121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Tatyla
    #69311
    Most ha az fw-vel kijön ez a boost dolog akkor majd a sok okos önigazolót aki azt szajkózta hogy ne vegyél prot ha nincs 4K tévéd akkor most mivel fog takarózni?
  • samsung123
    #69310
    Bf4es ervelesi technikadat elsajatithatom ?
  • Moby
    #69309
    >Ma levezetted, hogy szar a psn

    Itt nincs mit levezetni. Elegendő megállapítani. A PSN szar. Pont. Ránézel, látod.

    /hogy miért tolom a a bf4-en? Nos ez maradjon az én titkom :) Nem logikus? Kell, hogy logikus legyen? Számít, hogy logikus-e? Nemszámít. A PSN ettől szar marad.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.02.04. 02:20:35
  • Evoluti0N
    #69308
  • Totya42
    #69307
    Ps4-en játszod a BF4-et? :O Miért nem pc-n? Ma levezetted, hogy szar a psn, a bf4 nem fut jól ps-en. Van gamer pc-d, amin megy natív 4kban csillió fps-el és ingyen multival. Ehelyett inkább fizeted a pluszt, és játszol vele ps-en, ahol a psn szar és fizetős, a bf4 meg 10 fps itt ott és várod a pro firmwaret. Logikus (nem nem az).
  • Moby
    #69306
    BF4-et tolom pl. minden nap :)
  • TDC Geronimo
    #69305
    Miért van valami, amit le akarsz tolni és nem pro patches? :P
  • Moby
    #69304
    Szerintem akkor én most kikapcsolom a ps4-et, és majd ha kijött a boost módos fw, bekapcsolom ismét
  • TDC Geronimo
    #69303
    Megvárom jövő heti F4 hivatalos pro patchet hogy néz ki játék meg hogy fut. Ha elégedett vagyok lehet letolom a 2 nagy DLCt majd
  • darkSectorxxx #69302
    Én úgy értékelem, hogy nem esett, hanem eszükbe jutott, hol a helye annak a gépnek és a normál árkategóriába tették végre. :)
  • TDC Geronimo
    #69301
    Szarér hugyér volt ez a játék, de nem vettem meg, mert tudtam, hogy fosul fut. Erre tessék :(
  • Moby
    #69300
    Na. Adják ki gyorsan ez a patchet a népnek. Haladjunk, nem kell béta. Majd leteszteljük.
  • SlickAdam
    #69299
    mindenesetre release utan durvan esett a PS4 Slim ara. mar joideje gyakorlatilag 220-250 euro között mozog errefele (igaz csak az 500gb-os, de na...).

    az jo ar a kispenzüeknek. nagyon is.
  • TDC Geronimo
    #69298
  • darkSectorxxx #69297
    Ez marhára meglepő, hogy a slimből, ami majnem annyiba került mint a sokkal erősebb pro, és nem arra cserélték le a gépüket...ej a kutyafáját. :D

    az a maradék slim meg azé ment el mert a sok fasz azt hitte hogy a slim is egy tök új erősebb gép, dizájnban is megtévesztő....nem csodálok az ész nélküli vásárlását.

    Lefogadom a vásárlók fele legalább aki azt se tudta a slim valójában mi a szar.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.02.03. 22:06:36
  • Totya42
    #69296
    Remélem nem kapnak ps3-as pofont, mert rohamosan csökken a zséjük így is és a ps-en kívül nem megy nekik konkrétan semmi. Ha itt is pofont kapnak, akkor bezárják a boltot. És akkor mi maradna nekünk? A nulla nintendo meg az átlagos ms.
    Más téma, ha már megy a pro az új firmware kapcsán. "A Sony CFO-ja, Kenichiro Yoshida elárulta, hogy az erősebb Pro-modellből "egy kicsivel több" talált gazdára, mint a PS4 Slimből."
  • TDC Geronimo
    #69295
    I can confirm that Battlefield 4 in a 64-player conquest match now runs like a dream. The visuals are really hard to go back to, but the performance is smooth as fuck now.
  • TDC Geronimo
    #69294
    Ez is jó fosul futott anno

  • arty
    #69293
    ha ugy veszem, hogy a sávszelem felét ki tudom használ, nem AKKORA szar - de ha mobyhoz hasonlóan gigabitem lenne és azon jönne 60mbiten, akkor azért érthetően lennék idegesebb, nemdebár? :)

    ha pedig érdemi extrát nem ad a plus (ám a multi miatt mégis tud kényszer lenni :( ), talán a minimum lenne, hogy az infrastruktúrát "felhuzzák", hogy a komolyabb neteseket is ki tudja szolgálni. de neeeem, nem fér bele a rekordeladásokba, rekodrbevételekbe, hogy ne 60mbittel jöjjön az anyag :( a sony nagyonis megérdemelne egy ujabb ps3as pofont, látványosan szarik a pofánkba.

