121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #69231
    Olyan értékes a jelenléted mostanság, mint a barnamaci, amit kitoltam reggel. Írjál cikket indexre játékokról. Az eszed megvan hozzá!
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.02.03. 10:09:49
  • Ulthane
    #69230
    Ami jól esik, az az esö. Amire te gondolsz, az jólesik helyesen...
  • Tikal #69229
    Nem azt mondom, hogy rossz a hangminőség, hanem azt hogy nem tudok csatlakozni a barátaimhoz!! Egyébként mikor csinálták meg? Tegnap? Mert akkor lehet már nem érvényes amit írok ;)
  • Moby
    #69228
    Na igen. Ma ez a két irányzat uralkodó. Van az egyik, ahol a "verseny" "társak" úgy versenyeznek, hogy véletlenül pont ugyanúgy, ugyanannyira cibálja le a vásárlóit, meg van a másik, ahol valódi előnyökkel próbálják megnyerni őket.
    Utóbbira azt a terminust, hogy "nem egységes" még nem láttam senkitől, de tonképp nevezhetjük így is. :) A nem egységes ez esetben annyit tesz: van verseny. Naja. Az meg nemszar a vásárlóknak. Ott pl. senkit nem érdekel mennyit ad el mondjuk a steam. Mások a prioritások, más számok fontosak. Az árak.
  • Bandicoot
    #69227
    EXTRAPROFIT NÉLKÜL minőségi szolg. Vs Extraprofittal egy fos aminél nincs látszata mire megy el a pénz.

    Egy kurvadarab betüt nem pazarlok rád a továbbiakban. Felesleges ezekután. :)
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.02.03. 10:05:41
  • Totya42
    #69226
    Miért baromság? Fejtsd ki kérlek.
  • Bandicoot
    #69225
    Ez egy ordítóan nevetséges baromság amit egyszerűen nem gondolhatsz komolyan...


    De továbbra is: Steam. Ingyen.

    Psn. Pénzért.

    Minőség ? Köröket ver az ingyenes platform a fizetősre.
    De látom hiába írja le neked még 10 ps4 tulaj nem fogod fel...Fanboyism......
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.02.03. 10:02:25
  • Totya42
    #69224
    Mert a steam csak egy a sok platform közül pc-n, akik mind a konkurensei, akiktől mind hátrányban lenne, ha pénzt kérne érte, s ezért lenyelik. A pc nem egységes platform.
  • Bandicoot
    #69223
    Most is az.

    Steam ingyé van. Mégse szar.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.02.03. 09:54:33
  • Totya42
    #69222
    Szar is volt.
    Most meg, ha megnézed már a nintendo is pénzt kér érte. Össze lehet vetni, hogy mi volt 15 éve az akkori sokkal rosszabb rendszer költsége, meg mi ma a költsége, csak nem érdemes.
    Utoljára szerkesztette: Totya42, 2017.02.03. 09:55:05
  • Bandicoot
    #69221
    Érdekes a ps3 is egységes platform volt (ugyan így psn) mégsem kértek pénzt....:)
  • Totya42
    #69220
    Tökéletesen és hibátlanul működik nekünk a party chat mióta megcsinálták és kristálytisztán szól. Oly tisztán, hogy olyan mintha mellettem ülnének a haverok és úgy dumálnánk. Hibátlan. Ezzel szemben a game chat egy hulladék minőségben és ha nem egy sessionben vagytok nem is halljátok egymást.
    Utoljára szerkesztette: Totya42, 2017.02.03. 09:53:07
  • Tikal #69219
    A játékba épített chat mindig megy minden játékban, ellenben a party chat-tel mindig vannak problémák, vannak olyan barátaim akikkel soha nem tudok beszélni...egy okádék a rendszer.
  • Totya42
    #69218
    Hagyjuk ezt a live jobb dolgot. Ez már a múlt. Régen tényleg jobb volt, de ma már semmivel sem jobb. Van Xbox One-om is (volt 360-am is és a classic xbox-om még mindig megvan) nagyon jól tudom, hogy milyen. XO-n a dashboard frissítés (meg úgy a játékok frissítései is) baromi sokszor lassúak. Ellenben ps-en firmware frissítés 2 percnél tovább még sosem tartott.
    PC-n azért ingyenes, s azért nem kérnek pénzt érte, mert ott nincsen egységes digitális platform. Minden nagyobb kiadónak saját platformja van. Nincs köztük megállapodás. Egymás konkurensei. Szóval ezt a költséget kénytelenek lenyelni. Ha egységesítenék a platformot, ami jelenleg nem áll érdekükben, akkor ott is sarcolnák a multit, erről kétségeid ne legyenek.
  • Totya42
    #69217
    Én csak arról tudok, ami velem történik. És igen, amióta megcsinálták azóta egyetlen egyszer nem jött elő ez a hiba.
  • Tikal #69216
    Nincs NAT hiba? Erről tudnék mesélni...
  • arty
    #69215
    "Ha maradt volna ingyenes, akkor maradt volna olyan, mint ps3-on. "

    moby is leírta már, de én sem tudok szó nélkül elmenni mellette: ps3on a rendszer volt extrém módon szar, ps4en amit érzel, hogy jobb lett, az nagyrészt a ps4 os jósága! a psn továbbra is lassúcska a lájvhoz vagy az ingyenes pécés megoldásokhoz képest (tényleg, ők egyébkénr hogy tudják INGYEN adni a GYORSABB rendszerüket? sötét energiából nyerik a pénzt? netán psn-en minden olyan olcsó, hogy kell a psn+ extraára, hogy azonos bevételekkel gazdálkodhasson a sony?
  • arty
    #69214
    szerintem az a gond, hogy túl olcsó a psn+, ennyiből nem lehet jót fenntartani!
  • AntiHero
    #69213
    Az már stabil 60 fps :O

