121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Bandicoot
    #69351
    Kívánom mert közösségromboló fanatikus flémelés amit itt nyomatsz,mocskolva a HG-t és szétflémelve mindent. Bizony pusztulj. Ilyenekkel van tele a PSC az a helyed. Ott megtalálod a számításod, ott egy rossz szót leír valaki és 100 ilyen mint te harapja a bokáját.
    A stílusoddal meg jól be is mutatkoztál.:)

    Le meri valaki írni hogy nem fenékig tejfel az a psn és egyből höböböböböbö pc masterrace höböböböböbö pcmasterrace...
    Köszönjük.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.02.04. 14:32:41
  • Totya42
    #69350
    Ohh mentél sírni modiknak. Ennyi vagy. Meséld el nekik azt is, hogy azt kívánod másoknak, hogy pusztuljanak ki.
  • Moby
    #69349
    Abban van. Úgy készült a kép.
  • Totya42
    #69348
    Gondolom még nem jött le, mert lassú. Linkeld már be még egyszer épp mennyire lassan jön. Érdekfeszítő. Amúgy nehogy rest módba tedd.
  • Moby
    #69347
    Mit szeretnél a HG-tól? El kell dönteni, és az lesz(vagy nem): ne írhasson senki psn/ps4/akármi témában, vagy csak olyat, amire jóváhagyást adsz, esetleg kizárólag olyat, ami pozitívum?
  • darkSectorxxx #69346
    Ennyivel a megjelenés előtt se vettem még játékot....

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.02.04. 14:23:20
  • Totya42
    #69345
    Kipusztulsz majd Te te büdös bunkó paraszt fasz.
  • Totya42
    #69344
    Kérlek másodpercenként linkeld, hogy épp hogyan állsz vele, mert kúrva érdekes baszod. Elképesztő mágus vagy. A csoda pc-vel ilyenkor mi van? Az porosodik? Vagy azon csak a póresz megy?
    Érdekes a hg a ninty témánál egyből jött okoskodni. De most a psnél a ps topikjába az úgy jó huszadjára. Kemény...
  • Bandicoot
    #69343
    Köszönöm ezt a csodás magyarázatot - senki nem kérdezte. Tehát szar volt - MEGINT. :)
    Aki meg nem kezd karbantartás elött játszani az kapjabe...:D

    Nem tol senki pc masterrace-et te tolod orrbaszájvba az irdatlanul szemellenzős fanatikus ps fanboyt, amire a kutya sem kiváncsi itt,de majd kipusztulsz innen. Mondom ott a PSC.:)
  • Moby
    #69342
    Ez nincs. Nem létezik. A grafikon én rajzoltam. Olyan nincs, hogy a PSN ilyen.
    Ez egyszerűen
    NEM
    A
    VALÓSÁG!

  • Totya42
    #69341
    Nagy ész vagy, de elmagyarázom. Ma írta valaki, hogy karbantartás volt. Én már a karbantartás előtt online voltam és játszottam. Ilyenkor nem dob ki, megy minden ugyan úgy tovább, s észre sem veszed, hogy karbantartanak. Majd a mágus Moby elindítja karbantartáskor a letöltést és csodálkozik, hogy akkor nem megy maxal. Kúrva érdekes.
    Nem baj, ha van itt kritika, csak éppen folyamat nyomatni pláne kő pc-s ként és közben folyamat pc master racet tólni kúrva unalmas. Ha ennyire szar minek szenvedtek vele? Wildland is van pc-re. Arra a platformra váltod be a béta kódot, amire jólesik.
    Utoljára szerkesztette: Totya42, 2017.02.04. 14:11:49
  • Bandicoot
    #69340
    Valamiért mindig akadnak olyan felhasználók akik külön psn-t kapnak külön sávszélességgel és sosincs semmi gond.
    Olyan hiteles vagy mint Kiszel Tündi egy sakkversenyen..

    A HG pedig javarészt azért hagyja mert igazunk van? Ha csak az ajnározásra vagy kiváncsi megtalálod a számításodat a PSC-n. Ott összetorlódtak a hozzád hasonló "minden fenékig tejfel" fanatikusok.:)
    Ebben a topikban legalább a realitás talaján maradt a közösség....
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.02.04. 14:08:46
  • Totya42
    #69339
    De van jobb, hiszen Ti mondjátok, hogy minden jobb máshol. Akkor minek szenvedtek itt?
    HG is hagyja ezt az állandó minden ps szar dolgot itt a ps topikban. Kemény.
  • Totya42
    #69338
    A pc helyett megint ps-en. Pedig pc-n minden tökéletes és az adat is csak ömlik ingyen minden. Nagy mágus vagy. Hajrá csak így tovább.
    (Meg sem említem, hogy 80Mbitel jött le nekem tegnap este olyan fél óra alatt az egész 26giga csak már fáradt voltam kipróbálni).
    Utoljára szerkesztette: Totya42, 2017.02.04. 14:05:29
  • samsung123
    #69337
    Gamestar hír, vigyázni!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Bazz az emberek mindet elhiszenk? Véletlenül kimaradt a Denuvó? Alap gerilla marketing, így most cikkezenek róla és játékososk is kaptak egy ingyen "demot" kipróbálásra, amit EA-be a Steamen nem lehet megoldani ennyire elegánsan, sőt most rohan mindeki kipróbáln torrenten és fizet be a késöbbi buildekre :D (amin már van Denuvó)

    Utoljára szerkesztette: samsung123, 2017.02.04. 13:55:07
  • Totya42
    #69336
    Reggel 9 óta folyamat nyomtam. Most megyek el ebédelni. Nálam a világon semmi gond nem volt.
  • TDC Geronimo
    #69335
    Nekem tökéletesen kihasználja a netemet a PSN. Úgy száguld le minden 5 megával, mint a huzat
  • bexinho
    #69334
    Igen, kb 10 perc sem telt el, hogy zöldre váltott a státusz.
  • Moby
    #69333
    Amúgy igen, megy a PSN. Épp a wildlands bétát töltöm a ps4-re.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    A sávszélem _HÁROM_ százalékával.