    és szeretem a ps4et, mert lehet olcsón egész jó minőségben játszani.
    mert multiban gamepadosok ellen játszhatok és nincsenek cheaterek (najo, az egéremusokat kivéve)
    éspersze sok a jó exklu :)
    Utoljára szerkesztette: arty, 2017.02.03. 21:28:02
  • TDC Geronimo
    #69292
    Szegény DFnek lesz melója :D
  • TDC Geronimo
    #69291
    olyan nincs :(
  • Moby
    #69290
    Tudom, én is jelentkeztem már párszor. Deeeee nemhivatalos hozzáférés sincs? :)
  • TDC Geronimo
    #69289
    inv only sajnos. Én 3ra jelentkeztem már és egyre se kaptam invet. Március elején jön majd hivatalosan
  • Moby
    #69288
    EZAZZZZ! Nah, tudtam én, hogy nem kell elkapkodnom a dlc-t :D


    /honnan lehet letölteni a béta fw-t???
  • TDC Geronimo
    #69287
    Töltési idők is jobbak
  • TDC Geronimo
    #69286
    boost mode vs sima


    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2017.02.03. 20:58:24
  • TDC Geronimo
    #69285
    jó hát tököm megy olyan szerverekre :D

    Amúgy is 64 játékos sok. 40-48as szerverek jók ott
  • Moby
    #69284
    "Viszonylag" spéci körülmények között pandel csak meg, ezt elismerem. De ezek a spéci körülmények léteznek ebben az univerzumban. A cucc a mai napig leakel kegyetlenül. Minél többet vagy egy pályán, annál inkább pusztul megfele. De egy 3200 ticketes lockeren, 30 perc után, az alagsori folyosóban C-nél, amikor elkezdik befelé küldeni a poklot, nos ott 30 alatt van a frém. Olyan hússzal :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.02.03. 20:49:55
  • TDC Geronimo
    #69283
    Rainbow Six: Siege sees upto 50fps boost on PS4 Pro

    terrorist hunt módban unlocked frame van
  • SlickAdam
    #69282
    szemét norbert...
  • Moby
    #69281
    Mondom: lesz ma videó.
  • TDC Geronimo
    #69280
    Biztos norbitól vette a gépet
  • SlickAdam
    #69279
    de ö is mondja, hat nem erted????!
  • TDC Geronimo
    #69278
    mondom 3 évig toltam.
  • Moby
    #69277
    Csinálok ma neked videót. Azt tolom mióta lepörgött a wd2. Semmi más nem ment azóta. Gyakorlatilag időnként megáll a játék. Minden túlzás nélkül. ÁLL A GRAF. A hangok mennek a háttérben. 64fős szerver.
  • TDC Geronimo
    #69276
    na azért nem kell hyperbole :D

    3 évig toltam PS4en. Voltak szép droppok 30 környékére, de az alá nem igen ment
  • Moby
    #69275
    Áh. Az olyan beteg, hogy szavak nincsenek rá. Van, amikor 10 fps-em SINCS. Ahhoz nem boost mode kéne, hanem még vagy 2 cpu a gépbe. Mármint ebből a mobiltelefon-szökevényből.
  • TDC Geronimo
    #69274
    huh boost moderól elég jó vélemények jönnek. Majd ránézek BF4re update után, lehet tartani fogja a 60at majd multiban
  • darkSectorxxx #69273
    Mondjuk nekem aztán tökmindegy mennyit adnak el, de azért jó látni...
    szép színes grafikon meg minden....

  • TomStorm
    #69272
    Tud valaki segíteni,hogy bekerüljek Ghost Recon Beta-ba?