121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #69391
    Amúgy jó nagyon. Tiszta resi 4es főleg a mansion map.
  • darkSectorxxx #69390
    Én is kritikus vagyok, ez viszont sg-n sok ember szemébe tüske. :D
  • Kandurex
    #69389
    Nem is.

    Inkább kritikusabb vagyok és nem megyek el a hibák mellett.
  • darkSectorxxx #69388
    Az Evil Within jó játék, csak kezdetben elkúrták hogy csikba ment, egy sötétben játszódó játéknál kis csikban nyomni az fos megoldás, amikor megcsinálták, én valamiért úgy gondolom csak a képet húzták szét, és ezzel vesztettél a területből, amit látsz.
    Ez pl szerintem baromság volt, elég a geci filmeknél ez a kurva 21:9.

    Ja meg ami még nekem gennyes volt, az a fegyverekkel való célzás pl, mint egy nyomorékság.
    Inkább lopakodni fun.
    Hangulat az nekem bejött, néhány pályán olyan "Alone in the Dark"-os hangulata volt. (bárcsak jönne a 4.rész remaster-je)

    De amúgy jópofa, egyik alkalommal nekem is végig kéne vinni, mert anno más játékok megjelenése miatt hagytam félbe.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.02.04. 17:28:59
  • TDC Geronimo
    #69387
    Ismerlek. Fikázol te mindent, ha kell ha nem :D
  • Kandurex
    #69386
    Haaaa. És mi nem tetszene benne?
  • TDC Geronimo
    #69385
    Nagyon jó, de neked úgyse tetszene :D

    Én majd újrajátszom fekete csíkok nélkül, amint kijön a 4.50ös FW
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2017.02.04. 17:25:07
  • Kandurex
    #69384
    Ez az Evil within milyen? Megvettem kb 1.5 éve, de arra nem volt kedvem, hogy a gépbe tegyem. Most így RE után ki vagyok még éhezve egy horror játékra.
  • samsung123
    #69383
    Ahha, mert talán így lett tervezeve, hogy GPU számoljon mindent, ami sokkal-sokkal hatékonyabb erőforrás, mint a CPU-t csak át kellen állni rá, Jah de várj! ahhoz fejlszteni kellene a graf motorjukat....Így már világos :D
    Itt zárul a kör..amit irtam, hogy baszanak már átálni őket GPU számolásra,mert tudták hogy jön egy erősebb és majd annak a nyers eréből lehet pazarolni majd anélkül hogy bármit is csinálnálnának. Amit graf motor fejelsztésen pénzt megspórolnak azt Te fizeted ki most.
    Utoljára szerkesztette: samsung123, 2017.02.04. 17:12:03
  • darkSectorxxx #69382
    Hát tudom hogy mindenkinek eltérő a véleménye, ez minden játék esetében így van.
    Mi a gond a pre-orderrel, ha 1000%-ig biztos vagyok a dolgomban?
    A pre-oder akkor gond, ha egy pillanatig is elbizonytalanodok, mert hallok, látok valamit közben....

    Itt nincs ilyen, minden porcikáját imádom, már ha csak a felfedezés része lenne a sok lot-al, és semmi story, még akkor is nevetve kifizetem ezért a pénzt....

    Vagy ha ez a te megláátásod, akkor értem, mert akkor te nem vagy odáig a játékért 100%-ig, amit értek, de ha rám gondoltál, akkor megnyugtatok mindenkit. :)
  • SlickAdam
    #69381
    mert a cpu rohadtul nem 4x jobb, max a GPU. csak felpöcköltek egy picit. es ez egy nagyon nagy bottleneck.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2017.02.04. 17:06:21
  • samsung123
    #69380
    De akkor miért nem a grafika érdemi részére vagy a sok-sok framre fordítják NETÁN fizikára vagy AI-re a 4x erősebb pro erejét? És inkább megy skálázott 4K-ba vagy és (itt a lényeg) csak FIX frémre futja 4x!!!!! erőforrás mellett, amit épp elsprólnak a simán és csak pocsékoljuk az erőforrásokat.
    Amúgy PC-n a 144Hz is baromság aki azt mondja "jobban" játszik tőle és annyival jobb a játék, hogy érdemes 3x többett költeni vidikaria.
    Sajnos azt látom, hogy moslékot játszunk, csak PC-n több répával 3x többért.
    A PC hardware eladások újból megindultak valaminek hatására mégis....ez tény. Abban én is igazat adok, hogy TV-ket is el kell adni valamivel, konzolon talán ez az egyik szempont, de pc-n meg a 144hz meg többi "ultra beállítás" szemmel nem látható graf különbség. Szerintem szorosan összefügg a gamer PC-vel a konzol. Hiszen ugyanzon tortából akar kivágni szeltete mindkettő.
    Utoljára szerkesztette: samsung123, 2017.02.04. 17:05:22
  • TBTPumpa
    #69379
    Én a szobros kiadást rendeltem elő. Remélem lesz vagy 20GB-os 0day patch, hogy ne is tudjak játszani a megjelenés napján.
  • Moby
    #69378
    Pécén többek közt azért is érdektelen a 4K mert van sztenderdizált köztes felbontás (1440p). Meg van freesync-gsync, stbstbstb. Ne keverjük ide a pécét. Az a világ nem ilyen preferenciák mentén halad.
  • Moby
    #69377
    >Hát a 4K ŐRÜLET. Na ez szivárgott át ide is, a sok MASTER RACE fantól és a konzolgyártók kénytelenk voltak valamit lépni erre

