írtak, h a hét eleje. Vicc. Miért tart ezt napokig megcsinálni?
  • Kandurex
    #69052
    Lehet. Sőt, ...
  • TDC Geronimo
    #69051
    Én csak téged akarlak megkímélni, mert láthatólag te valami teljesen mást vizionálsz bele a játékba, holott teljesen egyértelmű milyen lesz.
  • Kandurex
    #69050
    Hát ha tényleg annyi lesz, hogy a holdfénybe kell gyűjteni a kecskerágót , akkor tényleg nem.... remélem főzni is kell benne.

    De várjuk meg azt a release -t. Most egy másik játék a fontos, ami egy héten belül megjelenik...
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.01.30. 22:38:45
  • SlickAdam
    #69049
    no de... no de... a hájp?!
  • TDC Geronimo
    #69048
    gowból nincs lófasz se, ma jött egy rakat horizon videó, amiben látod milyen lesz. Ha nem tetszik, amit látsz kár megvenned.
  • Kandurex
    #69047
    Én abba egy DaS stílust vizionálok bele, nyakon öntve nyers brutalítással. Aztán, hogy mi lesz belőle, az már más kérdés. A lényeg, hogy ott nem bizsereg a pókösztönöm, míg itt vannak kétkedéseim. De még egy hónap. Meglátjuk. Basszon! Szárazon!
  • TDC Geronimo
    #69046
    Horizon HUDról

    "There are multiple settings to adjust the HUD, also to nearly invisible."
  • Moby
    #69045
    Geeez ez a konzolos multizás mekkora egy gennyedző fekély ezzel az egerezéssel LOL És mindezt pénzért! LOL Sony bazdmeg, jól nyomjátok fortheplayers

    Más.
    Én má semmit nem nézek meg HZD-ból. Jöjjön, aztán basszon oda. Nade amire főszalad a szemem a harisnyámon, ez a GoW komperzsön. Amiből az eddigi videókból semmi nem jött le, csak QTE pokol. Szép, jó a graf, de játékot abba én még akkor sem láttam bele, ha nagyon dörzsöltem a szemem.
  • darkSectorxxx #69044
    Ugrásból, íjjazásra vártam már hosszú évek óta, most megcsinálták, bár én a The Last of Us-ban gondoltam ilyet. Na mindegy, ami késik, nem múlik...
  • Evoluti0N
    #69043
    Hát, igen. Még a legjobb open world játékok is sokszor tele vannak időhúzó dolgokkal. Lásd: Witcher 3-nál a kismillió láda Skelligén a vízben. Az más dolog, h mániákus vagyok is mindet összeszedtem. MIND A HÁROM VÉGIGJÁTSZÁS ALATT!!!
  • TDC Geronimo
    #69042
    Összes preview amúgy iszonyat pozitív a játékkal kapcsolatban. Jó sok mindent titkolt el GG egészen idáig. Gameplayt se sokat mutogattak.

  • Moby
    #69041
    Ezt a szintet 20 óra felett csak valami fos filler dolgokkal lehet nyújtani. Ami remélem nem lesz. Legyen benne egészséges mennyiségű, állandó minőségű tartalom. Semmi több.
    De nem ez lesz. Tele lesz fassággal a térkép. Ma enélkül nincs játék. Még ilyen magas minőségű sem.
  • Newfronter
    #69040
    Arra leszek kíváncsi, hogy mennyire nyújt majd hosszú távú szórakozást a HZD? El tudnék viselni utólagos DLC-ket, vagy utólag hozzáadott end-game tartalmat.
    Mert ha elkap a gépszíj, akkor ez a játék nem fog ereszteni...
  • ppista
    #69039
    Az önszuggesztió csodákat tud müvelni az ember érzelmeivel. Ezzel a módszerrel le lehet mondani még a szexröl is, nemhogy egy PS4.-röl. :)
  • darkSectorxxx #69038
    Ez igaz, én is utálom, de egy állarcot ha vennél az egyik kőbunkós ősembertől a a játékban? :P
  • SlickAdam
    #69037
    a föszereplö lindsay lohan
  • darkSectorxxx #69036
    Még fotomod is, ejha.
  • darkSectorxxx #69035
    Én is hányok a kijelzőktől, erre van a hud off opcio a játékokban, amit én még a das3-ban is alkalmazok. :D
    Egyéb gond? :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.01.30. 19:19:51
  • TDC Geronimo
    #69034
    Pedig jó kis játék volt az
  • TDC Geronimo
    #69033
    Time of day állítás fotómódban...

  • SlickAdam
    #69032
    es en egyre kevesebbet is jatszok valamiert... :D

    Shadow Of Mordor-ra emlekeztet. 1 orat birtam azzal is.