    Na jó sima ps4en néha 58 fps :P
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2017.02.02. 23:50:54
  • Totya42
    #69212
    Mivel felesbe veszem a cuccokat így a plusz is egy évre 7500ft. Rakat játékot kapok érte, amiből ha az adott évben csak egy tetszik már jó. Ebben az évben még csak február van, de már 2 játék is tetszik a Day of the Tentacle és a Little Big Planet 3. Nekem jön max-al a psn legtöbbször, ha épp mégse, akkor berakom rest módba és egyből jön max-al. Party chat hibátlanul működik már, nincs már kidobálás, nincsen már nat hiba sem, kristálytiszta kommunikáció (és itt ez speciel megy plusz nélkül is, nem úgy mint a livenál, ahol ha gold nélkül akarsz party chatet indítani, akkor a gép átirányít, hogy vegyél goldot). Share play kúrva jó, csomószor volt már, hogy kértem ismerőst, hogy share playeljen és nem csak nézni tudtam, hanem játszani is és ha tetszett akkor meg vettem én is. Mindig van valami akció store-on. Ha valami idő vagy pénz hiányában kimarad, akkor simán be tudom nem sokkal később húzni akcióban. Rendesen lehet keresni és rendezni a storeban. Tök gyorsan lehet már létrehozni communityket vagy épp csatlakozni egyhez. Egyből van kivel játszani és a kommunikáció, a kapcsolattartás könnyen és kényelmesen van megoldva. Összességében én nagyon is meg vagyok elégedve a psn-el és látom, hogy ha lassan is de fejlesztik. Nagyon jó rendszer lett. Nem örülök, hogy fizetős lett, de ezeket mind közel nem csinálták volna meg puszira ingyen. Ha maradt volna ingyenes, akkor maradt volna olyan, mint ps3-on. Na az nem lett volna jó.
  • Bandicoot
    #69211
    Ha hozzávesszük mennyit fizetsz a plusért online szolgáltatásért. Nos úgy bizony szar.
    Gyakorlatilag a semmiért fizetsz, és az irdatlan bevételből szarnak rendesen megcsinálni az egészet.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.02.02. 22:56:20
  • Moby
    #69210
    Nyugi. Túlpörgöd.
  • Kandurex
    #69209
    Ez is készül már vagy 2-3 éve. Úgy látszik ezzel se tudják, hogy mit kezdjenek vele.
  • TDC Geronimo
    #69208
    loál

    RUMOUR: FFVII Remake not in full production yet, hints that it might be next-gen
  • darkSectorxxx #69207
    Hát nem ilyen basszameg. :D
    Ez másképpen nyomasztó.
  • Totya42
    #69206
    Oké. Elfogadom, hogy Neked ez ennyire szar. De mégis mi a fenének vettél 50+ játékot akkor ps4-re? Nincsen 50 exclusive játék ps4-en, ergo vettél egy csomó játékot rá, amik multiplatform játékok, amik elérhetőek pc-n. Azon a pc-n, ahol szebbek és olcsóbbak a játékok, amin a letöltés gyorsabb, s ami még ráadásul ingyenes is. Nem tetszik Neked, nem is esik jól szarozni sem, nem is értem miért nem adod el a fenébe.
  • TDC Geronimo
    #69205
    Miért a BB az milyen volt?
  • Moby
    #69204
    Szívesen írnám, hogy milyen gyors. Nem azért szarozok valamit, mert az nekem jól esik.
  • darkSectorxxx #69203
    Az a bajom, hogy túl sötét és nyomasztó.

    értem én, hogy a sötét ápol és eltakar, de 100-200 órán át....:(
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.02.02. 20:56:20
  • Totya42
    #69202
    Ez a Nioh is nagyon jól néz ki. Később lehet beszerzem és adok még esélyt neki hátha meg tudom tanulni az irányítását. Mert amúgy a körítése nagyon tetszik.

  • Totya42
    #69201
    Ha minden olyan szar lenne, akkor nem vetted volna meg kő pc-s ként és nem lenne rá már 50+ játékod. Ha ennyire szar lenne a mögötte levő psn, akkor nem ide vennéd a játékokat és szenvednél velük itt, hanem a sokkal "jobb" gamer pc-dre, ahol csillió gigával ömlik a letöltés 24/7. Persze értem én, hogy jól hangzik túlzóan mindig szarozni, csak messze nem fedi a valóságot.
  • TDC Geronimo
    #69200
  • darkSectorxxx #69199
    Az jó, mert karácsony már elmúlt. :D
  • mucsácsó
    #69198
    Attól nem kell félj, szerintem az karácsony előtt nem lesz akciózva nagyon... :D :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2017.02.02. 20:37:20
  • darkSectorxxx #69197
    Remélem a Horizon-t se viszik majd. :D
  • mucsácsó
    #69196
    Valószínűleg pont ezért, mert a kutyának sem kell :D :D
  • Moby
    #69195
    >Minek van neked 50 játékod ps4-re?

    Nemtudom. Ez a hobbim gondolom :)
  • Moby
    #69194
    Én nemtudok mást mondani, csak azt a képet mutatni ott lent. Az tegnapi.
  • darkSectorxxx #69193
    :)

    Amúgymeg, azt se tudtam hogy megjelent 2 hónappal ezelőtt, de már féláron adják...........

  • Totya42
    #69192
    Minek van neked 50 játékod ps4-re? Nincs is annyi ps4 exclu...
    Jól hangzik a túlzás, hogy minimál működés sincs. De csak ennyi, hogy jól hangzik, mert a valóságot kevéssé fedi.