    A 4k őrület a tévégyártók fejében létezik, és máshol nem. Pécé oldalon a 4K szinte nem is létezik, pláne tömegben nem. Ha a steam hw surveyt veszem alapul, a pécés közönség 1%-a sem érintett 4K-ban, de ők sem biztos, hogy élnek vele, csak nekik van egyáltalán lehetőségük rá. A konzolgyártók semmilyen valós és létező kényszerben nincsenek 4K ügyben vásárlói oldalról. Arról nem beszélve, hogy pécén a HDR gyakorlatilag annyira sem létezik, mint a 4K. Talán idén jönnek az első HDR monitorok.
    Ez az egész a tévégyártók agyszüleménye. És a sony tévégyártó is. És momentán nincs mivel eladni a 4K tévéket, mert nincs rájuk tartalom. Néhány tízmillió eladott ps4-el már lenne.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.02.04. 16:37:51
  • samsung123
    #69376
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A PRo-ról kb 1 éve a belsős fejlesztők tudnak fixen (már mi is kb tudtunk róla azóta) és a fő optimalizálás a fejlesztés végén van, így hiába nemvolt Pro, de már sz@artak bele. pl a Battlefront multiba tökéletes, tudom hogy más egy kicsit egyszerűbb és tényleg van limite a Ps4-nek, de az elvet szemlélteni jó, hogy akkor még tényleg a sima PS4 volt a fő platform. Az is más kérdés, hogy vannak olyan fejlsztők akik alá rakhastz 10 Tfloppot is akkor is moslék frémmel menne egy középszerű grafika is, mert ők végképp kihagyják a motorjuk fejlesztésést vagy optimalizálását, így rengeteg időt és energiát megspórólva (ezzel együtt pénzt)
    Itt a személet a baj és nem a Pro maga. A Pro egy tünete a bajnak és egyben megoldása rövidtávon azzal a hátránnyal, hogy Mi fizetjük azt meg, amit másik oldalon kellene.
    Amit pedig mondasz az igaz is alapvetőne, hogy egy lehetőség a Pro! Csak sajnos ezzel a kiadók nem ÉLNEK hanem VISSZAÉLNEK nagyrészt, hiszen nekik aprofit a lényeg (nem a fejlesztő a hibás, az megcsinálná olyanra amire kellene)

    És elmondom szerintem mi a lényeg, mi a hosszútávú káros kövekezménye ennek hogy van Pro és lesz skorpió azaz PC-sedik a konzol.
    Amikor az előző generáció közepétől érződött, hogy gyengül a konzol és nem volt alternatívájuk erősebb konzolra legalább 3-4évig még, akkor KÉNYTELENEK voltak a grafikus motorjaikat szénné optimilazálni/fejleszteni, hogy komplexebb és szebb játékokat készítsenek, mert a verseny folyt ugyna úgy a kiadók között, ki ad ki szebb és komlexebb játékot. Ennek az időszaknak volt egy nagyon nagy POZITÍV hatás, ami konkértan az, hogy sokan azt vették észre, hogy a gépüket nem kell fejelszteni már 4-5 éve és a játélkok sokkal szebbbek lettek ez idő alatt miközben a sebesség nem romlott rajta egyenes arányban csak keveset. Ebben az időben volt az mikor 4-5 éves vidókártyákkal bőven megvoltak elégedve. Jött a PS4 és a XO, ami 7 x telejseítményt adott és lám ebben az időszakban kijött játékok is még tűrhetően futottak ugynazon régi PC-n és hirtelen nem kellett 7x erősebb PC, mert még élvezték az átmentett tudást. DE!! Vidókártya eladások hatalmasat zuhantak!!! Ezért ki kellett valamit a találni a Hardware gyártóknak rögtön, mi is növelheti meg gépigyényt GYORSAN anélkül, hogy valós és látványos grafikai fejlesztéseket kellene eszközölniük a játékészitőknek és egyben ne is lehessen nagyon optimaizálni hanem 1:1 nőjön a gépigény. NA mi volt ez? Hát a 4K ŐRÜLET. Na ez szivárgott át ide is, a sok MASTER RACE fantól és a konzolgyártók kénytelenk voltak valamit lépni erre, mert egyszerűbb kiadni KAMU igényre egy új konzolt,mint magunkat szivatni a user éredkében....és Mi az eredméyne? Szépen csillagásziti értékű videókártyákat vehetsz évente....Konzolból meg újat...VALÓS tartalom minőség növekedés nélkül...A graf motorok fejlesztését meg el is felejthetjük így. Nem beszélve a környezet tudatos éltmódról, mikor kevesebből hozzunk ki többet, ahelyett, hogy a Föld errőforásait pazaroljuk hitelbe. Ezért szertettem az előző generációt, mert csepp telejesítményből tengert csinált és megtanultak még a legbénább fejlsztők is kódolni.

