121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #69271
    Just tried F1 2016 and it's turbo locked at 60fps and wet racing seems much smoother and higher framerate. Interestingly although F1 2016 was no slouch at load times, it seems even quicker than before.

    I just played opening of Until Dawn twice, first in normal and then in boost mode. While in normal mode some scened looked questionable, all was much better and more natural in 2nd playthrough.
  • TDC Geronimo
    #69270
  • Kandurex
    #69269
    khm...
  • TDC Geronimo
    #69268
    Kipróbáltam coopba ezt a wildlandset. El lehet vele szórakozni, de akkora input lag van PSen, hogy nekem ez megöli a lövölde részét
  • Moby
    #69267
    >Moby is két kézzel önti bele a pénzt

    Mert 3 év alatt összejött uszkve 50 játék? Szerintem ez nevetségesen kevés. Ha valaki a kezdetektől psn+ előfizető, mostanra kapott 2*12*3, azaz 72 db játékot.
    Na én nem voltam előfizető, csak néha. A játékaim meg nem mind AAA+++ játékok. Azért is főleg, mert azokat jórészt lemezen vettem, és mostanra eladtam/becseréltem/stb. Szerintem itt mindenkinek van legalább ennyi, vagy ettől sokkal több játéka.
  • Moby
    #69266
    Nem szoktak olyan featuret beletenni, ami mellé oda van írva, hogy ha problémákat tapasztalsz, kapcsold ki. Ez inkább tűnik úgy, hogy abban a fázisban van, amikor a feedbackeket gyűjtik. De ha benne lesz, az csak jó. Mindenesetre jó lenne már látni hogyan működik.
  • TDC Geronimo
    #69265
    Ha until dawn lockolt 30al fog ezzel futni, akkor behúzom
  • TDC Geronimo
    #69264
    Kijön az update jövő hónapban akkor benne lesz
  • Totya42
    #69263
    Mentegeti a franc. Az egész onnan indult, hogy szarozták annyira, amennyire messze nem szar. Moby is két kézzel önti bele a pénzt, de minek, ha ennyire szar. Hát mert mondjuk annyira messze nem szar. Csak mondom. Ha az egész annyira szar lenne, akkor nem venne rá senki multiplat játékot, mert mindenki a glorius master race pcjére venné akkor, ha szar lenne. De nem arra veszik, ergo akkor nem akkora szar. Capise?
    Amúgy van neked is gamer pc-d, akkor miért nem ott nyomod, ha ekkora szar?
    Utoljára szerkesztette: Totya42, 2017.02.03. 17:05:00
  • Moby
    #69262
    Eléggé experimentalnak tűnik. Véglegesben ez nem most fog megjelenni.
  • LBandi77
    #69261
    Valaki majd tesztelne nekem from játékot ha ez az FW.megjelenik, lehet hogy eljött az idő és megyek gépet cserélni.
  • arty
    #69260
    15k vagy 18, mindegy.

    orulok h nalad gyors, nalam nem az. es a szar sebesseg alapjan mondom, h nem koltenek az infrastrukturara.

    pecen kigazdalkodjak a jatekok arabol az infrat, sonynak a dragabb jatekok ellenere se sikerul, kulon penzt szednek erte. es meg igy is szar. le-hu-zas,ne mentegesd.
  • arty
    #69259
    navegre.
  • samsung123
    #69258
    :D
    Utoljára szerkesztette: samsung123, 2017.02.03. 15:19:31
  • TDC Geronimo
    #69257
    not mentioned in the release note:

    boost mode for PS4 Pro
    higher frame rate for old game which dont have Pro patch

    WAAAAAAAAAAT

  • TDC Geronimo
    #69256
    4.50 FW beta

    External HDD support, custom wallpapers, & streamlined notifications coming in PS4 system software update 4.50
  • LBandi77
    #69255
    Ez most vásárlásra vagy patch-re vonatkozik?
  • arty
    #69254
    mert nem mindegy, hogy 10 vagy hogy 100 perc mulva játszhatok :) néha összesen nincs 100 percem játékra.....
  • LBandi77
    #69253
    Azt írja már nekem le valaki hogy miért nem mindegy hogy 50 vagy 500.Tényleg kíváncsi vagyok.
  • Bandicoot
    #69252
    500as net...
    Psn ha jó napja van eléri az 50et is....vicc...