  • Seth
    #69332
    Arigatou :D

  • Totya42
    #69331
    Elérhetetlen a psn????? Most nyomom a Wildlandset.
    Megyez tessék streamelem https://www.twitch.tv/thomas_heaven most mindenki kint cigizik de mindjárt indulunk
    Utoljára szerkesztette: Totya42, 2017.02.04. 12:47:23
  • arty
    #69330
    vagy! lehet, hogy a pofon után esetleg emberszámba vennének ... ?

    (janeeem, ez lehetetlen, az ms-nél is nemámazér' nyalják a seggem, mert épp csicskulnak :)))) a psn+ sem azért volt ám tuti a ps3 éra végén, mert valódi verseny volt és le kellett nyomni az emest... dehogyis :P )
    Utoljára szerkesztette: arty, 2017.02.04. 12:35:00
  • arty
    #69329
    jajeztne.... volt hogy heteken keresztül nem ment VALAMI a lájvon (mindig más) és a letöltési sebességem is kritikán aluli volt korábban.
    tény: most hónapok óta nincs vele gond.

    (ms-nél is olvashatod a weben, hogy épp mi nem megy, abszolut nem lenne baj, ha a konzolon is kapnék róla popupot)
  • Tatyla
    #69328


    Ebből szeretnék egy remastert
  • Moby
    #69327
    Hát úgy, hogy a MS az egyik legnagyobb szolgáltató a planétán. Bevételei 40%-a származik a felhőszolgáltatásokból*. Ami egyben azt is jelenti, hogy nyilvánvalóan nem teljesen hülye hozzá.


    /*érdekes, hogy az ilyen windows-office valaha volt alappillérek már sehol nincsenek. Az xbox divízió is több pénzt hoz nekik már ezektől.
  • bexinho
    #69326
    Az a szomorú, hogy szombat délben már lassan 1 órája teljesen elérhetetlen a PSN. Heti 4-5 órát tudok max játékra fordítani, de az utóbbi fél évben ez már a második harmadik, hogy a fölös 2 órámat pont nem tudom pésezéssel eltölteni. Számomra sovány vígasz, hogy amúgy a PSN működésének 98%-ában szinte problémamentes a működése. Ilyenkor igazán adhatnának kedélyjavító akciót, vagy ajándék fizetős theme-t.... bármit.
  • Ulthane
    #69325
    A PSN egyre javul. PS3-as idokben szar volt. A Microsoft halozata jobb, ez nem is kerdeses. Mar csak az is mutatja, hogy ott meg nem kaptam olyan uzenetet, hogy xbox live is undergoing maintenance...

    Hogy a pinaban van az, hogy a microsoft tud ugy karbantartani, hogy arrol a felhasznalo nem is tud? A sony-nal meg olyankor megall az elet. Ez nem fer a fejembe..
  • AntiHero
    #69324


    Mindig Geralt jut róla eszembe. :D
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2017.02.04. 11:58:49
  • Ulthane
    #69323
    A jatekokban miert mindig a harmadik nekilendulesre tudnak egy ajtot vallal belokni/labbal berugni?
  • Moby
    #69322
    Pontosan. Konzolon nagyjából azonos szintre korlátozza a játékosokat a kontroller. Kivétel a csalók persze. Az egeres világban hatalmas a gap.


    /meg akikkel játszani szoktam, azok nem pécén tolják. De nem ez a fő szempont.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.02.04. 10:39:49
  • Tikal #69321
    szerintem azért mert PC-n elpicsázzák
  • Moby
    #69320
    És mégis kerestek benne. LOL
    Mi fog történni ha meglesz? Mi fog kiderülni abból, hogy Moby mivel játszik, és miért?
    Számotokra milyen információtartalma lenne mindennek? :)
    Ma különösen jó a kedvem, Moby rendelője ma mindenkinek nyitva van
  • Moby
    #69319
    Eurogamer/DF aszondja, hogy: However, to be clear, what we won't see will be games running at frame-rates higher than their established caps, and neither will we see drastic changes in resolution. Games that do consistently hit their performance targets will look and play exactly as they do already.
  • Moby
    #69318
    Van olyan is, tegnap már láttam gafon :D
  • LBandi77
    #69317
    Kár hogy nem a Knight Rider-el csinálták meg az jobban illene ide,turbo boost.
  • Bandicoot
    #69316
    Majd azzal hogy a nagy játékokkal nem volt gond úgyhogy felesleges. Láttam már...:)
    Kiemelve hogy a Witcher 3 patchek után jó volt...Meg volt aki beírta hogy bloodborne...erre rögtön egy okos utána hogy azzal sem volt semmi 100 órája van benne..

    Mindig kitalálnak valamit.:)
  • Ulthane
    #69315
    Ez a Ghost Recon beta buntet, annyira szar. :( A hangok tokeletesen elcseszve, nincs hangja a robbanasnak, a fegyverhang botrany, a frame van vagy 25, a karakterek jegen csusznak, meg egyebkent is ez a sandbox tps marhasag, toplel.

    Fel orat birtam vele kb.
  • Ulthane
    #69314
    Ne keress logikat benne, mert nincs.
  • TDC Geronimo
    #69313
    Gaf öcsém... :DD Mennek a mémek már

  • TDC Geronimo
    #69312
    Régi játékokat már kijátszották