    Utoljára szerkesztette: samsung123, 2017.02.04. 16:29:31
  • Moby
    #69375
    Szivi! Belenéztem, jónak tűnik. Ps4-en valami horror az inputlag, és a frém sem jó, de a játék az jónak tűnik. Este lecsekkolom pöcön is.
  • Ulthane
    #69374
  • darkSectorxxx #69373
    Ez amit mindig is mondtam, túl jól ismerem magam és a játékokat, én 10-20perc gameplay-ből látom hogy az nekem jó lesz-e vagy nem. :)

    Amúgy felesbe vásárlás ez is, vagyis nekem 30 dollárba ment amúgy. :)

    Remote play-t még nem használom, de júliustól abban is változások lesznek. :)

    Szóval 100%-ig tudom hogy ez az én játékom ezt a végtelen íjjászkodós hunter gameplay-t semmivel nem lehet már számomra elcseszni.
    The Last of Us és Tomb Raider-nél is ezt imádtam a lesből ijjazást.

    Szóval ezt nehéz lesz nem szeretnem. Az egyetlen ami történhet, hogy csak annyit kapok a játéktól, ami a gameplay-ekben van, csakhogy nekem az bőven fasza :)
  • Kongy
    #69372
    Köszi a Wildlands kulcsot Moby, mindenképpen kipróbálom majd.
  • Moby
    #69371
    Azt azért ne felejtsd el, hogy ezek a játékok úgy lettek ilyenek, hogy senki nem tudta, hogy jön a pro valaha. Ezek úgy nem lettek optimalizálva, hogy benne volt a lehetősége, hogy akár a teljes generációban ilyen marad. Minthogy nem is patchelték őket jobbra. Azaz a problémát nem a pro teremti meg, sokkal inkább jelenleg épp megoldja.
    Sőt, nem is oly rég maga Cerny is azt nyilatkozta, hogy nem kap ilyen funkciót a pro, mert a kompatibilitás fontosabb a pre-pro játékok esetében, mint a teljesítmény. Aztán valami történhetett...
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.02.04. 15:38:48
  • Kandurex
    #69370
    Nem is értem. És ha nem lesz jó? És ha NEKED nem tetszik? És ha... lehetne folytatni. Ha már teljes áron veszed, miért nem lemezesen? Te még a remote fost (bocs Moby) se használod! Akkor minek?
  • samsung123
    #69369
    Figylem :) "Sajna" eléggé kegyelemdöfés szagú a PS4-emre :D, de már a BF1 multi rész is katasztrófa a simán...aminek nagyon nem örülök és ezt a tendenciára értem, hogy bekövetkezett az amiért nem tartottam helyesnek a Pro kihozatalatát. Amit a eddig a fejlsztők optimaizálásra voltak kénytelenk költeni azt itt szépen elspórolják és rád terheleik a drágább konzollal és így mi fizetjük, amit eddig ők fizettek. Ezért hagytam ott PC-t :D de még igy fényévekkel jobb a helyzet itt a Pro meglétével is.
    Ebben azéven belül csere lesz Pro-ra:)
  • darkSectorxxx #69368
    De le tudod szerintem, csak nézd ha online vagyok, most nem para csak filmeztem, csak ha netán gémelek a stream miatt előtte írj egyet ps-re. :) vagy twitchen, de müködnie kéne, ha leszed, max annyi hogy a magyar accounttal nem lehet, ha van USA profilod arra, a régió miatt, ez van mindennel, az Until Dawn hátteret is amikor megvetted nekem csak a magyarral ment. :(
  • Bandicoot
    #69367
  • AntiHero
    #69366
    Themet nem tudom letölteni :(
  • Evoluti0N
    #69365
    Játék
    Preorder
  • Moby
    #69364
    Én rendeltem egy limitedet, és egy CE-t. A limitedre kaptam egy megerősítést (ergo az lesz), a CE-re meg egy lemondást.
    De valszeg a limitedet is átadó lesz valakinek, de még nem biztos. Majd jelzem ha aktuális, ha esetleg valakinek nem jutott volna.
  • Bandicoot
    #69363
    Ez a konzolvilágnál nem jutott dolog - egyre jobban tartok tőle. Moby jóval elöttem megrendelte tőlük a Limitedet ha jóltudom... Erre nemrég ugye azt írták neki hogy nem jutott...Én sokkal késöbb rendeltem,és jött a visszaigazolás igényt tartok-e akkor rá (ráadásul mindez az után hogy Moby-nak lefújták).... Nekem még áll a megrendelés elméletileg,de ha nem lesz a végén szétb*szom az asztalt náluk...
  • Moby
    #69362
    Gondolom figyelted a híreket a boost mode-ról. Nagyon fasza lett az extrahűtés a fat ps4-en, de mostmár biztosan pro cserén gondolkodj következő projektnek :)
  • Newfronter
    #69361
    Grat! Én gyűjtőit rendeltem, szerencsére 2 helyről is. Konzolvilágnál már nem jutott, de a videojatekbolt-ban viszont igen, így ott 100% kapni fogok egy példányt. Remélem ez így is lesz! Ebben a játékban maximum a story lesz gyenge, de hivatalosan nem tudjuk mire fut ki. Spoilereket meg nem akarok látni.

