121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #70020
    Ez tény hogy kurva jó élmény, de engem az zavar hogy ehhez nem elég csak egy noname demo, majd ha lesz értékelhető játék is.
    Bár autókázásba jól használható.
  • darkSectorxxx #70019
  • Kandurex
    #70018
    Most az van, hogy kicsit be vagyok zsongva. Minden technikai gyengesége ellenére is arcon basszó élmény!

    Talán használtan vennék :)
  • Kandurex
    #70017
    Ja, ja + A valkyrie.
  • darkSectorxxx #70016
    Amikor le vagy engedve egy ketrecben és úszkálnak körülötted a halak???
    Na azt láttam külföldön is. Végre itthon is volt eszük kitenni...ja elég meggyőző, bár az csak egy célirányos demo.

    KB mint a youtube-os 3d.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.02.19. 11:28:28
  • darkSectorxxx #70015
    Jó, csak én pesszimista vagyok és mindenkiből a rosszat nézem ki. :D

    /amúgy Sickness-t nem akarjuk bántani, csak viccelődtünk. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.02.19. 11:26:14
  • Kandurex
    #70014
    Jah, Nyíregyháza MM!
  • Kandurex
    #70013
    Végre kipróbálhattam a PSVR-t! Igaz, csak a demo disc-et (óceános), de elég meggyőző volt. Viszont ezzel még várnék egy generációt, mert a képminőség nem volt nagyon az igazi.... zsizsi - mizsi... De ami biztos, hogy a PSVR2 bejelentésekor én leszek az első előrendelő!
  • Seth
    #70012
    Nem írta, hogy pénzt is kér érte :D
  • darkSectorxxx #70011
    Ezzel részemről nincsen gond, de ez a kb 2-4000ft neked megéri eladni? :D
    Mert kb szerintem ennyit ér a profillal a 2 cucc.

    Ha számba vesszük akciós játék és profillal van amit sokan nem szeretnek ....
  • Sickness
    #70010
    Csőke
    Tudom tilos, de eladtam a konzolom és van az accomon két játék (FarCry Primal, UFC2), amit szivesen oda adok, ha kell. PM ME.
  • darkSectorxxx #70009
    Tudod csak azért, mert azt írta Bro. :D
    Na mindegy, nem mintha fontos lenne annyira.

    Egyet tudok 100%-ra, hogy amit lehet én kikapcsolok a hud-on, mert nagyon fog zavarni majd a sok geci szövegelés.

    Nemsokra meg végzek a Ni-oH-val asszem....:D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.02.19. 11:07:04
  • Seth
    #70008
    Passz

    Amúgy most elég jól benne vannak a sztoriban,szóval csak óvatosan, erős SPOILER. Én kilőttem, majd 1,5 hét múlva folytatom élőben :D
    Utoljára szerkesztette: Seth, 2017.02.19. 11:05:35
  • darkSectorxxx #70007
    Pro, vagy sima ps4?
  • Seth
    #70006
    Horizon stream
  • TBTPumpa
    #70005
  • TDC Geronimo
    #70004
    Nagyon durván nyomja sony ezt a címet. Mondjuk amiket láttam, olvastam az alapján nem véletlen. Valószínű ez lesz a sony következő nagy címe és Aloy a következő sony karakter :)
  • TBTPumpa
    #70003
    Marketing, marketing, marketing:
  • TDC Geronimo
    #70002
    Hát igen. Sony first party továbbra is érinthetetlen, ha látványról van szó
  • Bandicoot
    #70001
    Fasza....
    Akkor lövésem sincs még csak hasonlót se hallottam...
  • TBTPumpa
    #70000
    Sorry. Így talán már jó lesz:


    Nagyméretű képekről van szó, így elképzelhető a lassú betöltés.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.02.18. 20:19:01
  • Kandurex
    #69999
    Lehet azt, csak úgy tűnik a forráson.
  • tomi890125
    #69998
    Képeket nam látni
  • Moby
    #69997
    A bétát sajnos nem lehet feltenni. Megvan letöltve, már a legfrissebb is, de csak a bétára jogosultságra beflaggelt gépekre lehet feltenni, és csak a sony képest bebillenteni a flaget.
    Ha megint előjön, ráküldöm a gyalut. Teljes rendszerinstall. Csaképp teli a terás hdd játékkal, és hiába a gigabites net, a psn teveslassú :(
  • TBTPumpa
    #69996
    OMG mit kihoztak ezek a PS4-ből...