    Mindenesetre én nem pazarolnék időt erre a gyerekre. Teljes homály.

    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.02.03. 12:49:31
  • Totya42
    #69251
    100-as netem van. Ps-en 90%-ban jön maxal, néha csak 80-90Mbitel. Nagyon ritkán szokott lassan jönni, akkor be rakom rest módba és egyből hibátlan. Míg xbox-on, ha dash frissítés van, akkor nyugodtan otthagyhatom 10-15 percre is, mert olyan lassan jön. Játék frissítések sem különbek x-en. Van, hogy ott is jön a netem maximumával, de ritka mint a fehér zorró.
    Amúgy milyen 16-18 ezerrel beszélsz? Store-on 15 ezerbe kerül (felezve 7500). Honnan veszed, hogy semmit nem költenek infrastruktúrára?
    Egyébként nem kell semmit megfordítani. Ha szedhetnének pénzt érte pc-n, akkor szednének is.
  • arty
    #69250
    "Hagyjuk ezt a live jobb dolgot. Ez már a múlt. Régen tényleg jobb volt, de ma már semmivel sem jobb. Van Xbox One-om is (volt 360-am is és a classic xbox-om még mindig megvan) nagyon jól tudom, hogy milyen. XO-n a dashboard frissítés (meg úgy a játékok frissítései is) baromi sokszor lassúak. Ellenben ps-en firmware frissítés 2 percnél tovább még sosem tartott."

    Gyorsabban jönnek az anyagok, nekem ezt jelenti az objektiven kifejezhető "jobbság".
    Kb éven ekresztül sz*ptam a szar lájval, lassu volt, de most épp/már jó - 120ast netemből 90-100mbitet ki tud használni, a psn ellenben 50-60mbit/s fölé SOHA nem jutott még.

    A frissítés sokkal jobb ps-en, tény, de ez nem a psn érdeme, hanem a ps4 operációs rendszeréé.

    "PC-n azért ingyenes, s azért nem kérnek pénzt érte, mert ott nincsen egységes digitális platform. Minden nagyobb kiadónak saját platformja van. Nincs köztük megállapodás. Egymás konkurensei. Szóval ezt a költséget kénytelenek lenyelni. Ha egységesítenék a platformot, ami jelenleg nem áll érdekükben, akkor ott is sarcolnák a multit, erről kétségeid ne legyenek."

    Fordítsuk meg: a PSN nem azért fizetős, mert KELL az a pénz valamire, konkrétan/célzottan! Azért szedik be a plus árát, mert visszaélhet a butajuzertömeg kiszolgáltatottságával a platform holder. A live történelme a bizonyíték, hogy ezen a címen lehet pénzt szedni, akár a "semmiért" is. Meg is teszik mostmár sonyék is, hiszen nem 2 éves/20 milliós hátrányt kell ledolgozniuk, hanem vezetik az eladási toplistákat.

    És ezek után pláne felháborító, hogy az éves 16-18 ezerből ennyire SEMMIT nem költenek az infrastruktúrára.
  • Moby
    #69249
    Hát a végtelen pénz az belement, de nem a rockstar lesz az, akit sajnálni fogok emiatt :)
  • Moby
    #69248
    Te, ez nem a "nekem mi nem tetszik mobyban" topik. Nyissatok egyet, vagytok elegen.
    Vagy írd meg az indexre cikkben, az is tökéletes. Elfér ott.
    Lépjünk.
  • partizan182
    #69247
    Nálam ezt az UC4 toppolta, de igen anno megdöbbentő volt. Ha jól emlékszem bazi drága és jó lassú is, nem véletlen hogy azóta se használta senki.
  • Ulthane
    #69246
    Jajj Moby, kezd nagyon fárasztó lenni már, amit csinálsz, Neked mindenki hüye, mindenki szar, az index, a géming sajtó, minden gémer, minden platform. Faék egyszerű világképed így néz ki: ami neked tetszik, a jó, ami nem, az mind aberrált, buzi, kénköves pokol, laikus, lúzer, hülye, retardált. Te vagy a megmondóember, minden úgyvan, ahogy te mondod (nem), s amikor egyszer kiderül, hogy hát,mégsem olyan tökéletes az összkép, mert hát neked ugye jól esik, akkor egyből megint jön a szócunami meg a verbális offenzíva.