    Hétfőn este 6-kor pedig a Guerrilla élőben fog valamit mutatni a játékból nekünk.
  • Moby
    #69360
    Ezt olvastam máshol is. Ez a csöcsös-pöcsös játék?
  • Moby
    #69359
    Hm. Én tegnap is linkeltem egy képet, meg ma is. A hozzáfűzött posztfolyam inkább köthető hozzád. Ha érdektelen, és ráadásul bosszant is (láthatóan bosszant), miért nem léped át szimplán? Témát te csinálsz belőle ismét. Egy spoilerbe tett képhez fűztél vagy 10 posztot. Szal ami most történik, azt te gyártottad le belőle.
  • Bandicoot
    #69358
    Még az anyázás fogalmával sem vagy tisztában gyerek, a továbbiakban ismét nem szánok rád egy karaktert sem mert felesleges.:)
    Az meg szép felfogás hogy a "majd kipusztulsz innen" megérdemelt egy " büdös bunkó paraszt fasz" -t.
    Megismétlem anyukának meg lehet tartani ezt a stílust itt erre senki sem kíváncsi. Szeva.:)
  • Totya42
    #69357
    Te voltál, aki túlszaladt a hangnemen. És ezt már én sem tűrtem szó nélkül. És most meg anyázol. Szép gyerek vagy mondhatom. Büszke lehetsz magadra. Szépen bemutatkoztál.
    Utoljára szerkesztette: Totya42, 2017.02.04. 14:41:38
  • Bandicoot
    #69356
    Nem sírva rohantam, túlszaladtál egy hangnemen igen durván.
    Anyukával na azzal beszélgessél ilyen formában de ne velünk.
    Nincs jobb dolgot mint itt rontani a levegőt?:)
  • Bandicoot
    #69355
    Az hiányozna...:)
    Psc-re volt egy regem már a jelszavat is elfelejtettem az a közösség ami ott van...Ilyenekkel van tele. Kijön egy játék ami framepacinggel és szóváteszed? Hülyevagy és semmibaja és kussolj. Szarakodik a psn? Semmi baja hülyevagy kussolj... Nem tetszik a plus kínálat? A legalja vagy az emberiségnek... Ilyen az ottani szint, pont oda való az összes ilyen "minden szupi szuper" felhasználó...
  • Totya42
    #69354
    Te rohantál sírva a modikhoz és te mondod, hogy óvoda. Mond Te tényleg ennyire értelmileg visszamaradott vagy?
  • Bandicoot
    #69353


    Óvoda.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.02.04. 14:34:56
  • Totya42
    #69352
    Na akkor még egy pusztulj. Oké. A modiknak ajánlom figyelmébe.