    Horizon Zero Dawn PNG képek:
  • Maxyka
    #69995
    Valóban.
    Tapasztaltam már komoly input laggot pc-n a nem megfelelő hardver miatt. Itt egy kicsit más helyzet, ha nem a kontroller és a megjelenítő a hibás akkor lassan ki is zártunk mindent.
    Téged ismerve nyilván végigzongoráztad már az összes szóba jöhető opciót.

    Gondolom a béta system frissítést sem telepítetted fel.

    Csak hogy a softveres problémát kizárjuk én systemet frissítenék vagy újra telepítenék. Más ötletem már valóban nincs. Ha megtaláltad a problémát akkor szólj. Már én agyamat is baszkurálja ez a dolog, mert nincs is idegesítőbb a bizonytalanságnál... input lagg rohadtul idegesítő.
    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2017.02.18. 19:49:41
  • Moby
    #69994
    A megjelenítőt kizárhatjuk. A háttérsztori TLDR.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A játszóstévét lecseréltem egy 27-es freesynces monitorra, de csak 1 dvi és egy 1 hdmi-je van. A dvi-on nem tud freesyncet, sem hangot, ezért a pécé és a ps4 is a hdmi-n van kötve egy switchel. Amikor elöjött a probléma nekem is gyanús lett mivel viszonylag friss a monitor, nem ismeres a fasságait, rögtön átváltottam a switchel a pécére, és ott nem volt lag semmisem.
  • Maxyka
    #69993
    Gyanakodtál a tv-re monitorra? a késői képmegjelenítés ott jön ki, lehet ott lesz a gond.
    Egy próbát megér hogy ezt kizárjuk.
    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2017.02.18. 18:52:54
  • Moby
    #69992
    Mindannapos sztori. A Játékfekália oldal írja a szokásos fasságait, Darksector meg mosdatja őket.
    Mondjuk az oldal fókuszcsoportját tekintve nem sok kivetnivalót látok abban, hogy minden alapot nélkülöző marhaságokat írnak le tényként. Kiszolgálják a közönségüket, mondhatni.
  • orichalcos
    #69991
    POntosan: Csak ideiglenesen exkluzív. A KH3-ról meg eddig is tudtuk hogy jön XO-ra is.
  • darkSectorxxx #69990
    Ja akkor lehet félreérthetően fogalmaztak, és a megjelenés pillanatára értették.
  • Seth
    #69989
    Az FF7 Remake sem lesz PS4 exklúzív szerintem,legfeljebb timed,bejelentéskor azt írták, hogy "play it first on PS4"
  • Moby
    #69988
    Gold Wireless Stereo Headset.
    Megvolt minden tegnap, de hatástalan volt. Ma viszont nem érzékelek lagot a menüben. Játékban majd este kiderül.
  • TDC Geronimo
    #69987
    Van egy csomó új ember, Witcher 3as gárdából is... Legalább 4 ember tolja GAFon és mind ugyanazt mondja.
  • darkSectorxxx #69986
    "Ezidáig egyik játék sem kapott még végleges megjelenési dátumot, az viszont biztos, hogy a Final Fantasy VII Remake kizárólag PlayStation 4-re érkezik, a Kingdom Hearts III viszont PS4 és Xbox One konzolokra is ellátogat."
  • darkSectorxxx #69985
    totkos project
  • Kandurex
    #69984
    Egyébként valószínüleg nem igazán tudják, hogy mit kezdjenek vele :( 2014.-ben kezdődött a fejlesztése és kb. ennyit tudnak felmutatni.

    2db képet.
  • SlickAdam
    #69983
  • Bandicoot
    #69982
    Mi az a gwsh?
    Illetve esetleg egy bekapcsgomb hosszannyomvatartott ki-bekapcsolás -kontroller ujrapárosítás?
  • Kandurex
    #69981
    Hm...nagyok a reményeim ezzel a játékkal, hát ha nem szúrják el, mint az utolsót....

    Honnan ez az anyag?
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.02.18. 14:30:58