    Már akartam kérdezni korábban amúgy: neked magaddal van bajod, vagy az életeddel?

    Az az ideiglenes számözetésed jót tett pár hónapja a fórumnak, nem akarsz megint kicsit? Ne fáraszd magad bármi válasszal is, nem olvasom el.
  • Moby
    #69245
    Jah. Az L.A. Noir volt az, ami párhuzamosan használta a két technikát. A mai napig etalon facial animban.

    Köcsög Rockstar. Nagyon tudta ezt már lassan 10 éve is.

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.02.03. 11:05:56
  • partizan182
    #69244
    Lol, még nem láttam, poén, de kicsit becsapós, 2D-ben nagyon fasza, de azért körbejárni nem lehetne Trump fejét virtuálisan.

    Ez a 30% az Infémüsz 2nd Son kapcsán merült fel.
  • partizan182
    #69243
    Does not compute, Hellblade esetén látványosan 0% difire lőttek:

    KEP

    Utoljára szerkesztette: partizan182, 2017.02.03. 10:57:18
  • Bandicoot
    #69242
    Ha nagyobb csapat csinálná az is év első felében jönne és egész 2. Félév uborkaszezon lenne, de így...
  • Moby
    #69241
    Amúgy szerintem az a 30% erősen túlzó. Talán itt, talán máshol, de ezt a videót egyszer már linkeltem. Elég durva. Riöltájm.

  • Moby
    #69240
    Attól a 30%-tól mára azért messze kerültünk. Ld. Hellblade.
    Apropó hellblade. Ninja Theory twitteren égre-földre esküdözik, hogy márpedig idén kijön. Demostmá istenbizony! Kurvára nem értem azt a projektet. Láthatóan akarnak vele valami nagyobbat dobni. Mér ilyen mikrocsapat csinálja? Nullbüdzséből.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.02.03. 10:51:45
  • partizan182
    #69239
    Tán valami Giant Bombcastben volt arról szó egyszer, hogy ha face performance capture-t csinálsz egy színésszel az in-game modell fizimiskája max 30%-ban térhet el, különben használhatatlan.

    Ezért van hogy minden csóka úgy néz ki mint Troy meg Nolan :)
  • Moby
    #69238
    Hasonlít. Mondhatni :)

  • Moby
    #69237
    Ha nincs mondanivalóm, vagy amit annak gondolsz, de valójában egy senkit nem érdeklő iszonyatos fasság, nos akkor ne ugatok bele mindenbe. Vagy igen, és akkor azt kirakom az indexre cikknek. Meroda minden hülye írhat. Igen komám, még te is.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.02.03. 10:20:23
  • Bandicoot
    #69236
    Ez egy játékos fórum nem anyanyelvi kisokos.
    Ez a grammar nazi amit tolsz egy rohadt idegesítő trollkodás ami abszolút nem való egy ilyen topikba.
  • Moby
    #69235
    Dehogy érted. Nem azért vagy te hülye, mert tudsz helyesen írni.
  • Ulthane
    #69234
    Tanuljatok meg helyesen hasznalni az anyanyelveteket eloszor, aztan johet minden barminemu okoskodas barmirol.
  • Ulthane
    #69233
    Ja, ertem. Erre nem az a reakcio, hogy koszi, hogy szoltal, ma is tanultam valamit, hanem en vagyok a hulye, hogy tudok helyesen irni!
  • Bandicoot
    #69232
    Amire meg én gondolok az egy lapát ami a fejedet csapkodja te nyelvészek gyöngye...